Opinie o B.A.M. BOŻENA OHL w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie B.A.M. BOŻENA OHL. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w B.A.M. BOŻENA OHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.A.M. BOŻENA OHL w Szczecin

Ryszard Nowy wpis

Firma z ponad dwudziestoletnim stażem, dobrze ocenia w branży i praca jest ok, polecam!

TWÓJ STARA Nowy wpis

ODDAWAJ PIENIĄDZE ZŁODZIEJU

Alicja Nowy wpis

@danse, o który dział konkretnie pytasz?

danse Nowy wpis

Ale ja jestem ciekawy czy atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach, wiecie może? Pozdrawiam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie B.A.M. BOŻENA OHL? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
bombel

jak firma krzak oni tylko wycinają twoje zarobione kwiatki 25 procent co zabiera szef jest nie opodatkowane bo powinien ci wystawić rachunek za te 25 proc. które zabiera bo on płaci ci za zlecenia a nie zbilk czy tbs i na tym się traci przykład robota za 1000 zł materiał 500 zarobiłeś 500 on zabiera 25 proc. czyli 125 zł a ty płacisz podatek za całość czyli zarobiłeś 375 a płacisz podatek za 500 zł spoko firma polecam

Furiat

Wiele osób sugeruje się tym, co ludzie sądzą na temat danego pracodawcy. W przypadku B.A.M. jest dosyć źle - 1 gwiazdka na 6 możliwych nie jest raczej dobrym wyznacznikiem tego, czy do firmy warto dołączyć. Jednak warto wziąć poprawkę na subiektywność opinii a co za tym idzie czasami przekoloryzowanie niektórych rzeczy. Jeżeli ktoś jest ciekaw to polecam spróbowanie chociaż jednego dnia. Zawsze swoja opinia to swoja opinia.

BOMBEL MAJSTER

TO FAKT MUSISZ SAM ZAKUPIĆ MATERIAŁY I TWOJA ROBOCIZNA - SZEFO KROI 25 PROCENT OD TWOJEGO ZROBIONEGO ZLECENIA PO CZSIE DOSTANIESZ JAKOMŚ ZALICZKĘ KTÓRĄ CI ODLICZY Z ZAROBIONYCH BO TO BYŁO NA MATERIAŁY NP: WŁOŻYŁEŚ 500 ZALICZKA 500 BĘZYNA ? LICZ JAKIEŚ 1200 ZŁ ZAROBIŁEŚ NP 1500 ZŁ JEŻELI !!! ZAROBEK-1500 ZŁ DLA FIRMY-25% = 375 ZŁ ZALICZKA-500 ZŁ ------------------------- ZOSTAJE 625 ZŁ ODEJMIJ JESZCZE SWOJĄ BENZYNĘ + WŁOŻONE SWOJE 500 NA MATERIAŁ ? ILE CI ZOSTAŁO ? PAMIĘTAJ ŻE JUTRO ZNOWU MUSISZ JECHAĆ NA ZLECENIA TYLKO ZA CO ?! PEWNIE POJEDZIESZ ZA SWOJE ZNOWUSZ WŁOŻYSZ NA MATERIAŁ I TAK W KÓŁKO AŻ KTÓREGOŚ RAZU STANIESZ Z ROBOTOM BO UGŻĘŹNIESZ W FINANSACH A TU KŁANIA SIĘ ZUS ALE WAŻNE ŻE SZEFO MA ZAROBEK PO 25% OD WSZYSTKIEGO TY MASZ TEŻ TYLE ŻE ZAWSZE W MATERIALE I ZAWSZE JESTEŚ NA MINUSIE......POWODZENIA

oloo

Ta firma to jedna wielka porażka!! Nie wykonują pracy w terminie. Pani siedząca w biurze jest bardzo nie miła przez telefon i arogancka!! Nie polecam nikomu tej firmy !

hydraulik

uwaga na ta firme sa to oszusci chca robocizne z materialem po czym sie nie rozliczaja caly czas zbywajac petenta

Nie polecam współpracy z tą firmą. Wygrywa przetargi "po kosztach", potem szuka naiwnych do wykonawstwa wraz z materiałem. Kosztorysy rozliczeniowe sporządza takie, że nie tylko nie ma zwrotu za materiały i robociznę, ale szanowny Pan (usunięte przez administratora) jeszcze 25% "torciku" w postaci swojej prowizji zabiera z każdej faktury. Żenada.

zenoon46

ja np. za 2 dni pracy : jazdę moim prywatnym autem Praca od rana do wieczora kursy poczta-sklep - administracja -poczta itd naprawy typu strojenie [usunięte przez administratora] kwiatkiem jeszcze moje narzędzia a i materiał trzeba było zorganizować. Wynagrodzenie za te dwa dni na ręke 40 zł (czterdzieści złotych) zenada a żona do dzisiaj mi nie wierzy bo na te pieniazki to czekałem 2 tygonie od oddania rozpiski z wykonanymi pracami bo oczywiscie musieli dokadnie sprawdzić co zrobione i jak inspektor sprawdził odebrał i opisał pozdrawiam

ADM

Moi dordzy, jaka praca taka płaca, nie nadajecie się do niczego, siedźcie więc w domku oglądając TV

zix

CHCESZ PRACOWAĆ DLA BAM PONIŻEJ KOSZTÓW, ZAPRASZAM SZUKAJĄ NAIWNYCH

bezniku

Nie polecam!! Proszę o opinie

Zostaw merytoryczną opinię o B.A.M. BOŻENA OHL - Szczecin

B.A.M. BOŻENA OHL
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • ks. Piotra Wawrzyniaka 13
    72-100 Szczecin