Opinie o poland.arcelormittal.com - ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ArcelorMittal Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArcelorMittal Poland o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Expedytor

Zimno na walcowni się robi czyżby zapomnieli o ogrzewaniu? Hahaha zapomniałem przecież ta hala nigdy nie była ogrzewana

@Expedytor

Na walcowni średniej do tej pory palą w koksiakach

@Gumiś

Zgłosić to do Państwowej Straży Pożarnej,(usunięte przez administratora)

zimny dran
@Visitor™

jakby hala była zamknięta to byłby problem, ale wtedy by nie było tak zimno.

@Visitor™

To że palą koksem to mało powiedziane

@Gumiś

Ogrzewanie hali koksiakami... To jest ta produkcja klasy światowej

@Visitor™

Jak kolega napisał że zgłosił do PIPu i Sanepidu znowu post usunęli..... To jest jedna wielka banda (usunięte przez administratora)

Ariel

Panowie Edziu wraca do formy wieczorem nastąpiło apogeum jego złości hahahaha ha

DWDL?

Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie i bardzo dobrze się z tym czuję, wreszcie po miesiącach namysłu wyzwoliłem się z tego dziadostwa

@DWDL?

Wielka szkoda, że zdecydowałeś się odejść z firmy ArcelorMittal Poland - szanujemy jednak Twoją decyzję. Ile lat w niej pracowałeś? Pamiętaj, iż Tobie praca tam mogła nie pasować, ale innym już będzie. Powiedz zatem, jak podchodzą tam do osób bez doświadczenia zawodowego? Mają one szansę na zatrudnienie?

@Karolina

Szansą dla wszystkich jest wypowiedzenie i ucieczka z tej firmy jak to zrobił kolega a nowi no cóż... szukajcie gdzie indziej bo tutaj tylko nerwicy się dorobicie

Pavlitto
@Karolina

Buahahahaha laska, o czym Ty piszesz ?? Wielka szkoda ?? Pracujesz tam ?? Wiesz jakie są realia pracy tam ?? NIE !! Gratuluje decyzji !! Jest jedyna słuszna !!

@DWDL?

Przerażające jest to że na temat Huty nic pozytywnego powiedzieć się nie da

Zarobki
@DWDL?

Pod koniec roku uruchomione zostały przyjęcia bezpośrednio pod ArcelorMittal. Z informacji od nowo przyjętych osób wynika że stawki wahają się od 2400 do 3500 zł brutto.

Zarobki

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Podobno KAS wszczęła postępowanie w tej sprawie! Szacun dla kolegi

wdw

a co Ci przeszkadza ? dla nowych warunki nie są złe.

@wdw

Weź pod uwagę że nowi będą szybko lecieć bo nie będą niczego uczeni przez starych oprócz tego jak robić żeby dobrze nie zrobić.....

Ciekawski

Administratorze , czy (usunięte przez administratora) już was przekupił , że kasujecie prawdziwe ale niewygodne dla firmy posty ?

Analityk

Cenzura = Komuna cofamy się w rozwoju

Civis
@Ciekawski

Myślałem że żyjemy w wolnym kraju ale dochodzi do sytuacji , że zamykają wam usta

Loj
@Ciekawski

Usuwają posty!!!! Znaczy ze się boją. Banda cwaniaków

@Ciekawski

Nikt tu nikogo nie przekupuje - nie wiem, skąd Ci to przyszło do głowy. Jeśli zauważyłeś, że jakieś posty zniknęły, to musiały w jakiś stopniu naruszać regulamin serwisu Gowork, z którym możesz zapoznać się pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Chyba lepiej byłoby, jakbyś zaczął już opisywać Nam warunki pracy w ArcelorMittal Poland. Czym się tam zajmujesz?

spejson
@Karolina

(usunięte przez administratora) w ten sposób kreować fałszywy obraz?

Karol
@Karolina

Chyba lepiej by już było jak (usunięte przez administratora) w AMP by już nie było

Tikaka
@spejson

Taka wielka korporacja a tak się boi tego co ludzie napiszą . Wstyd!!!!!!!!

