automex

Częstochowa

Opinie o automex

Odlewnik

Jak wygląda praca na stanowisku kontroler Jakości w tej firmie? Jakie możliwości awansu i rozwoju w strukturach firmy? Piszą też w ogłoszeniu o pakiecie socjalnym? Będe wdzięczny zainformację.

Maja

@Gomi czy Twoim zdaniem w automex pracownik nie ma szansy na rozwój? Z czego wynika Twoja opinia? Możesz opisać swoje doświadczenia z tym pracodawcą?

Gomi

Dziwię się wam młodym ludziom że pracujecie w firmie zielony przycisk banana .Nic się tu nie nauczycie .uczyć się programowania roboty narzędziowej .cale zycię chcecie patrzeć na tego lysego poke mmona wiecie jaka to ulga nie widzieć tego całego cyrku .Pozdrawiam odnowicieli

Mama
@Gomi 02.11.2017 13:16

Ej Gomi kupiles sobie laptopa uzywanego i piszesz jakies beznadziejne puste posty jak chcesz cos napisac konkretnego to napisz , widocznie sie niczego nie nauczyles i odszedles do innej super firmy .Gratuluje . Ale ja szukam roboty i chcialbym cos sie dowiedziec o firmie przperacowalem troche lat na produkcji w wielu firmach i wiem jak jest z robota kazdy ma dzisiaj w domu kompa i jest najmadrzejszy na swiecie a w realu cienki jak zaliczka co nawet geby nie potrafi otworzyc .Piszcie konkrety .Podrawiam

Ja już nie muszę
@Mama 02.11.2017 20:59

To co napisałeś potwierdza moją tezę ze tam jest cyrk

CNC operator

Obecnie ile na godz brutto zarabia operator CNC w automeksie? Slyszalem ze min 17zl/godz czy to prawda?? Pozdrawiam

15 lat

Ok dziękuję za informację.

15 lat

Panowie ile można zarobić w tej firmie jako opreator/ustawiacz/poogramista Cnc ? Obecnie pracuje w brembo i moje zarobki to ok 4 tys netto przy 168 godz a jak to wygląda u Was ?

kasa
@15 lat 11.10.2017 12:32

U nas podobnie: operator 3-4, ustawiacz 3-4, programista pow. 4.

Albatros

Coś się zmieniło w firmie?sporo nowych twarzy?

beata z albatrosa
@Albatros 10.08.2017 12:01
Coś się zmieniło w firmie?sporo nowych twarzy?

pełno banderowców

Maja

@Przyjdz później jak w takim razie wygląda praca na hali? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Jakie są dobre i słabe strony tej pracy?

Przyjdz później

Witam firma automex jedna wielka porażka od czasów nowego kierownika

@Przyjdz później 24.05.2017 18:32
Witam firma automex jedna wielka porażka od czasów nowego kierownika

Nie uważam że tylko kierownik to ten zły bo ktoś go do pracy przyjął to raz dwa jeżeli jakieś głupie pomysły wprowadza a wprowadza bo sam byłem świadkiem ogromnej masy zwrotów kierownik ma swoich przełożonych a im widocznie to odpowiada i liczy się tylko ile można wycisnąć z ludzi a o takich osobach jak ja czy ty oni nawet nie wiedzą że istniejemy liczą się tylko słupki na wykresie żeby rosły

bbubu
@HH 27.05.2017 08:11

pamiętajcie nie wolno dmuchać hahahahaahah

Maja

Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Forum służy do komentowania pracy w automex. Nie jest miejscem do obrażania pracowników firmy, czy też innych użytkowników.

MGR

Nie polecam. Byłem na rozmowie ... śmiech na sali. Rozmowa przeprowadzona nieprofesjonalnie, przez opryskliwą Panią. Przerost formy nad treścią. I to stwierdzenie że firma nie inwestuje w rozwój pracowników, utkwiło mi w pamięci. Nie pozdrawiam i nie polecam.

HH

a tak bardzo bolą was pracownicy z Ukrainy gdzieś dawno za górami w zakładzie ktoś powiedział o nich że to wyrobnicy jak oni są wyrobnikami to kim wy jesteście oni wiedzą za co pracują a wy mówiąc tak o nich gardzicie sami sobą nigdy i nigdzie nie będzie szanowany ten kto się sam nie szanuje i nie można mieć pretensji do całego świata Polacy to nie naród wybrany jeden już jest NIE WALCZ Z IDIOTAMI MAJĄ PRZEWAGĘ LICZEBNĄ PAULO COELHO

@nick co masz na myśli?

