Opinie o Pod-An Firma Usługowo-Handlowa Podgórski Andrzej w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pod-An Firma Usługowo-Handlowa Podgórski Andrzej. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pod-An Firma Usługowo-Handlowa Podgórski Andrzej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pod-An Firma Usługowo-Handlowa Podgórski Andrzej w Goleniów

Cezary Futyma Nowy wpis

Stanowczo nie polecam tej psełdo firmy.Nie mają pojęcia o wierceniu studni.Praciją tam niedouczenia ludzie.Lolo

Fabio Nowy wpis
@Cezary Futyma

Futyma zajmij się swoim intratnym handlem owocami i jajkami.Durniu bez szkoły.

Ilona Nowy wpis

Ktoś ma jakieś aktualne doświadczenia? Opinie są straszne, ale głównie klientów - może pracownicy mniej narzekają? Widzę że ktoś tu mówi ze bez umowy się pracuje, ale to stary komentarz, jest tam tak dalej z tą umową?

Sebastian

Najgorsza firma, nie solidna, brak pojęcia o fachowym wykonaniu studni głębinowej, woda - ciężko nazwać brudna, piasek, Rury nie do studni, brak korka, siatka studniarska !!! co to jest w tej firmie, zabezpieczenie studni śmiech, brak linki ocynkowanej aby pompa nie spadła itd. Nie można się dodzwonić do tej firmy, nie odpowiada na emaile. Jeśli uda się dodzwonić słyszymy cudowne obietnice i kłamstwa, karze jedynie płukać studnię, wsypywać kamienie - które podobno mają pomóc. Nie wystawia faktury, montuje najgorsze pompy twierdząc że wysokiej klasy. Nikomu nie polecam. Z informacji jakie uzyskałem wielu klientów (usunięte przez administratora) ta firma. Przez okres dwóch lat szukaliśmy różnych firm i wiemy nie bierzcie naciągaczy, my mieliśmy kilku którzy mieli naprawić każdy lepszy od drugiego. Większość nie ma pojęcia. Posiadam obecnie nową studnię wykonaną przez inną firmę, która wie jak się wierci solidnie i fachowo. Teraz mamy czystą i klarowną wodę. Zapraszam do zobaczenia fachowo wykonanej studni. Podam wtedy numer.

Iwona Nowy wpis
@Sebastian

Panie Sebastian. Jeżeli firma ta pracuje w zachodniopomorskim i nie jest to problem to bardzo proszę o nr tel i nazwę firmy. Iwona mail iw2305@interia.pl. Z góry wielkie dzięki !

baja

@Witold też mnie to interesuje bo mam podobną sytuację...

Brałeś udział w rekrutacji do Pod-An Firma Usługowo-Handlowa Podgórski Andrzej. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Работник продукции
Profi Staff Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik / Elektryk - Utrzymanie Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant- Wałacz/ Goleniów
Hrappka.pl
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Goleniów
CCC S.A.
Witold

Warto aplikować mając doświadczenie, ale niestety brak kwalifikacji na papierze?

Grażyna

Usługa wykonana szybko i profesjonalnie poleca!

Norbert

Oczekiwalem na odpowiedz ponad 2 tygodnie. W koncu ustalilismy termin wizyty w celu oceny przyszlej wspolpracy. Specjalnie zwolnilem sie z pracy. Czekalem ponad 5 godzin. Nikt sie nie pojawil i nawet nie byli laskawi zadzwonic. Nie polecam! Brak szacunku do klienta.

Ooooooo

To firma krzak zatrudnia na czarno dobry jest w tych sprawach jak zrobic druga osobe w konia szkoda pisac o nim i jego firmie

Paskudna firma. Nie polecam, Grupa amatorów / cwaniaków, mających za nic klienta. Fuchę odstawiają na każdym kroku swojej działalności. Szef szczególnie chamski.

Zostaw merytoryczną opinię o Pod-An Firma Usługowo-Handlowa Podgórski Andrzej - Goleniów

• Jak się pracuje w Pod-An Firma Usługowo-Handlowa Podgórski Andrzej?

Zobacz opinie na temat firmy Pod-An Firma Usługowo-Handlowa Podgórski Andrzej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pod-An Firma Usługowo-Handlowa Podgórski Andrzej?

Pod-An Firma Usługowo-Handlowa Podgórski Andrzej
  • Maszewska 29