PHU Emilia Wiesław Materac

Opacz Mała

Opinie o PHU Emilia Wiesław Materac

dana

Bardzo współczuję właścicielom i współpracownikom firmy.Ludzie o takim intelekcie powinni mieć inne miejsce pracy. Pracowałam w tej firmie i każde słowo to kłamstwo oraz obrażanie ludzi. Szkoda słów żeby to komentować

dsa

zgadzam się nie chce powtarzać powyższej opinii

Kierownik

Obóz pracy , szef to jakiś głupi troglodyta do tego pantofel,szefowa totalna chamica bez kultury pomiata ludzmi jak szmatami ,despotka i komunistka,pracownicy (stare niedojebane baby) stare kurwy i konfitury,kablują swej pańci bo są obsrane i się boja ,więc będą kablować na Ciebie,żeby tylko ocalić swe tłuste dupska, reasumując: koryto ze świniami.

Zostaw opinię o PHU Emilia Wiesław Materac - Opacz Mała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Emilia Wiesław Materac