Foxberg Sp. z o. o.

Częstochowa

Opinie o Foxberg Sp. z o. o.

anonymous

Katastrofa. Biorą kasę zanim coś zrobią. Brak kontaku, kłamią. Nawiawiają do sprawy sądowej, a nawet jak coś takiego się wydarzy, to tylko następną kasę trzeba im płacić. W moich sprawach chodzi o ok 65000. Odzyskali mi 600 zł. Ale jak 400 zł mam zapłacić za (coś tam) to przysyłają pisma na czeronej kartce!!! Pani windykatorka XX jest tak pewna że odsyska należności, że podpisujesz umowę. No i wtedy zaczyna się problem. Płacisz, płacisz i zero zwrotu. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

Natalia

to naciągacze, Ja osobiście korzystałam z pomocy Pana Karola Kościelnego kancelaria.koscielny@yahoo.com i udało mi się odzyskać pieniądze, wcześniej długo sama walczyłam z dłużnikiem,ale bezskutecznie.

Agnieszka

@Meta ale w takim razie jesteś trochę niezadowolona, czy w ogóle nie polecasz współpracy z firmą? Bo z jednej strony można wnioskować, że tylko pewne aspekty nie były pozytywne, ale o samych pozytywach nie napisałaś. Mogłabyś napisać dokładniej, co masz na myśli?

Agnieszka

W takim razie można liczyć na sprawne działanie Foxbergu @zadowolona, czy mogłabyś napisać więcej na temat kontaktu z firmą? Wiele osób, nie poleca na forum ich usług, więc na pewno inni chętnie poznają, odmienne zdanie, oczywiście z wytłumaczeniem i podaniem argumentacji.

Agnieszka

@poko możesz napisać jaśniej - dlaczego tak uważasz? Opis konkretnej sytuacji jest w takich sytuacjach niezbędny, aby pozostali forumowicze zrozumieli twój punkt widzenia.

Agnieszka

@Bogdan dobrze, że dzielisz się swoją opinią. A co powiecie na temat pracy w Foxberg Sp. z o. o.?

Bogdan

Dla mnie prowadzili kilka spraw wszystko ok, śmiało mogę polecić Foxberg. Z 12 zleconych spraw na etapie przedsądowym ściągneli 8 spraw. Teraz dalej działam z nimi na etapie sądowym.

Andrzej

Ostrożny, może na priv: wladmir@wp.pl bo nie wiem czy wchodzić z tą firma w układy Andrzej

Gryf

Praca nie jak w typowym call center, gdzie są narzucone sztywne zasady i gdzie maszyna wybiera określoną ilość numerów rozmówców, z którymi trzeba rozmawiać. Fajne zarobki, jeżeli ktoś się stara można dobrze zarobić. Wynagrodzenie zawsze na czas. Szczerze polecam.

ela

a możesz powiedzieć co to były i z jakiego powodu zmiany i co konkretnie takiego dobrego przyniosły? wiesz, szablonów cv w sieci nie brakuje przecież.,

Anna no.
@ela 19.10.2016 11:10

kreatorów jest cała masa ale mało darmowych. nie wiem czy do końca mogę mówić o zmianach. ale zaczyna pracę za 1.5 tygodnia więc ciesze się bardzo

Anna No.

Zrobili u nich ostatnio dość duże zmiany personalne w firmie. Moja kumpela tam dalej tam pracuje i bardzo sobie chwali. Ja planuje powrót o ile się to uda. Macie jakiś dobry kreator do tworzenia cv?

Basia

Widziałam od nich ogłoszenie rekrutacyjne, słyszałam że praca jest ok, czy ktoś tam może pracował?

Korn

Już tam nie pracuje! I nie mam zamiaru. I tak było zgłaszane. Nie raz

Kryśka

Witam, ja sobie chwalę pracowałam co prawda niedługo bo 2 m-ce, zarobki uczciwe jak na 7 godzin pracy i warunki częstochowskie. Dużo się tam nauczyłam, kierownik bardzo miła i pomocna. Atmosfera super, mili ludzie. A dzięki zdobytym tam umiejętnością i nabytej śmiałości w rozmowach z klientami zdobyłam pracę w swoim zwodzie.

