Opinie o Automex w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Automex. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Automex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automex w Częstochowa

Maja

Automex obecnie rekrutuje. Na stronie internetowe http://www.automex.biz.pl/praca.phpj jest ogłoszenie, że firma poszukuje osób do pracy na dwa stanowiska: -operator obrabiarek sterowanych numerycznie wymagania : - wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne - kierunek obróbka skrawaniem lub budowa maszyn - mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC - operator wózka widłowego: wymagania: - uprawnienia do obsługi wózków widłowych napędzanych gazem - doświadczenie na w/w stanowisku - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności Mam prośbę do aktualnych pracowników firmy, żeby napisali czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej. Będzie to ułatwienie dla osób, które chciałyby aplikować.

Maja

@Xych, premia za niepalenie papierosów, to dosyć niespotykana forma docenienia pracownika przez pracodawcę. Czy rzeczywiście, odsetek osób palących na terenie automex spadł? Czy jest to premia satysfakcjonująca? Bardzo Cię proszę o napisanie kilku słów na ten temat.

Xych
@Maja

Ta premia wynosi ok 100zl. Wiec raczej kto palił ten pali i tyle

zaczrowany ołów

No to powiem tak: firma się stacza, a ciągną ją w duł łysy i bulwa. (kierownik i kadrowa- tą poznasz na starcie, wredna kura). Atmosfera dla świerzynki spoko, ale do trzeciej bądź 4 wypłaty, no wtedy to dopiero zaczyna się magia, jakiej PIP jeszcze nie wiedział!! Chcesz mieć dobrze w firmie tzn. becel sie zgadza i dostajesz dobra robotę, nie ciągną cie po wszytskich halach jak (usunięte przez administratora) to kierownikowi 'melduj' na swoich kolegów, melduj też brygadzistą. Napier...laj z ucha, z aparatu, z (usunięte przez administratora) wzystko na wszystkich to może doczekasz tam emerytury. Wyobraź sobie teraz tam panującą atmosferę góradól.Kpij z reżysera, ale nigdy w oczy bo cię umoczy. Baw się dobrze i nie klękaj, nie kłaniaj się, nie ustępuj, nie schylaj karku. Powodzenia Wariacie!! ;-)

15 lat

Panowie ile można zarobić w tej firmie jako opreator/ustawiacz/poogramista Cnc ? Obecnie pracuje w brembo i moje zarobki to ok 4 tys netto przy 168 godz a jak to wygląda u Was ?

kasa
@15 lat

U nas podobnie: operator 3-4, ustawiacz 3-4, programista pow. 4.

Wyebane
@15 lat

Chłopie nie pisz głupot. Zarabiać tyle to możesz jak w konfiture się zaczniesz tam bawić z majstrami a przedewszystkim z kierem i kadrową, którzy tam (o litości) rozdają karty. Jak jestes sztywny i w porządku to do 3 tys. a nawet do 2 tys. możesz nie dociągnąć netto. Średnia stawka dla świerzaka to 2-2.5 tys nett. Hajs się nigdy nie zgadza na wypłątach, (usunięte przez administratora) na kase, wycierając (usunięte przez administratora) 'starym systemem komputerowym' i tak przez wszystkie lata. Wiem co mówię robiłem tam, 'trochę'

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Automex? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Maja

@Xych, skoro dysponujesz informacjami o stawce proponowanej przez automex, to może wiesz również jak wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia w tej firmie, jakie mogą zostać aktualnie zaproponowane przyszłemu pracownikowi na rozmowie kwalifikacyjnej?

Xych
@Maja

Stawka godz. Od 17 do 20 zł brutto na godz. Nocka +20% za sobotę +100%. To przynajmniej jako operator cnc. Jak inne stanowiska nie wiem Premia za nie palenie motywacyjna i uznaniowa.

Bubu

Teraz to ukrywają nazwę wfirmy w ogłoszeniu o pracę

Maja

@sly, może zmiany nie mogły zostać wprowadzone przez automex ze względu na sytuację tego pracodawcy? Może jest to czasowe opóźnienie? Czy mógłbyś coś w tej kwestii powiedzieć?