@Tikaka

Na szczęście powstało takie forum gdzie można pisać prawdę tutaj też próbują (usunięte przez administratora)ale wszystkiego pod dywan nie zamiotą jak to zawsze miało miejsce. Sytuacja na Hucie wcale nie wygląda tak jak niektórym się wydaje, my tutaj narażamy zdrowie i życie a co dostajemy w zamian? Pensje nieadekwatne do wykonywanej pracy i tego systemu zmianowego który tu obowiązuje, wszechobecny(usunięte przez administratora)którzy w normalnym zakładzie nie mieli by prawa sprawować takich funkcji. Dno i żenada. Pora żeby niektóre osoby sciagnęły sobie klapki z oczu bo jeżeli sytuacja się nie poprawi to to przedsiębiorstwo poprostu upadnie bo nikt o zdrowych zmysłach nie będzie chciał tutaj pracować

Piszarz
@Loj

Ty, Karolina. Jak chcesz być administratorem, to się naucz po polsku pisać. Wielką literą w korespondencji się pisze "ty" i "wy" z szacunku do tych, do których piszesz, ale nie "nasz". No chyba, że największy szacun to masz do do siebie.

Operator

Dyro DWD mówi zapraszam moje drzwi są zawsze otwarte... Odpowdiam przwdziwy dżentelmen nie chodzi do (usunięte przez administratora) tyle w temacie

Visitor™

(usunięte przez administratora)Kiedyś walcownia duża to był bardzo dobrze prosperujący zakład przynoszący dochody, a teraz jest jak każdy widzi, a winę za zaistniały stan próbuje się zrzucić na pracowników fizycznych czyli roboli używając jego słownictwa i karając ich na każdym kroku. Doświadczeni ludzie odchodzą z pracy nie widząc nadziei ku lepszemu. To tylko doprowadzi do (usunięte przez administratora)zakładu, a w konsekwencji całej Huty a kiedyś walcownia była perełką, niestety pod rządami tego pana zakład został doprowadzony do stanu agonalnego i niebawem cała produkcja stanie

gall

To jest normalna praktyka popierana przez ich przełożonego brodatego.

To się nadaje do PIP i prokuratury !!!

Johnyyy

A co sie stało sie ??

No Name

Ciężko odśnieżyć i posypać chodniki przy bramie głównej? (usunięte przez administratora)

Hutnik ze stażem
@No Name

Widocznie ciężko, pieniędzy nie mają, całą kasę rozdali na odznaczenia i ordery (usunięte przez administratora) Na takie rzeczy i dla fizycznych pracowników pieniędzy nigdy nie ma! Tak właśnie wygląda zarządzanie firmą i obdarowywanie kolesi(usunięte przez administratora)

Czytelnik®
@No Name

Kolego na to ni ma piniendzy - premie sobie bogate rozdali za srebrny medal na walcowni kradzieje, które mają zwykłego robola w głębokim poważaniu

@No Name

Nie pamiętam kiedy sprzątali chodniki a już w szczególności posypywali jezdnię solą albo czymkolwiek

@No Name

Nie są te kwestie, które powinny Nas zajmować na tym wątku. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że wchodzą na niego osoby, który pilnie poszukuję konkretnych informacji o ArcelorMittal Poland. Dlatego też, jeśli posiadasz wiedzę na temat tego pracodawcy, to proszę, żebyś w ją tu przekazał. Zacznij może od opisania Nam atmosfery w tej firmie. Jest na tyle dobra, iż nie wpływa na efektywność Waszej pracy?

No Nane
@Karolina

Nikt Cię o zdanie nie pyta wielka cenzorko tego forum więc się nie wtrącaj

Możesz sprecyzować?

