NEMAK POLAND sp. z o.o.

Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o.

Casanova

Bożena może dziś wpadnie na jednego kielicha w końcu nemak się bawi

Temida

Dziś na nocce pewnie pięknie będzie się alkohol polewał nie ma jak to kończyć a trzeba swiateczn@ wypić. Gdyby władza wpadła pewnie korporacja taxi by zarobiła krocie

Bb

Tak siedzę, czytam i jeden wniosek mi się nasuwa... Nemak to chyba przysługę wam zrobił, że was zwolnił. Skoro tak tam źle, musieliście zapierniczac za koszulkowcow "nierobów "... wy tacy super ekstra pracowici to już pewnie z pocalowaniem ręki zostaliście nową pracę u lepszego pracodawcy, który teraz będzie was szanowal. W biurach nikogo tam nie ma, wy wszystko ogarniecie. Idealnie

Cep

Wielu tym którzy tu krytykują, Nemak życie uratował!

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy NEMAK POLAND sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Personalnych (Kadr)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
tom

dlaczego nikogo z biura nie zwolnili skoro spadły zamówienia jak to teraz bedzie wygladac w tej firmie pięciu umysłowych na jednego robola chyba troche przesada

jerry
@tom

A co się tak martwisz o pieniądze nemaka? "Robola" jak nas nazwałeś zawsze można zatrudnić, kumatego "koszulkowca", który jest obyty w tym co robi i ma doświadczenie już nie.

Matematyka się kłania
@tom

Ty Pitagoras.... Policz ile osób z biura przypada na dany obszar tzn. na obróbkę, czyszczalnie, odlewnie itp. a będziesz wiedział ilu z biura przypada na pracownika.. bo jak narazie to robisz siarę sobie i zaniżasz poziom reszcie pracowników tym jak ci idzie liczenie.. Pozdro

Gąska topialna

Ja bym was wszystkich do pieca topialnego wrzucił , nieroby pier....?Gówniarstwo jak się nie podoba praca w Nemak Poland to wypad do Shiloh Industries Sp. z o.o. tam was lepiej potraktują .

Do zwolnionych

Kozaki w necie (usunięte przez administratora) w świecie. Średnia wieku 21 lat. Pierwsza praca a oczekiwania jak specjalisci od obrobki, spawania, zarządzania produkcją z 20letnim doświadczeniem. Po miesiącu w znienawidzonej przez was koszuli połowa by płakała jak dziewczynki. Fakt jest jeden. 1/4 nemakow na produkcji dla przykładu powinna polecieć (usunięte przez administratora) w ich miejsce powinni wskoczyć ludzie ze spółek bo bardziej na to zasługują. Chętnie bym staną z wami twarzą w twarz i posłuchał tego na żywo. :)

Romeo

Kto rany nie odebrał, żartuje z żelazem.

O ja nieszczęśliwa!

@Julia

Mówi! O, przemów jeszcze! Tyś moim aniołem!

Odpowiadać, czy słuchać?

@Romeo

Nazwanie tylko twoje razi Kapulety. Zacóż osobę twoją wliczać między wrogi? Ty nie jesteś Montegu, o Romeo drogi! Bo i cóż jest Montegu? Nie jest to źrenica, Ani ręka, lub stopa, lub jaka część lica Wrodzona człowiekowi — Montegu jest imie. Niech je Romeo zrzuci, niechaj inne przyjmie. Co po imieniu? Róża, choć nazwisko zmieni, Czyliż się mniej powabnym kolorem rumieni? Romeo, choćby cudze sobie imię nadał, Czyliżby swoje miłe przymioty postradał? Zguba imienia szkodzić nie może osobie. Za to imie oddaję całą istność tobie. Za jedno tylko imie!

@Julia

Chwytam cię za słowo. Bądź moją, a ja zaraz ochrzczę się na nowo I nazwisko Romea rzucam precz odemnie.

@Romeo

Kto ty jesteś, i poco, błądzący po ciemnie, Mieszasz się w mowy cudze?