Maja

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Mistrz Zmiany. Co czeka na osoby, które prześlą swoją aplikacje? Na jakie warunki mogą liczyć?

nick
@Maja 31.03.2017 13:04

2 tygodnie praca grtatiś ciekawe kto kasę za to weżmie

Chamski Staś.

Ilu już pracuje w Automexsie ukraińców ? Słyszałem że Sylwek poleciał przez audyt z Gommą . Coś sie polepszyło od tego czasu ? w sensie na kontroli jakości .

To ja
@Chamski Staś. 24.03.2017 11:50

Polepszylo się tym co się zwolnili.mają lepszą spokojną pracę żaden w ząbek czesany nie zabrania im dmuchac

Maja

@HHa Ty jesteś pracownikiem automex? Chętnie poznamy Twoje wrażenia z pracy w firmie.

Przyjdz później
@HH 09.05.2017 13:45
moje wrażenia są w miarę dobre w skali 1-10 moja ocena 5 widziałem gorsze i lepsze zakłady piszecie o różnych o...

Jak się pracuje na górze to niema się pojecia co się dzieje na hali przy pracy na maszynie...

@Przyjdz później 24.05.2017 18:37

Pracuje na hali przy maszynie i wiem co się dzieje najgorzej mają ci którzy pracują uczciwie nie smakosze nie ci którzy liczą na łaskę pana i nie spowinowacenia rodzinne i od cały automex

Maja

Zamierzacie aplikować w najbliższym czasie do firmy automex? Macie może jakieś pytania? Postaramy się znaleźć na nie odpowiedz!

gomi

Pamiętam jak zrobili zdjęcie paska od spodni leżącego pod biurkiem przy maszynie. I jaki był z tym problem.Niezłe odloty mają te czubki ,hahahahahaha

H

Zgadzam się jedna połowa to debile plus cały DZ.J. oprócz jednego gościa na pewno nie jest to kierownik a druga myśli jak co miesiąc okradać pracowników to jest organizacja przestępcza ale nie zbrojna i ma szefową " Nie ma ludzi niewinnych , są tylko źle przesłuchani " Feliks Dzierżyński

krakowianin
@HH 30.11.2016 17:37
Masz odwagę obrażać innych, to miej odwagę się podpisać imieniem i nazwiskiem (oczywiście swoim), tchórzu. Oskarżenia są poważn...

Patrząc na tą wypowiedz z pozycji bezstronnego obserwatora muszę stwierdzić ,że musi być coś na rzeczy jeżeli taką reakcję wywołanej osoby sprowadził .Patrz potencjalny pracowniku co cię czeka ,zastraszanie/?oszukiwanie?

@krakowianin 27.02.2017 16:43

Bezstronny obserwatorze krakowianinie, interesuje cię praca w Częstochowie? Jedno jest pewne - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pokaż mi na tym portalu (i nie tylko tym) chociaż jednego zadowolonego, polskiego pracownika. Jak komuś nie pasuje, to niech jedzie do Niemiec i zbiera szparagi dla jakiejś Helgi.

GRACZ

sprawdzajcie sobie wypłatę każdy dzień i stawki bo informatyk to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszukuje nie wspominając już pani B

bubu

Cenzura jak na onecie .

Stawki itd.

Zamiast zajmować się głupotami (nie chce mi się wymieniać jakich, bo każdy wie jak jest). To weźcie się za stawki z starych stawek i tych poniżej 120 zł brutto... bo jeśli połowa załogi będzie zarabiać 136 zł brutto to druga połowa zbyt długo nie porobi na stawkach 95-115 zł brutto ... Weźcie do Siebie to, że dobrzy pracownicy się zwalniają i trzeba szybko reagować bo firma niedługo z 150 osobowej załogi będzie miała 50... I nie wmawiajcie, że ktoś się "opierdala" bo jak się człowieka po ludzku poprosi żeby przyszedł w weekend to przychodzi, a czasami zapierdalają cały miesiąc i wtedy według (Dąbrowy górniczej) to jest "normalne" a jak ktoś nie przyjdzie raz, czy czasami drugi bo nie może bo po prostu jest zmęczony tym co się dzieje w firmie to już nagle staje się "niewydajny" a to ze pół roku jebał prawie każdy weekend to, to idzie w zapomnienie... MASAKRA i ŻAŁOSNE postępowanie z waszej strony. PS. Przestańcie się wyżywać na Brygadzistach bo to chyba nieliczni z normalnych w tym zakładzie. Pozdrawiam załogę Automexu choć nie każdemu mam ochotę pozdrowić, ale... ale wierzę w cuda!

