Opinie o poland.arcelormittal.com - ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ArcelorMittal Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArcelorMittal Poland o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Czarodziej

Jako Kolejny Przeciwnik pana p. t Od Dziś Wbijam Do Dyskusji

Wytapiacz

Z tymi głodowymi wypłatami za ostatni miesiac to chyba wam się coś pomyliło oddawać kasę kradzieje PS gdzie są paski?

janka

Byłoby to samo co stałoby się gdyby wam (usunięte przez administratora) najbliższa osoba np żona lub dziecko...

janka

a jak wy kopyrtniecie ?

Prezes
@janka

Odbieram Ci głos (usunięte przez administratora)

Doktor

Pan Piotr to nie powinien palić tyłu papierosków na tym mrozie bo się jeszcze biedaczek przeziębi i zachoruje. W ogóle to powinien zażywać rutinoscorbin i witaminki zamiast palić te smierdzące i trujące papierochy

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer - Tools and Infrastructure
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
COS

Huta jest jak (usunięte przez administratora) na kole raz jesteś na górze raz na dole

Aaron

Dynastia odc 1 Alexis dowiaduje się z zewnętrznych źródeł, że powstało takie pewne forum, na którym to dość ostro atakują ją osobiście a jeszcze bardziej Stevena. Co tu zrobić, co tu zrobić myśli sobie? Przecież taki atak to atak w cale Denver Carrington! Co ludzie o korporacji, którą reprezentuję sobie pomyślą. Wymyśliła. Pobiegła szybciutko do Blake'a. Blake ją wysłuchał, pomyślał i powiedział mamy mnóstwo pieniędzy, stać nas na to żeby podkupic to forum i ich wszystkich uciszyć. Jak powiedział tak zrobił ale się mylił... CDN

@Aaron

Genialny pomysł kolego może Oscara za to odbierzesz, będziemy śledzić na bieżąco

Aaron

Dynastia odc. II Alexis zdruzgotana, Blake rozkłada ręce, oni dalej piszą ba nawet niewiadomo gdzie, kolejne strony powstają. Steven coraz bardziej przerażony myśli sobie jak mnie przyłapali w Błękitnej Ostrydze (czytaj Pomarańcza) to niewiadomo jak daleko ich macki sięgają. Robi się coraz bardziej nerwowy, reaguje agresją. Wszystko to odbija się na podwładnych, zaczyna się mścić na wszystkich . Alexis wpada na pomysł aby mu Amandę podstawić piękną blondynkę, z którą będzie się pokazywał publicznie... PS o tym już w kolejnym odcinku Dynastii... Od teraz Dynastia będzie emitowana raz w tygodniu w każde niedzielne popołudnie, przybędzie też sporo nowych bohaterów

Aaron

Denver to tak jak Denver Carrington czyli Dynastia w hutniczym wydaniu, jedna wielka klika gdzie ręka rękę myje a na czele tego wszystkiego stoi niejaka Alexis ( w tej roli występuje Pani M. R.), która ma syna Stevena (w tą rolę wciela się P. T.) całej sytuacji przygląda się niejaki Blake ( w tym przypadku to nijaki Geerd) biznes kwitnie saga trwa. CDN scenariusz i reżyseria Aaron Speeling

technik górnik
@Aaron

A czy tak jak w filmie Steven jest (usunięte przez administratora)?

@technik górnik

Tak

Rumcajs®™

Na dzień dobry (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora) do zwolnienia! ???????????? Byc może wtedy wróci normalność ????

Visitor™

Huta sięgnęła (usunięte przez administratora). Coraz więcej ukraińców rekrutują, ba nawet ogłoszenia o pracę cyrylicą są pisane. Niedługo na brygadzie z połową załogi nie dogadasz się w języku polskim bo połowa będzie po rusku (usunięte przez administratora) hahaha

Visitor™

Chyba w AMP są już zupełnie przerażeni prawdą, która płynie na forach na ich temat i sytuacją do której przez swoje nieudolne rządy doprowadzili , bo forum Huta Katowice też już (usunięte przez administratora)hahaha

spejson

proponuję przejść na forum Huta Katowice,(usunięte przez administratora)

Bzdet
@spejson

Ty masz łeb przyjacielu

PPD

polityka płacowa AMP doprowadziła mnie do podjęcia decyzji - od dziś na wypowiedzeniu +L4 nie będę charował za dużo niższą stawkę od przyjętego żółtodzioba w ostatnich dniach ..

WP
@PPD

Tak jeszcze nie było żeby nowi przez agencję mieli wyższe podstawy od hutników z doświadczeniem. Cały czas nam oczy mydlą że pieniędzy nie ma ale dla nowych jest. Tam ktoś u góry chyba na głowę upadł.

