Opinie o poland.arcelormittal.com - ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ArcelorMittal Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArcelorMittal Poland o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Rafał K

Krzysiu to ty kryjesz się pod Loginem "Były pracownik H. Królewskiej"? Czy ty szykujesz sobie pole do powrotu do Arcelora ale już tego w Dąbrowie do Pana Piotra ? Wróć do Nas tzn do HK tęsknimy za twoim źródłem informacji!

Krzysiu

Maybe.... Pan Piotr niedługo sam się wyłoży na łopatki

@Krzysiu

Rozumiem, że masz już pewne informacje i czekasz na wakat. Znamy się nie od dziś i z całym przekonaniem uważam, że byłbyś dużo lepszym dyrektorem od Pana Piotra

Krzysztof
@Rafał K

Rafale rozmowy są już na bardzo zaawansowanym etapie, do końca nie wiadomo co z tego wyniknie ale uważam, że pierwszy lepszy człowiek byłby lepszym dyrektorem od Pana Piotra, być może niedługo obejmę to stanowisko, choć mam trochę obawy czy uda mi się to wszystko posprzątać co Pan Piotr narobił

@Krzysztof

Myślę, że świetnie byś sobie poradził życzę powodzenia

@Rafał K

Daj znać Krzysiu jak już zostaniesz tym dyrektorem

Civis

Informuję wszystkich, że z powodu braku perspektyw na lepsze jutro w tym pseudozakładzie w dniu 23.11.2018 po długich ośmiu latach zakończyłem współpracę z AMP.

zbovid
@Civis

Szkoda Civis powodzenia w życiu zarówno prywatnym jak i w zawodowym

Ramzes

Najlepszego bracie Civisie

@Civis

Bez Civisa to już nie będzie to samo forum powodzenia brachu

@Gumiś

A kto powiedział że bez Civisa hahahaha piszcie i dzwońcie do mnie ze wszystkim, ja teraz mogę tutaj napisać wszystko bez ogródek i nikt nigdy żadnych konsekwencji wobec mnie nie wyciągnie. No co zwolnią mnie? Hahahahahaha

@Civis

Takie życie za mało młodych ludzi z jajami jak powiedziałeś, a za dużo emerytów którzy w spokoju czekają żeby odejść. Nikt z nich nie podejmie rękawic żeby przywrócić normalność na walcowni, Wolą być gnębieni, siedzieć cicho i się nie narażać, tacy ludzie nigdy nie pójdą do przodu bo się poprostu boją, są zastraszeni pezez przełożonych im już zegar odmierza czas do emerytury a poprzez to te białe kaski na dzień dzisiejszy wykorzystują sytuację i pokazują demonstrację siły, dyrektor się wszystkiego wypiera i mówi co innego, jak jest naprawdę na pewno z czasem się okaże, prawda zawsze wychodzi na jaw , być może już niedługo to się zmieni a wtedy dojdzie do sytuacji że zaczną trząść portkami i dojdzie do tej rewolucji bądźmy dobrej myśli

Naprawdę? Haha

URM
@Walcownik

Zastanów się i wymień choć 1 dobę w ostatnich 30 dniach bez poważnej awarii

@URM

Nie było takiej więcej stoimy niż walcujemy hehe

@URM

Dno dno i jeszcze raz dno

Zbovid

Kto doprowadził do tego i odpowiada za obecną sytuację? (usunięte przez administratora)za łeb i na bruk

@Civis

Civis do końca wierzyłem że nie pójdziesz moją drogą powodzenia przyjacielu

Kolega z pieca
@Civis

Civis znałem Twoje plany ale mimo wszystko łezka w oku się kręci powodzonka

Kolega

Dniówka bez pozytywnej energii Civisa...? Pora się zwalniać

claudia
@Civis

Civis podaj mi swojego maila

WP
@Civis

Z opowiadań starszych kiedyś to huta szanowała swoich pracowników każdy tu chciał pracował był to powód do dumy teraz to wstyd się przyznać do tego zakładu.

Wp

AMP to dno jeżeli chodzi o wynagrodzenie jak można po 7 latach mieć niższą podstawę od nowego pracownika i w dodatku jeszcze go uczyć? To jest poniżenie doświadczonych pracowników zero motywacji. Czas na zmianę pracy na taką gdzie się ceni i docenia.

