PHU Emilia

Tak są rekrutacje wewnętrzne

Tak są rekrutacje wewnętrzne

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@dana, a jak przedstawia się ścieżka rozwoju pracownika? Czy firma stosuje rekrutacje wewnętrzne?

dana

Tutaj jest dobrze.Wynagrodzenie jest na czas .Jest dobra atmosfera . Polecam jak ktoś szuka pracy

oak
użytkownik zarejestrowany

Hej, wiecie czy mają jakieś oferty pracy teraz? Dzięki

malediwamna

Moim zdaniem jest to praca nie dla osób leniwych. Wynagrodzenie jest spoko. Może szefowa ma wymagania bo jak patrze to na nie które osoby trzeba mieć bo tylko by siedziały i się patrzyły na siebie. Szef spoko gościu!

ANTE

Pracowałam w PHU Emilia jakiś czas temu , więc mogę wydać opinię na ten temat. Kasa - potwierdzam -stawki różne , nawet dla tych nowo zatrudnionych.Wypłata na czas, rozliczona w sposób właściwy tzn wszystko się zgadzało.Umowa zlecenie. Bywały osoby,które z różnych przyczyn nie pracowały na umowę- ale zawsze to był ich wybór. Nadgodziny/ soboty-zdarzały się - stawki tak jak za standardową godzinę pracy - zgodnie z obowiązującymi regulacjami dot umów-zlecenia. Szefowa- tak- jej styl bycia budził sporo kontrowersji:), jednak mobbingu,czy też poniżania- z jej strony nie zauważyłam,ani nie doświadczyłam nigdy. Zaskoczyło mnie, że w "gorących" chwilach ( gdy pracy było dużo , lub ludzi mało )schodziła na halę i sama zabierała się za pracę. Dobrą pracę, i dobrze pracujących ludzi potrafiła docenić. Minusy? Donosicielstwo - niestety - na porządku dziennym - zwłaszcza kilka osób ( pracujących dość przeciętnie) wyróżniało się w tej dziedzinie. Tworzyło to ciężką atmosferę wśród pracujących tam ludzi. Widoczny i odczuwalny podział na "nowych" i "starych" pracowników. Stawki godzinowe- mogły by być wyższe.

bis

Ale facet powinien być z jajami a nie pantofel. A ta szefowa tylko spojrzy a on już wie co znaczy. Suchoty górą Dzieci zatrudniają stare emerytki którym brak na faje Normalny popracuje i odchodzi za marne grosze i jeszcze w tresurza

zeźlony

Szefowa to wiedźma jak ten mąż z nią wytrzymuje. Ale nie mają obydwoje czasu jak są zlecenia. Jej wiecznie wszystkiego mało ja jej źle nie wróżę ale zachłanność ma krótkie nogi. Gnębi i ciągle coś do mnie cierpi. jak tylko coś znajdę odchodzę

ja

Ja też tu pracuję .Myślę, że macie bardzo bujną wyobraźnię. Nikogo nie trzeba lubić. Trzeba się zająć swoimi obowiązkami i je wykonywać a pracę zawsze można zmienić. Nikt nikogo nie trzyma na siłę

Pracowniczka

Ta szefowa to jest tyranem ,ona mnie po prostu gnębi , jak każdego , do szefa nic nie mam ale on lubi kobiety bo to kobieciarz

Pracowniczka

Nikomu nie polecam ,Mobing i musimy na się siebie donosić żebyśmy mogły pracować, tragedia , ale ja nie mam wyboru...A tej szefowej nikt tak naprawde nie lubi a nawet nienawdzimy jej,każdy jej obrabia cztery litery a potem się do niej sztucznie uśmiecha,to straszne ale takie życie,a szef jest psem na kobiety i ciągle się do nas uśmiecha,mam nadzieje że znajde coś innego bo tu to zwariuje

ja

Pracuję w Emilii i mam wynagrodzenie 8,5 zł netto. Chyba najniższe to 8 zł a słyszałem, że są osoby które mają po 9 zł netto. Nie ma stawki po 6 zł. Ktoś wprowadza innych w błąd. Tutaj nie jest źle. W każdej pracy trzeba pracować.

Kalifor

6 zł za godzine ludzie to jest dno

wiesia pracownik

Zgadzam się z kolerzanką sama tam pracuje i zawsze społkuje ino donosiłam za komuny i w pracy też jawnie donoszę na wszystkich a niech szefowie widzą jaka jestem fajna i wspaniała babeczka

Marzenka Pracownik

Ja sama tam pracuje i sama donoszę na koleżanki bo uważam że jak się chce pracować to trzeba iść po trupach do celu, zawsze donosiłam i zawsze będę donosić takie moje motto :)

takie sa fakty

zgadzam się to straszna praca i straszny klimat :(

bez prawie

Słuchaj takie są fakty że praca w PHU Emilia to jest gorzej niż dno dna ,mhm :)Szefowa totalna despotka to jedno, ale najgorsze jest to że na siebie donoszą jak za komuny i to dla tego że chcą się podlizać ? żałosne!!! :) I jeśli Ty uważasz że to jest okej i proponujesz prace na zmywaku... to właśnie dzięki takim osobą jak Ty takie mamy w tym kraju warunki do pracy,a te stare baby co na wzajem donoszą na siebie i na każdego (a ptfu..) też biadolą bod nosem jakie tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o w e warunki... po prostu galopująca żenada!!! LUDZIE NIE IDŹCIE TAM!!!

prawo

Masz wybór nikt Ci nie każe pracować w PHU EmiliA Widać, że nie masz pomysłu na życie tylko wylewać żale. Proponuję zmywak w Anglii.

byly pracownik

praca bez umowy, szefowa - krolowa poniza pracownikow, czuc ze jest sie niewolnikiem zarabiajacym na nia! UWAGA!! nadgodziny i soboty platne tyle, co normalnie, OKRADAJA PRACOWNIKOW!!!

hehe

Szkoda czasu,marne grosze sztywny klimat jak w obozie , a żeby tego było mało pracują tam w 95% same stare leniwe grube wredne baby które się nawzajem wypleniają i kablują żeby tylko utrzymać się na stołku za te marne grosze,żenuła.

Zostaw opinię o PHU Emilia - Opacz Mała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Emilia