Opinie o poland.arcelormittal.com - ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ArcelorMittal Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArcelorMittal Poland o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Poland w Dąbrowa Górnicza

I tak idiota mózg sobie uszkodził.

Denis

Może spotkanie.???

haha
@Denis

no niech się biją bo to taki poziom właśnie

Nic

Co no

Denis

Na hali mówią że tak.

Beata

Odpowiedź szczerze mamy do porozmawiania.

Ty mój

I ile ci weszło???

Ty mój

No ile

To dlatego taka cisza od pary dni.

Który to jest ?

Nie możesz odpowiedzieć normalnie. Tylko wulgaryzmy. No chyba że to Ty(usunięte przez administratora)

ja nie wiem

czasem się zastanawiam, czy na tym goworku jesteśmy świadkami fenomenu na skalę światową w kwestii rozszczepienia osobowości i świadomości (inaczej DID) na miarę samego Billy'ego Milligana, czy mamy okazję podziwiać zbiorowisko osób o tak skrzywionym poglądzie na świat? przecież takie zbiegi okoliczności, żeby kilka tak skrajnych jednostek stąpało po tej samej ziemi się nie zdarzają podsumowując - kurde, dziwni jesteście. ale przynajmniej czasem można się pośmiać.

Prezes Zarządu
@ja nie wiem

Ty nie fizolofuj tylko bierz się za robotę! Bo inaczej noga du.pa brama!

smyk
@Prezes Zarządu

spokojna głowa każdy sam za siebie odpowiada i wie co ma robić

Pasiak
@ja nie wiem

Nie zbadane są wyroki boskie.

Kartezjusz

Myślę więc jestem

Długoletni pracownik

Jak zwykle upały, jak zwykle na wydziałach gorących są komórki gdzie pracodawca zapomina, że jest zobowiązany zapewnić wodę. Przy temperaturze ponad 40 stopni kolejny raz muszę szukać wody mineralnej. Oczywiście muszę zorganizować ją sobie sam i dostarczyć na stanowisko pracy, problem, że nie zawsze mam na to czas. Łatwiej o wodę źródlaną, jednak ona nadaje się co najwyżej do robienia herbaty. Przy pracy wysiłkowej w wysokich temperaturach nie gasi pragnienia.

Mecz oglądałem a ty?

Szwedsoni hihihi

@Fajnie spoczko

Ja też. Ale pamiętaj, żebyś nie kupował więcej tych kostek bo są nie dobre

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Wyautowany

Jaki film wojenny ostatnio oglądałeś?

Gibon
@Wyautowany

Powrót lidera

Fajnie Spoczko

Fajnie Spoczko i co oddałeś te kostki co kupiłeś? Pamiętaj, że są nie dobre

@Fajnie Spoczko

Juz dawien dawno, ale kolor mi nie podoba się :( chciałem czarne a wziąłem sobie niebieskie i nie wiem czy znów nie spszedam i może kupię następne

@Fajnie spoczko

Niebieskie też nie są dobre

@Fajnie spoczko

a jakie są jeszcze kolory do wyboru? może zielone. zielony podobno uspokaja

@Fajnie spoczko

Zielone nie bo zielone są nie dobre

Nicram

Walcownia kocha Selera -44 lajki w godzinę pod wypowiedzią , która miesza totalnie chłopa z błotem . Fajnie tam macie a temu selerowi życzę jak najszybszej zmiany pracy bo widzę że chłop się już skończył

Sam klikasz

Piecuch
@Nicram

Grupa wsparcia tego selera..A swoją drogą Igor czy jak tam masz na imię to pilnuj się brachu.U nas na WP to było kilka incydentów.To ktoś komuś z niezadowolonych z Eski wrzucił kabel do szafki albo trochę miedzi do saszetki..Potem tel na bramę i ..

Było minęło
@Piecuch

Jak sobie pościelił tak się wyśpi.!!!! Miał kilka ostrzeżeń miał A więc do kogo pretensje.