Były związkowiec

Od jakiegoś czasu nie działa strona internetowa Solidranosci hucianej. Wyglada, ze panowie nie opłacali serwera, gdzie była umieszczona. Czyżby składki członków były zbyt niskie, a może wydawane na inne „ważniejsze” cele niż komunikacja z młodsza częścią pracowników ? Słabiutko to wszystko wyglada panowie związkowcy.

Ramzes
@Były związkowiec

Biesiada była

Hools

Kiedy i gdzie proponujesz (usunięte przez administratora)sparing

Hools

Ja Cie mogę do klatki zaprosić w dogodnym dla Ciebie terminie parówo napisz tylko kiedy będziesz gotowy

Gumiś

Wielkie Piece ty chyba samobójca jesteś hehe

Hools

Nadawanie na chłopaków z solidarności szybko Ci z pustego łba wybije

Byly

To niech zmienia pozycjonowanie w Google.

Byly

Są i jeszcze to niech zrobią przekierowanie jak maja trochę oleju e głowie .

Wielkie Piece
@Byly

Ja też na ich miejscu zrobił bym przekierowanie, ale niestety nie mam takiej możliwości.

Kolega

Lepiej będzie gamonie jak się zbierzecie w grupę i wystapicie przeciw pracodawcy niż przeciwko sobie

Ochroniarz

A rano alkomat ciekawe ilu wpadnie...

Hools

Wielkie Piece popatrz w tym temacie się zgadzamy

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Płatny staż w Data Center
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
Szyderca

Bardzo źle się dzieje , cenzura wchodzi na forum , cofamy się do czasów komunizmu

@Szyderca

Chyba trochę przesadzasz. Nikt tu przecież nie cenzuruje wypowiedzi, które są zgodne z regulaminem serwisu. Proszę, żebyś zaczął już wypowiadać się na główny temat niniejszego wątku. Pracujesz może w firmie ARCELORMITTAL?

Viola

Syndrom Piotrusia Pana idealnie się tutaj wpisuje w sytuacje głównego bohatera opisywane na tym forum - nic dodać nic ująć

Viola

Civis czytałam że u ciebie jest brak jajek więc z miłości nic nie będzie

Z kolei Twój powyższy komentarz z całą pewnością narusza zasady regulaminu Gowork. Bardzo zatem proszę, żebyś zapoznał się z nim przy najbliższej okazji: https://www.gowork.pl/regulamin Może po jego przeczytaniu zdecydujesz się na pozostawienie tu merytorycznej opinii na temat ARCELORMITTAL. Czym dokładnie się tam zajmujesz?

Speedy
@Karolina

Jestem Przewodniczącym Rady Nadzorczej - zatkało kakało?

urzedasy

Skandal to jest to, że setki urzędasów są opłacanych przez podatki które ten właściciel płaci do miastowego/państwowego budżetu a samorządy nie robią NIC by wykorzystać te środki by okolicznym mieszkańcom mieszkało się lepiej... Popatrzcie na swoje ręce. Jaki URZĘDAS pochylił się nad problemami mieszkańców Dąbrowy i Krakowa..? ile pieniędzy urzędy miast mają z podatków które owy właściciel płaci..? Za dużo jest urzedasów i wszystko idzie na pensję darmozjadów. Tyle w tym temacie. Nie interesuje Was współpraca z mieszkańcami i właścicielem bo wolicie napchać swoje cztery litery. AMEN

Bobek
@urzedasy

Oni wszyscy siedzą u hindusa w kieszeni

Rudy

Bardzo ogromny kolos ,gdzie część kompleksu jest z lat 70-tych i wymaga doinwestowania i modernizacji, a obcy kapitał bardziej jest zainteresowany zyskami niż inwestycjami.

Viola

Co to za typ troche podchmielony który tak ostro jechał po P. T. pod koniec biesiady? Podoba mi się gość

Viola

Co to za typ, który trochę podchmielony tak ostro jechał po P. T. pod koniec biesiady? Podoba mi się gość

Civis zbiera myśli hehe

Czekamy z utęsknieniem

Szyderca

Coś mi podpowiada że walnie w Denver

darja
@Szyderca

co to znaczy "walnie w Denver" ?

