opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Kruk Windykacja (Kruk)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1168 ocen
Opinie(3285)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(3285)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja, wizja i wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Osiągnięcia
  • .
  • KRUK Pracodawca
  • .
  • Kariera
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja, wizja i wartości

Historia

Osiągnięcia

KRUK Pracodawca

Kariera

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wałbrzych - KRUK S.A

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie

Opinie o Kruk Windykacja (Kruk) Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 34
    • 35
    • 36
    • …
    • 39

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o KRUK S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    LoL

    01.01.2014 20:41

    Inne

    Ty jesteś jakiś nawiedzony, sylwester Ci się nudzil :)
    ReviewUserIcon
    abcd

    02.01.2014 06:22

    Inne

    Myślę ,że Tobie się również znudził skoro czytasz w Nowy Rok ,denerwujesz się ?
    ReviewUserIcon
    xyz

    02.01.2014 10:23

    Inne

    Walka o swoje prawa nigdy nie jest nudna, Panie LoL.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.12.2013 16:02

    Inne

    nie jest przestrzegany niby masz pracować 40 h w tygodniu ale jak pojeździsz w terenie wracasz do domu szykujesz się na następny dzień, odpowiadasz na meile, piszesz sprawozdania to okazuje się ze nie pracujesz 40 h tygodniowo lecz wiecej
    ReviewUserIcon
    0808

    01.01.2014 13:53

    Inne

    W takim razie skoro czas pracy nie jest rozliczany i przekracza 40 godzin tygodniowo należy prowadzic własną ewidencję czasu pracy i w przypadku przekraczania jego ustawowych norm żądac wypłaty wynagrodzenia za przepracowane godziny nadliczbowe lub udzielenia dni wolnych , ZA ROZLICZANIE CZASU PRACY ODPOWIADA PRACODAWCA - Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla Wszystkich DT,prawo jest za Wami a nie przeciwko Wam Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    0000

    01.01.2014 19:27

    Inne

    art. 66 pkt.2 Konstytucji RP ,,Pracownik ma prawo do określonych w ustawie dni wolnych od pracy i corocznych płatnych urlopów; MAKSYMALNE NORMY CZASU PRACY OKREŚLA USTAWA.,, tak więc nieprzestrzeganie norm czasu pracy przez pracodawcę narusza również ustawę zasadniczą jaką jest Konstytucja
    ReviewUserIcon
    0808

    31.12.2013 14:57

    Inne

    A czy przestrzegany jest czas pracy DT ( 40 godzin tygodniowo) ? ,proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    2014

    30.12.2013 22:18

    Inne

    Prawda jest taka, ze firma tnie ostro wynagrodzenia dt i chce podazac w kierunku zrownania pensji ze srednia krajowa- co nie byloby jeszcze wg mnie wielka tragdia, zwlaszcza ze wiekszosc jest na emeryturze. Niestety osoby ktore opracowywaly nowy system prowizyjny poszly troche za bardzo nie w ta strone- albo zysk albo w pysk...juz w bliskiej przyszlosci okaze sie ze srednia krajowa to bedzie mozna zarobic, a nawet wiecej, powiedzmy o 1000 zl wieceej niz srednia krajowa, ale tylko w przypadku realizacji wszystkich celow. Jezeli do dt nie beda trafialy wielsze ilosci spraw plany nie beda realizowane, a co za tym idzie, przecietne wynagrodzenie u dt bedzie wynosilo ok 2500 zl brutto przy zalozeniu braku realizacji calego planu, co jest bardzo realne patrzac na ilosc spraw w obsludze dt i notoryczny ich spadek. Tak wiec wszyscy dostana p (usunięte przez administratora)najbardziej dt, potem kierownicy kazdego szczebla. Jak dt nie zarobi to kierownik tez ma po premii , tranzakcja wiazania.. nikt nie bedzie juz sobie jezdzil po godzinach za 2000 zl na reke, nikt nie bedzie omamial ludzi za takie pieniadze. Ci co zdecyduja sie zostac zmienia calkowice podejscie do pracy, nie beda zmotywowani itp. Firma bedzie w patowej sytuacji, nie bedzie zadowolona z pracownikow ale z jednej stony niby mozna zatrudnic kogodps nowego i zwolnic starego, z drugiej strony, jak nowy poptacuje 5,6 miesiecy i zobaczy ze zarabia caly czas ok 2000 zl to pojdzie gdzie indziej, tak wiec znowu nowe rekrutacje i szkolenia co tez kosztuje. Tak wiec firma dojdzie do wniosku ze niech juz zostanie ten pracownik co juz nie robil tyle wizyt co kedys, nie przynosi juz tyle pieniedy co kiedys, ale jakos tam pracuje .. jezeli o to chodzilo to nie mam pytan. Po co tylko caly czas rekrutowac nowe osoby skoro dla starych brakuje spraw. Taniej chyba zatankowac wiecej paliwa niz zatrudnic kogos nowego.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.12.2013 21:54

