Opinie o poland.arcelormittal.com - ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ArcelorMittal Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArcelorMittal Poland o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

ciekawski

Jeśli jest taki zły to, który był dobry ?

qwerty
@ciekawski

Z M. zawsze można było załatwić każdą sprawę i to był naprawdę GOŚĆ przez duże G , który reprezentował wysoki poziom kulturalny i intelektualny , zawsze był bardzo poważany przez wszystkich i wszyscy mu okazywali szacunek , na który sobie zapracował . Takiego dyrektora jakim on był to życzyłbym każdemu pracownikowi w każdym zakładzie pracy

Gumiś
@qwerty

Mogę to samo powiedzieć

claudia

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ((usunięte przez administratora) lub inni tu dokonujący wpisy), że średniej klasy administrator w Waszej firmie prędzej czy później może w łatwy sposób dojść do tego z którego komputera ktoś korzystał dokonując wpisy na gowork ? Przejrzy Wasze log-i i nic nie da czyszczenie historii w ie, firefox-ie czy chrome. Wystarczy, że kToś wyda mu polecenie przejrzenia log-ów kompów w waszej sieci. Są daty i godziny wpisów. Tak tylko zwracam uwagę, że jak chcecie dokonywać wpisów, to róbcie to albo korzystając ze smartfona lub kompa domowego. Bo jak widzę większość wpisów to te w godzinach pracy i śmiem przypuszczać, że ze służbowych komputerów. Pozdrawiam Wszystkich, którzy merytorycznie tutaj się wypowiadają. Warto o tym wiedzieć !

adam (ze smartfona)
@claudia

dzięki (usunięte przez administratora) cenna informacja

@adam (ze smartfona)

Aje jaja. Taka pyskata i taka zdolna. Ale tym "kToś" to mnie dobiłaś pozytywnie. Zwykła gra liter, a ile mówi. Szacunek. A jak otwieram w google "Nowe okno incognito" to nie zabezpieczam się przed namierzeniem ?

@Izydorek

Nic nowego nie napiszę niż to co powszechnie wiadomo i warto o tym wiedzieć: "Czym jest tryb incognito? Tryb incognito to tryb przeglądarki internetowej, w której nie zapisują się dane użytkowania, tj. ani historia przeglądanych stron, ani pliki cookie, ani wyszukiwane frazy. Oznacza to więc, że te dane nie będą dostępne dla tych użytkowników, którzy skorzystają z tego samego komputera, ale mogą być już widoczne dla np. administratorów odwiedzanych przez nas stron albo dla pracodawcy, jeżeli korzystamy z trybu incognito w pracy. Tryb incognito pozwala nam zachować prywatność, a co za tym idzie, jest poniekąd narzędziem umożliwiającym bezpieczne korzystanie z internetu. Do czego możemy używać trybu incognito? Trybu incognito możemy używać np. podczas logowania się na publicznych komputerach, podczas wyszukiwania jakichś poufnych informacji na osobistych sprzętach naszych znajomych bądź wtedy, kiedy nie chcemy, by nasza przeglądarka wysyłała informacje np. o naszej lokalizacji. Ponadto warto skorzystać z trybu incognito podczas logowania się na poufne konta z wykorzystaniem poufnych danych, np. na internetowe konta bankowe."

@claudia

Coś czuję, ale nie jestem pewien do końca. Ale zapytam. Jeśli kToś wyda ci polecenie inwigilacji poprzez te twoje logi tutejszych zapisów, to czy zrobisz to ?

@Izydorek

Nie podlegam jurysdykcji kTosia czyli nie mam wglądu w te log-i. Ale jeśli kToś wyda takie polecenie to pamiętajcie, że JEST TO ZGODNE Z PRAWEM ! "Pracodawca może stosować monitoring w firmie w sposób mniej uciążliwy, czyli poprzez kontrolę wykorzystania służbowych komputerów przez pracowników i ich aktywności w sieci. W ten sposób jest w stanie ocenić nie tylko efektywność pracy podwładnych, ale także bezpieczeństwo przepływu danych w firmie."