Pati

Bez ciśnienia jak w innych call-center. Jak masz gadane to możesz spokojnie zarobić ponad 2 tys

Alexander

ja pracowałem i mogę faktycznie podpisać się pod tymi słowami. bywa różnie bo wiadomo ludzie różni tam pracują. ale w gruncie rzeczy polecam. ja odszedłem bo znalazłem prace w zawodzie

boguś

Windykacja nie cieszy się dobra opinią wśród dłużników. gdybym miał dług sam bym nie był wielkim fanem takich firm. kolega tam pracuje i sobie chwali. Jak masz szczęście i podpisujesz umowy na duże kwoty to i prowizja wynosi 1-2 tys. jak na prace 7 h dziennie , w biurze od poniedziałku do piątku to wynagrodzenie 1800-2400 myślę że jest na prawdę spoko.

Agnes

ja też polecam. Praca polega na ofertowaniu i podpisywaniu umów na windykacje polubowną. Nie ciśnie się klienta jak w innych call center. PRaca jest zupełnie inna. Dodatkowo nie ma żadnego systemu który sam wybiera numery więc nie trzeba sztywno siedzieć przy biurku. Do toalety tez normalnie puszczają ;) najpierw 3 miesiace na zleceniu potem umowa o pracę.

arekkk

duzy plus za system prowyzyjny. da się zarobić i to nie małe pieniądze . dodatkowo umowa o pracę ! konkursów nie ma za dużo ale jak już są to o konkretne nagrody . ogólnie polecam

kacha

moim zdaniem to jedna z lepszych firma. wiadomo nie masz wyniki - nie nadajesz się ale nikt nie stoi i nie drze kłapaczki nad Tobą. Jak co zalezy i sie starsz to zawsze wychodzi. kasa dobra. umowa o prace. szkolenia. świeze owoce . na plus .

adam s

ja w najgorszym miesiącu wyciągałem 1700 wiec uważam ze jak na siedzenie sobie w wygodnym biurze i tylko ofertowanie to fajne pieniądze.

maciek k

ja polecam pracę w foxberg. dobre godziny , ludzie sympatyczni. Ogólnie jestem zadowolony.

Lenko

Dzięki może jeszcze potrzebują to spróbuję.

beti

do toalety spokojnie można chodzić. ja polecam , kilka osób znajomych pracowało tam i spoko.

Lenko

Praca pracą ale jeśli nie można nawet wyjść na siku to jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] koncentracyjny a nie pracą. Wiadomo że ktoś kto idzie w takie miejsce to musi się starać ale bądźmy też ludźmi bo o to mi chodzi. Już kiedyś miałam taką pracę właściwie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nigdy więcej a pracowałam też tak gdzie było można iść kiedy się chciało i nie nażekali na moje wyniki tylko teraz musiałam się przeprowadzić do Częstochowy i szukam czegoś normalnego dlatego moje pytanie czy są tam ludzkie warunki . bo widziałam ogłoszenie tylko nie wiem czy jeszcze aktualne.

Nati

w foxbergu jest zupełnie inaczej. Oczywiscie musisz pracować i mieć wyniki . Masz wyniki - pracujesz. Mozna pic kawe herbatkę soki i inne wynalazki przy stanowisku pracy. Do toalety tez możesz sobie chodzić . Przerwy sa na jedzenie - wiadomo nie możesz jesc i rozmawiac przez telefon. Ja ogólnie polecam bardzo. plus ogromny za umowę o pracę no i to prawda 2 tys spokojnie da się wyrobić.

Leno

Hej a jak to jest z przerwą czy przy colcentr. Czy stoją nad tobą ? Czy są tam ludzkie warunki można chwilę odsapnąć napić się czegoś iść do toalety, zapalić czy tylko w godzinach przerwy. Bo napewno jakaś jest. Bo pracowałam już w 2 miejscach przy telefonie i w jednej był taki rygor że nawet wody nie można było mieć przy sobie a w drugiej to luz można było iść zapalić po "ciężkiej rozmowie''

raf

ja tam pracowałem prawie 2 lata . wcześniej były punkty i plany do wyrobienia teraz jest tam zupelnie inaczej. srednio znajoma wyciąga 2-2500 na rękę. jak na prace 7 godz dziennie od poniedziałku do piatku to jest super.

JMT

zrezygnowałem bo znalazłem pracę w zawodzie. jestem początkującym grafikiem ale ze sprzedażą sobie tez poradziłem. rozmowa fajna , rzeczowa. są dwa etapy . jeden z panią od hr drugi z dyrektorem handlowym. idz na rozmowe babka od rekrutacji wszystko fajnie tłumaczy i nie ściemnia.

