Opinie o poland.arcelormittal.com - ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ArcelorMittal Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArcelorMittal Poland o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Kris

Czy warto się pchać na walcownie do roboty

@Kris

Ktoś wyjaśni dlaczego nie warto?

HANS

A na jakie stanowisko?

@HANS

Walcownik

HANS
@Kris

Ciężko powiedzieć, bo walcownikem jest praktycznie każdy z produkcji na ciągu. Na pewno przebudowa, czyki przezbrajanie klatek walcowniczych, mycie woda z węża z zendry, jak długi postoj przez awarie to zazwyczaj sprzątanie dróg komunikacyjnych i barierek, malowanie barierek. Nie wiem czy dział osprzętu i łożysk tez pod to podchodzi, ale to jest brudniejsza robota, bo smar idzie w grubych ilościach. A są też przebudowcy, więc odpięcie złączek, wyjazdem walców z klatki i innego osprzętu, a potem zabudowa, często się używa młota, bo trzeba dobrze dokręcić nakrętki, a to coś musi wejść i młotek jest przydatny. Wiadomo że jak ludzie spoko to najgorsza robota jest dobra. Tyle że ja tam nikogo nie znam na tyle żeby się wypowiedzieć kto jest spoko, a kto nie.

@HANS

A jak z podwyżkami? Za wiele na początek nie zaoferowali rozumiem że uczeń itp

Podwyzki
@Kris

Związkowcy podpisali 130 zł podwyżki i 70zl w gestii dyrektorów

Krisss

Czyli ile zaoferowali??

@Krisss

Mało delikatnie ponad 3 na reke

Seler
@Kris

No to cię zlinczują jak przyjdziesz ze stawką wyższą od starszych stażem kolegów nierobow

Waluś
@Kris

O człowieku z taką stawką to będzie wyglądać to tak sześciu chłopa jakiś zdemoralizowany majster czy kierownik bo innych tam nie ma wyślę na robotę i pięciu będzie stać i patrzeć jak ty jeden nowicjusz harujesz zrywając boki ze śmiechu po czym na koniec zameldują zrytemu białemu kaskowi ZROBILIŚMY ale ten nowy to nie zabardzo nadaje się do tej roboty

bobek
@Kris

Kiedyś było inaczej ale teraz to raczej normalni myślący ludzie z huty uciekają , a zwłaszcza z walcowni . Mnóstwo pracy jest w regionie za lepsze pieniądze i w dużo lepszych warunkach. Obecnie to już chyba trzeba być desperatem w trudnej sytuacji życiowej żeby na hucie się zatrudnić

@bobek

Ale bzdury.

To fakt po co pisać tak .Robic z walcowni niewiadomo co.

Żeby to jeszcze nieprawdę pisali .. większego szam ba to chyba nigdzie nie ma

Czerczesow
@1234567890

Wędkarz z Poraju twierdzi że dobrze to ostatnio było za czasów góry czyli ze 20 lat temu a potem równia pochyła

No i co.

Ernest

Karpie na Poraju Dobrze teraz biorą to wędkarz szczęśliwy

Wojtek

Po Co się odzywasz .Wez się do pracy jak już tam jestes

Góra

Było minęło

I ma rację!!!

Dół

Pion

Poziom

Walec
@Kris

wynegocjuj tyle ile się uda (nie ma ludzi chętnych także można spokojnie rozmawiać na temat kasy) a jak przyjdziesz do roboty to powiedz kolegom ze masz mniej wtedy nikt się nie będzie czepiał

Wiesiek
@Walec

Żeś wymyślił. Bo ludzie tępi i się nie dowiedzą .

@Waluś

Masakra chyba zrezygnuję z tej roboty po tych wszystkich komentarzach negatywnych. Niedługo mam zaczynać tą robotę ale już sam nie wiem

Krys
@Kris

Poczytaj sobie to się dowiesz.!

