F.U.H. EMILIA

Opinie o F.U.H. EMILIA

Mila Nowy wpis

Dzień dobry, czy ktoś wie w jakiej formie rozliczana jest praca w firmie? Godzinowa czy na akord? Mieszkamy niedaleko i zastanawiam się czy to dobry pomysł, żeby córka w przerwie przed podjęciem studiów trochę tam sobie podorabiała. :) Wprawdzie nie widzę w internecie ogłoszenia, ale z tego co wiem w takich miejscach można po prostu pójść i spytać. Chyba że ktoś wie coś na ten temat, że jest inaczej.

Janusz Nowy wpis
@Mila

Stawka godzinowa - najniższa krajowa. 8h/5d. Umowa zlecenia, lub na czarno. Praca spoko, jeżeli dorywczo.

Mary Nowy wpis
@Janusz

A od czego zależy czy ktoś dostanie zleceniówkę, albo w ogóle nie dostanie umowy? Ludzie się godzą na pracę na czarno? Chyba, że w zamian mogą zarobić ciut więcej? Jak już w grę wchodzi zleceniówka to na jaki okres czasu?

Maria Nowy wpis

Korzystamy od wielu lat z usług i bardzo polecam wszystkim którzy oczekują jakości usługi w terminie. Polecam profesjonalizm i dobrą merytoryczną komunikacje

Grzesiek

Praca na czarno. Atmosfera - totalna porażka. Magazyn - babski Sajgon. Nie polecam.

@Grzesiek

babski? dlaczego aż taka ocena? co się tam niby takiego dzieje i ile kobiet tam jest tak w sumie?

@Grzesiek

Grzesiu , nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Jan

Nie polecam. To nie firma - a pie...lnik! Rekrutacja - 5 Praca - 4 Pensja - 3 Zatrudnię i umowa zlecenia - 1 Atmosfera - 0 (usunięte przez administratora) - 5 (usunięte przez administratora)- 5 Szef - 5 Szefowa - 2.

Brałeś udział w rekrutacji do F.U.H. EMILIA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Czy firma daje dostęp do prywatnej opieki medycznej i organizuje bonusy świąteczne?

@Kandydat

Tez bym się chciał dowiedzieć jakie dają benefity. Mnie zależy na dofinansowaniu do wczasów pod gruszą. Ciekawe czy mają rozbudowy pakiet socjalny? Jakbyś coś wiedział to napiszesz?

@Paweł

Niestety nic się nie dowiedziałem. Pytanie tylko skąd ta zmowa milczenia :) Może ktoś z pracowników coś ciekawego napisze?

@Kandydat

Może tak dobrze się tu im pracuje, że nie chcą sobie konkurencji żadnej robić? ;) wszyscy tak właściwie są tu na umowie o pracę czy zdarzają się zlecenia?

Wynagrodzenie na czas, stawki zgodne z rynkowymi, polecam

@Ania

A ile z tej rynkowej stawki jest wypłacane pod stołem?

Iwona
@Kris

A skąd taka teoria? Miał ktoś taką sytuację kiedyś?

@Iwona

Z życia wzięte.

@Iwona

Z życia wzięte.

@Kris

No ale chyba nie z tej firmy, skoro dopiero kandydujesz prawda? Może tutaj się to nie zdarza? ;)

Wysoka jakość usług. Wszysttko jest realizowane w terminie . Polecam wszystkim ich usługi

Kierowca
@Anna

Może i realizowane w terminie ale tylko tyle można powiedzieć dobrego. Na placu bałagan i w magazynie tak samo, już przy samym wejściu widać, dalej pewnie nie lepiej .Mam nadzieję że już tam nie przyjadę bo szkoda czasu. Tyle w temacie!

Ciekawski

Jakie stawki proponują?

Wiktor

@TęczowyLaas Czy jest szansa na rozwinięcie tej myśli? Warto aplikować?

TęczowyLaas

świetna firma

Tak są rekrutacje wewnętrzne

Daniel
@dana

A jak można w takim razie złożyć swoją kandydaturę? Bezpośrednio do firmy, czy przez jakiś formularz online?

@Daniel

Świetnie, że interesuje Cię podjęcie pracy w F.U.H. EMILIA. Myślę, że użytkownik @dana niedługo przekaże Cię tę informację. Nie wspominasz nic o posadzie, którą chciałbyś objąć w tej firmie. Opowiesz Nam o tym w swoim kolejnym poście? Bardzo liczymy na Twoją dalszą aktywność na wątku o tym pracodawcy.

Zosia

Świetna firma .Polecam ich usługi. Wysoka jakość ,terminowość . Od kilku lat korzystam Lubię atmosferę w F.U.H. EMILIA za: dobra organizacja ,dużo sprzętu

@Zosia

W takim razie pozostaje się tylko cieszyć z tego, że F.U.H. EMILIA oferuje usługi na bardzo wysokim poziomie. A czy wszyscy pracownicy tej firmy zawsze chętnie Ci doradzali? Znamy już opinie klientów F.U.H. EMILIA, a więc teraz czas poznać zdania jej pracowników. Czy w ostatnim czasie wysokość Waszego wynagrodzenia nieco wzrosła, czy może utrzymuje się na podobnym poziomie? Zapraszam Was do dyskusji na temat tego pracodawcy.

Alicja

@Bylamwidzialam Fajnie, że postanowiłaś podzielić się z nami swoją opinią na temat pracodawcy, jakim jest F.U.H. EMILIA. Szkoda, że atmosfera tam przedstawia się tak fatalnie, jak ją opisujesz. Ale może firma ta byłaby odpowiednim miejscem dla osób, które chcą sobie jedynie dorobić, na przykład dla studentów?

Alicja

@Piotr, udało Ci się znaleźć odpowiednią dla Ciebie ofertę pracy w PHU Emilia? Jeżeli tak, to mógłbyś odpowiedzieć na postawione przez Ciebie pytanie dotyczące poziomu trudności procesu rekrutacyjnego? Z ilu etapów składał się? Przytoczyłbyś niektóre z pytań jakie usłyszałeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Twoja relacja będzie pomocna dla tych osób, które czeka ich własny proces rekrutacyjny w tej firmie.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Czy rekrutacja jest ciężka?

ada

Polecam firmę EMILIA., Wynagrodzenie jest na czas , Atmosfera dobra . Jest dużo sprzętu który ułatwia pracę, Każdy kto chce pracować znajdzie tu dobre miejsce pracy

Tak są rekrutacje wewnętrzne

Alicja

@dana, a jak przedstawia się ścieżka rozwoju pracownika? Czy firma stosuje rekrutacje wewnętrzne?

dana

Tutaj jest dobrze.Wynagrodzenie jest na czas .Jest dobra atmosfera . Polecam jak ktoś szuka pracy

oak

Hej, wiecie czy mają jakieś oferty pracy teraz? Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o F.U.H. EMILIA - Warszawa

• Jak się pracuje w F.U.H. EMILIA?

Zobacz opinie na temat firmy F.U.H. EMILIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.U.H. EMILIA?

F.U.H. EMILIA