    Inne

    zgadza się są nowi chętni którzy po roku pracy zrezygnują i na twoje miejsce znajdą nowego chętnego który po pól roku zrezygnuje gdzie jest poszanowanie dla starej kadry... przyjmują nowych i co ... i (usunięte przez administratora)zabierają teren starym i nie wyrabiają. Prawda jest taka że firma przestał inwestować w pracowników....
    ReviewUserIcon
    SZ..k Mateusz

    28.12.2013 11:43

    Inne

    ...w ciągu roku możliwości zarobkowe DT drastycznie spadły co do realizacji przez DT, Firma teraz inwestuje nie w Polsce więc trzeba obciąć koszty prowadzenia, wkład w reklamę w TV musi sam zadziałać, szukają "żółtodziobów" ( wśród kurierów, agentów ubezpieczeniowych itp)...Biały Kruk odeleciał niech żyje nowe imperium Czarnego Kruka...jak się nie podoba to na Twoje miejsce są inni chętni...
    ReviewUserIcon
    Mikołaj

    25.12.2013 13:13

    Inne

    Powodzenia, daj znać jak już znajdziesz swoją wymarzoną pracę gdzie będzie wszystko tak jak sobie to wyobrażasz , chętnie się tez tam przeniosę, a tymczasem wesolych!
    ReviewUserIcon
    wesołek

    25.12.2013 09:29

    Inne

    no i jak wam sie podobają nowe premie dla DT ? Czas szukać innej pracy
    ReviewUserIcon
    rozdrap

    18.12.2013 21:25

    Inne

    Przeczytałem ich reklamę: "chcesz zarobić, masz aspiracje, pragniesz rozwoju, chcesz być doceniony" itp. Złożyłem aplikację. Zaprosili mnie na rozmowę. Włożyłem krawat i .... zostałem przyjęty przez jakiegoś młokosa w sweterku (!). Po dwóch minutach rozmowy zastanawiałem się kto do kogo przyszedł się zatrudnić - o zgrozo !! wiedza kadry zarządzającej o wierzytelnościach jest na poziomie zerowym, natomiast z wyjaśnień managra wynika, że trzeba jeździć po ludziach i ściągać kasę jak i ile się da. Żenada. Jak mi jeszcze raz ktoś wspomni o firmie Kruka SA, jako o liderze w obrocie wierzytelnościami, wybuchnę śmiechem :)
    ReviewUserIcon
    Rafal

    05.11.2013 11:20

    Inne

    Witam, czy ktoś mógłby napisać kilka słów nt. warunków pracy w Kruku w strukturach IT? Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.10.2013 20:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mirmar

    03.01.2014 23:49

    Inne

    Nie wiem jak to gościu liczysz ale w/g mnie to gdzieś prawie o 1/3 mniej i nie mów mi, że jest to praktycznie to samo. A tą motywacją to ma być 10 zł od każdego tysiąca, po orce w końcówce miesiąca i jak cel nie wypali? Chłopie nie żartuj albo jeszcze raz przeanalizuj tabelę i zastanów się o czym mówisz.
    ReviewUserIcon
    DorTerXXX