Kabe
@Kris

nic się nie przejmuj. to forum to nie jest żadne pewne źródło informacji

Beata
@Kabe

czytam obrażanie. pomawianie. wyzywanie..

Pjoter

Mam kaszaki na worku mosznowym

Mira
@Pjoter

I co boli to ?

Leszek

I co z tymi podwyżkami? Podpisane a wypłata taka sama jak była...

Nh
@Leszek

Musi pip podpisać układ zbiorowy bo te podwyżki były w tym układzie

@Nh

Acha dobrze. Dziękuję za odpowiedź.

@Leszek

Aha a nie acha ćwierćinteligencie

No i. ?

@Leszek

No i to, że na takich co pisać poprawnie nie umio to ja donosze do Pana Prezesa Zarządu a Pan Prezes jusz wie co dalej z takimi robić!

No i co dalej.???

@Leszek

I po co się podszywasz ciulu pode mnie? Masz jaja to dawaj na żywo

Ok gdzie i kiedy.

@Leszek

Spokój mnie tu bo was zaraz obydwu ustawie do pionu! A jak nie pomoże to obydwaj dyscyplinarne noga(usunięte przez administratora) brama!

Przepraszam bardzo.

No!

Nie fikaj, nie fikaj!

Fikaj

Bo co

NoName

CIVIS Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego hejtu cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym wywodom , żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że większość z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy czytali Civisa na całym świecie że uwierzą w Civisa, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył na tym forum. Civis pamiętamy

Zwirzu
@NoName

Można na temat Civisa powiedzieć wiele ale prawda jest taka że jeszcze wiele lat musi upłynąć aby przy Civisie mógłby się ustawić ktoś inny nie ma bata na Civisa

?
@Zwirzu

Tak żeście się ostanio naje. bali że zdemolowaliscie pół miasta nie wstyd wam?

Obiektywny
@NoName

Civis na hucie to jest marka sama w sobie. Ten Gość nie potrzebuje żadnej reklamy

WP
@NoName

Civis na hucie już zawsze będzie żywą legendą czy to się jakimś Mariuszom Januszom podoba czy nie

Gzyms
@?

Kto i co zdemolował? Jak posiadasz taką wiedzę to powiedz to publicznie albo zgłoś odpowiedni donos a jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj pajacu

Zbyszko z walcowni
@NoName

Kult Civisa na walcowniach będzie zawsze żywy, ten gościu przez kilka wpisów na tym forum zrobił dużo więcej niż wszystkie związki na hucie przez 40 lat swojej działalności i należy mu się za to cześć chwała i wielki szacunek

O. N. A.
@Zbyszko z walcowni

Ja pamiętam głównie jeden wpis z wydarzeń świąt wielkanocnych i za ten opis z kwietnia 2018 to ten chłopina powinien dostać order odrodzenia Polski od przyszłego prezydenta

Joanna
@O. N. A.

Civis wielki człowiek i super kolega nie to co ten głośno szczekający Mariusz

...
@Joanna

Dlaczego nikt Skalpela z tamtych czasów nie zapamiętał ten to był wulgarny a Civis to tak jakby był a jakby nie było taki był że powiem mało ofensywny i nie był wulgaratotem Skalpel to jechał po wszystkich i po wszystkim tak jak się należało

Lesia
@...

Właśnie sobie sam/sama udzieliłeś /aś odpowiedzi... Za Civisem panny sznurem heh a teraz po prawdzie jego sposób wypowiedzi, jego inteligencja powalała ją nigdy nie poznałam Civisa osobiście choć tego nie wiem ale to był Ktoś! Ktoś który swoim intelektem i mądrością zrobił dla Huty to co w poprzednich komentarzach wymieniono Dla mnie Civis to nr 1 wszech czasów

Viceroy
@Lesia

Civis 2 ga brygada najlepszy ziom tamtych czasów

Sandra

Civis =święta prawda

Fortuna
@Sandra

Może pomnik mu.