@claudia

claudia dziękujemy ! sorry że pytam ale czy ty jesteś wolna ?

@Izydorek

Nie mam służbowych grantów (komórka, laptop, samochód), a kredyt na karku. Kto by mnie chciał ? No i nienawidzę takich jak kToś, którzy pomiatają innymi...

Mauryc
@claudia

Claudia dajesz od razu czy trzeba z Tobą chodzić?

S. z zobowiązań
@Mauryc

oto poziom ludzi, którzy tu pracują !

Gumiś
@claudia

To już musi być niezły (usunięte przez administratora)

qwerty
@claudia

claudia odezwij się do mnie na maila ja jestem zainteresowany Twoją osobą i Cię kojarzę mojapoczta45@o2.pl

Kaczuello

Mimo 8 lat ulga po odejściu :-), tylko ludzi szkoda... Moje sugestie dla ARCELORMITTAL: Obniżenie poziomu szaleństwa, biznes mozna robić z zachowaniem spokoju... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Ograniczyć ilość dokumentów, do niczego nie prowadzących programów = spokój dzialania

Kaczuello
@Kaczuello

Aha i jeszcze jedno. Nie próbujcie na sile robić z ludzi fachowców od wszystkiego, bo możecie doprowadzić do sytuacji ze wszystkiego po trochu = nic konkretnie (tzw. exempt) i nie kupuje waszych haseł ze trzeba być dumnym, wychodzić poza strefę komfortu i inne bla bla bla. Pierwsi z tej strefy wyjdźcie Wy - grupo Denver i Inżynieringu !!

Były Analityk
@Kaczuello

Dokładnie tzw KORPOBREDNIE zawsze każdą korpo tylko ciągły w dól i tak jest też w tym przypadku , szkoda pieniędzy i czasu na omamianie ludzi tymi głupotami , co można między książki sobie włożyć pozdrawiam

Ariel
@Kaczuello

Oni w to wierzą , oni to czują , oni tym żyją , co chwilę nas nachodzą na stanowiskach pracy ze swoimi chorymi pomysłami , teorii to może się niektórzy uczyli na AGH , większość niestety w "Częstochowie " ale o praktyce a tym bardziej pracy żaden nie ma zielonego pojęcia . Jak już taki jeden wie że traci grunt pod nogami to zaczyna się demonstracja siły , groźby , zastraszanie zwolnieniem itd. Co tu więcej pisać . Stalownia pozdrawia Walcownie bo tam to już chyba wszystko sięgnęło dna i gorzej być nie może . Trzymajcie się chłopaki z czasem będzie lepiej

Realista
@Kaczuello

Nie szukajcie winy w P.T. Lub w ludziach z jego poziomu. Skoro jest przyzwolenie na takie działanie to poziom wyżej jest mega problem. Zamiatanie pod dywan problemów, pokazywanie tylko „tych” informacji które chronią 4 litery. Ta grupa nie ma pojęcia na czym polega zarządzanie ludźmi. Nic tu nie wskóracie, lepiej odejść z honorem i towarzystwo wzajemnej adoracji zostanie same. Popatrzcie ilu ludzi odzeszlo w ciągu ostatnich 18 miesięcy, a mówienie ze to były nieroby itp, to kłamstwo. Wszyscy co odeszli maja wyższe stanowiska, lepsza kasę i mniej debilizmów w pracy.