Śmieszek
@darja

Denver to nasze miejscowe oceanarium. Szykuje się wyjazd służbowy ;)

Speedy
@darja

Oj nie chciałabyś tego wiedzieć (usunięte przez administratora). Jak uderzy to z wielkim hukiem hahahaha

Witam, czy mógłby ktoś przedstawić opinię jak wygląda praca na stanowiskach specjalisty (bhp, jakość, ur) na wydziałach stalownia i walcownia ? codzienne spotkania, obciążenie pracą, zadania ? czy warto ? dzieki z gory za wszelkie opinie

@Marek

Już bardzo dobrze można odczuć to, że jesteś szczególnie zainteresowany rozpoczęciem pracy w ARCELORMITTAL. Użytkownik @Wielkie Piece zdaje się mieć dużą wiedzę o tym pracodawcy, więc może on zechce Ci pomóc. A już aplikowałeś, czy na razie jesteś na etapie zbierania informacji?

AAA
@Marek

Obydwa zakłady pracują w systemie ciągłym. Każde stanowisko charakteryzuje się innym rodzajem pracy. Odradzam BHP. Jeśli mam polecić to UR na Stalowni daje szkole życia. Jakość na Stalowni nauczy podejścia procesowego. Odradzam Walcownię w DG, atmosfera jak w trupiarni, co widać we wpisach na forum. Na Stalowni od lat budują zespół, który jest mądrze zarządzany.

@AAA

Dziekuje za odpowiedz. Jestem na etapie aplikowania do pracy. Nie ukrywam ze najwiecej ofert widzialem wlasnie na walcowni. Az tak zle tam jesli chodzi o stanowiska specjalistow ?

Aaa
@Marek

Zapytaj ilu ich odeszło w ciągu ostatnich 18 miesięcy z Walcowni. Większość z nich odeszła ze względu na atmosferę jaka tam panuje. Nie wierz w bajki, ze byli leniwi itp.

No tak ale pytalem jak wyglada sama praca- obowiazki itp. O atmosferze na wydziale juz sie naczytalem sporo tutaj :) Czy jest to praca ktora pozwala rozwijac umiejetnosci, nauczyc sie czegos czy tylko „gaszenie pozarow” ?

AAA
@Marek

Na Stalowni się nauczysz. Gaszenie pożarów tez będzie, ale możliwość nauki o rozwoju jest.

@AAA

No tak, a czy tak samo jest na wydziale walcowni gdyz tam zamierzam aplikowac ? :)

Daj se spokój

Opiniotwórca

Wspaniałe wieści płyną z DWD, konflikt został zarzegnany!

Kaczuello
@Opiniotwórca

Szczegóły ????

Zmianowiec
@Opiniotwórca

Tak, teraz każdy wie, że najlepszą drogą do normalnej pracy jest jej zmiana.

Mauryc
@Zmianowiec

Dokładnie jest jak mówisz kolega Civis bardzo dobrze przedstawił przebieg spotkania jeszcze przed jego rozpoczęciem

@Mauryc

Nic dodać nic ująć. Garstka 4-5 osób tego nie pociągnie... Reszta siedzi ze spuszczonymi głowami.(usunięte przez administratora) Dlatego co mądrzejsi odchodzą. (usunięte przez administratora). Taka jest sytuacja w DWD i mentalność ludzi, którzy tam pracują. Honoru i godności większość nie ma, była duża szansa coś zmienić ale wychodzi na to, że większości pasuje takie gnębienie i ponizanie. Ludzie swoim postępowaniem sami godzą się na (usunięte przez administratora)w pracy. Wasz wybór

Gowork
@Civis

A Ty Civis byłeś na tym spotkaniu?

@Gowork

Byłem incognito , nawet specjalnie przyjechalem ale ta żenada, która miała tam miejsce jeszcze bardziej mnie przekonała jak "S" siedzi w kieszeni zarządu tej firmy

@Civis

Niemałe diety za to dostają!

@Skalpel

Pan nowy przewodniczący "S" na DWD to owszem potrafi głośno szczekać ale jak już przychodzi do działania to raczej już nie za bardzo...

@Civis

Civis skoro byłeś to nie miałeś jaj żeby się odezwać a na portalu masz tak dużo do powiedzenia

Misiek
@Civis

Civis to z tego wynika że jesteś głupi że jeszcze pracujesz .

@Tomi

Oho "S" się oburzyła i bardzo dobrze może w końcu zaczniecie coś robić, a nie organizować jakieś śmieszne spotkania.

@Misiek

Civis jest dumny, że może pracować w takim wspaniałym zakładzie jakim jest DWD zarządzanym przez cudownego i kompetentnego dyrektora, który zna się na wszystkim i dba o swoich pracowników

A...
@qwerty

Mam pytanie czy na DWD są jakieś inne związki oprócz S.

