Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

Kolego warto

antywindykator
@DT

tak jest. warto :D nie dostaniesz umowy zlecenia za 1200 zł, nie dostaniesz umowy na jeden miesiąc. za to dostaniesz umowę o pracę na 3 miesiące, za 1750 zł brutto, nienormowany czas pracy, możliwość premii pod warunkiem wyrobienia targetu (możliwego do wyrobienia przy pracy minimum 14h dziennie, ale i tak często się nie udaje) no i przyjemność łażenia po chałupach, melinach, konfrontacji z mieszkańcami, psami itp

A

Witam, mam jutro spotkanie rekrutacyjne w Stalowej Woli na stanowisko Doradcy Terenowego. Proszę o info czego się spodziewać na spotkaniu i czy w ogóle warto próbować dostać się d tej firmy. Po tym co przeczytałem na forum to mam wątpliwości.

dt 2
@A

Warto, warto. Nie czytaj wypocin dziewczynek.

odp.
@A

zwalnianie pracowników którzy mają własne zdanie nie wpływa pozytywnie na wizerunek firm

zmiana

Miejmy nadzieje ,ze to poczatek konca

pełn.

czy WK ma pełnomocnika czy też sam się reprezentuje?

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

str

Strona postępowania ma prawo składać wnioski m.in. o przesłuchanie świadków nie tylko tych którzy chcą zeznawać ale również tych świadków których zdaniem strony należy przesłuchać. Myślę ,że w tym przypadku bardzo zasadny będzie wniosek o przesłuchanie przełożonego ( przełożonych ) ,którzy podjęli tę decyzję!!!

odp.

Zapewne nie jest to jedyny przypadek dotyczący zwolnienia pracownika w ten sposób w skali całego kraju .Jest to tak stworzony mechanizm działający właśnie w ten sposób w wielu firmach - pracownik się nie liczy tylko wyniki !!! nie ważne jakim kosztem ( np. nieprzestrzeganie prawa pracy ,mobbing itp.).Ważne jest przede wszystkim to żeby utrzymać się na zajmowanym kierowniczym stanowisku ,a w związku z tym ślepo i bezwzględnie dążyć do celu - wykonywanie targetów przez zespół pracowników oraz wykonywanie nieważne czy zgodnych z prawem poleceń wyższych przełożonych .Oby sprawiedliwości stało się zadość!!!

mirmar
@odp.

Kolego DT - pojęcia takie jak doświadczenie i staż pracy w systemie korporacyjnym nie mają żadnego znaczenia i z tym się należy pogodzić. Tu liczy się wyłącznie wydajność i przydatność. Inną sprawą jest, iż WK zwolniono nie dlatego, że był mało wydajny czy przydatny. Jego zwolniono, o czym jak sądzę doskonale wiesz, z uwagi na fakt, że nie pasował do układu stworzonego przez swojego KR. Potrafił stanąć okoniem i miał własne zdanie. Potrafił skrytykować niektóre decyzje i nie wpisywał się w rolę przydupasa. Najbardziej bolesne jest to, że nikt z tzw. góry nie przyjrzał się sprawie mimo, iż wcześniej już były z tym samym KR przeboje gdy zarządzał Bydgoszczą.

DT

Czytam i się zastanawiam, kto tą zadymę rozdmuchuję. Jestem obecnym DT i blisko powiązany z organizatorem konkursu jaki się odbędzie 19 października 2015 r. Był i jest moim bardzo bliskim kolegą a nawet przyjacielem , który wprowadzał mnie w szeregi pracy firmy KRUK. Zwolnienie tej osoby bardzo mnie zabolało bo efekt dał jedną tylko odpowiedź…staż pracy i doświadczenie nie liczy się w tej firmie. Zwolnili człowieka w kwietniu przed świętami. Pytanie czy ktoś się nad tym zastanowił. Czy ktoś wziął pod uwagę ,że w tym czasie mógł być jedynym żywicielem rodziny. Czy ktoś wziął pod uwagę ,że rodzinę mogła w tym czasie spotkać tragedia życiowa…odpowiedź jest jedna NIE. Wypowiedzenie wręczył mu człowiek z małym doświadczeniem i stażem pracy oraz braku kreatywności na zajmowanym stanowisku... a takich mamy wielu w tej firmie. O fakcie tym wiedziała tzw. góra , która również musi lub powinna ponieść konsekwencje. Panie i panowie jeśli macie coś w chwili obecnej do napisania , aby naszemu koledze pomóc a zarazem Wam. Nie licytujcie nie obstawiajcie a zacznijcie pisać co Was zabolało co Was boli , z jakimi nieprawidłowościami się spotkaliście i spotykacie. Śledzę ten portal od dłuższego czasu i pierwszy raz zdecydowałem się coś napisać…dlaczego a dlatego….Komunikuję Wam wszystkim ,że treści tego co piszecie i napiszecie będą lub są brane pod uwagę w zbliżających się rozgrywkach.

Kraven

Jasne ponoć 50 świadków jest w tej sprawę byłych i aktualnych pracownikow Może być nie zła zadyma

post.

