Opinie o poland.arcelormittal.com - ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ArcelorMittal Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArcelorMittal Poland o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

czytelnik

Pani "Beata" wyraziła opinię, że kilka osób żle sie wypowiedziało na temat Pracodawcy - poparło ją natychmiast kilkadziesiąt osób. Ludzie w biurach nie macie innych zajęć niż śledzenie internetu?

Beata

Zostawcie Dyrekcję w spokoju, bo to uczciwi i mądrzy managerowie. Weźcie się do roboty, bo nikt za darmo nie będzie Wam płacił. Komuna się skończyła dawno temu jak czołgi wyjechały z huty. Wtedy wszyscy mieli (prawie) po równo. Teraz się trzeba przyzwyczaić do agresywnego kapitalizmu, a nie płakać. Mój mąż po pracy idzie na parę godzin na umowę-zlecenie do hipermarketu i jakoś nie narzeka. Trzeba tylko chcieć pracować. A związki zawodowe ? Dawno ich idea pomocy robotnikom się skończyła. Sam mi przewodniczący związku z jednej z firm miejskich na Śląsku powiedział, że dawniej to jeszcze walczył o podwyżki dla pracowników, a teraz to już mu się nie chce, bo co drugi niezadowolony, że ten dostał tyle, a ten mniej. Najbardziej zadowolony prezes spółki, że pan przewodniczący go nie nachodzi, a i częściej prezes mu odpala premie. Miasto prezesa chwali, że pilnuje budżetu. Nikt nic nie wie, bo kadry i płace pilnują informacji poufnych jak tajemnicy państwowej. I tak to się teraz kręci. Oczywiście, że niech się nikt nie sugeruje, że analogicznie jest tutaj.

Szyna
@Beata

Takie czasy, ale tutaj widocznie inna mentalność. Albo ktoś akceptuje swoje wynagrodzenie albo nie - jeśli nie to rynek pracy stoi otworem. Nowych pracowników nikt do pracy nie zmusza, ale widocznie dobrze negocjują i warunki są dla nich ok. Zakład się rozwija :)

Obojętny
@Beata

To dlaczego Pani nie idzie do "hipermarketu" dorabiać skoro tak bardzo lubi Pani pracować "za darmo" tylko wysyła męża , który pewnie ma dość , tylko się do tego nie przyznaje albo woli iść żeby odetchnąć od takich opinii w domu?;) Ci wielcy "managerowie" nie mają pojęcia o systemie pracy i struktury produkcji więc może niech lepiej znajdą swoje miejsce w biedronce? Tam będzie im łatwiej-mniejsze wymagania ;) Gdzie kierownicy wsparcia , specjaliści ? Są tylko od tego by prać pieniądze za pieczenie w stołek? Reszta ma (usunięte przez administratora) weekendy , święta za połowę tego co oni mają? Przypominam, że to my musimy im wszystko tłumaczyć co do czego służy bo oni nawet nie wiedzą jak dane urządzenie pracuje i do czego jest . Jak tak dalej będziecie z pracownikami postępować to niedługo zdejmiecie te oczojebne białe kaski i sami będziecie (usunięte przez administratora) tylko czy będziecie w stanie coś pozytywnego zrobić? Chyba nici z tego , chyba że poprosicie przestraszonych kolegów w pięknych żołciótkich klozetach i zbierzecie wspólne siły. Tylko ile to bedzie trwalo ? Kto nad Wami bedzie stal trzymajac rece w kieszeni i pieprzyl ciagle "dlugo jeszcze?" .To co Pani napisała to jest właśnie podsumowanie tej popieprzonej polityki , patrzycie tylko na siebie , a tych co to ciągną macie głęboko w (usunięte przez administratora) . Róbcie tak dalej i życzę powodzenia - spotkamy się w biedronce . Bo nawet tam zarobki sa o 20 % wieksze niz w tej marnocie ... żal mi tego waszego pustego myślenia. Amen

wkoncu
@Beata

mówcie co chcecie ja się zgadzam z tym co mówi (usunięte przez administratora)w końcu przemówił głos rozsądku a nie frustracji i złości na cały świat

Beata

Współczuję Twojej żonie, jeśli ją masz.

