NEMAK POLAND sp. z o.o.

Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o.

Edek

Przecież w tym kraju od tego są spółki. Co się dziwicie, niby fajnie jest a i tak ludzie z nemaka robią mniej, no chyba że przez weekendy to nawet bióra są pełne, 2 robili i 4 na dozorze... Ale jak ma się szwagra czy pod stole się la che fanfarze robi to nawet na lidera awnsujesz.... Koledzy za spółek proponuję iść na l 4 i nie narzekać, nemaka omijać i będzie lepiej...

Nemakowiec

Trzeba się było uczyć

@Edek

Nie ma co polecać tej pracy, ujebiesz się jak osioł, pod nemaka Cię nie wezmą a jeszcze przyjdzie co do czego to z dnia na dzień pożegnają. Biuro na strukturach to sami debile nie szanujący ludzi

Jakby te zwolnienia były zależne od ludzi z biura na strukturach.

X x x
@pracownik

A kto powiedział że są tak określeni w kontekście zwolnień?

Neutralny Obserwator

Co wy macie do tych koszulkowców? Pieprzycie głupoty jakby to oni was pozwalniali, jak była robota to każdy z tych internetowych cwaniaków siedział cicho i wszystko było ok,a teraz jak są zwolnienia to wszyscy źli... Faktem jest że to delikatnie mówiąc lipna sytuacja tracić pracę po takim czasie nie lekkiej pracy w spółce i to jeszcze przed świętami, ale to nie jest powód żeby cisnąć po innych którzy NIE SĄ TEMU WINNI .. i tak samo w biurze może znaleźć się ktoś kto leci w ciula i tak samo między tymi ciężko pracującymi na produkcji.. nie jeden z was co tu jedzie po koszulkowcach chodzi kilka razy na fajkę i nie zawsze jest to szybka fajka.. o siedzieniu po kiblach i na telefonach nie wspomnę... I jakby trochę bardziej się zastanowić to koszulkowcy mają taką pracę a nie inną , wy macie taką a nie inną.. jeśli tak bardzo "boli" niektórych to że koszulkowcy siedzą w biurach to może czas poszukać podobnej pracy na podobnym stanowisku? Nikt nikogo na siłę na kątówce nie trzyma, jak to ktoś wyżej napisał że niektórzy na produkcji mają lepszą szkołę skończoną niż ci w biurze, więc powinno być prościej... Jeszcze odniose się do wypowiedzi żeby zwolnić koszulkowców wtedy będą większe oszczędności niż jak zwalniać kogoś z produkcji, to idąc tym tokiem rozumowania może zwolnić dyrektora to będzie jeszcze większa oszczędność .. no właśnie, tak wygląda rozumowanie niektórych tu się wypowiadających.. nie pisze tutaj żeby komuś pojechać, ale co poniektórzy powinni się zastanowić trochę zanim po kimś pojadą, nie raz bez powodu i jeszcze wrzucają wszystkich do jednego worka... Pozdrawiam

Bzyk

To po co jadłeś? Nikomu nie smakuje a większość chodzi... gotuj sobie sam jedzenie za taką cenę. Dziękuję. Pozdrawiam

Alfowiec

niektorym sie juz w tylkach przewraca od dobrobytu.6lat robilem u prywaciarza. tylko woda i bajo.od 3 lat jestem w alfie. posilki cieple pod nos w pakiecie w robocie i herbata. normalne przerwy. jak czasem widzimy co niebiescy wyprawiaja to wstydu nie maja. tak na kilka miechów na budowe pod chmurke i kielbache ze spolem do łapy i 3 cytryny do picia a nie bloczki sroczki paczki premie bileciki do teatru

Wąsaty Goblin
@Bzyk

Większość chodzi po mleko i bułki. Przecież widać że mało kto z koszulkowców je to coś. Przychodzicie po bułeczki i paróweczki. Przyznaj tak szczerze smakują ci flaczki czy słonina z patyka? Jutro zupka z wkładką papierową. Życzę smacznego????