A czy bedzie przesluchana ta osoba co zwolnila W?

kraven

19 października 2015 Słupsk, WK versus KRUK , sparing się zaczyna słyszałem ,że zainteresowały się tym media ciekawa sprawa medialny show reklamy filmy ogólny sponsoring i teraz media stworzą następny show ale trochę w inną stronę ten negatywny dla GK ale za to bardzo prawdziwy bo odbywał się w realu

gun

A co słychać u kolegi ze Słupska wiadomo kiedy sprawa i jakie ma dowody przeciwko ptaszkowi?

tr

czy to prawda ,że trenerzy w firmie są wybitnymi fachowcami w dziedzinie windykacji ,a zwłaszcza pracy w terenie ?

dhl
@tr

Prywatna opieka niby jest, ale dostać się do tego lekarza to nie jest proste i szybkie. Karty multisport też są ale trzeba za dwa miesiące płacić coś koło 100zł. Także niby są świadczenia ale w rzeczywistości tak jakby ich nie było.

actual
@tr

Dobry żart :) trenerzy o pracy w terenie maja tylko dlatego pojecie ze jezdza z DT ale i tak na nic sie to zdalo.....trenerzy maja wprowadzic z gory zalozony "program" i tyle. Najwiekszym trenerem w terenie jest zycie oraz wlasne doswiadczenie.

pytanie
@actual

czy wprowadzany założony program również przewiduje szkolenie w zakresie jak wykonać 20-25 wizyt dziennie plus rozliczenie spraw ,ustalenie i opisanie sytuacji majątkowej dłużnika w ciągu 8 godzin dziennie ?:)

actual
@pytanie

Nic mi na ten temat nie wiadomo, gdyz jest to niemozliwe co kazdy dokola wie! Ale wiedza a rzeczywistosc sie rozmija ale tak jest wszedzie tak wiec prosze nie utyskiwac na KRUKa

antywindykator
@pytanie

ja myślę że trenerzy w osobach KR i KO zademonstrują słuchaczom w praktyce wykonanie z pozoru niemożliwego zadania :D czyli 25 wizyt i reszta roboty, ze stoperem w ręku jak ulał 8h :)

cud
@antywindykator

nie zapominajmy jeszcze o szkoleniu jak wykonać target w ustawowym czasie pracy i z częścią spraw np. przedawnionych :)

ciekawa

Jak jest w Kruku z dodatkowymi świadczeniami? Chodzi mi o prywatną opiekę medyczną i karty sportowe. Pozdrawiam

HWDK

Firma powinna odtworzyć stary zespół pracowników ODT ze sprawdzonymi pracownikami i kierownikami wtedy może by się to wszystko poukładało

chichot

ma się dobrze, pewnie nowe polowanko szykuje w końcu powykańczał trochę ludzi za co oczywiście zbierał nagrody na wszelakich paradach w stylu disco polo zwanymi spędem błędnych wojowników nicości :)

pytanie

a co przełożonym kolegi ze Słupska ?

psikuta bez s

poleciał następny KO to pokłosie dawnego systemu rekrutacji i przyjęć , kolesiostwo i nepotyzm dawnego dyrektora się kończy super !!! Jeszcze parę osób relegować , które właśnie w ten sposób zostały zatrudnione lub awansowane i sytuacja się ustabilizuje.Drugi człon to dogadać się z ludźmi w sprawie nadgodzin i niewolniczego stylu pracy o czym oczywiście wiedzieli wszyscy i świadomie to akceptowali, bo będzie skandal na całą Polskę jak w Sądzie zaczną zeznawać ludzie ile to się pracowało na śmieciowej umowie aby zrealizować nierealny do realizacji w 8 h cel kwotowy i ugodowy, ile to trzeba było wykonać wizyt aby przynieść do domu 2500 zł netto. A ludzie mają dokumenty a szkoda aby były użyte w Sądzie. Warto też pamiętać o osobach szantażowanych i podstępnie pozwalnianych oni też teraz czują " pismo nosem " i na pewno wyciągną wszystkie tuzy jakie posiadają. A pokłosiem tego może być tylko afera na skalę ogólnokrajową a w sumie to i międzynarodową z Kruk International na czele. Ot takie czasy nastały ,że pracownik musi być czujny jak czujnik aby móc egzystować wszędzie tylko haki. A i jak kolega dopisuję ,że jak post zniknie to zaraz się pojawi ot takie odrodzenia jak Feniksa.

Bobo

Dokładnie tak się stanie z tego co wiem chłopak ma kupę świadków a te osoby maja odpowiednie materiały na sposób postępowania GK oraz ich KR i KO łącznie z poprzednia dyrekcja .ciekawe czy starczy kasy na wypłaty dla ludzi za wszystkie nadgodziny jakie się w terenie przepracowało ja mam wydruki z gps warto teraz poprosić swoich towarzyszy kierowników aby takie dostarczali .Trzymam kciuki i życzę aby Słupsk wygral

DT

Szkoda, że żaden kapuś z Łodzi nie chciał w Sądzie zeznawać, a KR i KO zwolnili na podstawie oskarżeń złodziejki, pseudo "czarodzieja" i tchórza, który zapytany czy to samo powtórzy w Sądzie wycofał się z zeznań, a i jeszcze był taki jeden co pocztę w locie wysyłał.... na ale wszyscy już mają nowe spokojne posady i wspaniałych nowych kierowników :)

wina i kara

nikogo nic nie zwalnia od przestrzegania prawa !!! ,nie wolno zmuszać pracowników do pracy w nadgodzinach za darmo !!! ,nie wolno nikogo mobbingować !!! w imię utrzymania stanowiska !!! ,jeżeli wina zostanie udowodniona ,podkreślam udowodniona- winny, winni muszą ponieść konsekwencje!!! Każdy ma prawo do godziwej pracy i płacy !!! oraz godziwego traktowania !!!

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.