Ankieter

Pytanie do DWD Ile osób popiera akcje urlop na żądanie w trakcie normalnej produkcji Kto za - łapka w górę Kto przeciw - łapka w dół Głosujemy

Poldek
@Ankieter

Daj se spokój ostatnio sie juz wyjaśnilo

Rychu

Kiedy?

Diobeł
@Rychu

Proponowana data to dzień symboliczny . Dzień Hutnika czyli 4 maja, wydaje mi się po rozmowach, że tak będzie ale wszystko jest do dogadania... Zaraz ciotki będą ten post hejtowac hehe i męski zwis im za w to w to czym wydalają przetrawione pożywienie.. Razem ze sporą liczbą ludzi nie pozdrawiamy pana (usunięte przez administratora)i życzymy mu na czas nadchodzących świąt wszystkiego co złe mając w pamięci zeszłoroczne święta wielkanocne i zmianę rozkładu autobusów wewnętrznych w tym okresie czym pozbawił ludzi możliwości powrotów do domów w tym okresie przez swoje chore widzimisię

Karny K.u.t.a.s
@Ankieter

No i co na odzew i poparcie odpowie (usunięte przez administratora)buractwo z Denver, które z takim animuszem i pod przykryciem komentowało wszelkie posty tutaj do tej pory

Poldek

W kategorii dzbana za wysoko poprzeczke zawiesiłeś nie musisz się martwić o pozycję

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Process Manager
Katowice
Bonprix Sp. z o.o.
Janek

Frajerownia jakiej nie widział świat! Policja potrafiła, pielęgniarki potrafiły teraz nauczyciele potrafią a tutaj same frajerzyny pracują co robią pod siebie wielce (usunięte przez administratora) wszyscy niezadowoleni tyle do powiedzenia maja ale jak coś mają zrobić to (usunięte przez administratora)teraz się jeszcze będą (usunięte przez administratora) kłócić kto ma rację ciemnogrod (usunięte przez administratora) kto mądry to się stąd zwalnia a kto nie ma wyjścia będzie tu (usunięte przez administratora) do emerytury bo nie ma innych perspektyw a żadnych (usunięte przez administratora) strajków czy protestów nie będzie to nie te czasy i ludzie. Polityka i podejście do ludzi tej zjebanej firmy jest (usunięte przez administratora) ale nic tego nie zmieni więc przestańcie (usunięte przez administratora) sami siebie (usunięte przez administratora) nawzajem

obserwator dwd
@Janek

policja, i pielęgniarki potrafiły. A dlaczego? Bo ich akcja była zorganizowana i prowadzona przez związki zawodowe. Ktoś powie: "...przecież na hucie jest z 10 związków...". Tak są, ale spójrzcie na służbowe superby i octavie którymi jeżdżą, a myślicie że te dziadki pracują za pieniądze takie jak Wy? Dobre sobie! Ktoś powie: "...ale płacimy składki, więc zależą od nas...". A prawda jest taka że to g. prawda, bo związki żyją głównie z interimów, w firmach których posiadają udziały a Wasze składki to kropla w ich morzu. Teraz kumacie czemu nikt nie chce tknąć ruszyć g. jak p.t? Po co im to? Samym smarowaniem postów sami nie wskuramy wiele

A z DWG
@obserwator dwd

Ostatni przykład jest bardzo dobry na to jak związki siedzą u nich wszystkich w kieszeni . Akcja była nagłośniona w internecie a oni łazili po hali i niby ja popierali ale tak naprawdę wyśmiewali , mówili po co wam to , nic to nie da , będziecie mieć problemy itd. Związki widząc sytuację na DWD powinny każdą taką inicjatywę poprzeć ! Nie zrobią tego i nie poprą żadnej oddolnej inicjatywy bo maja za dużo do stracenia , stracili by ciepłe posadki i pieniążki gdyby się okazało , że są niepotrzebni . Do akcji typu TŻ ( bo to żaden strajk )żadne związki nie są potrzebne i tego się boją i próbują omamić ludzi ale 34 osoby wykazały się charakterem i być może w przyszłości dołączą do nich kolejni

Wywrotnica wagonowa grodzicowa
@A z DWG

Ja widzę tylko jedno rozwiązanie. Wypisujemy się ze związków. Nie będą na nas zarabiać i śmiać się w twarz.

