Opinie o poland.arcelormittal.com - ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ArcelorMittal Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArcelorMittal Poland o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Maniu

Szczytem hipokryzji jest umieszczenie w serwisie GoWork zdjęcia z DWD, gdzie najwięcej wpisów negatywnych na tego pracodawcę pochodzi od ludzi tam właśnie pracujących. BRAWO !!!

Bolo

Omijać ten (usunięte przez administratora) jak największym łukiem

@Bolo

Rozumiem, że skoro napisałeś taki komentarz, to z jakiegoś powodu musisz mieć niezbyt dobre wspomnienia, związane z pracą w ArcelorMittal Poland. Jednak prawda jest taka, iż Twój post jest bardzo lakoniczny, a w związku z tym nie stanowi tu żadnej pomocy dla osób zainteresowanych tym pracodawcą. Może chociaż powiesz, czy zatrudniają tam tych, którzy nie posiadają żadnego doświadczenia w pracy?

Wp

AMP nie szanuje swoich pracowników jeżeli chodzi o wynagrodzenie kiepskie podstawy od której jest wszytko liczone. W abc teraz mają większe fakt nie mają dodatków ale wkoncu przejdą pod hute i będą więcej zarabiać niż starsi stażem hutnicy. Nie słyszałem nigdy wcześniej aby nowym dawano więcej niż kilku letnim pracownikom. Dlatego nie polecam tej firmy z resztą masowe zwolnienia o czymś świadczą. Wiekszość pracowników ma już pół wieku i chcą spokojnie dorobić do emerytury. Ja mam już dość szukam nowej pracy bo wiem że lepiej nie będzie 120 zł to niech sb wsadza głęboko w (usunięte przez administratora) świadczenia socialne to też jakieś nieporozumienie 300 zł wczasy pod grusza haha co mam z tym zrobić chyba na pogorie pod namiot. Jedyne plusu to środki ochrony osobistej, powiedzmy że ta stołówka choc każdy wie jakiej jakości są dania, wypłata na czas i raczej pewne zatrudnienie jeżeli już ma się umowę na stałe. Ale każdy z nas pracuje po to aby zarobić godne pieniądze, huta to ciężki przemysł szkodliwy dla zdrowia a wypłaty jak w supermarketach na kasie.

Czarny z walcowni
@Wp

Właśnie dlatego tak jak większość uciekam z tego syfu, jak nie zaczną szanować ludzi z wiedzą i doświadczeniem to niebawem się obudzą w czarnej (usunięte przez administratora) gdy braknie doświadczonych pracowników, (usunięte przez administratora)tego nie pociągną i Huta stanie. I tego im z okazji zbliżających się Świąt z całego serca życzę, (usunięte przez administratora)

Mrowkazzz

Odszedł ze wsparcia bhp jedyny koleś co miał jakieś pojęcie o bhp i życiu na hali (nazwę go PK - kto wie to wie o kogo chodzi) specjalisty bhp nie ma, bo umówmy sie ze pan Zenon jest nic nie warty a we wsparciu dwie młódki co biegają jak Tuptuś zagra to czego sie spodziewasz ??

zagłębiowska mątwa męska
@Mrowkazzz

Musicie mieć naprawdę stratosferyczny poziom tego BHP. Wysyłałem aplikację na ofertę pracy we wsparciu BHP latem. Będąc inżynierem BHP z praktyką w przemyśle ciężkim nie spodziewałem się, że wg serwisu pracuj pl moje CV w ogóle nie zostało otwarte :-) Jakie wytłumaczenie? mój poziom musi być niski, natomiast poziom waszego BHP to musi być Real Madryt w swojej klasie :-) Tak więc ciesze się bardzo, że choć przez chwilę trzymałem w ręku skrawek szaty Króla. Kłaniam się uniżenie i pokornie. Waszym odrzuceniem będę się chełpił przed swoimi wnukami. Amen.

Specjalista
@zagłębiowska mątwa męska

Gratulacje, zaoszczędziłeś sobie dużo upokorzeń i robieniu (usunięte przez administratora), które nie mają nic wspólnego z BHP. Jak kiedyś jeden kierownik śmiał powiedzieć ze wcm nie poprawia , a wręcz pogarsza to chłop już nie pracuje

Sp
@zagłębiowska mątwa męska

Nie zatrudniają ludzi którzy mają doświadczenie i wiedzę z zakresu BHP, bo widzieli by rzeczy przez które można było by zamknąć zakład . Na dwg zatrudniono mloda panią bhpowiec która można tak ukształtować żeby nie działała na szkodę zakładu

Pablitto
@Sp

Aby uściślić Twoją wypowiedź to Pracownicy (w chwili obecnej Pracownice) Wsparcia BHP nie są BHP-owcami ponieważ nie wykonują zadań służby BHP wskazanych w Rozporządzeniu Rządowym... BHPowcami są Małgosia i Zenon... Trzymaj sie faktów i powodzenia !! Mnie juz tam nie ma :-)

Former
@Pablitto

To co te panie robią ? Nie lepiej się ich pozbyć i dać najlepszym z hali podwyżki ? Przynajmniej mniej będzie tabelek i wykresów.