    04.01.2014 12:17

    Inne

    Sądzę że "Dorotka" to młody pracownik któremu naobiecywali "złote Góry". Pracownicy z funkcją "Starszego..." tracą około 58 % dotychczasowych zarobków. Przykład : prowizja 3,5 spada na 1,2 ( lub 3 - przy założeniu zrobienia celu, ) premia za cel z 1200 na 700, odpada premia za spłacalnośc, no i cudowne premie za ugody po 2,50 za sztukę!!!!!!!!!!!!!!! DT!!! oddychajcie pełna piersią i radujcie sie , idzie NOWE !!!!!!
    ReviewUserIcon
    DorTer

    03.09.2013 20:09

    Inne

    Sam sobie zaprzeczasz, inteligentny inaczej..., jak pracujesz kilka miesiecy to twój targed to zaledwie 30000 zł, popracuj kilka lat i pogadamy jak cie wsadza na 70000 zł. Poza tym wy "kociaki" włazicie z butami na nasze stare sprawy i za darmo wam leci kasa. Nam spada spłacalnośc i kasa. A twój zachwyt 3000 na rękę .... no cóż jak ci tyle wystarcza przy takiej pracy, twoja sprawa.
    ReviewUserIcon
    reza1

    02.08.2013 23:25

    Inne

    pracuję w kruku nie cały miesąc jest dużo rzeczy do ogarnięcia ale jakoś sobie radzę.czy ktoś kto pracuje w kruku może mi krok po kroku napisać jak zrobić plan dnia pracy negocjatora i przygotować do wydruku .To sprawia mi najwięcej problemów.
    ReviewUserIcon
    jeszcze pracownik

    10.07.2013 01:37

    Inne

    K - Kasa - marna R - Rozwój zawodowy - nierealny U - Utrzymanie pracownika - przyjdzie student K - Kapitał ludzki - jakieś nieporozumienie S - Szkolenia - obiecanki cacanki A - Awanse - wstrzymane
    ReviewUserIcon
    DorTer

    07.07.2013 11:05

    Inne

    I czego sie cieszysz po tych kilku miesiącach, poczekaj jak ci dokręcą targed to polecisz na gołej podstawie i ochłapach z prowizji, nie bedziesz miał nawet 2 na ręke. Nie(usunięte przez administratora) też o 6 godz w terenie bo nie jesteś w stanie wtedy zrobic targedu, w dodatku jeszcze pracujac na tym śmiesznym tableciku z tym (usunięte przez administratora) zasiegiem. Wiec albo minimum 8/9 w terenie albo dodatkowo 3 przed kompem w domu. Jak juz zabierasz głos to pisz prawde
    ReviewUserIcon
    kojot

    04.07.2013 21:05

    Inne

    Pracuje w tej firmie od kilku miesięcy i mogę powiedzieć iz na chwilę obecna jest ok, pensja prawie 3 tysiaki- po 2 miesiącach pracy a w następnych jeszcze większa, więc nie narzekam jestem w terenie więc z kierownikami mam mało do czynienia, robię swoje i mam spokój , zasady sa z góry określone więc nikt nie zmienia zasad w czasie gry, to wiesz ile zarobisz przy swoich wynikach. Godziny pracy - to 6 godzin w terenie i co najmniej 2 godziny przy komputerze i na telefonie, więc nie jest źle, i oczywiście nienormowany czas pracy jadę kiedy mi pasuje nie ma szablonu - od, do- robisz tak by się wyrobić i oczywiście by zrobić plan ty wiesz lepiej kiedy wyjechać i kiedy wrócić z terenu. Reasumując jest na chwilę obecną OKOKOKO
    ReviewUserIcon
    eh

    12.05.2013 01:32

    Inne

    Niestety nie jest dobrze. Awanse i podwyżki wstrzymane. Firma się rozwija ale kosztem pracowników.
    ReviewUserIcon
    amazonka

