opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Kruk Windykacja (Kruk)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1167 ocen
Opinie(3283)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(3283)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja, wizja i wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Osiągnięcia
  • .
  • KRUK Pracodawca
  • .
  • Kariera
  • .
  • Staże i praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja, wizja i wartości

Historia

Osiągnięcia

KRUK Pracodawca

Kariera

Staże i praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wałbrzych - KRUK S.A

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie

Opinie o Kruk Windykacja (Kruk) Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 39

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o KRUK S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    polo

    01.10.2017 12:44

    Inne

    usuwane są negatywne wpisy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uważajcie
    ReviewUserIcon
    Halny

    30.09.2017 17:53

    Inne

    Jak ktoś wykonuje swoją pracę z pewną satysfakcją, podoba mu się to co robi to zapewniam, że będzie zadowolony z pracy. To jest całe sedno naszej pracy.
    ReviewUserIcon
    gnuj

    29.09.2017 11:56

    Inne

    Chciałbym się uprzejmie zapytać jakim trzeba być robakiem żeby pracować w call center dodatkowo w windykacji.
    ReviewUserIcon
    zadaniowy czas pracy -orzecznictwo SN- nadgodziny

    16.09.2017 17:19

    Inne

    W orzecznictwie SN przyjmuje się, że samo nazwanie czasu pracy zadaniowym nie wyłącza stosowania przepisów o wynagrodzeniu za pracę w godzinach nadliczbowych (wyrok z 4 sierpnia 1999 r. I PKN 181/99; OSNAP 2000/22, poz. 810). Poza tym zlecanie pracownikowi zadań, których wykonanie w normalnym czasie pracy jest NIEMOŻLIWE, w orzecznictwie SN kwalifikuje się jako równoznaczne z POLECENIEM ŚWIADCZENIA PRACY w czasie PZEKRACZAJĄCYM NORMY CZASU PRACY (uzasadnienie wyroku z 10 września 1998 r. I PKN 301/98; OSNAPiUS 1999/19, poz. 608)
    ReviewUserIcon
    Wpis

    12.09.2017 22:25

    Inne

    Cały ten biznes windykacyjny powoli zaczyna się kończyć,świadomość prawna społeczeństwa ( w tym dłużników) jest coraz większa , a więc parcie na wynik nic tutaj nie zmieni bo windykator to nie cudotwórca i z tzw. spraw śmieciowych nic nie zrobi.Natomiast proponuję żeby te osoby z kierownictwa które oczekują od pracowników wyników same najpierw dały przykład jak wykonać target i go wykonały!!!, wg. dobrej zasady najpierw wymagaj od siebie a potem od inbych-punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
    ReviewUserIcon
    metro

    28.09.2017 18:26

    Inne

    wynagrodzenei widczne jest w ogłoszeniu o prace, 0 % prowizji i rotacja wysoka pracownków bo tieim liderka to śpiewaczka bez kwalifikacji do motywowania i kierowania ludzmi, nie wpominając o (usunięte przez administratora) erkach bez kompetencji do zarządzania ludzmi
    ReviewUserIcon
    Jessica

    29.09.2017 20:17

    Inne

    Nie ma żadnej prowizji ani premii , a podstawa jest taka , jaką wywalczysz na rozmowie , uzależniona od doświadczenia. Dostaniesz umowę na 7 m-cy , przez 5 miesięcy będziesz jeździć na szkolenia , a później albo zostaniesz , albo nie przedłużą Ci umowy.
    ReviewUserIcon
    Wpis

    12.09.2017 22:23

    Inne

    Cały ten biznes windykacyjny powoli zaczyna się kończyć,świadomość prawna społeczeństwa ( w tym dłużników) jest coraz większa , a więc parcie na wynik nic tutaj nie zmieni bo windykator to nie cudotwórca i z tzw. spraw śmieciowych nic nie zrobi.Natomiast proponuję żeby te osoby z kierownictwa które oczekują od pracowników wyników same najpierw dały przykład jak wykonać target i go wykonały!!!, wg. dobrej zasady najpierw wymagaj od siebie a potem od inbych-punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
    ReviewUserIcon
    Melania

    12.09.2017 10:31

    Inne

    Ależ mają długą listę ofert, jaki jest tego powód?
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.09.2017 13:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    opek

    08.09.2017 19:55

    Inne

    jest tylko jeden etap. Tylko, że potem jest wysoka rotacja, b. dużo ludzi odchodzi, albo są zmuszani do odejścia. B. wysokie parcie na wynik i do tego b. silna antymotywacja na pracownika, także pracownik szybko się wypala, nawet nie przez b. trudnych klientów tylko przez silną anymotywację Menażerki chodza jak święte krowy.
    ReviewUserIcon
    Cichy