Treść Twojego komentarza może już budzić pewien niepokój. Jednak tak naprawdę podajesz Nam bardzo mało konkretów, a więc byłoby dobrze, jakbyś chociaż trochę rozwinął swoją poprzednią myśl. Jak długi masz już staż pracy w przedsiębiorstwie ArcelorMittal Poland? Czy wszystkim jego pracownikom przysługuję pełne ubezpieczenie zdrowotne?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Carl Toko Ekambi

Jak widzę, jesteście ze sobą bardzo blisko. I macie wspólne zainteresowania.

ER.A.PE

Walcownio mamy piątek JAAAAK SIĘ BAAAAWICIE ? Jest piątek, tygodnia koniec i początek Na tarczy kilka minut po dziewiątej Stoję pod drzwiami, słyszę, że jest ciekawie Chłopaki na pewno nie siedzą przy kawie Pukam z całych sił, ale nikt mnie nie słyszy Muza (usunięte przez administratora), jeden przez drugiego krzyczy Jestem w środku i co widzę! Co? Twarze znajome, luźna atmosfera Wszystko idzie w dobrą stronę Procenty i skręty, a ja wniebowzięty Jedno wiem - wieczór będzie przegięty Ale, ale nie przejmuje się tym wcale Zabawa trwa cały rok jak w karnawale Się, masz Civis, jak jest? Jest dobrze! No, bo to impreza, a nie pogrzeb Tak, tak, to impreza a nie pogrzeb Więc ja bawię się dobrze, bez kitu Świnie kwiczą z zachwytu Jest "sikalafą", albo O.K., jak kto woli No moich imprezach nikogo głowa nie boli Więc Gumiś , walnij haka i zapraszam To jest Marta, a to Kasia, to sypialnia wasza Skalpel zaprasza na imprezę w rytmie ha-ha Nigdy w rytmie cza-cza Imprezy u znajomych wzmocnią twoje siły Różne wibracje, style, jesteśmy jak krokodyle Z Civisem na imprezie podziwiamy piękne panie Wiesz, mam wielką ochotę na nie Misie, Dominik, dupeczki w kolorze Afryki Słyszę w głośnikach niezłe triki Jak małpka Fiki-Miki tańczę na parkiecie Słyszę Styczeń, luty, marzec, kwiecień Raj, tak, czuję się naj, kiedy jestem tu Wtedy mam ochotę na scoobie doobie doo Impreza jakich mało, przełomowa 2000 Wokoło mnie muza, browar i świnie gorące Ciśnienie rosnące, nigdy malejące Zimne drinki, mocno rozweselające Tak, jak ja kocham te klimaty Ciśnienie jest tak duże, mało nie (usunięte przez administratora) chaty Witam ponownie na drugiej części meczu Widzę niezłe sztuki, są też fani skreczu Są Yaro i Szaka-L oraz grono fachowców Nastrój imprezowy po wypiciu dwóch browców Jeśli słyszysz ten numer, dla DJ-a 1:0 Witam koleżanki, pojedziemy na stereo Bity dają w banię, jak kocham ten stan Jeśli chodzi o to, to nie jestem tu sam Nie, jest nas wielu Fizool, mój stary przyjacielu Impreza (usunięte przez administratora) browar się leje Kobiety dookoła, stary co się dzieje! Co? Budynek się chwieje, każdy się śmieje Z głośnika (usunięte przez administratora) je je je je Ha, ha ha i oto stary chodzi Impreza u Skalpela nikomu nie zaszkodzi

Komentator

Brak odpowiedzi z ich strony jest odpowiedzią twierdzącą... Podobno nawet kiedyś ze szczeną się szarpali na schodach i ich sprzątaczka musiała rozdzielać bo Tuptuś dostał by po misce... Szczena jak wiadomo w wyższej wadze chodzi

Tw

Podobno p. t organizuje jakieś spotkanie z załogą DWD. Proponuję każdemu zbojkotować to spotkanie aby nikt tam nie poszedł. Może wtedy ten mądrala zrozumie jakim jest Zerem

Gumiś
@Tw

Popieram

@Gumiś

Nikt się nie wybiera a p. t to jest mniej niż zero

@Tw

Odbyło się to w ogóle czy go pajaca zlali sikiem parabolicznym?

Okradany Hutnik

Oddawać EBITDE (usunięte przez administratora) to nie wina ludzi że zdemolowaliście Piec

@Okradany Hutnik

Jak zwykle wała przycieli kradzieje żeby nas pracowników którzy na nich wszystkich robią zysków pozbawić ta sprawa śmierdzi na kilometr

Emeryt
@Okradany Hutnik

Dalej niech awansują na zarządzających pracowników ze znajomością angielskiego, ale bez doświadczenia, to szybko znikną wielkie piece i inne wydziały.