@Nicram

Życie widocznie seler już się skończył ... Będzie 44 lajków

Krzysztof Kanton
@44

44 głosy przeciwko selerowi .. przegra z kretesem przyszłe wybory

Ja zacznę seler to łajza

Medalion

Miękka fajka

@Medalion

To już nawet nie jest zabawne bardziej żenujące jest.

Eee tam...

KitangaKutanga

He he he kolejne wolne na relaxie.. harny wjeżdża na grubo

DjZwi3racz
@KitangaKutanga

Ja tak samo heh piona . Ja już kasy po wypłacie na bronxa nie mam ale zrobię pokaż wodzireja na YT i może jakie donejty będą ... Choćby z 10zl na 4paka

Ta

A co brygada się skurczyła?

Majster
@Ta

No ludzi zawsze trzeba.. przywieszki same się nie powiesza

Majster

Hmm ciekawe ciekawe

@DjZwi3racz

Zwieraczu koncz te wixy i pajacowanie na kamerce bo gwiazda hooloud nie zostaniesz ... szczel se browca tylko jednego stop robola na lajwie , poskakaj jak wiewior i wracaj jutro juz do tego ccyrku, bo przywieszek stois juz lezy na szesc k8 co sie nawinelo przez czery dni

X
@dwielewerece

On nie ma rąk wszystko "przyjaciel" za nie go robi

Co ty gadasz.. basy łamią zebra ziomek :) (usunięte przez administratora)

Zielona pietruszka

Poukładałeś wszystko zgodnie z listą? To teraz wio.

Nie na darmo mówią z kim się zadajesz takim się stajesz ????????????

@X

aaaaa no tak , powiedzialabym, ze nawet mozgu a zebow na pewno .... hehehe a frjend jego murem stoi za nim i skacze jak sowa w kazdej sytuacji co dj nie chwyta,, ale donejt wie jak sypnac aby na czteropaka sie uskubalo..

Zdzich Siemacho
@dwielewerece

Polecam zimnego zuberka , przywieszki poczekają

@Zdzich Siemacho

Zdzich a ty to samo co DJ, chodz trza cie pochwalic - robota sie poli w ryncachh ,wchodzisz bez mydła tam gdzie brzydko pachnie, chcesz byc najmandrzejszy i najwarzniejszy a tak naprawde nie ogarniasz nic stuprocentowo...ale facjate wysoko dzwigasz nie ma to tamto -' ja zem pan walcownik- wykonczlni duma'. Zapas wody zrobiony???? To zamknij szafe na losiem spustuw, aby nik tam grabi nie wsazdzil,,,

6k4
@dwielewerece

Ło cię panie coraz grubiej się dzieje a zdzich to swiadom jest że sie go cytuje na forum ?

Ciekawski z ciągu
@6k4

A to ten mały krasnal z podpilickiej wsi, bez palców u prawej dłoni, który siedzi czasem w tym punkcie, długości sztuk materiału liczy na kroki, hamuje całą produkcję na tej linii, czy jakiś inny uj?

Kiero
@Ciekawski z ciągu

Innego nie znam

Goblin
@Kiero

Jest na tej brygadzie jeszcze jeden krasnal co sobie radzi ale karne cyklopy czesto dostaje ponieważ zdarza mu się nie wstawić na czas w pracy

sprawdźtosam

Trzeba być elastycznym.

Na balkonie.

A ja nie na balkonie.

hamster

Elo. Niby w ofercie na operatora urządzeń nie ma info, że trzeba mieć doświadczenie, ale powiedzcie tak na serio - czy osoba, która nie ma doświadczenia w tego typu robocie poradzi sobie? nie jestem jakimś łamagą nie, raczej szybko łapię co trzeba, ale ktoś mnie nauczy, pokaże itd, czy od razu na głęboką wodę?

Łukasz
@hamster

Poradzisz sobie spokojnie. Pracują różni ludzie np Pani co wcześniej w sklepie mięsnym. A teraz jest operatorem.