Lolek

Dzisiaj w godzinach porannych w wypadku samochodowym straciła życie córka naszego dobrego kolegi i jednego z tych, który nie bał się publicznie wyrażać swoje zdanie . Uszanujmy to i nie dociekajmy dalej . Dalsza jakakolwiek działalność zostaje zawieszona . Civis jesteśmy z Toba

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Lolek

Civis 3-maj się w tej trudnej chwili , jesteśmy z Tobą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Lolek

Civis zawsze wraca silniejszy i tak będzie tym razem. Daje rade pany

Bo kto jak nie Ty . potrzebny tu jesteś chłopie

@Skalpel

No Będę hehe

@Lolek

Narazie muszę zawiesić działalność Pany

Jasna sprawa

Sebastian

Kupię 15 Kartek na Posiłki z ABC , z Tego Miesiąca . daje 60zł , czyli 4zł za kartkę . Pisać na Maila alexxander1906@gmail.com Ewentualnie jesli ktoś znalazł jakieś kartki na terenie HUTY piszcie i podajcie Dane które były na Bloczku( Mozliwe że to moje ) :D Dobra Flaszeczka Wpadnie ;)

Karibu
@Sebastian

Seba twoje kartki już ktoś przejadl

Sebastian
@Karibu

Hahaha pewnie palczaste jakieś

Prawnik

Stacja TV ???????? podjęła się realizacji materiału na temat kilku wydziałów HK na dzień dzisiejszy temat pozostawimy na tym etapie

Jerzy K.

Po stylu pisania to widać jak na dłoni że jedna i ta sama osoba tu pisze na tym forum. I nasuwa się pytanie kto to jest ? Jakiś uraz ma do czegoś lub kogoś. Internet to jedno wielkie (usunięte przez administratora) bo anonimowo można pisać ile wlezie. Gdyby pisarz stanąłby oko w oko to już nie byłby taki odważny. Jeżeli są problemy w hucie to zeszliśmy z tą dyskusją nie w tą stronę. Czy związki zawodowe potwierdzają że wyniki finansowe są złe ?

Związkowiec
@Jerzy K.

Powiedział twórca profilu psychologicznego

Wytapiacz
@Jerzy K.

Jeżeli wyniki finansowe są takie dobre to gdzie są pieniądze dla ludzi

Eva
@Wytapiacz

Jeśli są dobre, to właściciel większość zysków skieruje na inwestycje. Kolejne filtry mają byś montowane, bo ciągle emisja jest ponad miarę.

Jako
@Wytapiacz

Pieniądze nie pójdą na ludzi bo nie było to planowane i tyle w tym temacie

miki

czemu nie ma kontroli alkomatem na bramie lub na wydzialach w Chorzowie,ludzie chodza pod wplywem alkocholu i stwarzaja zagrozenie dla innych

@Szakal Nie bardzo wiem, do czego moglibyśmy odnieść Twój wpis, ale zapewne wiesz coś na temat specyfiki pracy w ARCELORMITTAL. Jesteśmy ciekawi, czym się tam zajmujesz i przede wszystkim - jak długo - napisz nam to. Na pewno sporo osób chciałoby tam aplikować, może zatem wiesz, czy w chwili obecnej planują powiększenie swojego zespołu?

Sp

Praca sama w sobie jest spoko ale jeśli chodzi o atmosfera to już gorzej .Skoro wszystkim ludziach z dozoru jest tak źle to czemu nic z tym nie robią ? (usunięte przez administratora) Prawda jest taka że zwykły robotnik może się zwolnić i pójdzie do każdej pracy a wszyscy ci w białych beretach czyli specjaliści kierownicy nie znajdą sobie żadnej ciepłej posadki żeby (usunięte przez administratora)w stołek i kasę zarabia !!! (usunięte przez administratora)

Sp

To że są błędy to nic nie znaczy napisałem opinię tylko ale widzę że znalazł się specjalista jakiś który ma wykształcenie polonisty i raza go błędy ortograficzne ! Żenujący jest to że czepiacie się o pieniądze na paliwo skoro defraudację są większe na tym wydziale których wy łaskawie nie widzicie

Ex worker
@Sp

Proszę pana, każdy może znaleźć pracę, również białe kaski. Proszę sprawdzić ilu odeszło w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Jak ktoś się pracy nie boi to wszędzie ja znajdzie.