@Julia

Kto wszczął tę nową zwadę? Mów, synowcze, był żeś tu wtedy, gdy się to zaczęło?

misiek

Ale bzdury piszecie... gdyby to bylo oplacpone to by wszystko bylo usuniete. Jest RODO, nie mozna rzucac cudzymi nazwiskami na lewo i prawo i pewnie dlatego gowork usunal takie wpisy.

Pousuwane

I nie tylko. Znikają opinie ludzi którzy tam pracowali. Nie tu to gdzie indziej. Skoro dajecie się kupić nie jesteście obiektywnym portalem Zenula.

Pousuwane

Nemak zadbał o to by były usunięte opinie o spaniu w kiblu przez KJ. Już to dzisiaj usłyszałem. Ile zapłacili ?????? Tak jesteście obiektywnym portalem ????

Niestety ale Nemak się gubi naprzyjmowali nierobow jaśnie panów inżynierów którzy wgl nie mają pojęcia ani nie chyca się za robotę jedyne co umieją to robić zdjęcia i pisać emaile żeby kogoś sprzedać a CB bd uczyć że się swoich telefonów nie używa a oni do podpie....... Ludzi moga

brawo Ty
@7778

gdyby nie ci inzynierkowie z telefonami,na nic bylaby Twoje ogromne wysiłki i wręcz nadludzkie poświęcenie, bo nie mielibyscie zadnego projektu i moglbys korzystac ze swojego prywatnego telefonu ale zamiast pracy a nie w trakcie. Ci inżynierowie maja pokończone szkoły,kursy, szkolenia,znają biegle języki obce i programy, jeżdżą po świecie, ale masz racje to tylko taki mały szczegół w porównaniu z Twoja heroiczna postawą!

brawo ja
@brawo Ty

A jak zanim myślisz kto tyra na twoje kursy ekskluzywne I hotele, żarcie, bilety na samoloty, miłe wspomnienia ....... tak to mały szczegół. Pomyśl zanim zaczniesz skalę porwónanań. No chyba, że te pieniądze pochodzą z laserowej drukarki I nikt na to nie musi tyrać.

brawo Ty
@brawo ja

po pierwsze nie na moje, po drugie oni tez tyraja na swoje. Gdyby na Twoim stanowisku byly potrzebne byly wyjazdy, hotele, kursy tez bys tak szczekal? A analogicznie rzecz biorac ja na Wasze 500 plus tez robie a nie mam takiej ochoty, takie jest zycie.

micha12
@7778

Zarówno "inżynierkowie" jak pracownicy produkcji mają swój wkład w funkcjonowanie i rozwój firmy. Żaden inżynier nie chciałby tyrać na produkcji (a praca jest na pewno ciężka), ale też żaden pracownik produkcji nie poświęcił tyle czasu na wykształcenie co inżynier. A wyjazdy to nie bajka i nie miłe wspomnienia wbrew pozorom. Szanujcie się nawzajem, to jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Jesteście jednym zespołem.

@brawo Ty

Nie pisz głupot. !!!! Młode chłopaki bez doświadczenia. Inżyniera to teraz korespondencyjnie idzie zrobić widzę ich ci dzień. Maszyna śmiga aż miło , gość podchodzi , może cykl skrócimy o dwie sekunky-- ok. Jeb (usunięte przez administratora) stoi dwa dni. Projektów nabrane a nie zwróci się nawet za te podróże. Nie mówiąc i kursach językow obcych i tego "doświadczenia" no i wdzięczności tych szarych robotników. Z których pracy są pieniądze, a nie z łażenia oo jaki. Ale co Inżynier zrozumie.

@Xxx

Gdzie można zrobić korespondencyjnie? Poleć konkretna uczelnie. Moze tez sobie zrobie ...

@geroge

Umiesz kompa obsługiwać ??? To sobie wygoogluj.

