Opinie o poland.arcelormittal.com - ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ArcelorMittal Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArcelorMittal Poland o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Do KJ z DWDL-5

Jeżeli szyna 115 RE nie dojedzie na czas do portu to 31.03 będzie ostatnim dniem piotrusia na DWD... Wszystko w waszych rękach

Zibi

Witam jak obecnie ksztaltuja sie zarobki dla nowo przyjetych? Jak wygladaja premie dodatki itp? Czy jako operator suwnicy i wypalarek mam szanse na prace w tej firmie? Dzieki za informacje

@Zibi

Podłączam się pod pytanie

@Zibi

2700 brutto + 80 zł dodatku układowego+ 7% premii z podstawy brutto + dodatek za 4-o brygadówkę czyli 900 zł + nadgodziny+ ew dodatkowe premie np EBIDA

No Name
@DWD

2700 podstawy to ja może za dwa lata zobaczę tak doceniają doświadczonych pracowników...

majster

A dla kogo te taczki szykujecie robotnicy ? Jedną, dwie, więcej ? Męskie, damskie ? Bo generalnie tu nie stawiacie żadnych zarzutów, to o co chodzi ? Trzeba pracować a nie obijać się, a wcześniej trzeba było się uczyć i studiować. Teraz wrzask.

elDoktor
@majster

No jasne studia są wyznacznikiem kompetencji. Buahahaha... Właśnie widać to doskonale na przykładzie "awarii" w ostatnich 6-ciu może 7-miu latach.

Solidarność
@majster

ogarnij się gościu , nikt normalny w tej firmie nie przygarnie białego hełmu i nie będzie wysłuchiwał wiader pomyj na swój temat , no chyba że się znajdzie taki śmiały (usunięte przez administratora)

@elDoktor

może i nie są wyznacznikiem ale inż mgr się tu nie wypisują epopei jak im źle

elDoktor
@Vix

Wystarczy że piszą standardy, hiry i wymyślają produkcje klasy światowej, gdzie napisanie zdania podrzędnie złożonego to wyższa szkoła jazdy. Nie są wyznacznikiem papiery tylko to jakim się jest człowiekiem. A czy się udzielaja tutaj to zdecydowanie tak, ba uwież że wszystkie tego typu strony na bierząco są obserwowane.

@elDoktor

elDoktor to, że AM ogólnie jest potęgą światową to akurat jest faktem, a z faktami się nie polemizuje ani nie ocenia, po prostu to jest fakt i już (oczywiście mówie tu o koncernie, a nie AMP, który swój wkład tak czy siak ma). Po trzecie zgadzam się z tobą w zupełności, że nie papier, a charakter decyduje jaki jest człowiek, ale punkt widzenia zmienia się z punktem siedzenia, fundament ludzki zostaje bez względu na pozycję. Ostatnia kwestia obserwowanie, czy gdyby ciebie obsmarowywano na forum publicznym, do którego może zajrzeć twoja żon, dzieci, matka, babka itd to byś nie śledził co o tobie piszą?

pzdr
@Vix

nie Vix, nie sledzilbym bo jestem taki (usunięte przez administratora) ze nikt nie moze mi nic zarzucic

Nikoś
@majster

Ty pojedziesz w pierwszym rzędzie

Vix

Ok, częściowo masz racje ale gdzie młodzi ludzie mają nabrać doświadczenia? Każdy kiedyś musi się nauczyć a dwa to przepraszam za generalizację to nie jest tak, że każdy ale obawiam się że takie pokolenie... a ktoś musi pracować.

Visitor™
@Vix

Śmierdzi głosem z Denver na kilometr

Qwerty

Co to za protest pod Denver się szykuje wiecie coś?

@Qwerty

Szykuje się zatrzymanie produkcji. Albo zarząd wysłucha pracowników i zmieni(usunięte przez administratora)albo szyny z DWD nie wyjadą.

Adrenalina-man
@DWD

Prawda jest taka że macie za małe Jajca , i nie wstrzymacie produkcji ponieważ boicie się konsekwencji ! Kozak w necie , ... W świecie :-) tyle ode mnie .

Kart
@DWD

Już dawno powinno dojść do zatrzymania produkcji na dużej jak i średniej, żeby się pozbyć tego (usunięte przez administratora), niestety to nie to co kiedyś, że pracownicy trzymali się razem i ich szanowali. Teraz każdy boi się o własny tyłek a związki same biorą niemałe pieniądze.