Xxxx

Tak dużo jest tu negatywnych wypowiedzi w ostatnich miesiącach, może ich autorzy napiszą kiedy było lepiej, znaczy, atmosfera dobra, wyniki dobre, a przełożeni wyrozumiali itd?

daniel
@Xxxx

Kto odpowiada za obecną sytuację ? Obecny T. i były D.

Lopez
@daniel

Robi się coraz ciekawiej bo podobno cała św trójca zaczęła nawzajem pod sobą dołki kopać

Zorro

(usunięte przez administratora)na swojej furmance woził bagażnik rowerowy Wjechał z nim pod wydział Czyżby był mu potrzebny do załatwiania spraw służbowych A może woli rower a taczka czeka na niego

Trzeci Muszkieter
@Zorro

I właśnie przez takich jak on oszczędza się na pracownikach bo trzeba przelewy do Orlenu robić co miesiąc

@Zorro

Takie przykłady można wyliczać w nieskończoność

Civis

Panie T co to za cisza Pan pewnie też tak robisz

Lopez
@Civis

Wszyscy robią wały to są prawie nowe auta a przebiegi mają jak po 10 ciu latach eksploatacji nawet autobus miejski z tego samego rocznika ma mniejszy przebieg

T

Jakieś szczegóły możesz podać ? To będziemy sprawdzać i egzekwować.

Jan Kowalski

Osobniku T , jak to miło publicznie przeczytać , że do tej pory tego nikt nie sprawdzał ... Kolejna Wasza kompromitacja na forum publicznym . Wystarczy wgląd w liczbę przejechanych kilometrów w trakcie weekendu na przykład - Archimedesem do tego nie trzeba być

toporek
@Jan Kowalski

W każdej firmie jest tak, że ktoś ma służbowy telefon a ktoś nie. Ktoś ma laptopa służbowego, a drugi go nie ma. Jak mam laptopa, to mogę go zabrać do domu, bo może być sytuacja, że muszę odebrać mail-a, ale wiadomo, że mogę go używać prywatnie. tak jak korzystać z telefonu. Jest też tak, że ktoś ma samochód służbowy. Taki grant. I może się zdarzyć, że poza godzinami pracy musi wrócić do zakładu, bo jest pilna sprawa służbowa. Trudno korzystać ze swojego samochodu i bawić się w rozliczenia kilometrów. Samochód służbowy to normalna forma w większości firm. I jest też tak, że przepisy ograniczają korzystanie z niego ponieważ jest limit kilometrów, które dziennie przysługują na dojazd do pracy. Każdy przyjazd służbowy poza godzinami pracy w to wchodzi. Ale korzystać z samochodu służbowego prywatnie można, ale to też ograniczają przepisy podatkowe, bo trzeba wnosić za to ryczałt za każdy kilometr. Jeśli ktoś tego nie wie, to chyba wyjaśniłem. Jeśli firma się do tego nie stosuje, to może mieć poważne kłopoty ze skarbówką. Nie sądzę, aby ktoś tu naginał przepisy podatkowe. A że ktoś ma służbową komórkę lub laptopa lub samochód, a ktoś nie ma, to stąd się biorą wpisy dlaczego on ma a ja nie mam. Skoro ktoś ma to co ? Niby kombinuje ? przysługuje mu w ramach kontraktu lub umowy o pracę. Jasne ?

@Jan Kowalski

Toporek (usunięte przez administratora) tutaj o komórkach i innych wynalazkach , w komórce to trzymaj sobie węgiel ... Co innego dojazd do pracy służbowym autem z miejsca zakwaterowania , a co innego przejechanie w weekend 600 km skoro sie pracuje od poniedziałku do piątku

@Jan Kowalski

Płaci się za te kilometry ryczałt. Czy to trudno zrozumieć ?

@Jan Kowalski

I czytaj ze zrozumieniem bo główne pytanie dotyczyło kto płaci za paliwo do tych baków na wasze prywatne przejażdżki , bo wychodzi na to że (usunięte przez administratora)do nich za firmowe pieniądze z kart które pracodawca wam daje

Kto płaci za paliwo ?