@Tomi

Civis miał kiedyś jaja ale teraz jest incognito

@Mauryc

Civis jest wspaniały pięknie przedstawił przebieg spotkania civis na przewodniczącego nowego związku. Kto jest za łapka w górę

Civisów dwóch

Znowu Skalpeli przybywa hahaha

Skalpel Civis
@Skalpel

Ja bym uważał z używaniem nicków Skalpel czy Civis bo AMP złożyło doniesienie do prokuratury i każdy adres IP który użył tych nicków będzie pociągniety do odpowiedzialności karnej Panowie

@Skalpel

Solidaruchy się trzęsą bo ludzie się im ze związku wypisują, pozycja dyrektora jest za mocna i nic nie mogą zrobić, kopali dołki pod nim , głośno szczekali a wyszło jak zawsze, teraz próbują odwrócić kota ogonem

@qwerty

O czym Ty piszesz kolego ?

@Tomi

O tym jakie wnioski się nasuwają czytając te posty , nie trzeba kończyć szkół żeby się domyśleć kto wymyślił i wykreował Civisów , Skalpeli i im podobnych

@qwerty

Wszystkich mogę tutaj z imienia i nazwiska zdemaskować tylko po co ....

ABC
@qwerty

To zdemaskuj, jeśli to prawda nikt nie odpisze, jeśli kłamiesz to ktoś złoży doniesienie na policję i będzie to ścigane z urzędu.

qwerty

Panowie , bijecie pianę z której nic nie ma. Albo się weźcie do roboty albo ja zmieńcie!!!!

qwerty

Człowiek czyta i myśli skąd te kolejne awantury medialne się biorą i po chwili już wie - wybory na SIP się zbliżają

Gumiś

Te dziadki i renciści ????????????????????

Normalny

Ale bzdury

Wielkie Piece

Ostatnio dochodzą mnie słuchy, że pracownicy najmniej zarabiający mają dostać podwyżkę na 3000pln brutto. Słyszeliście coś takiego ?

Ona

Amen ????

Walcau

Farmazon

@Wielkie Piece

@Wielkie Piece Jeśli okazałoby się, że to prawda, to niewątpliwie takie wynagrodzenie można już uznać za dobre i godne. A Ty sam jaką posadę obejmujesz w strukturach firmy ARCELORMITTAL? Opisz nam jeszcze przy okazji, to jak wygląda atmosfera między jej pracownikami.

Ona

Czy to prawda że likwidują spółki ABC i Sanpro Synergy ???

Medox

Ludzie na bruk???

Bart
@Medox

Pod Hute ale to tylko pogłoski

Hans

HSzkoda tylko że nasz szanowny pan dyrektor zablokował przejścia pod Hute na DWG i DWŚ.. Ciekawe co będzie jeśli ABC zlikwidują i pracownicy nie przejdą pod Hute ? Jak każe im spadać to chyba walcownie zatrzyma

@Hans

Ten gość cierpi na brak wyobraźni

Civis

Wracam ponownie jak na drugiej części meczu. Wszystkich moich przeciwników wulgarnie hejtuje. Tak jak do tej pory zawsze będę w opozycji aby mieć możliwość wytykania błędów i krytykowania ludzi znajdujących się u władzy! Wasze spotkania to możecie sobie w (usunięte przez administratora) wsadzić nic to nie da i nie wciskajcie ludziom ciemnoty! Pojawię się na spotkaniu na którym będzie Monika i wtedy dopiero sobie porozmawiamy, na dzień dzisiejszy nie zamierzam wchodzić w dialogi z jej podwładnymi sługusami pokroju kTosia. Tyle w temacie

@Civis

I tu można się zgodzić z kolegą

@Civis

Tyle miałeś do powiedzenia na Pana T. Ale tylko sieci a na żywo trzeba mieć jaja ale u ciebie ich brak

@Tomi

Kto organizuje te spotkanie?

@Civis

Jak pracujesz DWD to są ogłoszenia

@Tomi

Pytam kto to organizuje czytaj ze zrozumieniem

@Tomi

Nie masz jaj żeby publicznie napisać kto organizuje to spotkanie?