    05.05.2013 14:45

    Inne

    W firmie 3-4 lata (wewnątrz - nie CC / Doradca Terenowy). Niestety zarobki słabe, perspektywy awansu małe, banda zapyziałych kierowników, niepłatne nadgodziny i minimalne (lub brak) podwyżki. Premia jest, polityka firmy niesocjalna, choć dość pobłażliwa wobec pracowników. Z drugiej strony praca nie jest trudna i nie wymaga sie od specjalistycznej wiedzy, wobec czego dla szukających schronienia na pewien krotki czas albo rozpoczynajacych 'karierę' moge polecic. Niestety bez przyszlosci w dluzszej perspektywie.
    ReviewUserIcon
    McGywer

    14.04.2013 15:51

    Inne

    DorTer - 2013-02-10 19:04:43 kolego nr 3 , piszesz że pracujesz 3 lata i nic nie wiesz o polityce płacowej ?, podstawy są nawet w granicach 3000 brutto, a kto ma takie ? Ano ludzie z długim stażem, licencją detektywa, na etacie st. eksperta. a z ta spinką to przesada, no , chyba że zapieprzasz w terenie 6 dni w tygodniu po 14 godz. ale to już twoja sprawa, mówimy tu o standardzie w kraju a nie wyjątkach przez których potem są wyśrubowane targety.W Firmie 3 lata. Tereny wiejskie. Klient trudny. Praca w terenie minimum 8 godzin i 3 godz przed komputerem. Ogólnie ciężka praca. Wynagrodzenie netto w granicach 4-5 tyś netto. Pzdr
    ReviewUserIcon
    DorTer

    13.04.2013 16:41

    Inne

    Tutaj akurat Eciku chrzanisz do bani, To co się dzieje wewnątrz Firmy nie ma większego wpływu na relacje z dłużnikami. Od początku mojej kariery w FK dłużnika traktowano i nadal traktuje się jako człowieka i partnera któremu chcemy pomóc. Jeżeli jesteś niezadowolony reklamuj w Firmie kto i w jakich okolicznościach Cie zawiódł. A może to Ty byłeś nie fair ? Może zaproponowano Ci taka ugodę a Ty się na nas wypiąłeś? Ale bądź czujny My znów do Ciebie wrócimy. I znów potraktujemy Cię jak człowieka.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Kruk Windykacja (Kruk)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - KRUK S.A.

    ul. Bolkowska 3 53-612 Wrocław

    NIP:5862030036

    KRS:0000066532

    http://pl.kruk.eu/
    Branża główna: Agencje i domy mediowe
    ReviewUserIcon
    havanax

    05.04.2013 23:36

    Inne

    praca na cc w szczawnie-do bani, zarobki 1500-1800 netto, system motywacyjny-kompletnie niezrozumiały i tak ułozony aby premii nie wypłacic np pracownik osiagajacy najlepszy wynik w zespole dostanie ok 150 zł brutto, atmostera kiepska przede wszystkim ze wzgl na naciski i głupawe pomysły niedouczonych pseudomenagerów. chodze do tej pracy z rosnaca niechecia i obrzydzeniem:(
    ReviewUserIcon
    ZZ

    05.04.2013 11:40

    Inne

    Tak, potwierdzam -to fakty są niestety. Zatem nic dziwnego, że ludzie się frustrują. Mają prawo. Firma ma super image na zewnątrz, a w środku powiedzenie "tu pracują ludzie i zycie znają" nabiera gorzkiego sensu...
    ReviewUserIcon
    OBIEKTYWNY

    08.03.2013 12:06

    Inne

    Piszcie wszystko,ciekawe informację ,będą przydatne:-)
    ReviewUserIcon
    DorTer

    10.02.2013 19:04

    Inne

    kolego nr 3 , piszesz że pracujesz 3 lata i nic nie wiesz o polityce płacowej ?, podstawy są nawet w granicach 3000 brutto, a kto ma takie ? Ano ludzie z długim stażem, licencją detektywa, na etacie st. eksperta. a z ta spinką to przesada, no , chyba że zapieprzasz w terenie 6 dni w tygodniu po 14 godz. ale to już twoja sprawa, mówimy tu o standardzie w kraju a nie wyjątkach przez których potem są wyśrubowane targety.
    ReviewUserIcon
    DorTer 4