@claudia

do każdego auta jest przypisana karta na paliwo na stacje benzynową

kto za to płaci ?????

@claudia

ryczałt jest za każdy kilometrowóz a paliwo lejecie z kart i tego nikt nie rozlicza złodziejska banda

@Jan Kowalski

Idź zapytaj do Denver, to Ci odpowiedzą. Nie ma tak, że jadę w weekend nad morze i spowrotem i wliczam im w koszty 6 stów. Nie mąć ludziom w głowach, bo stąd się biorą te wszystkie antagonizmy między nami.

@claudia

Ty nie wliczasz ty tankujesz za kartę która posiadasz a potem przychodzi zbiorcza faktura za którą płaci każdy pracownik , Ty tylko płacisz ryczałt za eksploatację skody i udowodnij mi że jest inaczej a nie wysyłaj do Denver gdzie tkwi główna zaraza tego zakładu i gdzie ręka rękę myje

@claudia

Poza tym skąd wiesz że wyjazd nad morze na weekend kosztuje cię 6 stów, he masz już doświadczenie pewnie co weekend tak jeździsz

@Jan Kowalski

(usunięte przez administratora) czy jak się tam nazywasz. Miłego dnia Ci życzę w domku lub gdzie tam jesteś. Bo chyba w tej chwili nie jesteś w pracy ? Bo skoro jesteś taki uczciwy, to chyba nie wykorzystywałbyś służbowego czasu pracy do pisania tutaj prywatnych wypowiedzi. Zrób sobie melisę, włącz dobrą muzę i odpoczywaj na urlopie. Chyba, że masz inną zmianę, to życzę Ci spokojnej pracy !

@Jan Kowalski

Nie mam ani sluzbowego telefonu ani tym bardziej sluzbowego samochodu. Komputer tylko ten w pracy i nawet nie laptop.

Ktoś tam

Fałszowanie dokumentów przez tych użytkowników pojazdów też się wlicza do dochodów pracownika ??? Czytaj ze zrozumieniem zanim coś napiszesz . sprawa nie dotyczy samego pracodawcy tylko ludzi którzy użytkują te pojazdy a to jest (usunięte przez administratora) która powstawała latami i niebawem zostanie rozbita

Ktoś tam

Monika ile masz kilometrów z domu do pracy i spowrotem ? Jaki miał przebieg pojazd który użytkujesz jak go przyjmowałaś a jaki ma na dzień dzisiejszy podczas użytkowania go przez Ciebie i przez jaki okres jest on użytkowany przez Ciebie ? Szybko można wszystko obliczyć . Nadchodzi koniec tych waszych machlojek

Xxxx
@Jan Kowalski

Panowie, Podniecacie się tematem auta służbowego, jest to temat drugorzędny. Jeśli pracownik dostał go jako auto do użytku tez prywatnego to ma potrącone z wypłaty około 450 PLN i tematu nie ma. Może jeździć gdzie tylko mu się podoba i ma na to zgodę. A tak w tych przypadkach jest na pewno.

Ktoś tam

Sprawa paliw ( wożenia się prywatnie za pieniądze huty ) to dopiero początek .. Teraz będzie kilka dni ciszy - ciszy przed burzą , która to burza spowoduje trzęsienie ziemi w całej hucie jak i w całym Denver i sądzę że kilka stacji TV podejmie się realizacji tematu ... pozdrawiam

Robol

DWD ?

@Robol

Oczywiście , że DWD przecież nigdzie indziej nie ma takiego cyrku

@Ktoś tam

Panowie musimy się dogadać co do terminów bo my dyra na taczce w tym okresie będziemy wywozić

@Skalpel

Skalpel maila mojego znasz więc napisz jak to widzisz na pewno się dogadamy

@Ktoś tam

Spoko wysłałem Ci na e-mail nr tel na pewno się dogadamy

Yatta

Mam pytanie do kolegów z UR, czy u Was firmy podwykonawcze też odwalają maniane? A jak zwrócisz uwagę na niedbale wykonaną pracę to od Lidera słyszysz pytanie czy aby na pewno nie masz za mało roboty, że się do cudzej wtrącasz?