Heh
@NoName

Civis, wszyscy juz załapaliśmy, że masz wysokie ego, nie musisz sobie pisać peanów pochwalnych na swoją cześć, wszyscy wiemy, że to ty

@NoName

Civis to był gość nad goście przez duże Gie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Development Lead / Senior Software Engineer
Katowice
Diebold Nixdorf
Fajnie Spoczko

Fajnie Spoczko gdzie jesteś?

@Fajnie Spoczko

Cieszem siem nowymi ramami, które zakupiłem niedawno i ustawiam je na półeczce o godzinie pierwszej w nocy

@Fajnie Spoczko

Jestem tutaj

@Fajnie spoczko

Nie mogłem spać bo ciągle na nie patrzyłem

@Fajnie spoczko

Zrobiłbym zdjęcie, żebyście też mogli popatrzeć ale tu niestety nie da się dodawać

@Fajnie spoczko

Oddaj je z powrotem bo one nie są dobre

@Fajnie spoczko

I jak? Oddałeś? Jak nie to je zwróć bo one nie są dobre

rekin

Cześć, mam pytanie czy AMP staże wakacyjne? Z góry dzięki z odp. Pozdrawiam.

@rekin

Można było składać wniosek.Ale szczegółów nie znam i jakie stanowiska i zakłady też nie pamiętam Wszystko w HR.

rekin
@Igor

Okej lepsza taka informacja niż żadna. w takim razie skontaktuje się z HR

exo
@rekin

trwają do września, czy do października??

Gol
@rekin

a na te staże to na jakie stanowiska można się załapać?

@Gol

Jeżeli chodzi o staże to stanowiska są dzielone tak jak przy nadnormatywnych podziałach kadrowo-progresywnych. Zatem jeżeli stanowisko A jest współbieżne do progowości alternatywnej jako zamiennika wyjściowego godzinowego to załapiesz się na stanowisko C podpięte spinowo do równoległego progu zadaniowego a zatem G=r€.

Master

Bo ktoś głupi jest i w to wejdzie .

Skalpel

Kolega Civis 6 miesięcy temu jasno zakomunikował że więcej publicznie na tym forum udzielał się nie będzie także jeżeli ktoś pisze pod tym nickiem to próbuje być wschodząca gwiazdą i syfu narobić . Jeszcze będzie wielu którzy na legendzie Covida będą chcieli zaistnieć. Wszem i wobec Civis na tym forum już się skończył dawno temu a każdorazowo jak ktoś napisze coś pod tym nickiem to będzie uzurpatorem pod moim zresztą też . Nie ma już Civisa na hucie i nigdy nie będzie

@Skalpel

Civis zawsze będzie dla mnie gość przez duże G

Ups
@Skalpel

No i dobrze, najwyższy czas zejść ze sceny. Serio, nikt nie tęskni.

J.K.M

Działacz związkowy nie jest robotnikiem ale tylko działaczem związkowym , który tylko i wyłącznie reprezentuje swoje i związku interesy

Kiedy godnie zarobie.

@Kortez

Nawet premie dostaniesz, na Świętego Dygdy! A wiesz kiedy to święto wypada?

Kiedy

Nadzieja umiera ostatnia.

Scorpion

Patatajka obecnie kręci Świderki w Chruszczobrodzie

Mateusz

Ona jest starej daty nawet się nie depiluje

Mateusz

Nawet tak nie wygolona (usunięte przez administratora) u baby nie odstrasza tak jak nie depilowane nogi a Beata ma dwa w jednym w dodatku szpary nie myje i woń makreli ciągnie się jeszcze parę minut po jej przejściu wyznaczonym korytarzem

Nicram

Selerze o tobie będzie w poniedziałek jak już wszystko będzie wiadome nie mogę nic napisać wcześniej jak nie będą to pewne informacje

Nicram

No nie wszyscy i wszystko wiedzą ale się dowiedzą

Maniek
@Nicram

Podobno typ z jakości nagrał po pijoku tego całego selera

@Maniek

No nagrał ale do dzisiaj się zastanawiam czy to opublikować

@Nicram

Generalnie ten cały seler ma jakieś dziwne skłonności i wykazuje swoim zachowaniem jakby był całkowicie oderwany od rzeczywistości

@Mateusz

OPANUJCIE się ludzie

OPANUJCIE się ludzie co wy robicie.