    07.09.2017 15:03

    Inne

    Witam , kruk szuka pracownika do ref.administracji , macie jakieś info jaka robota? zła,dobra ciężka ,leka jaka kaska ?, będę wdzięczny za info. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Nowy

    06.09.2017 22:36

    Inne

    Właśnie aplikowałem do KRUK -a i czekam na rozmowę. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć kilka informacji, czego mogę się spodziewać po rozmowie?
    ReviewUserIcon
    Ekspert

    07.09.2017 16:58

    Inne

    W zależności na jakie stanowisko?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    04.09.2017 14:23

    Inne

    Czy Kierownicy Rejonu reprezentujący pracodawcę kontrolują i przestrzegają normy czasu pracy DT zatrudnionych w terenie,czyli nie więcej niż 40 godzin tygodniowo i 8 godzin na dobę ( w tym praca przy komputerze) zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy?
    ReviewUserIcon
    Odp

    05.09.2017 20:24

    Inne

    Tak,tak-za przestrzeganie zgodnie z Kodeksem Pracy norm czasu pracy DT odpowiedzialni są KR jako osoby reprezentujące pracodawcę!!!
    ReviewUserIcon
    Hanna

    03.09.2017 21:19

    Inne

    Mają bardzo długą listę aktualnych ofert pracy. Charakter działalności firmy Kruk nie należy do miłych ani łatwych. Praca bardzo stresogenna, nie sprzyja to w zachęcaniu ludzi do podejmowania pracy. !
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    29.08.2017 23:05

    Inne

    Czy firma nadal pomaga spłacać długi jak kiedyś mówiła o tym reklama? Jeżeli tak to w jaki sposób?
    ReviewUserIcon
    antywindykator

    03.09.2017 17:36

    Inne

    oczywiście że kruk pomaga spłacać długi. nie ma w tej reklamie żadnego kłamstwa. wygląda to tak: 1. kruk (tzn. prokura NSFIZ) kupuje twoje zadłużenie. czyli spłaca twój dług 2. wysyłają ci listy-makulaturę, które olewasz 3. prokura wytacza ci powództwo o zapłatę 4. bierzesz radcę prawnego i wygrywasz w sądzie sprawę z krukiem (wygrać łatwo) 5. powództwo oddalone, długu nie ma pomógł kruk spłacić dług? pomógł! :)
    ReviewUserIcon
    J

    31.08.2017 12:36

    Inne

    Firma Kruk wykorzystuje tylko naiwnośc klientów. Chciałam spłacic dług w całości, zapewniona przez pracowników KRUKA ze dostane od nich rekomendacje na pozyczke w firmie pozyczkowej wspołpracujacej z nimi, wziełam chwilówkę na łaczna kwote 4 tys zł. Po tym jak zaksiegowali pieniadze na swoim koncie otrzymałam informację ze osobom niepracujacym pozyczek nie udzielaja a wczesniej nie wspomnieli o tym ani słowem. Zostałam z długiem którego po 30 dniach gotówka nie spłace bo nie mam miesieczne nawet połowy tego. Firma robiaca ludzi w bambuko by sie nachapac tylko!
    ReviewUserIcon
    toż to szok

    01.09.2017 22:38

    Inne

    żeby spłacić dług wzięłaś chwilówkę?? A chwilówkę chciałaś spłacić kredytem??? A z czego chciałaś zapłacić ten kredyt skoro nie pracujesz?? Wzięłabyś kolejny żeby mieć na raty?? i Ty się dziwisz, że nie dostałaś od Kruk pożyczki? Matko skąd się tacy ludzie biorą, a potem jest płacz że nie wie skąd się tyle długów wzięło !!!
    ReviewUserIcon
    zorro

    02.09.2017 07:46

    Inne

    a ty skąd się urwałeś wkruku sami tacy klienci, chyba nie znasz klientów kruka. Z takimi klientami masz osiągać zawyzone wyniki, bo takie przysniły sie komus z menadzerów czy jeszcze wyżej, a co myslałes ze do kruka trafia normalny kowalski?? kruk to inkasso firma a klientami sa ludzie delikatnie mówiąć z problemam, zeby nieobrażaać nikogo.
    ReviewUserIcon
    Obowiązujące prawo-Kodeks Pracy- dotyczy DT

    29.08.2017 22:49

    Inne

    Art 140 Kodeksu Pracy-W przypadkach uzasadnionych rodzajem pracy lub jej organizacją albo miejscem wykonywania pracy może być stosowany system zadaniowego czasu pracy.PRACODAWCA PO POROZUMIENIU Z PRACOWNIKIEM ustala czas niezbędny do wykonania powierzonych zadań,uwzględniając wymiar czasu pracy wynikający z norm określonych w art 129. CZAS PRACY-art 129-czas pracy NIE MOŻE PRZEKROCZYĆ 8 GODZIN NA DOBĘ I PRZECIĘTNIE 40 GODZIN w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy.... Uwaga Jeżeli pracownik wykonuje pracę przy komputerze należy tę pracę bezwzględnie doliczyć do czasu pracy!!!
    ReviewUserIcon
    KP