Mechanior
@Yatta

Nie od dziś wiadomo że białe kaski mają układziki z podwykonawcami (Mar...., Uni..., HP....), na szczęście na dół też coś skapnie i można sobie dorobić do pensji ;) Podobno na BPR to jest życie jak w Madrycie, cisza, spokój ...

e-podróżnik

Podobno warto odwiedzić !!! Skomielna Biała (do XVII w. pisana bez przydomku „Biała”) znajduje się w Kotlinie Rabczańskiej i na zachodnim stoku Lubonia Małego (896 m n.p.m.) w zachodniej części Beskidu Wyspowego[2]. Przez miejscowość przepływa potok Skomielnianka uchodzący do Raby. W południowej części znajdują się góry: Birtałowa (626 m) i Zbójecka Góra (643 m). Charakterystycznym punktem Skomielnej jest neoromański kościół, wybudowany na miejscu spalonego 3 września 1939 w trakcie kampanii wrześniowej kościoła modrzewiowego. W skład wsi wchodzą też zabudowania oddalonej o ponad 4 km Polany Surówki. Jest kilka hipotez na temat nazwy miejscowości. Według jednej z nich nazwa wzięła się od niejakiego Skomelna, który miał być zasadźcą lub jednym z pierwszych mieszkańców miejscowości. Inna wskazuje na nazwę potoku, który stanowił granicę miejscowości (tu pojawia się pytanie o genezę nazwy tego potoku).

@e-podróżnik

Nie pozostaje nic innego jak organizować wyjazd na grzybobranie

Civis

Drobny QUIZ do śniadanka hehe wpisywać odpowiedzi, Lubie P. T. za to że???...

@Civis

Jako doświadczony model będzie pięknie pozował do obiektywu jadąc na taczCe ..

Obserwator

Skala z jaką Pani z poprzedniej wypowiedzi zrobiono "pranie mózgu " na przeróżnych "szkoleniach" jest wręcz przerażająca ...

zupełnie inna beczka
@Obserwator

A może to po prostu jest ironia? Taki literacki Monty Python?

Robol

Kilka słów do mądrali z Denver.. Kiedyś praca na Hucie to było coś , ludzie się tu pchali drzwiami i oknami , pracę załatwiało się po znajomości bo nie było wakatów . Obecnie przez wasze nieudolne zarządzanie doprowadziliście do sytuacji , że mało kto chce tutaj pracować , braki kadrowe są na dramatycznym poziomie .Ktoś tam na górze wpadł na genialny pomysł poszukiwania pracowników na łapankach ulicznych powtarzam łapankach ulicznych , podczas których wysłannicy spółek ABC i Sanpro werbują ludzi do pracy na ulicach centrów miast . Wydaje się to żałosne ! Dodatkowo jak już uda się kogoś zwerbować ,( a są to ludzie w większości bez jakichkolwiek kompetencji i kwalifikacji , którzy w żaden sposób nie nadają się do pracy w hutnictwie ) to zatrudnia się ich na stawkach wyższych o kilkaset złotych od starych , doświadczonych pracowników znających się na swoim fachu ! Takim postępowaniem sami dolewacie oliwy do ognia i zaostrzacie i tak już mocno przez inne kwestie rozgrzany konflikt w zakładach , doprowadzacie tylko do eskalacji sporów . Ciekawe ile załoga to jeszcze wytrzyma

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Poland - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 486.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 377, z czego 48 to opinie pozytywne, 192 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArcelorMittal Poland?

Kandydaci do pracy w ArcelorMittal Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArcelorMittal Poland