NEMAK POLAND sp. z o.o.

Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o.

kasia

Ludzie, co wy za brednie piszecie. W Nemaku od 20 lat pracuje moja ciotka. Od chyba 5 lat pracuje tam mój dobry znajomy. Często opowiadają o tej firmie i jak to słyszę to nie wierzę, że tacy pracodawcy istnieją. Godne warunki jeśli chodzi o wynagrodzenia, fajna atmosfera,super socjal. Już nie wspomnę o obiadach za 5 złotych. Ja wszystko rozumiem. Rozumiem też że komuś może coś nie pasowac, ale myślę że ludzie którzy narzekają na takiego pracodawcę nigdy nie będą zadowoleni z żadnego pracodawcy. Ja marzylabym żeby mój pracodawca choć w połowie traktował mnie tak jak w tamtej firmie. Szkoda że moje wykształcenie nigdy nie pozwoli mi na związanie się z tą firmą, bo z zawodu jestem architektem krajobrazu. Ludzie bądźcie uczciwi w swoich opiniach.

SS

Nie po to prywatyzowane były polskie przedsiębiorstwa aby pracownicy fizyczni i umysłowi (inżynierowie) mieli dobrze w firmach.

odpow

nie wiem jak teraz ale pamiętam że w kadarach pracoała pani stylizująca się na mężczyznę, przy mnie dyrektor jak zwracał się per pan to była zachwycona. wyślij cv jako dżender to może dostaniesz więcej punktów. przysięgam że pisze prawde!!!

Ryszard

Jak firma istnieje ponad 100 lat to płacą ochłapy na stanowiskach robotniczych. Obecnie w Polsce średnia krajowa wynosi 4500 zł brutto, czyli około 3000 zł netto wynosi przeciętne wynagrodzenie bez nadgodzin (160 godzin w miesiącu). Obecnie na ile może liczyć w Nemaku nowy pracownik na stanowisku robotniczym?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy NEMAK POLAND sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Personalnych (Kadr)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Inżynier

Dzisiaj 3000 złotych Brutto dla inżyniera to jest ochłap, a praca pewnie za dwóch albo trzech.

lafo

Do Prawda: Jakbym bo.usia mendrale słyszał.Który twierdzi że ludzi dzieli się na wyjebanych i wyjebujących hehe kacap

prawda

Prawda jest taka, że odpowiedź na te bolączki jest prosta: po to rypią jedni, żeby drudzy mogli w tym czasie nic nie robić, udawać fachowców i jeździć po świecie, dobrze się bawiąc.... załóz mini jak u sfini i może szef cie doceni!!!! hi hi hi

Zmęczony Naród

W Nemak Poland jest wyzysk robotniczy jak w XIX wieku. Dużo wymagają, a mało płacą. Duże bezrobocie sprawia, że zarobki są niskie, normy wyśrubowane. Duże bezrobocie sprawia, że ludzie podnoszą swoje kwalifikację i wykształcenie. Prawie nikt nie studiowałby przy niskim bezrobociu. Duże bezrobocie sprawia, że pracodawca robi co chce z pracownikami. W Nemak Poland praca jest niepewna.

straszne

Takim fatalnym pracodawca, kominatorem - bo tak to wszystko opisujecie powinien się zając niezwłocznie PIP i urząd skarbowy. WSTYD!!!!!

Wykańczalnia

W Nemaku chcą wykończyć ludzi ciężką fizyczną pracą i wyśrubowanymi normami.

Jarek

W Nemaku nie ma pieniędzy! To są ochłapy.

Agencje wyzysku

Pracodawcy jest na rękę zatrudniać przez agencje pracy tymczasowej. Po pierwsze agencje między sobą współpracują lub dzielą się zakładami przez co mogą dostarczyć dużą ilość pracowników. W ten sam sposób szybko mogą pozbyć się pracowników przyjmując ich na umowy zlecenie lub umowy o pracę na czas określony z możliwością wypowiedzenia tygodniowego nie płacąc żadnej odprawy. Po drugie agencje pracy tymczasowej zajmują się sprawami kadrowymi, płacami, odprowadzaniem składek obciążając pracodawcę. Po trzecie ludzią zatrudnionym przez agencje pracy tymczasowej pracodawcy nie płacą dodatków socjalnych. Po czwarte ludziom zatrudniowym przez agencje pracy tymczasowej nierzadko płaci się niższą stawkę na godzinę. Po piąte ludziom zatrudnionym przez agencje pracy tymczasowej na umowę zlecenie nie płaci się za urlop i chorobowe. Po szóste ludzi zatrudnionych przez agencje pracy tymczasowej na umowę zlecenie można zwolnić z dnia na dzień. Oszustwem jest to, że wszyscy mają równe normy wyśrubowane do zrobienia zarówno ludzie zatrudnieni przez pośrednika i bezpośrednio przez zakład.

Taka Prawda

W Nemaku jest wykańczalnia. Głodowe pensje i brak emerytury.

Gienek

W Nemaku jest bardzo ciężka praca, normy wyśrubowane, a pensje jak z trzeciego świata i brak perspektyw stałego zatrudnienia.

dodo
@Gienek

W nemaku jest bardzo fajnie - 8 godzin, umowa pracę, naprawdę wysokie zarobki, zawsze przerwa na posiłek, wszędzie suwnice, szlifierki, maszyny - wystarczy tylko je tylko włączyć i praktycznie pracują za ciebie. ekipa doświadczona i wykwalifikowana, odlewnictwo na wysokim poziomie, POLECAM

gaga

Warunki super, jedzenie jest i nie trzeba niczego dźwigać (dźwigarki są), ludzie uprzejmi i mili, wypłaty wysokie pozdr

Bielskie Obozy Pracy

Bez komentarza.

4 miechy

nigdy do lavo śmieszne pieniądze miotła albo ciężkie jebanie. jak raz podpisze umowę z dana spółka to do innej już nie przejdziesz bo alfa, lavo i interial maja podpisana taka "umowę" ze nie wymieniają się pracownikami. alfie na odlewni ciśnieniowej bez nadliczbówek ok 2000 zł na rękę mam moim zdaniem to całkiem nie źle. są przyjęcia non stop, ale to praktycznie tylko z "polecenia" dlatego łośki nie znajdziecie ofert z alfy lub z interialu mi się ujebało bo paru kumpli tam robiło już wcześniej oddali moje cv i po dniu odebrałem telefon z ofertą pracy pozdro

lolek

nigdy do lafo czlowieku zloz do innej spolki dobrze radze wyzysk za 8 sciema praca bez perspektyw co tu gadac zastanów sie dobrze

dejwid

10 54 brutto? Chyba netto

Opinia

Hej:) Przyjmuje się na dniach przez LAVO do Nemaka i chciałem Was zapytać o obiektywną opinie... Pani z LAVO zaproponowała na początek 10,54 brutto plus premia 240 zł na umowie zlecenie do końca roku na kokilowni... Po nowym roku niby umowa o pracę i chciałem zapytać, czy to oznacza lepsze zarobki? Jak to jest tez z tymi przejściami pod Nemak - realne, czy niezbyt dla kogoś kto chce pracować oczywiście? Babka mówiła, że Nemak buduje tez nową halę wiecie coś o tym? Pozdrawiam i liczę na konkretne odpowiedzi:)

Zostaw merytoryczną opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEMAK POLAND sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NEMAK POLAND sp. z o.o.