    09.02.2013 12:18

    Inne

    ....z tą spinką kolego to przesadzasz, jak pracujesz to wiesz że w dużych miastach, w regionach o dużym zagęszczeniu ludzi masz więcej spraw i więcej zarobisz przy mniejszym nakładzie sił, a w terenie rolno wiejskim przy tylu samych godzinach pracy zarobisz nawet do połowy mniej.... ilu z terenowych zarabia tyle co Ty lub wiecej...? 10%....? pisz jak jest w całej Polsce a nie tylko u Ciebie !
    ReviewUserIcon
    cikawy

    09.02.2013 11:43

    Inne

    jak ze szkoleniami? i gdzie się odbywają? jestem z podlaskiego :)
    ReviewUserIcon
    Dor Ter3

    08.02.2013 22:24

    Inne

    To się spinajcie chłopaki :) ja po niecalych 3 latach nie schodze poniżej 4 na reke Fakt że zwlaszcza 1 rok trzeba ostro ryrac bo nie masz w ogóle portfela objechanego i zanim zaczniesz zbierac to troche trwa. Z ta zmniejszona podstawa to chyba jakas lipa ja nic takiego nie mialem i nie slyszalem od nikogo.Z drugiej strony o zwiększonych podstawach też nie slyszalem :D
    ReviewUserIcon
    DorTer 2

    08.02.2013 08:56

    Inne

    "Przedmówca" pisze 100% prawdę, nie kłamie..... a p 2-3 latach nadal bedziesz zarabiał średnio od 2 do 2,5 tys. netto przy ok.220-230 godzinach pracy miesiecznie.
    ReviewUserIcon
    DorTer

    07.02.2013 21:07

    Inne

    na początek dostaniesz marchewkę ( ok 2000 brutto) po 6 m dostaniesz najnizsza krajowa i mozliwosci prowizyjne. i tu sie zacznie dopiero jazda, jak po roku kieratu dostaniesz te 2- 3 tys brutto to sukces. o 8 godz pracy zapomnij. minimum 10 -11 no i ciągle bedziesz słyszał ze za mało pracujesz. ale powodzenia
    ReviewUserIcon
    Doradca Terenowy

    07.02.2013 19:47

    Inne

    Jak wygląda praca na stanowisku DORADCY TERENOWEGO ? Czego w szczególności wymagają(patrzą bardziej na pracę terenową, czy co się w tej pracy robi?), jaki sprzęt i jaka podstawa ? Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    nick

    04.02.2013 23:11

    Inne

    pytasz o prace w terenie? jak tak to ma to na pewno wpływ na +, jak w każdej rekrutacji najtrudniejsze jest jednak aby ktoś cię dostrzegł i dał szanse sie poznać na spotkaniu, a z tym łatwo nigdzie nie jest
    ReviewUserIcon
    młody

    04.02.2013 21:17

    Inne

    Witam, mam 26 lat, w jednym z wojewódzkich miast pracuję jako pracownik socjalny, ale ta praca kompletnie mnie nie zadowala. Czy moje doświadczenie związane z ciągłym łażeniem po melinach, ocenianiem stanu finansowego klientów i ich dochodu będzie miało znaczenie? albo czy doświadczenie w komunikacji z innymi urzędami może być przydatne w rekrutacji? Dzięki za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    nina

    04.02.2013 19:45

    Inne

    praca jest pracą. chciałabym się rozwinąć bardziej, ale w tej firmie się nie da niestety. cały czas startuję w rekrutacjach i jakby nikt nie zauważa, że mam konkretne CV. To serio wstyd :(
    ReviewUserIcon
    hmm

