NEMAK POLAND sp. z o.o.

Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o.

Kowalski

Na czym polega praca na odlewni cisnieniowej? Mysle czy nie aplikowac

atmosfera

Żyć albo nie żyć, oto jest pytanie......

atmosfera

Żyć albo nie żyć, oto jest pytanie......

Atmosfera : Tlenek aluminium w powietrzu i chmury piaskowe

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy NEMAK POLAND sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Personalnych (Kadr)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
psot

Ha zbliżają się świeta, czy wszystkie barany przygotowane do swięcenia?

nikt

polecam firme lafo bardzo wysokie zarobki i dbaja o pracownika :D

Bob
@nikt

Hej ide na rozmowę w sprawie inż. Czy polecacie firmę i na jakie zarobki można liczyć. Podajcie złe strony firmy .

Sto

No A. No E.

do grot

Czemu nie jesteś zainteresowany cos nie tak?

Kiedy przyjecia jakies?podobno jakies mają byc?

filmoteka

Na kolejny przegląd filmowy Berliner trafił ciekawy film "Nocny Marek i kolesie". Kanwa bardzo fantastyczna i niezwykle intresująca. Co by było gdyby w nocy wchodził każdemu do domu główny bohater "Nocny Marek". Cały film opowiada o tym co główny bohater robi ......

radosc

na szczęście prezes pis pomaga rodzinom, kase dostaną wreszcie uczciwie pracujący rodzice na przyrost naturalny w naszym pięknym kraju, torche ci to pomoze. Wszyscy gnojom pis, ale nikt nie będzie obrażony że to co ludzie w cywilizowanej Europie dostają od lat, to u nas hit!!! Ci tylko karierom żyją, nie lubią dzieci - na pohybel - nic nie dostanom i to to jest sprawiedliwe. Oracze mają dostać, anie karierowicze !!! Poza tym mój kolego ja wierze że ci pomogą również bo stawka na razie za zlecenie ma być regulowana, ale na pewno coś pozytywnego się wydaży ze stawką godzinową również dla umów o pracę. Bądzćmy dobrej myśli, po to pracujemy żeby nie odmawiać sobie np. filiżanki herbaty, bo dziecku na książki nie starczy!!!!

radosc

Zawiedziony

W Nemaku za 8 zł netto na godzinę nie utrzymam rodziny.

borucu

Aty borucu wielki ineters założyłaś??? a alimenty czemu nie płacisz???

Zdzisław

W Nemaku szukają nowych parobków tyrających na panów za grosze?

śupimp

nikt nie placuje, loboty placują, leszta labuje.... dzwigalki i loboty placują a reszta ma labować nikt nic nie nosi, supel walunki!!! a bzydkie wpisy jak widać są kasowane komisyjnie cenzula działa, na stlonie same piękne wpisy zostaja

pimpuś

ROMANTYCZNA FIRMA: mojcia cicia placuja 120 lat, wocio fujcio jest delektolem od casów prl, moja kozynka placuje 30 lat i jest supel zadowolona bo ma rewelacyjny socjal, co to ludzie pisecie to sycko kłamstwo, jaka placa tymczasowa?? kolega fujcia i swagier firmy prowadzą i tyż kase gigantycną trzepią!!! to syćko kłamstwo i cała moja familia może to potwierdzić i kuzyny moje tyż to potwierdzą że tutaj można się super ustawic!!!

Dawid

W Nemak Poland robota jest na chwilę przez agencje pracy tymczasowej, a później do pola. Co ja powiem dziecią jak do gara nie będzie co wrzucić, bo robota na chwilę?

Gierek

@Kaśka na stanowisko robotnicze przyjmną każdego nawet z wyższym wykształceniem. Powodzenia przy dźwiganiu ciężkich odlewów przez osiem godzin od poniedziałku do piątku na trzy zmiany z nockami. Wynagrodzenie powinno wynosić 3000 zł netto bez sobót i niedziel za tak ciężką pracę, a nie ma nawet 2000 zł netto.

Peace
@Gierek

Co Ty opowiadasz? Ja tam pracuje i pod nemakiem bezposrednio od pon do pt na reke dostaje 2700 z weekendami wyciagne 4500,- plus bony, premie na święta w wysokości 1500 na reke. A odlewy ciezkie?? Jak ktos jest wyploszem i ma 11cm w lapie to moga byc ciężkie ale nie jest to ciezka praca, na spokojnie, trzeba chciec pracowac a nie ze przyjdziesz swiezo z ulicy bez doswiadczenia i chcesz odrazu pod nemak i zarabiac niewiadomo ile... Jezeli komus zalezy na pracy to zarobi naprawde grubo.

Darek

Inżynierów dzisiaj gnoi się w firmach jak pracowników fizycznych.

Zostaw merytoryczną opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEMAK POLAND sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NEMAK POLAND sp. z o.o.