@Łukasz

Akurat ta pani to bardzo zły przykład. Było by lepiej jak by jej nie było jednak na stanowisku operatora..Robi więcej złego niż dobrego.Najwiekszy Dewastator wśród operatorów i gdyby nie jej mąż to by ...

@Antydewastator

Co chceta ode mnie wy wyuzdane lachonie? Dobrze, se radzę na moście i palec Wam w oko..nie interesujta się zajmijta się swoim życiem i sprawami. O wózki Wam chodzi.? Będę zrywać dopóki nie dojdę do wprawy a mechaniki są po to by je naprawiać. I od mego męża trzy człony w bok. Nie pozdrawiam.

@Ms.Worm.

Nigdy to nie nastąpi. Jesteś lekko ..... inna. ps wróć może do szkoły aby nauczyć się pisowni.

Ewa ??

animals
@Antydewastator

Ogar ludzie. Typek zadał konkretne pytania a tu już poligon. Chcecie to się przerzucajcie wątpliwej jakości inwektywami na priv. Litości, ludzie litości. Młodą wiarę chcecie już na dzień dobry spłoszyć? Bo jak ja bym miał z takim towarzystwem od strzała do czynienia to w podskokach bym zaiwaniał tak daleko jak to możliwe. Przywołuję do porządku. Chociaż znając życie to równie dobrze do ściany mógłbym se morały prawić, heh.

nasa
@animals

żeby to jeszcze był jakiś odosobniony przypadek ale tutaj to cały czas tak wygląda. ja jestem młody pracuje jeszcze ale wrażenia jakie odnosze to zostawiam dla siebie ;)

nasa
@hamster

co do pytania to tak. poradzisz sobie jak masz cokolwiek w głowie. powinni cie czegos nauczyc. nie wiem na kogo trafisz bo rozni tu są ludzie jak widac ale w wiekszosci na robocie się znają

Dant
@nasa

prawda. są pracownicy z wieloletnim stażem którzy wiedzą co robią i inni mogliby się od nich uczyć spokojnie i to latami

6 K wykańczalnia
@Ms.Worm.

Prostownica gwizda tylko operator (usunięte przez administratora)

@Antydewastator

Proszę mnie nie wyzywać, dobrze?! Pracuję tutaj dopiero nieco ponad rok,więc potrzebuję czasu by czegokolwiek się nauczyć. Nie ogarnę wszystkiego w jeden dzień. To nie jest fabryka czekolady, tylko produkcja na skalę światową! W mięsnym tylko kroilam podwawelska i myłam nieświeża wędlinke, by jaka babcia szarpnęła jak nową..to co ty odemnie wymagasz! Luz, jeszcze ze 3 lata i 6k9 będzie moja smykałką. A ty i inni odczepta się bo po psy zadzwonię i wam d*pke wyhorkaja...a i mój ślubny ma magiczną władcza moc i mogę wszystko nikt mnie stand tak szybko nie usunie..Nie pozdrawiam!

Kordian
@Ms.Worm.

Boże! Zdejm z mego serca jaskółczy niepokój, Daj życiu duszę i cel duszy wyprorokuj… Jedną myśl wielką roznieć, niechaj pali żarem, A stanę się tej myśli narzędziem, zegarem, Na twarzy ją pokażę, popchnę serca biciem, Rozdzwonię wyrazami i dokończę życiem.

@Ms.Worm.

Tej pani to i dekada to mało.a jej mąż to se może .!

@Antydewastator

Wcale nie.. nie potrzebuje 10 lat by się nauczyć. Jestem kompetentna osoba i bardzo proszę mnie nie ubliżać na internetach, dobre? Jeszcze raz a powiem wszystko mężowi!

bela mari
@Kordian

panno walerciu takie masz, panno walerciu takie masz takie masz cyce jak rękawice panno walerciu, takie masz.... panno walerciu rośnie ci, panno walerciu rośnie ci rośnie ci kępka poniżej pępka panno walerciu, rośnie ci....