olo

Żenada

bbbbbbb

To ilu was jeszcze zostało z operatorów cnc ? Kto zgasi światło .To jest dyskryminacja i mobbing traktowanie i poniżanie pracownika ,ze względu na wiek i chorobę .Raz tu ,raz tam pracuje Na Alei Pokoju jest firma która się zajmuje mobbingiem Jak pracownikowi który pracuje na zwykłą dniówkę i ma taką umowę można wyznaczać nierealne normy i gnębić go .

jano

no ale jak to, nawet nie spróbowałeś w tej firmie pracy, a wiesz już, że u nich nie podobałoby Ci się? Daj znać co konkretnie tu przeczytałeś co tak Cię zniechęciło tak naparwde - sam się zastnawiam nad pracą, bo teraz jest wolne jedno stanowisko w Częstochowie.

Ja juz nie muszę

Dzięki ci łysy pokemonie .zaz r wierdzenie .ze nie pasuje do wizerunku firmy .Dzieki temu mam lepszą dobrze płatną pracę w innej firmie

bubu

To kiedy złapiecie tego łysego Pokemona?

jam ci

nie wiadomo czy inteligentnemu inaczej bedziesz pasow al do wizerunku firmy

sam

Karty autokontroli wypełnione? WYPEŁNIONE .No dobra .

Narazie rób

Panie B, ma Pan w ogóle świadomość co się dzieję w firmie?

ja już nie muszę

Prędzej czy póżniej zbierze się grupa obecnych i byłych pracowników założy sprawę w sądzie o mobbing i szykany .Na ul Aleje Pokoju jest firma zajmująca się sprawami mobbingu .Może też tak się zdarzyć ,że ktoś nie wytrzyma i stanie się zdarzenie

Napewno nie automex

Witajcie firma automex KatakuwaStrofa banda oszołomów i kretynów. Firma automex; - Po primo kierownik nie ma pojęcia wogóle o produkcji nie odróżnia detali. - zatrudniane są zbędne osoby - mrs. Czerwony kapturek powiada ze pracowal w znanych firmach zacnie szacun. Cytuje... ( przepraszam czy tutaj sie frezuje motylka? ) ja piernicze na tokarce to ześ sie popisal gościu. - perfekcyjna pani domu a w zasadzie pan, zawód to jest dla pani ale co kto lubi. Kolo zajmuje się sprawami czystości haha zawód męski w chuu. Mierzenie kija od mopa haha , to nie przejdzie kij przekroczył 2cm nie nadaje się do użycia trzeba go wyrzucić. Wszystko musi leżeć na swoim miejscu typowe dla pedanta, a jak coś jest krzywo leci oszołom do kierownika. Ogolnie to wyglada jak jakis pedzio strzygli go chyba od ekierki masakra ... . Prawie wszystkie te maszyny powinny miec naklejki WRC wyrcy rycy cescy. Nie polecam jest duzo innych firm na lepszych warunkach lepszej płacy i bez mobbingu i zastraszania tu trzeba z nimi krótko bo na głowę wejdą. Dziękuję pozdrawiam bić ku... i złodziei ; )

TakiTamSobiePracownik

Tak są dziury, i jak dłużej popada to wtedy jest basen dla dzieci...

antek

Jak pada deszcz musisz miski podstawiać ,bo jak zaleje to bekniesz

Cal

Kto taki mądry?

ja już nie muszę

Fajnie się pracuje .musisz wiedzieć jaką długość powinien mieć kij od mopa.i w pas się kłaniać trójcy najmądrzejszej

Zulu

Poprawiło się coś w firmie warto się przyjąć ?

gula
@Zulu 24.06.2016 18:06
Poprawiło się coś w firmie warto się przyjąć ?