@Wywrotnica wagonowa grodzicowa

Stąd to się trzeba zwolnić dopóki ten *** jest. A skoro o nim mówię to wlasnie ten dyrektorek po pytaniu o podwyżkę i większe zarobki odpowiedział pracownikom przy wszystkich żeby sobie dzieci narobili to będą więcej zarabiać.... Sami sobie dopowiedzcie co to za typ i jak to o nim świadczy

Czarny
@Hira

Zapewne poruszasz ostatnią wizytę tego geja na szynach.. No cóż on poprostu zazdrości bo swojemu partnerowi dziecka nie zrobi choćby nawet na głowie stanął

@Czarny

Dokładnie. Racja nie zrobi, szczerze miałem ochotę powiedzieć, że (usunięte przez administratora) mu w (usunięte przez administratora), ale akurat w tym przypadku dla niego byłaby to przyjemność.

Czarny
@Hira

Wsiórstwo ze skomielnej nigdy mieszczaństwem się nie stanie- z kału kwiatka nie wyhodujesz

xxx
@Janek

bo na Hucie 99% to wielkie kozaki, ale jak przychodzi co do czego to gołymi rękami, po nagu by pracowali byle podlizać się trochę do szefa. Robią z nami co chcą, podwyżki 100zł przy obecnym wzroście kosztów życia to jest kpina w żywe oczy. Niedługo nie będzie kim pracować, bo średni czas pracy nowo przyjętego to jakieś trzy miesiące i do widzenia.

@Hira

To jest (usunięte przez administratora) typowa (usunięte przez administratora) z wiochy, która karierę robi na krzywdzie ludzkiej taki typowy słoik a w slangu młodzieży dzban nad dzbany bo do wazonu mu jeszcze trochę brakuje

Benek
@Hira

To jest kartofel zapyziały typowy burak z wiochy gdzie psy doopami szczekają

DWG

Prawda to, że Piotruś z rudym Tomkiem weszli w partnerski związek o charakterze intymnym?

@DWG

Rudy nie miał wyjścia, jakoś musi trzymać się stołka i nie tylko tego :)

@Korek

Teraz tylko "szczenka" w tym wszystkim jest poszkodowany i nie wie co zrobić, ale doszły mnie słuchy, że chce zaproponować piotrusiowi obfity trójkącik z rudym na ciągu

Lakhsmi

Jesienią możesz sobie grzyby pozbierać po deszczu parówko kolejna

@Korek

Szczenka zakupił nowy bagażnik do przewozu rowerów i zainstalował go na służbowej skodzie, widać że leje na nich wszystkich i wybiera się na wypoczynek na łonie natury za co niebawem Janek Kowalski będzie go rozliczal z kilometrów hahaha

Lakhsmi

Przypominam, że na walcowniach obowiązuje zakaz pedalowania

Lakhsmi

Przypominam, że na walcowniach obowiązuje zakaz pedałowania

Ławeczka

W pełni popieram inicjatywę kolegi wszystko co rude jest wredne

Realista

Na miękko - On nie ogarnie tego wszystkiego i szybciej stąd wyleci niż się wszystkim wydaje

xxx

Potencjalny pracowniku. Jeśli masz jakiekolwiek inne opcje, myślisz o rozwoju czy szukasz uczciwego pracodawcy uciekaj jak najdalej. Wszystkie wzniosłe ideały i etyka korporacyjna to jedna wielka ściema mająca na celu ochronę interesów pracodawcy przed ewentualnymi roszczeniami. Zarobki nijak nie przystają do warunków pracy. Wszechobecny (usunięte przez administratora) i zakłamywanie norm hałasu, temperatury czy kontaktu z czynnikami szkodliwymi to norma. Szkoda życia na takie przygody. Przejrzyj inne opinie i nie marnuj życia. Ta firma to jedna wielka śmierdząca na kilometr kupa. Nie warto ruszać, bo możesz się pobrudzić.