6k1

Tam wszyscy wszystkich sprzedają a największym specem w tej dziedzinie jest pierwszy wędkarz Rzeczypospolitej

Maniek

Aż tak mu się pokręciło w tej główce? To już Zbysiu chyba się uspokoił odkąd poszedł na 8A, no w sumie jak się podwozi kierowniczka to tak jest trzeba się wykazać

Goblin
@Antydewastator

I tu byś się kolego mylił wyrasta inna operatorka z klasą rwie wozy jak Reksio szynke

Stalowiec

Tak jak ktoś już pisał Igorek pisze pod innym nickiem. Podszywa się . Rasowy tchórz !!. Walcownio zróbcie z nim porządek tak z przytupem żeby bolało.

Cisza mi tu.!

Spszedałem kostki ramu

@Fajnie spoczko

Zostało ci jeszcze trochę? kupię.

Nie kupuj, są nie dobre

@Fajnie spoczko

Kłamczuszku dobre sią, spszedałem nowe i kupiłem nofsze kcesz?

@Fajnie spoczko

Oddaj je z powrotem, nie są dobre

@Fajnie spoczko

Nie oddam i sią dobre kolego podrabiańczyku

@Fajnie spoczko

A jakieś inne rzeczy też masz czy tylko dobre kostki ramu?

One nie są dobre

@Fajnie spoczko

Mam jeszcze starsze kostki od tych starych i płytkę i jeszcze jedna kostke

@Fajnie spoczko

Te starsze od tych starych są jeszcze gorsze niż te gorsze stare. Już nie mówiąc o płytce i jeszcze jednej kostce bo są jeszcze gorsze

Masz rację.

Wiem

Dobrze że wiesz.

@Kostek

Kostek a Ty jesteś tak na prawdę Fajnie Spoczko i podpisałeś się jako Kostek czy jesteś Kostek i podpisałeś się jako Kostek właściwy a nie Fajnie Spoczko?

Jam jest Kostek

?
@Fajnie spoczko

a Ty Fajnie spoczko jesteś tym prawdziwym od początku Fajnie spoczko czy tym drugim albo trzecim podrabianym Fajnie spoczko?

@?

Na pewno jeden Fajnie Spoczko jest autentyczny, zapewne ten pierwszy. Ja jestem podrabiany Fajnie Spoczko ale widzę, że jest więcej podrabianych Fajnie Spoczko... Także w sumie co za różnica który jest który Fajnie Spoczko

@Fajnie spoczko

Teraz zagadka dla forumowiczan: powyższy post pisał podrabiany Fajnie Spoczko czy czy Fajnie Spoczko właściwy?

WŁAŚCIWY.

@Kostek

Nie zgadłeś. Fajnie spoczko to ja i to moje ramy są, które kupiwszy na nowo

@Fajnie spoczko

Zgadza sie, Ty jesteś Fajnie Spoczko właściwy. No ale po co kupiłeś znów te ramy? Mówiłem Ci, że są nie dobre

@Fajnie spoczko

A właśnie że są dobre dlatego je kupiłem

Nie są dobre

Wojtek
@Fajnie spoczko

Chętnie kupię ile cenisz.?

@Wojtek

Bardzo wysoko. nie ma to tamto

@Wojtek

Nie kupuj, Fajnie Spoczko ma niedobre

@Fajnie spoczko

Nie wprowadzaj tutaj nikogo w błąd bo są właśnie bardzo dobre

Nie są dobre

W spa. A ty?

@Fajnie spoczko

Nie nie w spa. Pamiętaj, że te kostki nie są dobre

Igorek=Cykorek

łysy

Panowie, który z obecnych dyrektorow lub bylych byl najlepszy ?

×××

Dyrektorów ale czego?

×××
@×××

Huty czy jakiegoś wydziału.