@Civis

Zgadzam się z Civisem spotkanie już było i nic nie wniosło kolejne też nic nie da. Konflikt nie zostanie zarzegnany a tylko będzie dalej narastał bo wielka świta przedstawi swój punkt widzenia. Dopóki nie zmieni się mentalność tych ludzi i podejście do pracownika będzie tylko gorzej. Z każdym nowym dyr jest gorzej. Zastanawia mnie tylko czym kierują się możnowładcytego tego zakładu powołując kolejnych takich dyr, którzy kompletnie nie nadają się do zarządzania ludźmi. Cały zespół gra o dobry wynik i nie może być tak, że jednostka doprowadza do rozłamów w tym zespole. A ktoś taki przyszedł i powoli doprowadza do całkowitej destabilizacji. Ile jeszcze to pociągnie aż ludzie odejdą od swoich stanowisk pracy?

Popieram
@Civis

Żadne spotkania nic nie wniosą poza tym że się odbędą. Na dzień dzisiejszy żaden związek zawodowy nie ma odwagi podjąć radykalnych kroków a szkoda

Civis

Na dzień dzisiejszy wygląda to tak, że przyszedł sobie jeden Pan i z DWD uczynił sobie swój prywatny folwark panszczyźniany

Skalpel doszły mnie słuchy że jak założycie nowy związek to z Civisem będziecie organizować wycieczki na grzyby

Skalpel I

Civis się nigdy nie zapisze do żadnego związku

Skalpel

Niebawem wejdzie na Hutę nowy związek zawodowy" FZZ Metalowcy i Hutnicy" porozumienie już podpisane ! Razem doprowadzimy do legalnego strajku

@Skalpel

Skalpel będziesz przewodniczący? Życzę Ci wszystkiego najlepszego. 05.10. 18r jest spotkanie z Dyrektorami myślę że będziesz miał jaja wypowiedzieć się publicznie.

@Tomi

Przewodniczący zostanie wybrany w wyborach. Gdzie to spotkanie z dyrekcją?

05.11.2018 r.

Na DWD

@Tomi

Takie spotkanie powinno być zorganizowane w Denver a nie w DWD, jakie ono bedzie miało odniesienie na całą Hute? PS kto z dyrekcji zapowiedział swój udział?

Icek
@Tomi

Szykujcie taczki taka okazja może się prędko nie powtórzyć hahaha

Pisałeś dużo o Dyrektorze T.. On tam będzie

Scyzoryk

Skalpele wyrastają jak grzyby po deszczu dobrze, że ja chociaż Scyzoryk jestem

anomymous

Co się dzieję w ostatnich dniach czyżby firma sprzątająca wypowiedziała umowę AMP ? Brud i smród gdzie nie zajrzeć ! (usunięte przez administratora) taki że nie da się tego opisać bez wulgaryzmów ! Do kibla (jeżeli można nazwać to kiblem bo w wychodku panują lepsze warunki ) nie da się wejść żeby nie zwymiotować ! Gdzie my żyjemy i pracujemy ? Jest XXI wiek ,a gorzej to wszystko wygląda niż w średniowieczu ! Czy to jest ten potentat światowy i ta wielka korporacja o której czytam w mediach ? Czy już tej firmy na sprzątaczkę nie stać do (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla ARCELORMITTAL: Zainwestujcie w ludzi i podstawową infrastrukturę na zakładach (usunięte przez administratora)

@anomymous

@anomymous Jestem świadoma tego, że sytuacja w ARCELORMITTAL może Ci nie odpowiadać, ale staraj się i tak pamiętać o używaniu bardziej stosownego języka. Rzeczy, o których nadmieniasz wypadałoby zgłosić Dyrektorowi - na pewno zrobi coś w tej kwestii. A jak długo już tam pracujesz?

Yanek
@Karolina

Karolino czytając tę kwestię było tam wcześniej słowo (usunięte przez administratora) , dlaczego kasujecie słowo , które nie jest w żadnym stopniu nieodpowiednie a wyświetlacie słowa synonimy męskiego prącia ? Trochę coś nie tak . Dyrektorów tutaj jest po kilku na każdym zakładzie i są oni zajęci tylko i wyłącznie swoimi karierami i powiedzmy kulturalnie posuwaniem ludzi , a co za ty idzie kible i inne tego typu sprawy ich nie interesują

GoWork
@Yanek

O wodzie pitnej której nie było na walcowni trzy dni nie wspominając ....

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Poland - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 486.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 377, z czego 48 to opinie pozytywne, 192 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArcelorMittal Poland?

Kandydaci do pracy w ArcelorMittal Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArcelorMittal Poland