Poprawiło się Mniej jest teraz Zulu ,a więcej Gula

ja już nie muszę

ja już nie muszę w soboty pracowac,dmucham ile chce ,radio i szafa gra panie denis kapusiów tu nie ma

Klm

No nareszcie sobota wolna meczyk się obejrzy, super.

kik

Wiecie jak tyrani upadają? Po prostu ludzie przestają się ich bać i olewają ich ciepłym moczem.

ja już nie muszę

W Częstochowie i okolicy jest kilkadziesiąt firm ,gdzie was z chęcią przyjmą na cnc za lepszą kasę .Co wy tam jeszcze w tym obozie robicie ?

skandal

dobrze ,że nie zastrzelili tylko zwolnili tego od jakości,bo nie pasował do wizerunku firmy ,to jest skandal,jak go potraktowali po tylu latach pracy .Wiadomo,o co chodzi

mike

zwłaszcza praktyka u kiero

Jak zmienią kierownika produkcji

hahahaha

heheheheeheh,no teraz to tak .A komu to będą pisać te programy,jak nie będzie komu i co robić?kiero to zgasi światło zadowolony ,że zniszczył firmę

pytanie

Jak to możliwe ,że człowiek bez jakiejkolwiek wiedzy znajomości prawa przepisów mógł tak zdominować właścicieli ,zarząd,kadrę firmy .U mnie na pakowaniu codziennie przynosi nowe normy dochodzące już do 1700 szt na zmianę na jednego pakowacza .4 sztuki na minutę obejrzeć sprawdzić .A jak ktoś nie zrobi to będzie zwalniał tak straszy to jest mobbing,wieloletnich operatorów przenosi na szmatę,kadra po zebraniu jest w szoku .cyrk .paranoja ....To wszystko jest chore m

Asd

Wzór polskiej firmy i wzorowego szefa .

cd dobrego wychowania kiero

Posiadanie przez pracownika telefonu służbowego jest zaszczytem i przywilejem. Z tej wdzięczności, pracownik powinien go zawsze nosić przy sobie, odbierając po pracy, w weekendy i podczas urlopu. Oczywiście za ten prestiżowy przywilej należy okazać odpowiednią wdzięczność. Kierownik ma zostać okrzyknięty autorytetem i być powszechnie poważany bez względu na to czy posiada odpowiednie kompetencje, wiedzę, mądrość, zdolności przywódcze czy jest zwyczajnym, zarozumiałym gnojkiem. Ocenie pracowniczej podlegają wyłącznie pracownicy niższego szczebla, nigdy kierownik. Jego postępowanie i praca nie potrzebują ulepszenia, a tym bardziej nie będzie słuchał, co mają do powiedzenia na jego temat podwładni.Ja bym dodała jeszcze żucie gumy i trzymanie łap w kieszeniach podczas rozmowy .traktowanie pracowników jak powietrze ..Co jeszcze byś dodała ?znając kiero ?