    31.08.2017 09:29

    Inne

    Cisza-chyba jest coś na rzeczy?
    ReviewUserIcon
    Kodeks Pracy

    28.08.2017 16:39

    Inne

    Czy firma po porozumieniu z DT zatrudnionymi w zadaniowym czasie pracy ustala czas niezbędny do wykonania przez nich powierzonych im zadań w terenie i pracy przy komputerze w czasie 40 godzin tygodniowo?-podstawa prawna art.140 w zw. z art. 129 Kodeksu Pracy. Praca powyżej 40 godzin tygodniowo zgodnie z obowiązującym prawem (Kodeksem Pracy)stanowi pracę w godzinach nadliczbowych również w zadaniowym czasie pracy.
    ReviewUserIcon
    Estera

    28.08.2017 13:56

    Inne

    Kilka slow na temat pseudo korporacji. Promowanie pracownikow w zaleznosci od stopnia koneksji, brak kompetencji, kultury osobistej,pracownikow na stanowiskach menadzerskich. Zamiatanie nieprawidłowości pod dywan. Roztaczanie wizji arkadii rozwoju, nawet na imprezach integracyjnych pranie mózgu nacisk na cel. Podwazanie kwalifikacji innych pracownikow, kolesiostwo. Placa po nizej godnosci no chyba ze znasz Ryska czy, Zbyszka.Ciche awanse bez rekrutacji.
    ReviewUserIcon
    Gbh

    28.08.2017 12:08

    Inne

    Kiedy pracowałem w tej firmie trenerami były osoby bez żadnego doświadczenia w windykacji terenowej- czego mieli nauczyć pracowników z kilkunastoletnim stażem w windykacji, z doświadczeniem i wiedzą skoro w terenie nigdy nie pracowali lub bardzo krótko np. w Providencie? Pytanie-czy coś się zmieniło w tym zakresie? i czy DT pracujący w terenie ma szanse w tej firmie zostać szkoleniowcem (trenerem) lub np. KR?
    ReviewUserIcon
    kle

    27.08.2017 22:22

    Inne

    nie rozumiem dlaczego usuwane sa negatywne opinie????!!! zwłaszcza o niekompetentnych menadzerek
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    25.08.2017 23:30

    Inne

    Witam Nie ma miejsca na powstanie Związków Zawodowych w korporacji zwanej Kruk. Jesteśmy inicjatorami powstanie Stowarzyszeniowa Byłych i Obecnych Pracowników Korporacji Kruk. Jest nas na razie nie wiele 23 osoby. Ale chcielibyśmy stworzyć większy ruch. Nie chcemy szkalować pracodawcy. Chcemy tylko opisywać rzeczywistość . Może z czasem być negocjatorem . Czekamy na wasze opinie.
    ReviewUserIcon
    Odp

    27.08.2017 17:26

    Inne

    Art.3 ,,Nikt nie może ponosić ujemnych następstw z powodu przynależności do związku zawodowego..."- podstawa prawana Ustawa z dnia 23.05.1991 r o Związkach Zawodowych Jestem 24-były
    ReviewUserIcon
    olo

    27.08.2017 18:16

    Inne

    Pseudo menadzerowie się mocno okopali. Są o b. niskich kwalifikacjach zarówno merytorycznych jak menadzerskich. Szeregowi pracownicy mają b. wygórowane plany wykonania, zresztą nierealne do wykonania. Nie wiadomo skąd biorą te plany realizacji chyba z kapelusza.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Kruk Windykacja (Kruk)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - KRUK S.A.

    ul. Bolkowska 3 53-612 Wrocław

    NIP:5862030036

    KRS:0000066532

    http://pl.kruk.eu/
    Branże: Farmacja i suplementacja
    ReviewUserIcon
    Martyna

    21.08.2017 22:38

    Inne

    Pracuję w Kruk-u i nie rozumiem niektórych osób. Praca z pięknymi przedmiotami jest przyjemna, ale jak widać niektórzy wolą coś innego. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Zapraszamy do firmy.
    ReviewUserIcon
    olo

    19.08.2017 20:57

    Inne

    zwolnieni pracownicy znajdą lepsza firmę, problem polega na tym, ze Kruk się reklamuje , że jest taką wspaniałą firmą a rzeczywistość wygląda inaczej, znajdą nowych pracowników na jak długo i znowu uciekną
    ReviewUserIcon
    Koralgol

    18.08.2017 22:20

    Inne

    Też uważam, że dobra firma sama się obroni. Szkoda, że niektórzy tak ostro oskarżają firmę, sobie tylko szkodzą. Firma znajdzie nowych pracowników bez problemu.
    ReviewUserIcon
    Jakiśtaki

