Opinie o poland.arcelormittal.com - ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ArcelorMittal Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArcelorMittal Poland o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Ona

Co to były za wypłaty?? Podwyżka. Ebida. Śmiech. Za 4 brygadówke??

Kazio

Co u Was ? Ponapinaliscie sie chłopcy i dziewczęta a zmian jak nie było tak ni ma ??

Hk

Tak jest już na wszytkich wydziałach że w abc nowi moją wyższe podstawy od kilku letnich pracowników amp. Starałem się opanowalem niemal wszytkie stanowiska na wydziale nie raz pracowałem za dwóch. Mistrz to zauważył i załatwił mi podwyżkę indywidualną i chwała mu za to ale kiedy przyszło paru typów z wyższą podstawa na dzień dobry od mojej i jeszcze ich uczyć musze powiedziałem dość! Teraz robie tylko tyle ile muszę nic ponadto no i oczywiście CV w kilku zakładach już złożone tagze będę świecił dzień w którym wyrwe się z tego dziwnego zakładu. Szkoda marnować tu swój czas bo ktoś na górze naprawdę ma nas głęboko w (usunięte przez administratora)

he

@Zmianowy a to samo tylko personalnie napisz do preza idź daj mu, tutaj wszyscy mocni

haha
@he

preze to sam niech przyjdzie na hale i porozmawia z ludzi, jak tego nie widzi to jest cienko, bo go robia na szaro jego ludzie

zainteresowany

Gdzie można składać papiery do Dąbrowy Górniczej? Da się apikować internetowo czy trzeba osobiście?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Product Marketing Specialist
Biogened S.A.
Limo

Przenieśli mnie z DWS na DWG. Przybyłem zobaczyłem - ZWALNIAM SIĘ!

@Limo

Dlaczego to nikogo nie dziwi?

Sam

Nie zniechęcając się wysłałem na operatora, mam nadzieje że sie uda wszystko

Obserwator
@Sam

Pewnie biorą wszystko. Czterobrygadówka, do 3k na rękę i zero perspektyw. Powodzenia.

Tuptus
@Sam

Jak trafisz na DWG pod jurysdykcje PT to szybko się zniechęcisz

@Sam

Walcownie i ich przełożony (usunięte przez administratora)czekają z utęsknieniem na takich naiwniaków

Kierownik Liniowy
@Sam

Popatrzcie sami jak przekłamują rzeczywistość jeszcze wczoraj na odprawie mówili że wszystkie planowe przyjęcia są wstrzymane.... A rąk do pracy brakuje mimo rosnących wymagań...

Kamil d.

A co powiecie o hucie krolewskiej dyrektor kierownik i reszta jest dobrze na ktorej wykancza sie szyny tam chce aplikowac Cv

Znający życie
@Kamil d.

Idź tam,góral traktuje ludzi uczciciwe.

Majster
@Znający życie

Królewska to jeszcze istnieje? Mnóstwo ludzi stamrad przenoszą na DG pod jurysdykcje (usunięte przez administratora)

Majster

Zarazilem się grypą na walcowni! Wszyscy chorzy ja idę na L4

DWG

Na walcowni dużej panuje epidemia grypy lepiej żeby nikt postronny tam nie wchodził bo się jeszcze może zarazić

VonKuc z Valtzovni®

Coraz bardziej poważne objawy mają obecne grypy idę na L4

Gripex nie pomógł, walczyłem cały weekend no cóż tylko L4 nie ma innego wyjścia

DWD

Łamie mnie w kościach coś jakby grypa

Walcownik

Chyba mnie grypa bierze musiałem umówić wizytę u doktora

L4

Startuje akcja EL KUATROS - wszyscy do lekarzy!!!

Czy macie informację o warunkach pracy w finansach, księgowości ? Jaka jest atmosfera ? (usunięte przez administratora) Czy są nadgodziny ?

Jerzy K
@Zainteresowany

(usunięte przez administratora) o nadgodzinach w finansach możesz od razu zapomnieć

DWD

Idę za głosem mediów od wczoraj jestem innym lepszym człowiekiem i kocham swojego dyrektora..... Dyrektorze wsłuchaj sie w społeczeństwo i pokochaj Ty też mnie

P. T.
@DWD

Ja was wszystkich kocham jak ojciec, a że slynę z tego iż jestem twardym ojcem, to za każdy wasz błąd będę wymierzał wam kary surowe i srogie

Gdzie można składać papiery?

zainteresowany

podpinam sie pod pytanie

@zainteresowany

Najlepiej dla was w urzędzie pracy

@zainteresowany

Zapraszamy do zaaplikowania na stanowisko Operator urządzeń walcowniczych w Krakowie https://poland.arcelormittal.com/kariera/praca/praca/operator-urzadzen-walcowniczych/ Niebawem uruchomimy rekrutację na stanowisko Elektryka również do naszego krakowskiego oddziału.

Zniesmaczony
@ArcelorMittal Poland

Nie wstyd wam po tym co ludzie (wasi pracownicy) piszą na wasz temat zabierać głos? Do wczoraj byłem zainteresowany pracą w waszej firmie ale moje CV złożę gdzie indziej! Do takiego syfu nie przyjdę nigdy i cześć i chwała tym ludziom że walą prosto w oczy i prawdziwie opisują warunki jakie u was panują

VonKuc z valtzovni®

Podobno nad DWD nadciąga pandemia grypy, a ludzie od przyszłego tygodnia masowo mają iść na zwolnienia lekarskie

WP Johnny
@VonKuc z valtzovni®

I co nie którzy na Jelitowke ;-) na WP chyba też to nastąpi ;-)

@VonKuc z valtzovni®

To prawda kolego wirus już wisi w powietrzu i od poniedziałku zaatakuje pracowników

No Name
@VonKuc z valtzovni®

Z grypą nidgy nie ma żartów nie leczona może spowodować wiele powikłań włącznie ze śmiercią dlatego L4 jest w takim przypadku jak najbardziej zasadne

DWG
@VonKuc z valtzovni®

Ja coś czuję że już mnie bierze jak nie przejdzie do niedzieli to w poniedziałek idę do lekarza

Gumiś
@VonKuc z valtzovni®

Koksiaki na hali nie pomogły nawet zaszkodziły wszyscy chorzy

Mam już dość

Hehe nowo przyjęci od 2400 do 3500 a ludze na aglomerowni ze stażem 8 lat mają 2500/2600 a Ci z 20/30 letnim stażem mają 2800/3000. Mam nadzieje że w przyszłym tygodniu po rozmowie kwalifikacyjnej będę miał nową pracę a w amp będę mógł złożyć wypowiedzenie.

Obserwator
@Mam już dość

Zdaje sie ze macie tam w porzadku przelozonych to duzy plus. Co do kasy to owszem jest to wydzial na ktory niestety nie trafiaja zadne pieniadze zarowno dla ludzi jak i inwestycje.

Mam już dość
@Obserwator

Zgadza się przełożeni raczej w porządku zawsze idzie się dogadać no niestety z kasą jest kiepska

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Poland - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 486.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 377, z czego 48 to opinie pozytywne, 192 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArcelorMittal Poland?

Kandydaci do pracy w ArcelorMittal Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArcelorMittal Poland