Iii

Panowie majstrzy czyszczalni że struktur w ręce kątowa i (usunięte przez administratora) Z robotą bo jak byście szanowali pracowników to byście iich mieli jak ciśnieniokwa a teraz skończyło się gwiazdorzenie(usunięte przez administratora) I do roboty

B1b9b5

Teraz panowie w koszulach i podpie....... Na kątowe a nemak szuka podobno oszczędności to ile kasy się znajdzie ładnej na krzesełkach tych nierobow i komputerach

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy NEMAK POLAND sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Personalnych (Kadr)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
zadowolony

No i stało sie wielki chaos w firmie Nemak nie przedłuzają umow spólką . Roboli zwalniają a co z biurami pani kadrowa pytam? ludzi nieproduktywnych sie niezwalnia a oni nierobią nic(usunięte przez administratora) Ale jaja gdzie jest kierownik który sie czepia roboli a swoich w biurze nie.Co na to pan dyrektor nie widzi ilu ludzi siedzi na produkcji w biurach po znajomości a co najlepsze biurowi przychodza jeszcze w soboty (usunięte przez administratora). I jak ma być dobrze. A co najgorsze ze ci biurowi na produkcji po znajomości nie maja zielonego pojęcia o pracy telefonik internecik nawet szyby zakleili zeby robole niewidziały co robia i co na to pani kadrowa powie dobra posadka i samochod słuzbowy i po co ma sie interesowac ze dobrych ludzi zwalniają a sciemy zostawiaja co nierobia nic kase bija(usunięte przez administratora)W tam tym roku było podobnie roboli wysłali na słowacje zeby uratowac spółki a w biuarch haj laf czyzby 2 biurowych nie moglo zrobic roboty za 4 ale nie po co . Ale tera mysle ze pani kadrowa to ogarnie bon to ona po rozmowach zatrudniła pod Nemaka tylu ściemniaczy.Pozdrawiam wszystkićh uczciwie pracujacych i wszystkich ściemniaczy aby pracy sie chwycili

Kek
@zadowolony

Jakby pan dyrektor czy pani kadrowa mogli coś zrobić w tej sprawie. Dostali nakaz z góry żeby nie przedłużać umów, więc to wprowadzają. Nikt złośliwie nie uznał że będzie dotyczyć to tylko osób na produkcji - po prostu to właśnie tam jest najwięcej osób ze spółek.

Walduś

Wszyscy mówią że to zaplanowane ale w biurach nikt nic nie wie. Ściema jak zawsze

Szary robol

I stało się!! Ludzie (usunięte przez administratora)lata przez pośrednika i z dnia na dzień poszli na bruk!! Taki szacunek Nemaka do ludzi!!!! Totalne dno !!! i niech szlag trafi tych pseudo liderów którzy narzekali ze ludzie o Nemaku piszą bzdury na Gowork !!!!

@Szary robol

No zawsze tak traktowali ludzi.

Kątówka.

Liderzy i majstrowie na kątówki !!!!! hahahaa. Starzy z kokilowni wam na bank będą normy wyrabiać :):):):)

Szukająca

Czy wiadomo coś już o podwyżkach grupowych na przyszły rok?

Adrian

Witam czy są w planach jakieś przyjęcia na operatora produkcyjnego?

NICKI

Raczej zwolnienia

Agnieszka

Witam, jestem zainteresowana praca w NEMAK na stanowisko Młodszy specjalista ds.zakupow, w wymaganiach kładą nacisk na znajomość języków- czy powiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna- test języka? Czy cała rozmowa po angielsku?

Szary robol

Pamiętaj. W nemaku nie masz urlopu. !! Twój urlop ma zakład. Związków zawodowych nie ma, tylko grzeją stołki. Czekają na emeryturę i broń Boże być za ludźmi bo się dyrekcja (usunięte przez administratora) Jeśli idziesz przez pośrednika, możesz robić tydzień lub dwa. . Ba dzień dzisiejszy kasa śmieszna do wykonywanej pracy. I pamiętaj z każdej strony Cię (usunięte przez administratora)

@Szary robol

Każdy pracownik ma prawo do urlopu, oczywiście termin wykorzystania go trzeba ustalić wcześniej, żeby odpowiadał obu stronom, ale nie zmienia to faktu, że pracownik może pójść na urlop. Czy miałeś jakieś problemy z wzięciem przysługującego wolnego? Jeśli chodzi o pracę przez pośrednika, to czy jest także możliwość podjęcia zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy? Dodaj proszę więcej szczegółów.