Prezes Zarządu

Siwy
@łysy

Najlepszy w swojej głup.ocie , narcyzmie i przeświadczeniu o swojej zaje.bistości to swego czasu był spec od hydroforów , biegania , witamin i czołowy twórca rozkładów jazdy autobusów na walcownię ponadto światowej sławy ekspert od łaciny . Twórca wielu anegdot , konfliktów i sporów wśród załogi DWD inni mu nigdy nie dorosną do pięt

Po japie już dostał pod CH Pogoria swego czasu

Igor

Jeszcze ten kłamca Seler powinien gdzieś na mieście oklep konkretny wyhaczyć

@Igor

DG jest mała nadejdzie taki dzień że i on wyłapie

Igor.
@Igor

A po co?.Nie wybieramy go do związku nie wybieramy SIP i jest historią.Robić nigdy nie umiał.Kolegów ma na bramie.Zostanie wstyd i smród zepsutych relacji na Dużej.

.....
@Igor.

Igorku-trolku masz szansę wszystko przed tobą. Pieprznie na tym forum nic ci nie da. Weź się do roboty i go zastąp.

Maniek

Dokladnie zamknij jiz gębę jak jestes taki mocny to się ujawnij spotkamy się poza robota i zobaczymy czy jesteś taki mocny

Rychu
@Siwy

Tego herbatnika to już żaden inny mądry inaczej nie przerośnie

Świadek
@Igor.

Pod dorjanem go swego czasu jeden małolat szybciutko skasował , chyba sobie leszczyna zapomniał jak było że zaczyna znowu burczeć . Potem konfirura biegał po komisariatach i donosił a sam dym rozkręcił Tak to wtedy było po pamiętnej karczmie

<<<>>>
@Świadek

Wyszczekany jednostrzałowiec

Kowal

Kiełbasy na walcowni mamy dostatek ale parowa jest tylko jedna hahahaha

Qwerty
@Kowal

Po wizycie z łaźni mam wrażenie że jeden z kolegów jakimś tryplem albo innym covidem jest przestrzelony strach podać rękę na powitanie

*****
@Świadek

Tak jest szczeka głośno , wtedy obornik zrobił nie z tej ziemi po kilku piwach liść mu się przykleił do głowy i go znokautował potem latał po mendowniach i jeszcze większy obornik fajurek robił

Krzysztof

W ciemno wystawiam przeciw szczekaczowi mojego 16 sto letniego syna i lamus jest pozamiatany na starcie

@Krzysztof

Ale Ty jednak kretyn jesteś. Aż mi Cię szkoda.

Beata

Powiedz gdzie pracujesz . Porozmawiać chcę nie bój się.

@Beata

Igorek= Cykorek.

Chłopak

Jest tu jakiś (usunięte przez administratora)

Sanepid

Nie ma

!!!!!

Na goworku

Stalowiec

Czytam i dochodzę do wniosku ze na walcowni pracują dziwni ludzie,ukryje się taki za ksywą i pisze w cały świat. Przedstaw się jeden z drugim. jak jesteś taki mądrala i kozak . Oczywiście nie zrobicie tego bo wam JAJ brakuje.

sadi

Co to za kawałek?

Co się dzieje dziś? Kierownicy chcą wyjść z siebie .?

Kiero

Obstrukcja odgórna bo podobno w czwartek hindus będzie lądował w Pyrzowicach a tutaj nawet trawa przed bramą nie skoszona

Elektryk

Mechanik grzmocił i trypla nie dostał

Scorpion

Temat przerabiany wielokrotnie ani to ciasne ani mokre dziwię się po co Foltyn ją brał po innych znając już opinie na jej temat

@Scorpion

Jak popatrzeć na jego śmieszny niewyjściowy wyraz twarzy to kogo może to dziwić ?

Igorek 2
@Elektryk

Nie widze go za często w robocie ..to nie wiadomo...

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Poland - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 485.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 376, z czego 48 to opinie pozytywne, 191 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ArcelorMittal Poland?

Kandydaci do pracy w ArcelorMittal Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ArcelorMittal Poland