Visitor™
@Kart

Panowie gromadzić zużyte opony, petardy i jajka

Robol
@Kart

Nikt nie mówił o kogo chodzi, a cała Huta wie, że chodzi o tego (usunięte przez administratora)z DWD dlaczego nikogo to nie dziwi

Pablitto
@Qwerty

Taaaaaa zatrzymacie... stolec w kiszce chyba... czego tu juz nie było obiecane... taczki, kamery, sądy... i co ? I nic - napinka 100% ale zrobić najprostsza rzecz czyli wyrwać sie z tego marazmu strach - tylko ciekawe czemu skoro tak zle w DWD ??

@Pablitto

O protest pod Denver chodzi a nie o taczki czy sądy czytaj ze zrozumieniem

Qwerty

Chłopie kto Ci tu pisze o strajku? Ogarnij się! Strajk tylko związki mogą zrobić ale nie chcą. Zrobimy swój protest pod Denver bez związków. Nikt tu nie poda kiedy bo prewencji by sciagneli więcej niż na mecz reprezentacji tłumacząc że jest nielegalny. Zrobimy to po swojemu z zaskoczenia. Opony i petardy oraz zepsute jaja będą jak najbardziej potrzebne. Jak będziesz zainteresowany na szatni na wydziale na pewno się dowiesz kiedy co i jak

logo firmy Specjalista IT

qwerty
@Wycieczka weekendowa

skural.pl

No Name

O tym panu już na królewskiej krążyły legendy... A jest jeszcze gorzej niż można było się spodziewać

Exempt
@No Name

Nie tylko w Królewskiej, ten pan już ma niezła opinie poza AMP, większość firm zewnętrznych go zna z tej „dobrej strony”. Oni przekazują informacje dalej, także woj śląskie, małopolskie, opolskie, łódzkie i cześć mazowieckiego. (usunięte przez administratora) Pozdrowienia z podziemia

NO TO GRUBO (pzdr)
@Exempt

Łoooooo!! stary poleciałes! naprawde uwazasz ze robiąc komuś kolo tylka na goworku albo piszac ze cie w pracy nie szanuja jestes jak żolnierz, albo działacz podziemia? powaznie?

Wiktor
@NO TO GRUBO (pzdr)

Powiedz lepiej za co poleciałeś że stołka

a

Jakie zarobki dla inżynierów/ specjalistów?

VonKuc że Stalinogrodu

Głodowe

nck
@a

proponuje zgłębić temat we własnym zakresie bo tu sami męczennicy wolontariusze, osobiście nie będę strzelał a reszta za darmo robi

Tttty
@a

atrakcyjne, ale tutaj się wypowiadają ciągle te same osoby dlatego obraz nie jest rzetelny. Jeśli znasz dobrze język angielski, znajdzie się dobra oferta dla specjalisty :)

a
@nck

bardzo chętnie lecz nie znam osób pracujących bezpośrednio w amp

WYXA
@a

To zadzwon do kadr czy kogos kto sie zajmuje rekrutacją

A
@WYXA

Takich informacji chyba nie udziela

Apelujemy aby każdą formę mobbingu i każdy przejaw dyskryminacji zgłaszać do działu HR kogokolwiek by to nie dotyczyło. Wszelkie formy dyskryminacji nie będą tolerowane. Każda osoba, która dopuści się naruszeń zostanie automatycznie usunięta z pracy, a sprawa zostanie przekazana na drogę sądową. Widzisz, słyszysz, nie bądź obojętny, reaguj

@Pracodawca

Do kogo personalnie możemy zgłaszać takie przypadki? jakie trzeba przedstawić dowody?

walcownik
@Pracodawca

Zapraszam HR na dowolną rozmowę dyrektora DWD z dowolną osobą w dowolnym dniu.

Valtzau

Znowu zataiło się wypadek.... Oj bardzo nieładnie

Fizool®
@Valtzau

Kurcze , gdzie ten wypadek ? Poważny ?

Cosik prawdy
@Fizool®

Na COSie dzisiaj były kolejne dwa w tym jeden poważny i gwóźdź programu dozór do szpitala trafił szybciej niż poszkodowany w tym drugim aby 'dogadać się' śmiech na sali....

hehe
@Cosik prawdy

informacja z pierwszej ręki w końcu sam gość z dozoru to napisał

hehe

może ciebie stuknę

Kaczuello

Co sie wydarzyło ?