Xx
@Szymon

Jaki urlop ???? Wszystko narzucone przez zakład. 13 dni ,"postój " na tzw święta 5 dni, po nowym roku też kilka . I to wszystko przymusowo. I gdzie pozostaje Ci ten urlop do wykorzystania ?? Jak ktoś ma 26 dni no to jeden góra dwa dni. A jak młody ma 20????

low
@Xx

Czyli jak w większości dużych firm produkcyjnych :)

Taaa
@low

No nie bardzo, chyba większości małych firm produkcyjnych. W tych dużych, pracujesz cały rok :)

bielSKIE eldoRAdo

jak bijesz nadgodziny to lekko 5 tysi netto wpływa i więcej. tylko pracować się ma chcieć. do tego ponad 4 tysie premi rocznej ( wakacyjna i świąteczna i inne) a WY tylko narzekacie .....

Agnieszka
@bielSKIE eldoRAdo

W takim razie to świetnie, że w NEMAK POLAND można "dorobić" sobie do pensji nadgodzinami. A ponadto premie, o których nadmieniłeś, muszą bardzo motywować pracowników do jeszcze większej aktywności. A co z dodatkami pozapłacowymi? Czy pracodawca oferuje Wam jakieś karty sportowe, karty wejścia do obiektów kulturalno-rozrywkowych bądź też szkolenia, kursy czy konferencje?

pip to powinien sprawdzić
@Agnieszka

Myślę że (usunięte przez administratora)chciałaby aby Państowa Inspekcja Pracy sprawdziła, czy aby te nadgodziny w których to niby bije się kokosy są legalne. Czy te nadgodziny w zapleniu I namniernym hałasie przypadkiem nie nawiązują do strasznego napisu "Arbeit macht......." Agnieszko zgadzam się z tobą, ktoś powinien dokonać kontroli warunków pracy w nadgodzinach.

misiek
@pip to powinien sprawdzić

a to juz jes smieszne. jedni na tym forum narzekaja, ze nadgodzin nie ma, inni narzekaja ze sa i zeby PIP wyslac... ech ...no Polakom to nigdy nie dogodzi :) ale tej pracy to chyba jednak nie masz za duzo, skoro masz czas na necie siedziec podczas nocki :)

Jurek

Witam, są aktualnie przyjęcia pod Nemak jeśli chodzi o pracownika fizycznego?

epoka śmierdzącego nemok

pisze na dodatkową premię od wujka Darka: nagrodzony za nadgodziny - (usunięte przez administratora) męska - ćućmok - nemok. Chłopy jak dinozaury pozdychały

Pracuje na dziale fst od przeszło 4 lat , postaram się w miarę obiektywnie wyjaśnić wszystkie mankamenty związane z tym miejscem- 1.Skala nepotyzmu jest tak ogromna że bez znajomosci bądź rodziny pracującej w tym zakładzie,nie licz na szybkie przejście pod nemak.A propos tegoż nepotyzmu ,jest odczuwalny w sferach pracownik -przełożony w taki sposób ze jeżeli nie kablujesz robisz zdjęć zapomnij o jakimś rozwoju typu lepsze stanowisko pracy bądź krzesełko w biurze. 2- Warunki tragiczne ludzie chorują na pylice młodzi ludzie maja problemy z stawami takie z którymi 70 latek powinien się zmagać.Teraz po takim czasie dali jakieś karty informacyjne o zagrożeniach w pracy. Dopiero wtedy kiedy ludzie im zaczęli padać jak muchy , kupa śmiechu mówię wam. 3. Zwalnianie ludzi 24.11.18 Przyjmowanie nowych 17.12.18 Pozbawiono wtedy pracy 90 ludzi z całego zakładu w tym mojego kolegę ze spółki któremu urodził się syn miesiąc wcześniej ,plus dwali kartki z proźbą o 1 darmowy urlop na rzecz by chronić narzędziownie przed zwolnieniami który tez podpisał .Ten zakład nieliczy się z człowiekiem w żaden sposób. 4. Nie daj się upodlić za te pieniądze tak jak my nemakowcy które nie są w gruncie rzeczy złe w tym zakładzie , ale też nie są warte twojego zdrowia psychicznego oraz fizycznego. 5.W tej firmie jesteś tylko elementem eksploatacyjnym, w dosłownym pojęciu. 6.Kierownictwo na miarę rządów 3 rzeszy.Pracownicy z spółek mówiąc kolokwialnie powinni nosić gwiazdę Dawida. 7 punkt będzie puentą całego tego syfu który się tam dzieje.Prosze nie przychodź tu do pracy bo i tak masz małe szanse na przejście pod nemak ,a czeka cię tu charowa jakich mało, daj se spokój jest wiele zakładów które dobrze prosperują ,mnie tu jedynie trzyma to ze mam blisko i umowę na czas nieokreślony i wywlaczyłem ten nemak nikogo tu nieznając co jest cudem. Ale czy tobie się uda. Pozdrawiam

Kazix

Aż chce się zapytać co ty tam jeszcze robisz skoro jest tak źle i w innych miejscach lepiej?