Włóczykij

Tej nocy katowickie pomarańcze są be.. W Krakowie na osiedlu słucha się Mozarta

DWG

Styliści mówią, że błękitny kolor garnituru jest (usunięte przez administratora)

Weź teżetkę dla piotrusia

Ludziska to już jutro. Dzień, w którym się okaże ilu z nas tak naprawdę ma już dość obecnej sytuacji i tyrana na stołku, który każdego ma za nic i traktuje nas jak śmieci. Jutrzejszy dzień będzie dniem prawdy jakie jest niezadowolenie społeczne. Statystyki pokażą ile osób weźmie urlop na żądanie i czy w ogóle jest sens podejmować kolejne działania aby cokolwiek zmienić na tym nienormalnym wydziale jakim jest DWD zarządzane przez obecnego Dyrektora. Jeżeli akcja odniesie sukces powtórzymy ją podczas normalnej produkcji wtedy może co po niektórzy z zarządu AMP wreszcie zaczną myśleć... Wszystko w waszych rękach i waszych TŻ. Wiadomo wszem i wobec że cała walcownia czyta to forum także jutro czas pokaże czy macie jaja i chęci aby coś zmienić. Bądźmy wszyscy dobrej myśli

Visitor™
@Weź teżetkę dla piotrusia

Jeżeli 10 % załogi jutro klepnie TŻ to warto iść dalej, potem kolejna akcja po postoju i na deser protest pod Denver

anty złamas
@Weź teżetkę dla piotrusia

czemu sam nie wziołeś TZ. (usunięte przez administratora)

Kuba
@Weź teżetkę dla piotrusia

NAJWIĘKSZY (usunięte przez administratora) NA WYDZIALE! TEN, KTÓRY DUŻO GADA POTRAFI JEDYNIE W NECIE STRUGAĆ CWANIAKA A NA ŻYWO CIENKI BOLEK I KONFIDENT! Dobrze, że nikt za Tobą nie poszedł inaczej tuptuś dowiedziałby się wszystkiego i dopiero teraz mielibyśmy "grubo"

Kuba

Czytaj ze zrozumieniem (usunięte przez administratora) :)

Pani z DWD
@Kuba

Chyba wszyscy zrozumieli... (usunięte przez administratora)

@Kuba

Dokładnie, nie wiem kim jesteś, ale z chęcią (usunięte przez administratora) Ci w pysk dla zasady i za głupie gadanie forumowy przychlaście (usunięte przez administratora)

@Hira

Nie ruszaj gówna bo Ci później będą ręce śmierdzieć odchodami.. Te cioty już się poddały tuptusiowi , każdy już wie kto jest kto.. Popatrz tylko kto robi nadgodziny i lata na ich zawołanie i już będziesz wiedzieć kto się tutaj wypowiada

Hira

W sumie racja dobrze mówisz raz dotkniesz i później nie umyjesz a pewnie gość by się po płakał, że w ryj dostał i jeszcze pokazałby palcem na mnie, że to ja.

AK

No i jaka sytuacja na walcowni, bo na L4 jestem ? Są taczki dla T.. ?

Ona
@AK

Też jestem ciekawa. Daliście radę się zebrać ??

Adrenalina-man
@Ona

Proszę cię , nie dali rady . Bo krowa która dużo ryczy mało mleka daje . Nie mają jaj żeby się postawić . Więc nie wiem po co te gorzkie żale na forum . Chcesz coś zrobić ? Postawić się ? To to rób a nie kozaczysz w necie .

Mietek
@Adrenalina-man

Skończyło się jedynie na rozmowach, tylko, że na forum nie na żywo. Nie było ani jednej osoby, która tutaj się wymądrzała. Tak to się do niczego nie dojdzie tuptuś wygrał. Ja się zwalniam i każdemu będę odradzam prace w tej "firmie"

anty złamas
@Adrenalina-man

dokładnie . co za złamasy. Pajac jakiś wysmarował posty i myślał że ktoś za niego się podłoży. Ani jedna osoba nie wzieła TZ - czyli on sam również. Prośba do tej cioty aby nie wypowiadała się na forum i nie zaśmiecała swoimi wypocinami dyskusji.