MAyestrOO

Czypraca w automexie tak niszczy , niszczyla psyche ? Jakie stawki netto daja ? Czy naprawde jest mobing ?

Lore

Hala bez okien

Maja

@Odlewnik, rozumiem, że byłeś zainteresowany tym stanowiskiem. Aplikowałeś na nie? Jeżeli brałeś udział w procesie rekrutacyjnym w automex, to mógłbyś opisać jego przebieg? Jakie pytania usłyszałeś na rozmowie? Co wchodzi w skład pakietu socjalnego, o którym wspomniałeś w swoim poście?

Odlewnik

Jak wygląda praca na stanowisku kontroler Jakości w tej firmie? Jakie możliwości awansu i rozwoju w strukturach firmy? Piszą też w ogłoszeniu o pakiecie socjalnym? Będe wdzięczny zainformację.

Maja

@Gomi czy Twoim zdaniem w automex pracownik nie ma szansy na rozwój? Z czego wynika Twoja opinia? Możesz opisać swoje doświadczenia z tym pracodawcą?

Gomi

Dziwię się wam młodym ludziom że pracujecie w firmie zielony przycisk banana .Nic się tu nie nauczycie .uczyć się programowania roboty narzędziowej .cale zycię chcecie patrzeć na tego lysego poke mmona wiecie jaka to ulga nie widzieć tego całego cyrku .Pozdrawiam odnowicieli

Mama
@Gomi

Ej Gomi kupiles sobie laptopa uzywanego i piszesz jakies beznadziejne puste posty jak chcesz cos napisac konkretnego to napisz , widocznie sie niczego nie nauczyles i odszedles do innej super firmy .Gratuluje . Ale ja szukam roboty i chcialbym cos sie dowiedziec o firmie przperacowalem troche lat na produkcji w wielu firmach i wiem jak jest z robota kazdy ma dzisiaj w domu kompa i jest najmadrzejszy na swiecie a w realu cienki jak zaliczka co nawet geby nie potrafi otworzyc .Piszcie konkrety .Podrawiam

Ja już nie muszę
@Mama

To co napisałeś potwierdza moją tezę ze tam jest cyrk

CNC operator

Obecnie ile na godz brutto zarabia operator CNC w automeksie? Slyszalem ze min 17zl/godz czy to prawda?? Pozdrawiam

15 lat

Ok dziękuję za informację.

Albatros

Coś się zmieniło w firmie?sporo nowych twarzy?

beata z albatrosa
@Albatros

pełno banderowców

Maja

@Przyjdz później jak w takim razie wygląda praca na hali? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Jakie są dobre i słabe strony tej pracy?

Przyjdz później

Witam firma automex jedna wielka porażka od czasów nowego kierownika

HH
@Przyjdz później

Nie uważam że tylko kierownik to ten zły bo ktoś go do pracy przyjął to raz dwa jeżeli jakieś głupie pomysły wprowadza a wprowadza bo sam byłem świadkiem ogromnej masy zwrotów kierownik ma swoich przełożonych a im widocznie to odpowiada i liczy się tylko ile można wycisnąć z ludzi a o takich osobach jak ja czy ty oni nawet nie wiedzą że istniejemy liczą się tylko słupki na wykresie żeby rosły

bbubu
@HH

pamiętajcie nie wolno dmuchać hahahahaahah

Maja

Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Forum służy do komentowania pracy w automex. Nie jest miejscem do obrażania pracowników firmy, czy też innych użytkowników.

MGR

Nie polecam. Byłem na rozmowie ... śmiech na sali. Rozmowa przeprowadzona nieprofesjonalnie, przez opryskliwą Panią. Przerost formy nad treścią. I to stwierdzenie że firma nie inwestuje w rozwój pracowników, utkwiło mi w pamięci. Nie pozdrawiam i nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Automex - Częstochowa

• Jak się pracuje w Automex?

Zobacz opinie na temat firmy Automex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automex?

Automex
2.7/5 Na podstawie 83 ocen.
  • WILGOWA 65B,E
    42-271 Częstochowa