Pozdrawiam, Krzysiek

Cala prawda, wielkie brawa dla autora posta podpisuje sie obiema rekoma pod nim! , zwolnili mnie w Pazdzierniku 2018 i moge stwierdzic ze to najlepsza rzecz jaka mnie spotkala w tej firmie.. Omijam szerokim lukiem i nikomu za Chiny Ludowe nie polecam... Pracowalem tam poltorej roku, pod Agencja Pracy, i nigdy nie pomyslal bym ze dam sie tak mamic i wykozystywac... Zaklamane kierownictwo potrafi na zebraniu przekazac ludzia cytuje: "nie po to was zatrudnialismy zeby was teraz zwalniac..." po czym tydzien po tygodniu wyrzucaja po kilka osob na zmiane, z samych spolek. Szkoda mi bardzo tego zmarnowanego tam czasu... I bardzo wspolczuje chlopaka na zmianie ktorzy dalej daja sie oszukiwac.

Dymany przez FST.
@Pozdrawiam, Krzysiek

No masz rację. (usunięte przez administratora) bieda i ubóstwo. Zakłamanie na każdym kroku. Niestety. A tak poza tym, jeszcze pracuje. Ale już nie długo. Za te same pieniądze są lepsze firmy. Na Nemaku świat się nie kończy. Tym bardziej że i żłoba siedzą sami cwaniacy . Którzy obiecują , mamią a i tak mało kto im tam zostaje . Na razie mają farta, bo produkcja jest jak w wylęgarni biedronek. Ale jak się ruszy to marnie ich widzę.

Boss

Tania sila robocza

Dokładnie Dawidzie, co Ty tu jeszcze robisz jal Ci tak źle

@pracownik

Uważasz, że warunki zatrudnienia nie są tak złe jak to opisuje kolega. Chętnie dowiem się jakie pozytywne strony widzisz w tej pracy, a co według Ciebie powinno się zmienić. Takie sugestie pomagają zrozumieć jakie aspekty zatrudnienia należy poprawić, więc warto o tym napisać. Jak myślisz?

pomysl czemu tak jest

„Zasłuzono Kloaka całego nymaka” Rajcowały dwa Michały wedle kloaki Gyngały Jak Tyn duzy zacon dronzyć - To Tyn maly nemok zdonzyć Jak Tyn maly zacon dronzyć – To Tyn duzy nemok zdonzyć Zagadka dla Pana Władka: Kim jest drugi Michoł co Gyngale w gordziel gichoł.

@Dymany przez FST.

Jesteś Dymany przez Nobla dla pracodawców, nikt się tobą (usunięte przez administratora) nie interesuje bo ktoś zboczeńcowi I bandziorowi ze syfiastej korporacji z pod znaku sfasykyki dał w 2013 Nobla dla najlepszego pracodawcy w Polsce.aronem Kto się idioto do tego błedu przyzna, wszyscy wiedzą że Skur......wiel jest czerwonym baronem ABWerowym, wiesz (usunięte przez administratora) jakie odszkodowania musieliby wypłacić za jego przestępsta, to jest wcielony NIKODEM DYZMA!!!! To jest armagedon dla Polaków.........

piotrr

Witam, czy orientuje się ktoś jak wyglądają zarobki pracownika zatrudnionego przez agencje, 3 tys na rękę jest możliwe?

Barbara
@piotrr

Niestety, akurat ja nie potrafię pomóc Ci w kwestii zarobków, jakie można uzyskać, pracując w firmie NEMAK POLAND. Jestem jednak prawie w stu procentach pewna, że ktoś to wkrótce zrobi, gdyż sporo osób wypowiada się na tym wątku. A na jakie konkretnie stanowisko chciałbyś aplikować? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

aaaa
@piotrr

Bez nadgodzin nie ma szans. A z nadgodzinami slabo teraz.

fst

2700-2800 bez nadgodzin - alfa , randstad

Barbara
@fst

Użytkownik @piotrr bardzo chciał uzyskać odpowiedź na swoje pytanie, a więc świetnie, że zdecydowałeś się mu pomóc. Na pewno w NEMAK POLAND pracujesz już pewien czas. Zdradzisz Nam, na jakim konkretnie stanowisku? Oferują Wam tam jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe, na przykład kartę sportową, itp.?