???

Dlaczego się jej czepiacie. Co ona wam zrobiła. Niszczenie kogoś na forum tak bardzo was cieszy. ??

Włodek

Karma wraca.

@???

Bo sam jest frajerem.

Żniwiarz

Po ile ziemniaki dziś masz ?

Civis
@Mateusz

A Ty jesteś debilem nr 1. Było by lepiej jak byś zamknął ryj. Wszyscy wiedzą kim jesteś..

@Civis

Z Ciebie taki Civis jak z koziego zadu trąbka

@Civis

Akurat sobie z kolegą Civisem Jamesona popijamy i się śmiejemy z was tuzów którzy teraz pracują na tej całej śmiesznej walcowni i z tych waszych wypocin

@Skalpel

Nasuwa się pytanie co to za Beata jest i kto się podszywa pod Civisa i Selera bo w życiu nie uwierzymy żeby Seler pisał pod swoim nickiem hehe coraz bardziej zniszczeni ludzie tam pracują PS Mariusz ta akcja z wyjazdem na kurki to prawdziwa jest czy kolejny fejk ?

Kaziu
@Skalpel

Cała huta z was się śmieje .Z żadnego wydziału nie (usunięte przez administratora)we własne gniazdo tylko z walcowni.

Pablo

Porównując ja do twojej to miss jest.. Oczy masz to chyba to widzisz,i żadnym wpisem tego nie zmienisz.!

@Kaziu

Mnie tam nie ma już 2 lata z powodów które znasz Lubię sobie czasem wejść na forum poczytać jak huta sięga dna

Brrr
@Pablo

To fakt, widziałem potwierdzam.

.....
@Skalpel

Skalpel z tego co wiem on na pewno nie pisze na tym forum. Jesli ktoś ma coś do niego jestem ciekawy czy powiedział by mu prosto w twarz. Teraz to tylko jakieś cioty piszą które znają czyjeś życie lepiej niż swoje. Pozdrowionka

Ejbisi
@.....

Nikt już z dawnej ekipy nie pisze bo nie ma o czym .ich już nie ma na hucie więc o czym mieliby pisać . Swego czasu odwalili na tym forum kawał dobrej roboty i zawsze będzie im chwała za to . Teraz ci co próbują pisać w ich imieniu to jakieś pseudogwiazdory które chcą w necie zaistnieć

@Skalpel

Jak Cię nie to co się w dialog (usunięte przez administratora)

Co ty sobie myślisz.
@Igor

A może ty tak łaskawie byś zamilkł na stałe na tym forum ,Mamy już serdecznie dość twoich wypocin. Nie interesuje nas kto co gdzie jak i z kim ,po co na co i dlaczego. Wielu już próbowało ci to przekazać i to jak grochem o ścianę. Nie przedstawiasz swoją osobą żadnej wartości dla tego forum.!!! Nie pozdrawiam.

TAK

POPIERAM.

@TAK

Popieram

@Co ty sobie myślisz.

Ziew...o i jeszcze jeden.

@Co ty sobie myślisz.

Nie było mnie na tym sraczu 4 tygodnie ale za wiele się nie dzieje.Macie już angaże? Jest mocna 5ka z przodu jak u selera?