@Xxx

Mam kompa i umiem go obsługiwać. Spytałem bo wiem, że bzdury piszesz. A na marginesie to zastanawiam się, jak to jest że skoro można tak łatwo studia zrobić i potem zarabiać nic nie robiąc, to czemu Ty jeszcze nie poszedłeś tą drogą? A może to jednak nie takie proste, co?

@geroge

Bo może chłop oprócz osiągnięcia w życiu inzynierstwa tak zwanych 60 konfidentow oprócz wiedzy chce umieć pracę wykonywać i o sb zadbać bo wy bez (usunięte przez administratora) ludzi i zdj nic więcej nie umiecie ile razy nie wszyscy bo nie wszyscy ludzie was ratują i umieją więcej od was języków obcych i się nie chwala

@Xxx

I ok. Masz do tego prawo. Robisz to co chcesz robić. Ale nie oceniaj innych jeśli nie wiesz do końca jest. I nie pisz bzdur że ktoś inzyniera korespondencyjnie zrobił. Bez pracy inżynierów nie byłoby technologii i nie miałbyś roboty. Bez twojej pracy technologia inżyniera na nic by sie nie przydała. Każdy ma swoje miejsce i swoje zadania. Trzeba się wzajemnie szanować . I tutaj pojawia się problem . Bo pracownicy produkcji ciągle obrażają praciwnikow z biura. I to jest nie fajne.

Robin hood
@brawo Ty

Znajdź se babę parawiczku a nie kibel i filmiki chyba że lubisz tecze to jedz do Holandii. A my na takiego jak ty musimy robić co mu ciocia prace załatwiła bo rączki zajechał od konika

Robin hood

Jak nie umiesz se baby znaleźć to twój problem prawiczku została ci jedynie telefon i filmiki i kabelek. Chyba ze kobiet nie lubisz to tęczowy boy

Xxx

Nie , no masz rację. W soboty przychodzić muszą bi się nie wrabiają w tygodniu.(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) Niestety. Już nie długo biuro będzie pracować na produkcji i będziesz musiał wyciągnąć słuchawki z uszu.

Czesiek z poczty
@Xxx

Szkoda że jesteś taki "mądry i wygadany" tylko na go worku... Pokaż jaki jesteś odważny stań z nim w cztery oczy i mu to powiedz.. jeśli uważasz się za dobrego pracownika to nie powinieneś się niczego bać, No chyba że jesteś typowym podpadziochą i jedyne na co sobie możesz pozwolić to choirakowanie na go worku... I jak już jedzisz czy jedziecie po kimś z imienia czy nazwiska to może też byś się przedstawił co ??(usunięte przez administratora) Dobranoc :)

Tak się stało zeasz rodzinkę w (usunięte przez administratora). I siedzisz jak (usunięte przez administratora) i słuchasz nuty , i udajesz pracę. Takich ludzi się trzyma. Nie dotyka. Bo są po rodzinie. Weź się za robotę i pokaż że umiesz. Niestety nie. Bo masz lewe ręce i nie umiesz nic.

Neutralny Obserwator

Nie bronię, tylko mówię że ładujecie wszystkich do jednego worka, czy tak ciężko to zrozumieć?? Serio? I piszę odnosząc się do każdej ze stron... I staram się zrozumieć każdego w tej sytuacji, szkoda mi ludzi zwolnionych z pracy, bo wiem że byli pomiędzy nimi ludzie którzy znają się na pracy i chcieli pracować, ale też są w tych biurach "koszulkowcy" którzy robią swoją robotę i też nie pchają się na każdą sobotę.. wystarczy spojrzeć szerzej.. Widzę jak kto pracuje bo przebywam i tu i tam.. Jakbyś czytał ze zrozumieniem to wiedziałbyś o co mi chodzi. A tak na marginesie, widzę że sporo wiesz o mnie (nie znając mnie) skoro piszesz że w pracy siedzę i się nudzę, zamiast chwycić się uczciwej pracy...Potrafisz ocenić kogoś przez internet... Jestem po wrażeniem twojej wiedzy :) A co do wypowiedzi że bez pracowników produkcji nie ma hajsu bo to oni ją wyrabiają to się zgodzę połowiczne, bo są jeszcze ludzie którzy załatwiają te projekty i ogarniają rzeczy nie na halach produkcyjnych, więc jedni i drudzy są potrzebni żeby to wszystko działało.. I przypominam że nie piszę żeby komuś pojechać, a TYLKO wyrażam swoje zdanie.. Miłego wieczoru