Sony
@Adrenalina-man

Akurat bardzo dużo osób wzięło TŻ, jak nie wiesz to się nie odzywaj

Buhaha
@anty złamas

Haha największa ciota i zlamas to ty i ci twojego pokroju, którzy w ten dzień pracowali w nadgodzinach... Bo się z kierownictwem ułożyli . Żenada i żal

Ona
@Buhaha

Prawda jest taka że każdy każdemu wilkiem. Nie ma jedności między ludźmi. Jest kilka osób z którymi można by coś zdziałać ale niestety kilka to za mało. Reszta się boi. Ale ja jestem ciekawa czego boi się ta reszta ?? Układanie w takiej sytuacji z kierownikiem ha ha ha gratulacje . Żenada.

Korek

Odezwał się wsiór, który zapewne nie ma pojęcia na czym polega praca i jak wygląda

A

Zero wieści????

Korek

I jak akcja pod Denver? Niestety nie mogło mnie być, jestem poza miejscem zamieszkania...

Karol Strasburger

(usunięte przez administratora) Kierowniku dlaczego nowo przyjęci mają o 500 zł wyższe podstawy od starych pracowników? (usunięte przez administratora) PS nie pozdrawiam pana (usunięte przez administratora) (celowo napisane z małej litery bo na więcej nie zasługuje)

Szczam na was
@Karol Strasburger

Hahaha no to Admin pojechał majstrujac akurat przy tym poście , to już jest żenada i śmiech na sali

DWD wolne od tyrana

28.03 na DWD akcja urlop na żądanie! Każdy kto ma jaja bierze w tym dniu TŻ! Więcej info o co chodzi pójdzie pocztą pantoflową

Husarz
@DWD wolne od tyrana

Dlaczego akurat 28 i kto w ogóle jest odważny to zrobić? Żebyś sam czasami nie został... xD

walce
@DWD wolne od tyrana

rozmawialiście z zarządem ? Dyrektor to nie jest najwyższe stanowisko w tej organizacji...

mowiewam
@walce

Rozmawiać? a po co, najepiej narobic firmie strat nie przyjsc do roboty z zalozeniem ''domysl sie'' jak baby.... tylko ich (usunięte przez administratora)

dwddwd
@mowiewam

rozmowy już były, nic nie przyniosły

@walce

Jaki tutaj jest zarząd? Nie ma z kim rozmawiać mają Nas w (usunięte przez administratora) trzeba wziąć sprawy w swoje ręce inaczej będziemy (usunięte przez administratora) cały czas :)

Visitor™

W pełni popieram inicjatywę 28.03 dzwonię w ostatniej chwili

Sigurd
@DWD wolne od tyrana

PSD się solidaryzuje z DWD wchodzimy w tą akcję i zachęcamy resztę zakładów

On
@walce

Pogadane (usunięte przez administratora) ma za silną pozycję z ramienia wujka

@On

Co się stało?

incognito

Witam, Czy można się dowiedzieć ile może zarobić w Arcelor jako młody inżynier? Bez doświadczenia, ambitny, chcący się roziwijać, potrzebujący wiedzy praktycznej, wiadome, że to doświadczenie trzeba gdzieś zdobyć.

Regina

Ogłaszam wszem i wobec, że od kwietnia na DWG zgodnie z wolą i życzeniem dyrektora językiem obowiązującym na całym wydziale będzie łacina gdyż dyrektor w łacinie jest bardziej biegły niż w języku polskim

gumiś
@Regina

A łacina jaka podwórkowa czy kuchenna?

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Poland - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 486.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 377, z czego 48 to opinie pozytywne, 192 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArcelorMittal Poland?

Kandydaci do pracy w ArcelorMittal Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArcelorMittal Poland