Sp
@Visitor™

Robię na tym wydziale nie od dziś i zna się wielu ludzi i rozmawia się i o ty i o tam tym . Pierwszy przykład Były już brygadzista z II br najpierw awansował na mistrza teraz jest już liderem . Po drugie walcownik z dr ugiej brygady dostaje co róż karty przedpłacie a to premie motywacyjne . Po trzecie inny walcowni ktorego przeniósł na inną brygadę a wywodzi się z brygady II co miesiąc premie po 250 zł i do tego premie motywacyjne o podwyżce nie wspomnę . A jak nie potrafi ci czegoś udowodnić drewniak to zabierze ci premie tak % zeby nie musiał ci się tłumaczyć . Więc widzisz kolego jak się żyło na II nr w zgodzie z drewniakiem to teraz ma się profity

Ziom z walcowni
@Sp

Serio? Az taki masz bol (usunięte przez administratora) Popatrz na tych dwoch gosci, a potem na siebie. Oni chca, (usunięte przez administratora) to maja awanse i podwyzki. To chyba oczywiste, prawda? Jak Twoim jedynym atutem jest siedzenie z zamknieta morda w pracy zamiast pokazac sie z tej lepszej strony, to sie nie dziw, ze potem w internetach zale wylewasz. Kasa mimo tego i tak jest lipna, a prawda jest taka ze gadac za plecami to kazdy jeden umie, ale wykazac sie samemu to juz ciezko, bo trzeba tylek ruszyc. Oczywiscie nie mowie tu o dyrekcji czy kierownictwie, a o tych ktorzy na prawde haruja. W dodatku jeszcze masz za zle bo ktos sobie wytarl morde wobec nich jakimis dwoma stowami. Obudz sie czlowieku!!

Visitor™

Gdzie jest jakaś premia dla pracowników fizycznych, dzięki którym jest to srebro ja się pytam dyrekcji?

WCM

Podstawowymi założeniami metody WCM-u jest zero marnotrawstwa, zero usterek, zero awarii i zero magazynu. Ja się pytam jak to się ma do DWD...

Gumiś

A co tu można mówić trzeba ten (usunięte przez administratora)omijać szerokim łukiem

Kierownik AMP
@Gumiś

(usunięte przez administratora) nie poprawi tragicznej sytuacji na produkcji !!!! Jest to tylko wyraz pani bezradności i braku strategii odnośnie pracowników fizycznych. Nie macie pojęcia czym jest motywowanie, a tworzenie debilnych projektów, które oprócz ładnych slajdów nic nie wnoszą w roku 2019 doprowadzi do grupowych odejść kluczowych pracowników. Pozdrawiam i życzę awansu poza struktury AMP !!!!

Wp

Szczęśliwego Nowego Roku :)

Robol

Jak odejmiesz(usunięte przez administratora) i i innych darmozjadów jej pokroju to wyjdzie góra 3300

WP

Znowu kolejne świetne wiadomości po 7/8 latach podstawa 2420 a świeżo przyjęci pod amp 2700. Jak ma być dobrze w tym zakładzie?

dobrzeZnany

Ostatnio w socjalnym na DWD odbyło się spotkanie pana Dyrektora z załogą. Jak wrażenia osób, które uczestniczyły ? Osobiście jestem załamany dalszą perspektywą...żadnych konkretnych zmian na lepsze nie będzie...

Byly
@dobrzeZnany

A czego się spodziewałeś ? Już wielokrotnie na forum stwierdzono, ze najlepsza metoda to zmiana pracy!!!!

Spejson®
@Byly

Jak tak czytam te wasze wypociny to mi się robi Was poprostu przykro . Narzekacie że macie źle ... Przeniesienie na inny wydział za mniejsza stawkę w warunkach spartańskich . Zapraszamy tu nie ma tylko smarów tu jest (usunięte przez administratora) i zapylenie . Zapraszam niech wam odejma że stawki , dadzą tyle ile nam na o wiele gorszych stanowiskach niż u was , a wy non stop narzekacie . Bo wy myślicie że u was jest najgorzej a kupa prawda .

Co za zryty łeb
@Spejson®

Nikt Ci nie broni przenieść się na DWD i spróbować swoich sił za "dużo większą stawkę" zapraszamy do cyrku może akurat tutaj się odnajdziesz

WP
@Spejson®

A kolega jaki wydział reprezentuje ?

Obatel

W dniu wczorajszym do Sanepidu został zgłoszony stan jakości i czystości sanitariatów na DWD

@Obatel

To są Toalety Klasy Światowej

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Poland - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 486.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 377, z czego 48 to opinie pozytywne, 192 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArcelorMittal Poland?

Kandydaci do pracy w ArcelorMittal Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArcelorMittal Poland