    15.08.2017 21:20

    Inne

    Konkurencja przyparła ostry atak na Kruk-a, żeby to była prawda co piszecie!!
    ReviewUserIcon
    olo

    16.08.2017 09:34

    Inne

    dobra firma sama sie obroni nie potrzebuje reklamy nie wiadmo dlaczego usuwane są negatywne wpisy skoro jest ich dużo
    ReviewUserIcon
    Mamona

    12.08.2017 13:41

    Inne

    Mają dobrą opinię, bo są w stanie opłacić cenzorów usuwających wpisy z tego forum...
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.08.2017 11:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    burza

    13.08.2017 19:06

    Inne

    radze poszukać innej firmy, strata czasu, usuwane są regularnie negatywne wpisy
    ReviewUserIcon
    Odp

    14.08.2017 07:19

    Inne

    oraz niewygodne związane z przepisami Kodeksu Pracy
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    08.08.2017 15:11

    Inne

    Prace w tej firmie oceniam jak jakiś zły sen . Dobrze , że już się skończył.
    ReviewUserIcon
    poldek

    08.08.2017 09:56

    Inne

    jeśli ktoś nie wie jak się pracuje w korporacji to może się przekonać 0 zdania własnego maksymalizacja euforii na każdym kroku
    ReviewUserIcon
    AnnoDomini

    07.08.2017 20:15

    Inne

    Czy ktoś wie w jakiej mniej więcej wysokości wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku Młodszego Specjalisty ds kadr?
    ReviewUserIcon
    lew

    07.08.2017 17:09

    Inne

    ja się bardzo cieszę, że już nie pracuję w tej firmie po 2 dniach znalazłem lepszą ha ha jak moi dwaj koledzy
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    02.08.2017 10:58

    Inne

    Orientujecie się czy firma szuka szefa Działu Szkolenia?
    ReviewUserIcon
    Jerzyk

    25.07.2017 22:04

    Inne

    Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji o pracy dla referenta ds. ustalania kontaktów i aktualizacji danych? Słyszałem o firmie sporo dobrego chociaż zakres ich działania nie należy do łatwych ale ja się tu odnajdę.
    ReviewUserIcon
    Malibu

    18.07.2017 22:58

    Inne

    Ależ super oferta pracy , tylko wybierać o ile ktoś ma kwalifikacje.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    17.07.2017 15:50

    Inne

    Czy firma za pracę w w godzinach nadliczbowych ( np. w terenie) wypłaca wynagrodzenie zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy?
    ReviewUserIcon
    Kadrowy

    13.07.2017 17:13

    Inne

    Dla chcącego nie ma nic trudnego nawet można wymyślić historyjkę z biednym zwolnionym super pracownikiem? Jak ktoś źle pracuje to wylatuje . Firma jest ok .
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    10.07.2017 05:26

    Inne

    Nie polecam pracy w FK. Jeśli wartościowi ludzie i zaczynają coś robić i być związani już nie tylko zawodowo ale i sentymentalnie FK to ich zwalniają. W Rejonie Gdańskim zwolniono i zwalnia się na przestrzeni kilku lat wszystkich wartościowych ludzi. Ostatnio ponoć znowu zwolnili człowieka bez podania przyczyny który był z tą organizacja związany 7 lat. Ot tak .
    ReviewUserIcon
    Kadr

    20.06.2017 13:47

    Inne

    Bardzo interesuje mnie praca doradcy klienta ds. zadłużenia. Może ktoś ma informacje w tym temacie i mógłby podzielić się na forum?
    ReviewUserIcon
    polo

    22.10.2017 16:23

    Inne

    strata czasu, całe te ich brednie o wydajności korporacyjnej, musisz udawacć entuzjazm ze tak dobrze sie pracuje w na CC, klient rzuca słuchawkami najczęściej
    ReviewUserIcon
    Gh

    19.06.2017 16:29

    Inne

    Bez ludzi zdolnych można się obejść, potrzebni są tylko ludzie posłuszni:)
    ReviewUserIcon
    Sati

    04.08.2017 17:50

    Inne

    Posłuszni nic mądrego nie wymyślą nie mają pomysłów.Za dużo tutaj posłusznych, dlatego jest jak jest.Kto pcha ten świat do przodu ,posłuszni czy zdolni?
    ReviewUserIcon
    Karolek

    13.06.2017 20:53

    Inne

    Firmy takie jak KRUK nie trzymają pracowników, którzy nie są wydajni. Myślę, że pełna jadu opinia pochodzi od osoby, która juz nie pracuje i ma wielką złość.
    ReviewUserIcon
    56 lat

    08.06.2017 19:28

    Inne

    W ich ofertach tylko praca w młodym zespole, itp. niech napiszą wprost , ze starych nie potrzebują.

    Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.