Neutralny Obserwator

Zacznij czytać ze zrozumieniem.. Miłego wieczoru :)

Boluś

Czytam te opinie i tak myśląc sobie postanowiłem napisać. Jeśli chodzi o (usunięte przez administratora)to na wygląd ten pan jest ok ale to jak traktuje zwykłego pracownika to przekracza wszelkie granice, ja wiem że to Pan wyuczony ale trochę szacunku do pracownika to mógł by mieć. Przykład może brać z hali obok bo na razie to mu kultury brakuje pozdrawiam.

Ratownik

Kupić quady i elektryczne hulajnogi koszularzą teraz na pierwszych zmianach muszą trochę chodzić przemieszczać się po halach. Nogi ich bolą oczy mętne od błądzenia.wczoraj o 13 niektórzy z nich wyglądali jakby odbyli trening taktyczny z komandosami gromu. Zniszczenie na ich twarzy potężne widać że cierpieli. Ale uczciwa dniówka zaliczona

Kowalski

Nie mam zwyczaju pisać komentarze, ale czytając niektóre nie mogę się powstrzymać. Pracuję w tej firmie. Jestem jednym z "kołnierzykow". Pochodzę z domu, w którym nigdy sie nie przelewalo. Wrecz było biednie. Mimo tego się wykształciłem. Jak co poniektórzy tutaj walili ściemę w zawodówce ja zakuwałem. Jak stali z browarem pod sklepem lub siedzieli na trzepaku, to ja szedłem do pracy, aby zarobić na studia i wesprzeć w utrzymaniu moich rodziców. Więc teraz szlag mnie trafia, jak czytam, że ci w biurach nic nie robią. Trzeba było się uczyć to też byście, jak wam się tylko wydaje, nic nie robić. Różnica jest taka, że ja szanuje was i wasza pracę, a wy nie szanujcie innych tylko obrażacie. To bardzo trudne stracić pracę. Sam ja też nie raz straciłem. Ale obrażanie wszystkich wokół z tego powodu jest słabe. A hejt jest najlepszym przykładem waszej słabości i kompleksów. Jeśli macie konkretne pretensje, zgloscie je oficjalnie, tak jak trzeba A nie piszcie bzdur wylewajac pomyje na innych. To tyle w temacie. Możecie sobie teraz na mnie używać. Mam to gdzieś. Życzę powodzenia. Ogarnijcie się.

Zainteresowana

Witam mam pytanie odnośnie stanowska młodszego specjalisty ds zakupów.. czy orientuje się czy trzeba posiadać duże doświadczenie i jak wyglada wynagrodzenie?

micha12
@Zainteresowana

Wątpię, aby ktokolwiek na forum gowork odpowiedzial Ci rzetelnie. Wymagania na stanowisko sa w ogloszeniu, rowniez te dotyczace doswiadczenia. A o wynagrodzeniu rozmawia sie podczas spotkania rekrutacyjnego. Kazdy o tym wie.

w ]s gengałka
@Zainteresowana

A Gengała w koncie stała I majtory sciepowała, a (usunięte przez administratora) Darek sie nie bał I flocysko (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

majster
@micha12

nie wie. nie orientuje się. dlatego się nada idealnie. będzie pasowała do biur jak ulał.

Do biura zawsze.
@Zainteresowana

Aplikuje. Na bank przyjmą. Im więcej tym lepiej . W biurze zawsze dostawie można zrobić. Albo (usunięte przez administratora) się przesunie. Nie ma problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEMAK POLAND sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NEMAK POLAND sp. z o.o.