Opinie o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Klimas Wkręt-Met. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Klimas Wkręt-Met na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja etykiet, naklejek, przylg, zawieszek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

PORYTY

Sprzedam zderzak do Poloneza, mikser po babci i alufelgi do Boeinga 767 (pasują też do 747).

Jacek

Mi osobiście wystarczą takie info: Kasa + Prem; Ilość klientów odwiedzanych; Czy oddają mniejsze firmy na ewentualny podhurt czy wchodzisz gdzie popadnie. Target względem WM. Chyba nie jest to skomplikowane a jechać na rozmowę żeby się przejechać to czysta strata czasu i kasy. Branża jest trudna teraz więc po co wchodzić na minę jeśli oczekują nie wiadomo czego.

Jacek

Dzięki, wszystko jasne. (usunięte przez administratora)Nie, dziękuję. Powiem Wam tylko, że człowiek w końcu musi zacząć się szanować. Ja to pojąłem 5lat temu, pomimo że w PL jest jedna beznadzieja. Dopóki sami sobie nie będziemy robić krzywdy będzie całkiem całkiem. Pozdrawiam i dzięki za info

qwer

jest piknik targety to pryszcz wszyscy zarabiaja po min 10 000 co m-ce ..... zapraszamy ;) narzędzia - auto do pracy, komputer i smartfon, czas pracy - nienormowany ilość wizyt dziennie - 10 - 20 targety - piknik byl kiedys ..... fedback od klientów - wg. relacji

Jacek

Wnioskuję jedno: W poprzednich komentarzach jedziecie po pracodawcy jak się tylko da, natomiast jak pytamy co jest źle, targety itp to nagle cisza, czyli wychodzi na to, że jednak nie jest tak źle i chcecie zatrzymać swoje stołki.

Pracownik Produkcji

pełen profesjonalizm, miłą atmosfera, przyjemna pani ds. rekrutacji

ads

witam jak wygląda praa w wkręt met na ph: narzędzia, czas pracy, ilość wizyt dziennie, targety, fedback od klientów z którymi ph mają kontakt

Jacek

Cześć! Może ktoś powiedzieć szacunkowo ile można zarobić podstawy na pomorzu i czy premie są w miarę czy na otarcie łez. Dzięki

zorro

pytanie do "znawców" - czy warto aplikować na peha do WM ?

mario

co slychac u was na malarce

mario

witam.pozdrawiam malarke

nowy

No w biurze- jaka jest kadra zarządzająca? Jak się pracuje? atmosfera?

jj

W jakim biurze :-)

nowy

Proszę o informację jak pracuje się w biurze?

razemrazniej

Dokładnie trzeba działać i z tym skończyć bo takie gadanie na forum nic nie da czekam na propozycje - powkrecani@gmail.com 3majmy sie

PR manager

w Polsce teraz w firmach liczy się tylko dobry PR, a prawda to sprawa drugorzędna dla firm

as
@PR manager

mało tego widać ze 113 osob obserwuje ten watek a nikt dalej się nie wypowie ??? Czy płacą na czas czy moje spostrzeżenia są podstawne czy się myle i aż tak zle nie jest tylko każdy zawsze w każdej pracy narzeka . Czy ktoś może napisać tak naprawdę ile zarabia przedstawiciel przecież tu można każdy nick podać

;0(

Panowie brał już ktoś nowe zaświadczenie o zatrudnieniu ? jest jakaś szansa na otrzymanie kredytu z takim kwitem?

Dajcie informację ile osób w oddziałach nie podpisało nowych "super korzystnych" umów

związkowiec
@123

cheba bydzie strajk zwany włoskim hehe

hi ha
@związkowiec

wyslij email 123 to ci napisze

Dawid

Witam Prosze powiedzcie mi jak wyglada sytuacja na magazynie na wanatach :) (usunięte przez administratora) ale jak wyglada ta praca za tyle

Mag

Do GAGA dobre to chyba lista życzeń

dada

do GAGA NIE ZNAM PRZYPADKU ABY HANDLOWIEC Z TERENU AWANSOWAŁ.NA KOGO? możliwość rozwoju-jaka?

gaga

praca ph okej, mozna zarobić, plany jak najbardziej realne do realizacji, mocodawcy słuchają podwładnych i ich przemyśleń, praca na dlugie lata, mozliwosc rozwoju i awansu bardzo duza,ciezka praca jest doceniona i zauwazona, nieustanne promocje pomagają zwiekszać sprzedaż. praca czyni wolnym

Zostaw merytoryczną opinię o Klimas Wkręt-Met - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klimas Wkręt-Met?

Zobacz opinie na temat firmy Klimas Wkręt-Met tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klimas Wkręt-Met?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Klimas Wkręt-Met?

Kandydaci do pracy w Klimas Wkręt-Met napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Klimas Wkręt-Met