Opinie o Vilcas Arkadiusz Wilczewski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Vilcas Arkadiusz Wilczewski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Vilcas Arkadiusz Wilczewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vilcas Arkadiusz Wilczewski w Warszawa

Pola Nowy wpis

Nie ma tu nic aktualnego, a w szczególności nic, co dotyczy pracy. Chłopak szuka etatu jako płytkarz, robił głównie kuchnie i łazienki. Czy jak ma doświadczenie to znajdzie się dla niego praca? Bardzo prosimy o podanie wysokości wynagrodzenia i czy jest ono naliczone od m2 położonych płytek.

Agata P. Nowy wpis

Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami i co najważniejsze w terminie.

Adam Nowy wpis

Ile razy w roku macie szkolenie bhp?

Dagmara Nowy wpis

Widzę dużo sprzecznych komentarzy. Jak tam atmosfera w firmie na ten moment ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Vilcas Arkadiusz Wilczewski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Angelika M.

Ostrzegam przed tym Panem, kwotuje abstrakcyjne sumy za swoją pracę, do umowy nie załącza zestawienia swoich wyliczeń, próbuje wyłudzać zapłatę za niewykonaną pracę, a np. zapis kompleksowo wykonana łazienka znaczy dla Pana Arka w zależności od humoru wszytko i nic U mnie przez dwa miesiące bywał dwa trzy razy w tygodniu po 4-6 godzin, miał do położenia ok. 200 m2 - oczywiście nie wykonał prac jakie miał zrobić i postanowił odstąpić od umowy. Nie dbał o porządek/czystość w budynku, zapytany wcześniej czy ściany mają być pomalowane po jego pracy, stwierdził że mogą być już pomalowane jak wejdzie bo ich nie pobrudzi - pracował tak "zgrabnie" że teraz te pomieszczenia trzeba raz jeszcze pomalować. Podobno posiada wysoki poziom wiedzy i kompetencji a np. kładzie fugi cementowe a nie epoksydowe, twierdzi że płytki 60x60 to duży format. Zdecydowanie ODRADZAM usługi tego Pana.

Vilcas
@Angelika M.

W odpowiedzi na Pani oszczerstwa na temat mojej osoby oraz firmy, przypominam, że kwotę w umowie pomiędzy nami jak i zakres prac do wykonania własnoręcznie wpisała Pani w umowie i podpisała ją swoim imieniem i nazwiskiem. Jeżeli chodzi o kompleksowe wykonanie łazienek, uświadomiłem Panią, że nie wykonam tzw: białego montażu, ponieważ instalacja hydrauliczna nie jest nawodniona i nie była sprawdzona jej szczelność, zaproponowałem Pani, że kwotę jaką poda wskazany przez państwa hydraulik odliczymy od rachunku. Stwierdzenie, że nie wykonałem prac i odstąpiłem sobie od umowy jest bardzo uproszczone z Pani strony, ponieważ powodem odstąpienia od umowy są następujące fakty: -zabrakło płytek do łazienki na piętrze ponieważ jest niezgodna z projektem, podłoga ma powierzchnię większą o 2.5m2. - zabudowa stelaża WC jest wykonana przez Pani wykonawcę niezgodnie z projektem. - na podłogi na piętrze zabrakło 34m2 płytek ze względu na to, że pomieszczenia są większe w podstawie niż przedstawia to projekt, nie zapłaciła mi Pani za tą róznicę - nie dokonała Pani przelewu za wykonane prace zgodnie z umową na kwotę 13.500zł - w budynku nie ma ogrzewania w związku z czym nie można wykonać tzw: wygrzania wylewek abym mógł kontynuować dalsze prace. Odnośnie bałaganu na budowie przypominam, że wszystkie pomieszczenia przed przystąpieniem do naszych prac musieliśmy posprzątać z nieporzadku jaki pozostawił po sobie Pani wykonawca, posiadam zdjęcia w jakim stanie zastałem budowę i w jakim ją pozostawilem. Jeżeli chodzi o fugi, to Pani osobiście wybierała kolory jak i producenta, także zarzut, że nie wykonałem fug epoksydowych jest bezpodstawny. Dla Pani wiadomości płytki 60/60 wbrew Pani opiniom są dużym formatem, natomiast fugi epoksydowe nie nadają się na ogrzewanie podłogowe. Pozdrawiam, Arkadiusz Wilczewski

Vilcas

Szanowny Panie Pawle, nie mam pojęcia na jakiej podstawie wystawił Pan negatywną opinię naszej firmie, skoro nigdy nie współpracowaliśmy na żadnej płaszczyżnie. Jest Pan kompletnie nie znaną nam osobą, lecz mimo wszystko, serdecznie Pana pozdrawiamy.

Paweł Klimaszewdki

Nie polecam, odradzam.brak słów.

Zostaw merytoryczną opinię o Vilcas Arkadiusz Wilczewski - Warszawa

Vilcas Arkadiusz Wilczewski