    04.02.2013 16:15

    Inne

    ja - 2013-02-04 13:51:19 Kangal. - 2013-01-27 17:14:29 Mam pytanie jakimi autami jezdza Negocjatorzy Terenowi i ile mozna zarobic pracujac 8 godzin dziennieSkoda Octavia, 8 godzin? Raczej się nie uwiniesz, trasy już masz z góry ustalone.Zabawne jak nie mając pojęcia lubimy się wypowiadać na każdy temat, tak żeby pogadać :) Rzetelność tej odpowiedzi jest podobna do większości tu wypisanych. Skoro nawet nie wiesz jakie są auta to co możesz powiedzieć o reszcie? Kolega pyta konkretnie więc jak nie wiesz to po co się udzielasz. W terenie są dwa typy aut: nowa fiesta (większość) lub fabia II, trasy nie są planowane z góry, ale są zadania priorytetowe wokół których sam dobierasz pozostałe sprawy aby ułożyć trasę.
    ReviewUserIcon
    ja

    04.02.2013 13:51

    Inne

    Kangal. - 2013-01-27 17:14:29 Mam pytanie jakimi autami jezdza Negocjatorzy Terenowi i ile mozna zarobic pracujac 8 godzin dziennieSkoda Octavia, 8 godzin? Raczej się nie uwiniesz, trasy już masz z góry ustalone.
    ReviewUserIcon
    Kangal.

    27.01.2013 17:14

    Inne

    Mam pytanie jakimi autami jezdza Negocjatorzy Terenowi i ile mozna zarobic pracujac 8 godzin dziennie
    ReviewUserIcon
    Gra

    25.01.2013 14:46

    Inne

    Witam czy ktoś pracował w kadrach ?
    ReviewUserIcon
    lennon

    17.01.2013 22:29

    Inne

    Ciekawski Dżordż - 2012-10-19 10:40:28 Jak to jest z tą atmosferą, bo na stronie firma chwali się iż "W firmie: Szanujemy poglądy wszystkich pracowników. Pozwalamy na ich wyrażanie pod warunkiem, że nie naruszają prawa lub godności innych osób. " a tu czytam same negatywy. To piszą niezadowoleni frustraci, którzy zostali zwolnieni czy porządzni pracownicy?Mysle ze fakt, ze niedawno 2 osoby na najwyzszych stanowiskach w grupie poleciało tylko i wyłacznie z powodu braku przestrzegania wartości firmowych (wyniki od lat miały doskonale) świadczy o tym, ze wartosci w kruku nie sa tylko zapisem na papierze, ale i normą postepowania z patologia. przykładów mniejszego kalibru jest wiecej, w takiej organizacji zdarzaja się jak wszędzie różni ludzie, ale firma reaguje na takie zgloszenia. jesli macie poczucie ze gdzies sie dzieje nie tak, mowcie o tym, w firmie sa ludzie, ktorzy sa na to otwarci. pozdrawiam forumowiczów - frustratów, zwolnionych, zwalniających się, zadowolonych i tych niezrzeszonych jeszcze :) a wszystkim zwolnionym życzę szybkiego staniecia na nogi.
    ReviewUserIcon
    :)

    11.01.2013 10:03

    Inne

    Polecieli tylko z KC czy z innych działów też?
    ReviewUserIcon
    DO RAF

    11.01.2013 07:39

    Inne

    Nie tylko frustraci wyrażają opinie o tej żałosnej firmie. Ja zaliczałem się przez wiele lat do tzw. zadowolonych, chociaż wielu moich współpracowników było traktowanych przez przełożonych jak zwykłe(usunięte przez administratora). Uczucie zadowolenia z własnej pozycji to jedno a psi los innych to drugie. O wartościach można pisać wiele, fakty są jednak takie, że ludzie dla KRUK-a nie stanowią żadnej wartości. Liczy się wynik finansowy na drodze do którego gęsto słania się trup. W ostatni piątek były zwolnienia - starych pracowników potraktowano jak (usunięte przez administratora). Takie są faktyczne standardy a o wartościach potrafią tylko bez sensu pieprzyć.

    Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.