KLIENT

To jakas masakra!!!! Nic nie odzyskali a chcą kasę pomimo iż w umowie było od odzyskania...

Klient Nowy wpis
Klient

Proponują odzyskanie długów, a nic im nie wychodzi... są nieudacznikami kompletnymi w tym temacie, wiem to od klienta, który nie zapłacił. Oczywiście, później cokolwiek chcą, abym napisał o rozliczeniu, a nagle po kilku dniach przychodzi fakturą. Chcą ponad 10% mimo, że nie odzyskałem należytych pieniędzy, banda (usunięte przez administratora) NIE POLECAM NIKOMU, TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy w Foxberg Sp. z o. o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Józef
Klient

Polecam usługi firmy Foxberg, ściągnęli dla mnie pieniądze od dłużnika z którym we własnym zakresie nie mogłem się dogadać kilkanaście miesięcy. Zapłaciłem tylko prowizję od kwoty ściągniętej.

Marzanna Nowy wpis
@Józef

Również polecam, miałam kilka mniejszych spraw 2 z nich zeszły polubownie jedna trafiła do sądu na moją prośbę. Wszystko załatwili za mnie, co jest mi na rękę.

Zadowolony Klient Nowy wpis
Klient

Polecam!! odzyskali pieniadze od mojego dluznika. Zaplacilem prowizje po odzyskaniu

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KLIENT

Paweł
@KLIENT

Panie Klient ,śmieszą mnie takie wpisy ,że w umowie było napisane że bez opłat wstępnych a opłaty były naliczone. Proszę wstawić zdjęcie faktury oraz umowy a nie pisać brednie i kłamstwa bo za to może Pan odpowiedzieć. Z firmą Foxberg podpisałem już piątą umowę zlecenia windykacji i tylko w jednej sprawie zapłaciłem kasę ale to była osobna umowa a ja się na nią zgodziłem.Nie było możliwości odzyskać pieniędzy na etapie przedsądowym, więc zdecydowałem się na sąd ale z własnej i nieprzymuszonej woli. Proszę przedstawić dowody potwierdzające Pańską wypowiedź.

Dromader
@Paweł

Czy płatności za usługę dokonuje się po odzyskaniu należności?

Klient

Polecam uslugi tej firmy. Prowizja w momencie sciagniecia pieniedzy

Jaka atmosfera jest między działami w Foxberg Sp. z o. o.?

Wyludzacze
Klient

A mnie wprowadzili bezpodstawnie do baz dłużników nie spełniajac zadnych przeslanek prawnych. Trafilem na wyłudzacza kar umownych w kooperacji z tymi bandytami starali sie ode mnie wyłudzić pieniądze,

Bożena

Poniżej we wisach padło pytanie odnośnie umowy jakiej można spodziewać się w firmie. Czy ktoś mógłby na nie odpowiedzieć? Jest to dość ważna kwestia czy pracownik dostaje umowę o pracę na czas nieokreślony czy może umowę zlecenie. Dajcie koniecznie znać.

Stefan

Dobry pracodawca, fajna atmosfera w pracy myślę, że to bardzo dużo , polecam

Andrzej
Klient

Jestem zadowolony z uslug firmy foxberg. Polecam

Czesława
Klient

nie polecam fakt że ściągnęli dług ale kosztów windykacji nie ściągnęli dla mnie od dłużnika tyko ze mnie i jeszcze sprawę do sądu mi chcieli założyć .Umowę trzeba skonsultować z innym prawnikiem bo nie jest ona dla nas tylko dla nich zrobiona.

Klient Foxberg
@Czesława

Umowa z firmą jest przejrzysta, zlecający płaci prowizję od ściągniętych środków od dłużnika. Korzystałem ściągnęli dla mnie klika spraw i zawsze tak to się odbywało. Nikt nie pracuje za darmo, a niektórzy chcieliby zlecić usługę mieć ją wykonaną i jeszcze nie zapłacić i głupoty na forum wypisywać.

klient

korzystalem z uslug tej firmy i jestem zadowolony, zaplacilem prowizje po sciagnieciu pieniedzy

Bożena

Ktoś z Was w ostatnim czasie starał się o pracę w Foxberg? Trudno jest się tam dostać? I jak z ich uczciwością wobec pracowników? Bo różne opinie klientów czytam.

klient

Jestem zadowolony z uslug firmy foxberg

Adam Janowski

Nie polecam tej firmy. Nie ściągnęli należności polubownie to mieli załatwić sprawę przez sąd. Ale nie zostało nic zrobione za to wystawiono mi rachunek na 1000 zł. W ostatnim dniu przed przedawnieniem się sprawy zadzwoniła miła Pani z firmy Foxberg i powiadomiła mnie, że dzisiaj jest ostatni dzień złożenia wniosku do sądu przed przedawnieniem się roszczenia. Dobrze, że w ogóle ktoś zadzwonił i poinformował mnie że termin się kończy. Osobiście złożyłem wniosek w sądzie, tylko pytam za co te 1000 złoty Foxberg chciał ode mnie. Nic nie zrobili za to złożyli wniosek w sądzie przeciwko mnie o dług, tutaj mieli czas do złożenia wniosku w sądzie. Nie polecam tej firmy, to (usunięte przez administratora) i manipulatorzy. Zwodzą i zwodzą i nic nie robią za to z swojego klienta zrobią dłużnika.

Klient

Zdecydowanie nie polecam. Wzięli kasę za pseudo swoją usługę. Przed podpisaniem umowy rozmowy dwa razy w tygodniu, raz na tydzień. jak najbardziej - słodki głos, z troską w głosie. Nikt po podpisaniu umowy nie kontaktował się ze mną. Na moje telefony dostawałem coś co bez wpłaty mtej firmie mogłem sam uzyskać. A należność, którą mieli ściągnąć od dłużnika ponoć nie osiągalna. Do tej pory nie dostałem oryginałów dokumentów. Jeszcze raz - nie polecam.

Artur

Bardzo skuteczna Firma!!

Polecam!!!

Zadowolony

polecam firme foxberg. odzyskalem pieniadze od opornego dluznika, zaplacilem prowizje w momencie sciagniecia naleznosci

Zostaw merytoryczną opinię o Foxberg Sp. z o. o. - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Foxberg Sp. z o. o.
2.8/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dekabrystów 82