Arcybiskup®

Pioter jeszcze nie powiedział ostatniego słowa on ich wszystkich wyśle na tamten świat...

maks

Czy ktoś może mi podać nazwy agencji pracy które rekrutują do arcelor? Jest ich kilka z tego co wiem? Dziękuję

kierownik z DWD

Znowu kasują posty Civisa , a chłop jako jedyny bez skrupułów prawde im w oczy pisze

kpt WDW
@kierownik z DWD

nie nazywajmy pisania na forum publicznym kryjąc się za nickiem o mówieniu w twarz. Proszę cie

kpt DWD

To prawda że piszą tu ludzie faceci co siedząc przed Tuptusiem walą pod siebie a później chajraki w sieci, a platforma gowork powstała po to żeby dowiedzieć sie o warunkach panujących w firmie a nie do ploteczek o nie bólach facetów mających problem ze zwieraczami

agaga

ta, ma. Nie(usunięte przez administratora)i dlatego taki nerwowy

pikej

Już chyba wole tu niż w firmie która oszczędza na normalnych ogłoszeniach

Marecki

Witam. Złożyłem CV na stanowisko elektryka i właśnie otrzymałem telefon z zaproszeniem na rozmowę. Czy może ktoś mi powiedzieć jak wyglądają w firmie zarobki elektromontera?? Pozdrawiam

Electric
@Marecki

Zarobki są bardzo zeoznicowane. Od razu powiedz ile chcesz mieć na rękę i jeśli masz kwalifikacje to jest szansa ze dostaniesz. Nie wierz w brednie o podwyżkach bo są ale 70 zł na rękę raz w roku. Inne to mrzonka

Troche_Prawdy

WItam , Pracuję tam 6 lat , nigdy na tym wydziale "Walcownia duża" nigdy nie było dobrze, ale to co zaczeło się dziać od początku 2019 to przerosło wszystkie możliwe granice. Na tym zakładzie mają możliwość rozwoju i dobrych zarobków tylko Ci którzy mają ZNAJOMOŚCI , ile zarobisz zależy od tego kogo masz w rodzinie (usunięte przez administratora) . Dla młodych ludzi z ambicjami i chęcią rozwoju bez znajomości nie ma tam przyszłości(usunięte przez administratora) korporacja może wysoko postawiona , ale WALCOWNIA DUŻA i jej kierownictwo robi z tego jedno wielkie (usunięte przez administratora)

mlody
@Troche_Prawdy

Mozna powiedziec, ze ja jestem z tej grupy mlodych i niedokonca sie zgodze. Na start warunki sa bardzo dobre a co przyszlosc przyniesie to sie zobaczy, powiem tak lekko nie jest ale wiem za co

brudna.prawda

Dlaczego po napisaniu niezręcznego komentarza na temat pracodawcy i struktury nie został opublikowany ? Dlaczego administrator nie pozwoli żeby rzetelne i prawdziwe informację nie zostały upublicznione ???

pzdr
@brudna.prawda

zdaje sie ze aby opublikowac komentarz akceptujesz regulamin który w domysle powinienes przeczytac, moze jakbys wygospodarowal chwile zeby sie z nim zapoznac jedna zagadka by sie wyjasnila

Lou
@pzdr

obawiam się że bez audiobooka to nie przejdzie

Pack

Nie wiem Kazio jakich zmian oczekiwałeś pisząc na goworku i czekając na efekty. Rynek sie zmienił i wszędzie zeby zachęcić młodych zeby im sie wogole chcialo od rodziców wyprowadzic daje sie większe podstawy na start, takie czasy takie pokolenie...

Emeryt

Dzięki Kaziu i wzajemne pozdro , super , że Ci sie udało mnie już niewiele zostało więc muszę tkwić w tym (usunięte przez administratora) bo w tym wieku to już raczej pracy nie zmienię(usunięte przez administratora)

Pack

Co(usunięte przez administratora) lubisz takie zabawy? Jara cie to?

stahl

nic mi o tym nie wiadomo, ale na warunki pracy narzekać nie można :)

Civis

Otrzymuję setki tysięcy próśb żeby powrócić na forum i opisywać sytuację więc oto i jestem... ZACZYNAMY I JEDZIEMY Z NIMI!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Poland - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 486.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 377, z czego 48 to opinie pozytywne, 192 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArcelorMittal Poland?

Kandydaci do pracy w ArcelorMittal Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArcelorMittal Poland