Por

Piątkę to on miał ze 3 lata temu teraz to szóstka plus dieta

Kustosz

Swego czasu praca na hucie to było coś ! Każdy chciał na hucie pracować ! Teraz już wiadomo jubilatów nie będzie, odpraw nie będzie dla młodych pracowników . W jaki sposób ma ta huta przekonać młodych ludzi aby chcieli na niej pracować w trudnych warunkach, obcina i tnie się wszystko. Zaraz posiłki zabiorą. Obecnie żadna to konkurencja wobec innych zakładów pracy gdzie oferują dużo bardziej dogodne warunki pracy pod każdym względem. A związki robią swoje ważne , że kasa na koncie się zgadza ! Gdzie to doprowadzi hutę?!!

Zendra
@Kustosz

15 chętnych stoi za bramą na moje miejsce codziennie to słyszę hahaha to 15 trzeba przemnożyć razy 10 wyjdzie 150 .. i z tych 150 ciu może zostanie jeden ! Jeden !!!! Ale szantaż trwa I tak cały czas kilka lat . Kierownicy są oderwani od rzeczywistości

AntyEs
@Kustosz

Niebawem płaca minimalna przescignie zarobki na hucie a związkowcy pisowcy przyklasną temu

Zyta
@AntyEs

Oni kontrolują żarcie i ubezpieczenia jak tam się zacznie robić źle wtedy narobią rabanu natenczas powstaje kilka artykułów w wolnym związkowcu

Qwerty
@Zyta

Grunt że im się kasiora zgadza i mydlą oczy wszystkim

Marcel
@Zendra

Ziomuś tych 15 to po szlugi ruskie stoi a nie do pracy :D

SzczyPawka

Ręka mnie boli po szczyPawce

Fajnie spoczko

Zmieniłem się z Grubym na kostki on dał mi jedna starą a ha mu dałem czy nowe i nie wiem czy nie są lepsiejsze te moje ale jak zadowolony jest to fajnie zamienię sie jeszcze z kimśik

@Fajnie spoczko

Zostaw je, wszystkie są nie dobre

wszystkie kostki są dobre

Nie

@Fajnie spoczko

Po co się kłócisz jak nie wiesz?

A właśnie, że wiem

,,,,,

Jak wam łatwo przychodzi osądzać , krytykować innych ,a sami Co sobą reprezentujecie . .....Na forum pomyje na ludzi i między sobą wylewacie , a w domu pewnie pod miotłą siedzicie. Kozacy anonimowi . Sracie w swoje gniazdo żaden inny wydział nie popisuje się tak słabymi wpisami . Poziom waszej dojrzałości jest mierny. Czas może napisać coś o sobie....

alus
@,,,,,

no już to widzę jak o sobie będą napisać, z pewnościa... jak to się kiedyś mówiło marzenia ścietej głowy

Wykańczalnia

Mateusz Er młody śpik , który nigdy nie dorośnie Jackowi sw pamięci do pięt taka to jest rzeczywistość

Denis

Jak w rodzinie. Wiesz coś o tym.!

Maniek
@Denis

Stary Homar też taki był na średniej, szybko skorupka nasiąkła

Crab
@Maniek

No podobno też lubił strzelić z ucha

Gruby

Ja chcę

@Gruby

Chcesz kostki ramu?

Gruby
@Fajnie spoczko

Tak pragnę kostki temu.!!!

@Gruby

Nie bierz ich bo są nie dobre

@Fajnie spoczko

Żartowałem dam ci te lepsiejsze które zakupiłem przed momentem

Wszystkie są nie dobre

@Fajnie spoczko

Dobre sią próbowałem ale i tak dam ci te gorsiejsze lepsiejsze zostawię na szafeczce

tak

popieram apel kolegi @Nick

Te szyny to jest stan umysłu..Stan chorobowy mocno.

×××
@Adam

Chorobowy to tak

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Poland - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 485.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 376, z czego 48 to opinie pozytywne, 191 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArcelorMittal Poland?

Kandydaci do pracy w ArcelorMittal Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArcelorMittal Poland