asady dobrego wychowania

Nie nadajesz się na kierownika jeśli: Myślisz, że im mniej zapłacisz, tym lepiej dla Twojej firmy. Rozwiązanie najtańsze oznacza rozwiązanie najlepsze. Zatrudnieni mają wykonywać polecenia w myśl zasady dzieci, ryby i podwładni głosu nie mają, zamiast próbować przedstawiać własne pomysły. A jeśli już dobry pomysł im się przydarzy, to trzeba pamiętać, że pomysły pracowników są autorskimi pomysłami szefa, ponieważ powstały na jego podwórku i pod jego nadzorem. Samodzielność w pracy polega na tym, że pracownik samodzielnie musi wypracować rozwiązanie problemu nie pytając nikogo jak to zrobić, a w przypadku chęci skonsultowania się jest uznany za osobę niekompetentną. Kierownik może zacząć zwracać się do pracowników, nawet o wiele starszych od niego, po imieniu bez oficjalnego przejścia na Ty i to jest w porządku, ale inni mają się do niego zwracać per Pan/Pani, okazując tym samym szacunek. Zatrudnianie ludzi = wyświadczenie im przysługi. – Nie nadajesz się na szefa, kiedy nie rozumiesz, że praca zawodowa jest dwustronnym świadczeniem, w którym zatrudniony daje pracodawcy swój czas i pracę, zaś pracodawca reguluje należności z tytułu wykonanej pracy przez wynagrodzenie i nikt nikomu łachy nie robi. Praca grupowa polega na tym, że kierownik rozdziela zadania tak, by każdy członek zespołu pracował samodzielnie, mając odrębny odcinek pracy, nad którym pracuje sam, co zapobiega komunikowaniu się i nie wymaga od grupy tracenia czasu na dogadywanie się. Kierownik nie ma obowiązku używania słów: proszę, przepraszam, dziękuję, bo wszyscy po prostu mają wykonywać jego polecenia. Nadgodziny są normą, a jeśli zatrudniony nie chce notorycznie pracować po 10-15 godzin dziennie i w prawie każdy weekend, oznacza to, że nie zależy mu na pracy, nie można na niego liczyć, miga się od obowiązków, brak mu ambicji i „w dupie mu się poprzewracało”. A skoro kierownik płaci jakąś śmieszną stawkę za te wszystkie przymusowe notoryczne nadgodziny i siedzenie w pracy po 15 godzin dziennie plus weekendy, to nie oczekuj słowa dziękuję lub współczucia, że nie widzisz się z rodziną i dziećmi, bo przecież on Ci PŁACI. Żadna łaska czy poświęcenie z Twojej strony. Z kolei jeśli odmówisz i będziesz chciał pracować wyłącznie od pn. do pt. i to w normalnych godzinach, to zostaniesz zwolniony jako ktoś na kim właściciel nie może polegać – patola, o której często słyszę. Kierownik jest osobą o największej wiedzy w każdym obszarze i w razie problemów, to on decyduje o najlepszym rozwiązaniu bez konsultacji z pracownikiem o większej wiedzy i kompetencjach. Rozwiązanie kierownika ma być zawsze uznane za najlepsze. Dobra komunikacja w zespole polega na tym, że wszyscy rozumieją, co do nich kierownik mówi i wykonują pokornie polecenia. Szef może zachowywać się jak prostak, gbur i cham, ale innych oceniać wg nieskazitelnego kodeksu moralnego, wyciągając konsekwencje za każdym razem, gdy mu się coś nie spodoba, mimo że na tle personelu sam zachowuje się jak najgorszy prymityw. Kierownik nie musi okazywać sympatii, uznania, dobrych manier w stosunku do podwładnych, ale pracownicy muszą w stosunku do niego. Przyznanie się do błędu, lub skonsultowanie się z pracownikami, nadszarpuje autorytet i obala wizerunek nieomylnego szefa. – Właśnie dlatego mamy kierowników, którzy udając, że są omnibusami, wystawiają się na pośmiewisko. Szef deklaruje, że jest otwarty na szczere rozmowy pod warunkiem, że nikt nie skrytykuje jego działań, bo wtedy robi się nieprzyjemnie. Zadania można wykonać za pomocą ludzi niemających swojego zdania, przekonań, moralności, sumienia, zdolności samodzielnego myślenia oraz ambicji i chęci samorozwoju. Szef ma najlepsze poczucie humoru. Zmiany są zbędne. Jeśli coś ma się zmienić lub dostosować to otoczenie, klienci i pracownicy. Jeśli podwładny zapyta jak coś wykonać, lub poprosi o pomoc, oznacza to, że jest niesamodzielny. Przekazanie zadania pracownikowi polega na tym, że kiedy potrzebuje on pomocy lub konsultacji, nie są one udzielane, bo to pracownik jest odpowiedzialny za projekt, a kierownik ma ważniejsze sprawy na głowie, więc umywa ręce. Natomiast na pewno pociągnie takiego podwładnego do odpowiedzialności, jeśli coś pójdzie nie tak. Kiedy wszystko idzie dobrze kierownik przypisuje zasługi za sukces sobie, a w przypadku niepowodzenia umywa ręce, a konsekwencje ponosi wyłącznie zatrudniony, który „dostał szansę i się nie wykazał”. Posiadanie przez pracownika telefonu służbowego jest zaszczytem i przywilejem. Z tej wdzięczności, pracownik powinien go zawsze nosić przy sobie, odbierając po pracy, w weekendy i podczas urlopu. Oczywiście za ten prestiżowy przywilej należy okazać odpowiednią wdzięczność. Kierownik ma zostać okrzyknięty autorytetem i być powszechnie poważ

Gruzin

Czytalem wszystkie opinie. Nigdy nie bylo tak, zeby pracownik byl w 100% zadowolony z tego co daje mu firma ale to co tu przeczytalem skutecznie sprawilo, ze wycofalem swoja kandydature. Firma, gdzie nie szanuje sie pracownika, to nie firma dla mnie. A znajac swoj charakter po pierwszym ublizeniu zaj... takiemy w leb co pewnie skonczyloby sie dyscyplinarka. Wole tego uniknac :)

gogol

Z czego się śmiejecie? z siebie samych się śmiejecie!

Zostaw opinię o automex - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie automex