@Okradany Hutnik

Jeżeli już to karać tych co rzeczywiście zawinili a nie ludzi z różnych wydziałów którzy swoją pracę wykonali. Kolejny dowód na to że nie ma tu przyszłości.

Skwarek

Skoro jak już wszyscy wiedzą przesiewowe czy inaczej wyrywkowe badania alkomatem na bramach były nielegalne jak stwierdził PIP i pracodawca łamał w ten sposób prawo pacy to teraz poruszymy sobie z Inspekcją Pracy w Katowicach kolejny temat , a mianowicie : aby być na swoim wydziale i pracować 8 godzin de facto na terenie AMP czyli w pracy jesteśmy 9 godzin wliczając w to czas dojazdu i powrotu na biuro przepustek wewnętrzną komunikacją . Czy czas nie powinien być rejestrowany na bramach i czy w takim przypadku pracodawca nie powinien nam płacić za to nadgodzin ? Prawnik już pisze w tej sprawie pismo , które zostanie skierowane do Państwowej Inspekcji Pracy

Karibu

Zakład dziura, pupile stawki dostają a tym co angażują się w pracę zawsze po (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla ArcelorMittal Poland: Szanować ludzi którzy pracują faktycznie i dać stawki im Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dać stawki starym pracownikom co mają po ok 2400zl podstawy a nie dawać przydupasa co nic nie robia

@Karibu

Dlatego ja szukam już nowej pracy po 7 latach 2520 ogarnąłem prawie wszytkie stanowiska robocze na wydziale nawet zastępuje dyspozytora w trakcie jego urlopu i co? Przychodzi nowy z abc dostaje 2700 na dzień dobry i jeszcze musze go uczyć wszystkiego a gość nadaje się co najwyżej do rozdawania ulotek. Zero motywacji w tym zakładzie. Doświadczonych pracowników mają w d.pie u nich liczy się sztuka nie ważne czy ty zap..rdalasz czy lezysz wypłata ta sama. Dlatego jest tu sporo ciemnych śmierdzących leni którym to pasuje.

Romuś

To jakaś bzudura to co napisaliście przecież każdy wie jak jest. Jak wam kierownik zagra tak wy tańczycie hehehe.boicie się przeciwstawić kierownikowi bo was straszy że premie zabierze lepiej ludzi na stołach inspekcyjnych gnębić niż swoją (usunięte przez administratora) chronić!!! Niech liderzy autokontroli (usunięte przez administratora) na szlifierkach po 8 godzin zobaczymy co będą mówić ćwoki

Romuś

Co z moją odpowiedzią.czemu niedodano ?? Oni są (usunięte przez administratora)kierownikiem hehehe

Mietek

BHP na Hucie to jest (usunięte przez administratora)sprowadza się do karania za okulary czy nie zapiety pasek od kasku. Tam gdzie powinno być przestrzegane praktycznie nie istnieje bo dozór ma wytyczne z góry że coś za wszelką cenę trzeba zrobić no chyba że audyt jakiś jest

Wcm

Na walcowni średniej nowa pani bhp-owiec. Zapowiada się pytanko . Świat oszalał.... trzeba brać nogi za pas....

Kaczuello
@Wcm

Kto to taki ?

DWD

RYBA ZAWSZE PSUJE SIĘ OD GŁOWY

Wcm

Gdzie mój post dodany 10 minut temu?? Nie naruszał regulaminu!!!!

Gumiś

Wczoraj chyba walcowali szynę

Loża Szyderców

(usunięte przez administratora)nie poddawaj się jesteśmy z Tobą - doprowadź DWD do całkowitej ruiny już niewiele Ci brakuje

Ania Wyszkoni

Pan (usunięte przez administratora) się nazywa przepraszam i dziękuję on tych słów nie używa on jest piękny i uroczy popatrzcie w jego oczy on jest przecież najpiękniejszy i na pewno najmądrzejszy

Prorok

Sporo nauki w najbliższym czasie przed dyrektorkiem DWG, niebawem gdy większość doświadczonych pracowników, którzy jego zdaniem nie mają kompetencji i kwalifikacji się zwolni to on sam będzie musiał ogarnąć wszystkie mostki

@Prorok

Pan Piotr jest wszechstronny i ma kwalifikacje a co za tym idzie stawkę. On sam wywalcuje, potnie, skontroluje, posegreguje, spaczkuje, a na koniec jeszcze sam wyśle gotowy materiał do klienta

Fizool®
@Visitor™

Już go widzę na Cyklopie haaaha

Czarodziej
@Fizool®

Bo jak nie on to kto hahaha Piotrek ma też kwalifikacje do cyklopa

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Poland - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 486.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 377, z czego 48 to opinie pozytywne, 192 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArcelorMittal Poland?

Kandydaci do pracy w ArcelorMittal Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArcelorMittal Poland