@fst

Netto czy brutto? I czy to jest z premia

Olo

To już netto kolego.

@Olo

To powiem Ci ze bardzo chetnie chciałbym sie do Was dostac , malo gdzie tyle proponuja na wstepie, beda przyjecia?

Xxx
@Adrian

Pytaj w Randstad. Teraz mają być.

@Xxx

Oki dzieki, dobre pieniadze oferuja jak na poczatek, aaa jak z umowa u nich

Fst
@Adrian

W Alfie pierwsza na miesiąc, potem na pół roku to samo w Randstad . Jak chcesz się przyjąć to tylko do tych dwóch agencji reszta to kpina (intetial, lavo)

@Fst

A później po pol roku? Aa jaka jest szansa zeby Nemak mnie przejal?

asdff

na tą chwilę żadna ;)

Fst
@Adrian

A potem na dwa lata czyli w sumie w Alfie możesz pracować 2,5 roku a w Randstad 1,5 roku i nie jest powiedziane że Cię przyjema . Wielu chlopaka teraz się umowa ostatnia skończyła i Randstad ich wziął do kolejnej ich agencji to samo alfa . Ogólnie nadgodzin teraz nie ma i raczej nie będzie bo robią wszystko żeby się zabijać w tygodniu i odejmuja ludzi ze stanowisk

Adrin
@Fst

W chwili przejscia pod Nemak jest jakas podwyżka godzinowa?

Jdjf
@Adrin

Tak na 3000, a po pol roku 3200 netto

@Jdjf

To ładnie, tylko poki co mozna o tym pomarzyc jak nie zaczna zatrudniac pod Nemak

@Jdjf

Za miesiąc w którym są 20 dni robocze. Pracując na 3 zmiany netto 3200

Szymon

Poza przedstawioną przez Ciebie stawką wynagrodzenia, obowiązują może jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli bonusy, premie bądź innego rodzaju nagrody? Chcę sprecyzować, czy podana przez Ciebie kwota jest maksymalną, jaką można uzyskać za pracę w firmie NEMAK POLAND.

Heheheszek

Hehehe Hej! Hahaha Halo! :-D slyszalem ze w tym Nemaku na dziale SC to perypetie sie dzieja... rodem z Brazylijskiej Telenowelii Moglby ktos opisac sytuacje jak teraz wyglada tam praca, szczegolnie na zmianie B, Czekam na wypowiedzi.

wakacje dla pracowników z dzie
@Heheheszek

A czy nadal są organizowane wakacje zagraniczne dla rodzin (podobny niektórzy mieli kamreki zainstalowane!!!!), ciekawe czy o tym wiedzieli????

Obserwator z ramienia podfirmy

Na jednego pracownika produkcyjnego przypada średnio po trzech umysłowych (rzadko posiadających kompetencje). Ogólnie jest ich tam moim zdaniem zbyt dużo, bo stoją głównie na palarniach z telefonami. Oczywiście są technolodzy i inżynierowie z bardzo dobrym podejściem i doświadczeniem, jednak 2/3 z nich otrzymało posadkę po znajomości i ich obowiązki ich przerastają. Do kogo nie zwrócisz się po pomoc to odpowiada, że to nie jego działka i nic nie pomoże. O przejściu pod Nemak nie ma co marzyć, bo szefowie działów mają odpalaną działkę od każdego łebka z firmy współpracującej, więc zależy im na wysokiej frekwencji w podfirmach. Jak już muszą to oczywiście zwalniają w pierwszej kolejności właśnie z podfirm. Dziękuję dobranoc - nie polecam tego nepotycznego zakładu.

Kochający nemak
@Obserwator z ramienia podfirmy

Jadzia - gąska z krzywymi nóżkami z działu Korupcji, zawsze naćpana dalej (usunięte przez administratora) daje Darkowi???

Na tym forum wypowiada się chyba sam "odpad" ze struktur. Turniej jak i w robocie tak i w necie

Zostaw merytoryczną opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEMAK POLAND sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NEMAK POLAND sp. z o.o.