Gienek

komuna wielu ludziom zwichrowała życie o czym pani Administratorka ne może mieć pojęcia bo urodziła się już w wolnej Polsce

on

I nie przejmuj się swą pracą bo i tak ci (usunięte przez administratora) płacą

Skiba

Zdjęcie wykańczalni szyn w tle przepiękne szkoda , że rzeczywistość wygląda inaczej

Temat badań alkomatem

Albo ja jestem głupi i nie potrafię czytać ze zrozumieniem albo pracodawca łamie prawo. Panowie z firmy ochroniarskiej bez ogródek mówią że mają odgórne polecenie przebadać alkomatem określoną liczbę osób na każdej z bram. Polskie Prawo jasno mówi że takie badanie może się odbyć tylko do osób, co do których istnieje uzasadnione podejrzenie że w stanie nietrzeźwości usiłują wejść na teren zakładu. Typowe tzw badania przesiewowe i takie łapanki które obecnie odbywają się na bramach są nielegalne i są łamaniem prawa pracy przez pracodawcę, sprawa zostaje zgłoszona do PIP

@Temat badań alkomatem

Czy została sporządzona HIRA odnośnie obsługi alkomatów i podpisana przez tych pracowników ochrony którzy przeprowadzają te kontrole bo jeśli nie to jest łamanie wewnętrznych przepisów BHP i wszystkich tych których do tej pory zwolnili powinni przywrócić do pracy przeprowadzając badania przez nieprzeszkolonych pracowników hehe

Yanek

podbijam kwestię i również piszę jeszcze jeden donos do Pipu

GoWork
@Yanek

Dołożę i swoje pora skończyć z tymi łapankami

Temat badań alkomatem
@Temat badań alkomatem

Przyszła odpowiedź z PIPu , wszystkie argumenty uznali za zasadne , w odpowiedzi napisali ,że taki proceder jest nielegalny i jest łamaniem kodeksu pracy , jeżeli kontrola PIP wykaże ,że takie działania mają miejsce pracodawca zostanie za to ukarany , problem w tym , że takie samo pismo wysłali z urzędu do wiadomości AMP i jak mniemam łapanki na jakiś czas znikną a po wizycie PIP powrócą ze zdwojoną siłą znając mentalność ludzi którzy tym cyrkiem zarządzają

Wolny Związkowiec

Panie najmądrzejszy Jerzy prawa ręko Pani Moniki gdzie Pan jest? Ludzie wam z Huty masowo uciekają, a Pan milczy? Taki żeś Pan do tej pory był wyszczekany, a teraz co? Głowę Pan schował w piasek? Powoli doprowadzacie AMP do upadku, może czas na refleksje i dymisje co poniektórych osób? Mittal wam tego nie odpuści!

akcja znicz
@Wolny Związkowiec

czy na hucie nadal opowiadają o 10 co czeka za brama na 1 miejsce?

XYZ
@akcja znicz

Tego tematu już nie ma znaleźli sobie inne metody żeby zastraszać pracowników. Ciągle się słyszy o art. 52 KP haha ponoć mają takie wytyczne z góry.. Od nijakiej tak mialo być nijakiej pani z małej litery moniki

Kolega

Gorzej jak Ci wyjdzie ze spotkania w trakcie stukania hahaha

VonKuc z walcowni

Ostatnia dniówka odbębniona! Arivederci AMP! Od przyszłego tygodnia nowa lepsza praca za lepsze pieniądze

Były z dwg
@VonKuc z walcowni

Ja znalazłem robotę za tą samą kasę bez czterobrygadowki od pn do pt na 2 zmiany obok Huty jutro ostatnia popka nawet obiegowke mam w (usunięte przez administratora) szkoda tylko czasu straconego w tej firmie straconych świąt wekendow itd

Robol z walcowni
@Były z dwg

Panowie do tej pory się wahalem ale wasze wpisy że szybko można znaleźć lepszą pracę są dla mnie motywacją w poniedziałek składam wypowiedzenie

Paradys
@Robol z walcowni

W Stalprofilu na dzień dobry dostaniesz lepszą kasę za lzejszą robotę bez sobót i niedziel na dwie zmiany

Robol z walcowni
@Paradys

Dzięki za info rano tam pojadę

Paradys
@Robol z walcowni

Spoko potrzebują od już dużo ludzi

Pracownik PSD

Dziś przyszedłem z nocnej zmiany na COS ie i zamiast spać pisze wypowiedzenie. Tam się nie da pracować jak nie reorganizacji kompletnie bez pojęcia to teraz zaznaczam podobno gwarantowane podwyżki od 1 stycznia wstrzymane. Za dużo tego "dobrego" niech kierowcy wsparcia i niezawodności pracują nad dniami i nocami a nie tylko zeszyt pod rękę i szukanie dziury gdzie się schować lub głupoty wymyślać. Koniec

Mundek
@Pracownik PSD

Mnóstwo ludzi robi tak samo niebawem obudzą się z ręką w nocniku

Karol z DWG
@Pracownik PSD

Ja też już na wypowiedzeniu jestem teraz jeszcze tylko do lekarza po L4 i tyle mnie widzieli w tym (usunięte przez administratora)

uświadamiacz
@Pracownik PSD

Byliście na stronie mittala "oferty pracy"? szukają ludzi przez pracuj pl. Samych inżynierów i specjalistów z dobra lub b. dobra znajomością angielskiego. Wynika z tego że pracownicy produkcyjni po prostu nie są potrzebni.

Jasnowidz
@uświadamiacz

Już nie warto to wszystko niebawem stanie hehe

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Poland - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 486.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 377, z czego 48 to opinie pozytywne, 192 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArcelorMittal Poland?

Kandydaci do pracy w ArcelorMittal Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArcelorMittal Poland