Andrzej Podgórski Pod-An FHU

Goleniów

Opinie o Andrzej Podgórski Pod-An FHU

Norbert

Oczekiwalem na odpowiedz ponad 2 tygodnie. W koncu ustalilismy termin wizyty w celu oceny przyszlej wspolpracy. Specjalnie zwolnilem sie z pracy. Czekalem ponad 5 godzin. Nikt sie nie pojawil i nawet nie byli laskawi zadzwonic. Nie polecam! Brak szacunku do klienta.

Ooooooo

To firma krzak zatrudnia na czarno dobry jest w tych sprawach jak zrobic druga osobe w konia szkoda pisac o nim i jego firmie

Paskudna firma. Nie polecam, Grupa amatorów / cwaniaków, mających za nic klienta. Fuchę odstawiają na każdym kroku swojej działalności. Szef szczególnie chamski.

Zostaw opinię o Andrzej Podgórski Pod-An FHU - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrzej Podgórski Pod-An FHU