Opinie o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wezi-tec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

??

Czy Rekruter z firmy w ogóle czyta CV ? Kilka razy wysyłana aplikacja bez jakiegokolwiek odzewu mimo ogłoszenia o pracę dalej są odświeżane ?

Na forum pracowniczym nikt nie udzieli jasnej informacji o zarobkach dlatego, że to bardzo indywidualna część umowy!!!

Realny

Omijajcie logistykę na lakierni szerokim łukiem. Jeżeli chcecie się wykonczyć fizycznie i nerwowo to polecam. Żadne pieniądze wam nie wynagrodzą tego że będziecie tyrać jak woły gdzie jesteście sami.Wszyscy czegoś od ciebie chcą, nikt ciebie nie traktuje poważnie, jeżeli mówisz realnie o problemie to przełożona twierdzi że głupoty gadasz. Zero szacunku i poza tym na jednym wynagrodzeniu masz kilka funkcji gdzie w normalnych warunkach logistycznych nigdy tego by logistyk nie doświadczył. Kilka funkcji jedna pensja. Plus jakaś popsuta sztablarka która ledwo jeździ a ty musisz w pojedynkę robić tyle że dwóch miało by się czym podzielić. Pozdrawiam przyszłych desperatów i stanowczo odradzam

ola

Czy do tej firmy przyjmują tylko przez podfirmę czy umowa od razu na firmę i czy soboty są przymusowe czy dla chętnych ? bardzo proszę o odpowiedź .

Automatyk

Krótka prezentacja swojej osoby i przejście na hale produkcyjna.

Pokazanie szafy sterującej (opisanie co w niej widzę). Dokumentacja techniczna dlaczego jeżeli mamy napięcie bo zabezpieczeniu nie trafia ono do silnika(styki NO). Znalezienie stycznika na innej stronie odpowiedzialnego za przesterowanie tych styków. Pokazanie dwóch stanowisk montażowych (opisać z czego się składają). Różnice między czujnikami. Różnice między NPN a PNP.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
kasia

witam mam pytanie ale proszę o szczerą odpowiedź jak jest w firmie z pracą na produkcji bo czytam opinie i są różne po ile godzin się pracuje czy system jest na 3 zmiany bo złożyłam podanie nie wiem czy zostanę przyjęta ale pytam żebym wiedziała co z czym dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam

kaśka
@kasia

Prawda jest taka,że są wieczne nadgodziny czyli 12 godz I praca w soboty .Zastraszanie przez mistrzów to standard. Przymuszanie do robienia ponad normę,za którą nie dostajesz pieniędzy.Brak szacunku dla pracownika

Qqq

Ustawiacz wstryskarek co możecie mi powiedzieć o tym bo złożyłem tam cv

Rudy kot Klakier

Firma totalne (usunięte przez administratora) Oni nie potrzebują ludzi do pracy tylko bezmózgich wołów roboczych. To taki niemiecki (usunięte przez administratora) koncentracyjny tylko bez komory gazowej. Omijać szerokim łukiem.

wezi-szczepienia ????+????=⚰️

Dyrektor będzie organizował darmowe szczepienia... Wybór należy do Ciebie bo ????+????=⚰️

(usunięte przez administratora) Daleko od produkcji i procesów Tak sie nie da zarządzac w Polsce (usunięte przez administratora) Wartość dodana powstaje na produkcji i w procesach okołoprodukcyjnych nie w biurach. (usunięte przez administratora) To działa tylko na chwilę

Dlaczego tak rozbudowana firma z dużym kapitałem,z taką ilością osób umysłowych nie dzieli się zyskiem?

obserwator

PR3- Mam pytanie, czy Ewka K ma jakiś szczególny monopol na nadgodziny? Czy pani potrzeby są większe niż innych pracowników? Czy pan kierownik wyjątkowo traktuje panią Ewę wiedząc jak pracuje i wysługuje się ludżmi?

Wiem co mówię (dobra opinia Q)

Wezi-tec ma doskonałego, doswiadczonego Kierownika Jakości, który dba o jakość wyrobu i jakość w procesie. Józef ma ogromne doświadczenie, doskonale wie jak zarządzac i jakie decyzje podejmować. Firma z nim zyskuje na jakosci, na wizerunku. Powiększa wartość dodaną. Pan Józef jest oddanym pracownikiem, dbajacym o pracownika i niepodatnym na wpływy/łapówki/cwaniactwa. Doceńcie Józefa bo Wielkim Kierownikiem Jakości jest. Ta firma takiego jeszcze nie miała. Praca z nim doskonali, jest przyjemnością, poprawia relacje i jakośc zespołu. Józef jest Wielki

Nie polecam pracy na dziale montaż. Najniższa płaca a pracujesz jak w akordzie. Najniższe premie. Ludzi pogania się jak bydło

Czy Wezi-tec Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

New

Tak, wszyscy dostają umowę o pracę i wirusa w prezencie, bo chorzy ludzie chodzą normalnie do pracy i nic sobie z tego nie robią, że ktoś ma gorączkę

abc

Mógłby ktoś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na produkcje??

zmęczony
@abc

Nie polecam tego zakładu, mistrzowie i tzw.liderzy nie szanują ludzi. Męczące nadgodziny czyli stanie 12 godzin w jednym miejscu .Pracujące soboty. Podstawa 2700 żenada. Batalion ludzi w biurach. Nikogo nie interesuje że człowiek może być totalnie wyczerpany pracą fizyczną.Nikogo nie interesuje że masz dzieci,ponieważ mistrz,kierownik i buro idzie do domu,do rodziny...

Jak dostać się do biura? Były ostatnio 2 oferty. Wyslalam aplikacje i cisza... czy jest nadzieja, że firma chociaż zaprosi na rozmowę?

OnuceWujkaHenka
@Marta

Po schodach do góry.... Tam są biura ????

Obeznany
@Marta

Szansa jest bardzo mała. Tu wiele koneksji jest

Były

A co sądzicie o dyrektorze? Przeciez to on jest odpowiedzialny za decyzje i atmosferę w zakładzie. Wg mnie tak często przebywa w biurze, że nie wie co realnie dzieje się w zakładzie. Wie z opowieści Panie Dyrektorze prosze zaangażowac sie bardziej w realia zakładowe bo mało pana widac na produkcji za którą pan odpowiadasz

Czy w obecnej sytuacji firma prowadzi rekrutację na operatora produkcji. ? Na jaką stawkę można liczyć.

Tomaszek

A czy to prawda ,że na logistyce jest mobbing?

Pracy nie ma,więc może jakaś redukcja stanowisk na górze? inżynierów,liderów,kierowników,niepotrzebnych pań w tzw.jakości....

Soprano
@pracownik

Praca wróci a ty pewnie z dnia na dzień wszystkich zastąpisz A inżyniera to najszybciej

M.O
@pracownik

Pełna zgoda jeśli chodzi o Panie z tzw. jakości , które próbują się promować na garbach ciężko pracujących ludzi !

eM
@pracownik

Pracownik, gdyby ci ludzie, jak to mówisz "na górze" nie ustawili Ci roboty, to nie miałbyś co robić w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wezi-tec Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wezi-tec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wezi-tec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wezi-tec Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 818 ocen.
  • Jaworzyńska 299
    59-220 Legnica