JMKS

ja tam pracowałem przez jakiś czas i dobrze wspominam.

marzena

poprawiło się u nich bardzo ostatnio. Ścieżka kariery zrobiona podobno nie tylko na pokaz. Znajoma mówiła , że są realne możliwości awansu. No i dostajesz info po każdym etapie rekrutacji. za co duży plus. są dwa etapy. Jeden z babeczką z hr drugi z przełożonym. da sie zarobić.

Beata T.

potwierdzam. praca spoko. zarobki zależą od tego jak się przyłożysz. czasem to 1800 - czasem 2800 . jak ktoś chce to zarobi. ludzie spoko . godziny pracy najlepsze - a to duży plus .

ewa

ja polecam pracę. rozmowa fajna , Pani sympatyczna. sama praca tez ok. zarobki środnio ok 2 tys z prowizjami. no i godziny pracy super bo praca tylko do 15.

ada

Foxberg to firma Windykacyjna. Samą prace polecam. da się zarobić , kasa zawsze na czas. jak sie nie obijasz jest możliwość awansu. ja ogólnie polecam.

wilk

Szukam osób których skrzywdziła finansowo lub są pokrzywdzeni przez firmę foxberg sp. z o. o. z Częstochowy. Cel protest i pozew zbiorowy - PILNE ! andrzejwilk1@poczta.onet.pl

lola kola

uważam że wynik nie jest świetny :) sa tu ludzie którzy zarabiają o wiele więcej. Praca jest serio bardzo fajna . Stale się coś dzieje , nie ma nudy. no i konkusy - np. wekend w spa , konkurs o tablet i inne takie naprawde fajne rzeczy. POLECAM ! NO I UMOWA O PRACE - A TO RZADKOŚĆ :)

lola kola

Atmosfera fantastyczna , zarobki najlepsze w porównaniu do innych call center . ja szczerze polecam. zarobki podastawa - najnizsza krajowa , plus dodatki. ja przy sredniej orientacji na cel miałam 2200 na reke. plus konkursy wewnatrz .

xxx

Pracowałam w wielu call center ale ta prace wspominam najgorszej. 25 minut przerwy na 8 godzin pracy. A całe szefostwo ma Cię za nic. Umowa o pracę śmiech na sali są tacy którzy po 2 dniach juz rezygnowali. Ogólnie trzeba zrobić plan jak go nie zrobisz to do widzenia a jest to nie możliwe w ciągu kilku miesięcy ponieważ w tym czasie nie jest w stanie pozyskać swoich klientów. Najbardziej śmieszyly mnie zebrania z pseudo szefostwem na którym straszyli Cię ze jak nie zaczniesz mieć punktów to się będziemy musieli pożegnać ; ( każdemu znajomemu odradzam kto chciał tam iść :)

beza

A ja polecam każdemu. Dają wszystkie narzędzia do pracy, fajna oferta, rozmawia się z firmami, a nie z indywidualnymi, więc inny poziom. Kasa na czas. Sztywne godziny pracy, ale za to wszystkie weekendy, święta wolne.

aaaha

Praca spoko, trzeba dzwonic do ludzi z oferta, a ludzie rozni sie zdarzaja. Wyplata zawsze na czas. Ogolnie polecam. Najlepiej przyjsc samemu i sie przekonac.

Pieczarka

Hahaha, nie polecasz bo co? Bo sie pracowac nie chce leniu smierdzacy! Praca jak praca, przestrzegaja godzin, 8-16 to 8-16, nie ma zostawania po! Wyplata zawsze 1 na koncie, jak ktos lubi sprzedawac na sluchawce to bedzie zadowolony

wiga

Najgorsza firma w jakiej pracowałam,nie polecam szczególnie dla młodych ludzi!!

zainteresowany

XYZ jak długo pracujesz w tej firmie? Jak wyglądają srednio zarobki? Pzdr

XYZ

Praca bardzo fajna, nie jak w typowym call center, stale godziny pracy, wolne weekendy, pensja zawsze na czas. Nie stoja nad ludzmi i nie rycza, zebys dzwonil. Polecam, duzy plus za atmosfere

Zostaw opinię o Foxberg Sp. z o. o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foxberg Sp. z o. o.