2 Dodaj opinię
2 3 15 5 1

Opinie o PHU Emilia Wiesław Materac

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PHU Emilia Wiesław Materac?

Marian Nowy wpis

Cisza na forum od dłuższego czasu to musi być efekt dobrej pracy!!

Zosia Nowy wpis

Kasiu , ja tez pracuję w Emilii .Nie zauważyłam niczego o czym piszesz. Szefowa z nami nie pracuje. W swoich ocenach mijasz się bardzo z prawdą. To co piszesz to chore urojenia nie mające żadnego odniesienia do rzeczywistości. Myślę, że skoro jest tak źle to zmień pracę i nie męcz się

Kasia

Nie idźcie tam , mobbing jest mega ,szefowa to straszna despotka , zarobki strasznie mizerne a straszna harówa , mało tego pracują tam starsze wieśniary które donoszą żeby sie podlizać tej właśnie "jej wysokość szefowej"... szef kobieciarz... to co robi do młodych dziewczyn to juz nie będe pisała...szefowa zazdrosna wyżywa sie na młodszych dziewczynach. Uwaga! to co pisze jest na prawde w bardzo łagodny sposób opisane... po prostu nie marnujcie czasu bo nie warto ,jest to przestroga żeby tam nie iść. Pozdrawiam Kasia

Kazimierz
@Kasia

Twoja opinia nie jest zbyt pochlebna. Czy pracując tam widziałaś także dobre strony zatrudnienia? Wszystkie problemy można zawsze spróbować wyjaśnić i dzięki temu poprawić jakość warunków zatrudnienia. Nikt w tym wątku nie pisał o wynagrodzeniu - czy pracodawca w ramach benefitów oferuje możliwość skorzystania z premii, ubezpieczenia grupowego, szkoleń językowych lub prywatnej opieki medycznej? Takie dodatki są często czynnikiem bardzo motywującym pracownika.

Kasia
@Kazimierz

Powiem krótko...tam jak sie coś nie podoba i o tym powiesz to już podpadasz,nie lubią Cię i jeszcze bardziej jesteś dociążany,na prawde nie warto tam pracować ,małe pieniądze to jedno ale brak szacunku donoszenie i cała ta atmosfera wpływa bardzo destrukcyjnie na psychikę a jak masz iść do pracy jak na skazanie plus marne grosze to mówi samo za siebie...to nie jest tylko moja opinia, Pozdrawiam

Kasia Nowy wpis
@Kazimierz

Ps Jak dla mnie same negatywy...

TakNie

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w PHU Emilia Wiesław Materac? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

TakNie

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w PHU Emilia Wiesław Materac o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

anonymous
@Administrator

Nic się nie zmieniło wykorzystują ludzi a płacą grosze naśle PIP. Ta właścicielka ciągle się odchudza w wygląda jak po przejechaniu straszna atmosfera nie polecam Właścicielka chciałaby żeby za darmo pracować Sprawiedliwa karta odwróci się i wróci do niej

spec
@Administrator

Ja pracuje ale nic się nie zmienilo oczywiscie żadnych benefitów , kursów podnoszacych kwalifikację. Szukam i na razie musi tak być. Chętnie odejde mam spotkanie u konkurencji. Zatrudnia na śmieciówki po 10 latach pracy.

TakNie

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w PHU Emilia Wiesław Materac i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

dana

Bardzo współczuję właścicielom i współpracownikom firmy.Ludzie o takim intelekcie powinni mieć inne miejsce pracy. Pracowałam w tej firmie i każde słowo to kłamstwo oraz obrażanie ludzi. Szkoda słów żeby to komentować

dsa

zgadzam się nie chce powtarzać powyższej opinii

Kierownik

Obóz pracy , szef to jakiś głupi troglodyta do tego pantofel,szefowa totalna chamica bez kultury pomiata ludzmi jak szmatami ,despotka i komunistka,pracownicy (stare niedojebane baby) stare kurwy i konfitury,kablują swej pańci bo są obsrane i się boja ,więc będą kablować na Ciebie,żeby tylko ocalić swe tłuste dupska, reasumując: koryto ze świniami.

Zostaw opinię o PHU Emilia Wiesław Materac - Opacz Mała

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie