Opinie o Foxberg Sp. z o. o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Foxberg Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Foxberg Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foxberg Sp. z o. o. w Częstochowa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy firma Foxberg Sp. z o. o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Sylwester Mielczarek Nowy wpis

Witam, rzadko zdarza pisać mi się opinie ponieważ zwykle o tym zapominam, tym razem to zrobię ponieważ jestem zarazem zaskoczony jak i zadowolony ze sprawnej pracy windykacji. Jestem na tak mam nadzieję, że wiecej nie będę musiał sięgać po takie środki. Natomiast firmę foxberg, polecam. Warto było, dziekuję.

Widzę, że klienci nie do końca zadowoleni z usług tej firmy... A jak pracownicy? Czy chociaż oni mogą liczyć na terminowe wynagrodzenie? Czy zarobki są zgodne z wykonywanymi obowiązkami? Umowa o pracę czy zlecenie? Z góry dzięki, bo myślę nad aplikacją.

Zawiedziony klient Nowy wpis

nie polecam tej firmy, obiecują szybkie i bezproblemowe odzyskanie należności, ale tego nie robią. Po latach efekt jest taki, że ze swoich klientów robią dłużników, taki mają model działania. Zamiast odzyskać należności od dłużnika, wysyałają do klientów cały czas jakieś dziwne opłaty z palca. Raz nawet była taka sytauacja że wystawili mi jakaś notę do zapłaty, zadzwoniłem tam zdziwiony z infoi że to nie ja jestem waszym dłużnikiem tylko klientem - przeprosili że błąd - taka firma, radzę uważać na nią bardzo. Ja raczej skończę w sądzie z nimi.

Specjalista Ds. Sprzedaży

spotkanie ok 30 minut. rozmowa podzielona na dwa czesci , pierwsza to pytania do kandydata druga krótka prezentacja firmy. Babka widać że nie ściemnia. Dokładnie wsystko opisuje - od obowiązku po benefity

dlacego aplikowałem na to stanowisko , czy cos wiem o firmie. mocne i słabe cechy , kim chciałabym być gdyby pieniadze nie miały znaczenia. pytanie o hobby

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mała

A ja mam pytanko o stanowisko specjalisty ds. administracji i obsługi klienta. Pojawiło się takie, ale to już lata temu. Od tego czasu w ogóle nie szukali kolejnej osoby, tak mała rotacja jest? A może coś mi umknęło? Dopytuję, bo patrząc po zakresie obowiązków by mi odpowiadała taka praca. Jakie teraz wymagania stawiają? I ile może trwać ten okres próbny, o którym tam pisali?

Rozczarowany Klient

Mam bardzo złe doświadczenia z tą firmą. Nie tylko nie odzyskałem należności, to jeszcze teraz nie mam dostępu do dłużnika. Foxberg nie odpisuje na maile, a rozmowy telefoniczne są bardzo lakoniczne. Więcej szczegółów pod numerem: 602 493 898.

????

W sieci jest rekrutacja na stanowisko pracownik ds. windykacji. Z tego co wiedziałem z obowiązków to głównie monitowanie telefoniczne lub listowne dłużnika. Czy za skuteczność w działaniu to znaczy większa ilość spłat można dostać premie? Są jakieś ustawione targety?

parasol

Przerost formy nad treścią. Foxberg nie prowadzi największej giełdy długów. Wystarczy zajrzeć do jakiegokolwiek narzędzia analitycznego. Ruch na ich "największej w Polsce giełdzie wierzytelności" jest mniejszy niż w ruch na stronie osiedlowej pralni. Konkurencja ma ruch 10x większy. Na stronę firmy Foxberg (ruch organiczny) zagląda ok. 300 osób miesięcznie, czyli 10 osób dziennie. Żenada! Pinokie windykacji!

Klara

Ja się podpinam pod pytanie. Też bym chciała coś dowiedzieć, bo tylko od dalekiej znajomej coś tam wiem, a szukam informacji o aktualnej sytuacji. Też zastanawiam się nad aplikowaniem do nich.

Sławomir
@Klara

Na jakie stanowisko chcesz aplikować? W ogóle kogoś teraz szukają bo w sieci nie widziałem żadnych ogłoszeń. A co wiesz od znajomej na temat firmy? Bo każde info się przyda, nie?

Władysław

Dziękuję za pomoc w odzyskaniu pieniędzy. Wcześniej miałem złe doświadczenia z inną firmą ale na szczęście dałem się namówić miłej Pani na windykację. Byłem miło zaskoczony, pieniądze odzyskałem w ciągu 2 tyg, gdzie wcześniej prosiłem dłużnika 7 mies. na zwrot. Każdemu polecę tą firmę. Jeszcze raz dziękuję.

Karol
@Władysław

Wow, to co to za metody że tak szybko im się udało?

Klue
@Karol

W firmie ci powiedzą.

Miro

Polecam! Wpółpracuje z tą fimra pare ładnych lat i jestem zadowolony.

Teresa
@Miro

No kilkuletnia współpraca zdaje się być solidna. A w jakie konkretnie układy macie między sobą i czy partnerstwo odbija się na jakiś obniżkach?

Panie Klient ,śmieszą mnie takie wpisy ,że w umowie było napisane że bez opłat wstępnych a opłaty były naliczone. Proszę wstawić zdjęcie faktury oraz umowy a nie pisać brednie i kłamstwa bo za to może Pan odpowiedzieć. Z firmą Foxberg podpisałem już piątą umowę zlecenia windykacji i tylko w jednej sprawie zapłaciłem kasę ale to była osobna umowa a ja się na nią zgodziłem.Nie było możliwości odzyskać pieniędzy na etapie przedsądowym, więc zdecydowałem się na sąd ale z własnej i nieprzymuszonej woli. Proszę przedstawić dowody potwierdzające Pańską wypowiedź.

Dromader
@Paweł

Czy płatności za usługę dokonuje się po odzyskaniu należności?

Jarosław
@Dromader

Tak

muza
@Paweł

No jakby to Foxber pisał, a nie jego rzekomy klient. Kto się angażuje w takie dyskusje na forum w imieniu obcej firmy i to jeszcze strasząc konsekwencjami prawnymi. Wszystkie trzy pozytywne opinie o tej firmie tutaj są spreparowane. Ta strasząca również została napisana przez tę firmę - trzeba być ślepym aby tego nie widzieć.

Julia
@muza

Skoro trzy pozytywne komentarze mijają się z prawda to może napiszesz swoje zdanie na temat pracy w firmie?

Agnieszka klientka

(usunięte przez administratora) niekompetentni zrobili ze mnie dłużnika a byłam ich klientką bo zaufałam opiekunowi,który piękną bajkę mi opowiedział,że wszystko za darmo.Spòżniłam się 3 dni z opłaceniem za fv za Sąd I zablokowali mnie na GIEŁDACH DŁUGÓW.Żaden adwokat na sprawę nie przyjechał do Wrocławia a zapłaciłam za Sąd 5819,00 żadnych informacji nie otrzymałam przez dwa lata od Foxberg jak sama nie dodzwoniłam się to i tak Nikt z biura obsługi nie umiał mi odpowiedzieć dlaczego 8 miesięcy czekałam na Nakaz.Okropny brak szacunku do klienta dzwonią tylko wtedy jak chcą sprzedać umowę i gruszki na wierzbie obiecują(usunięte przez administratora) a żadnych działań nie wykonująi nigdy złotòwki mi od żadnego dłużnika nie odzyskali.Brak kompetencji ze strony Adwokata i żadnego zaangażowania nad sprawą -NAJGORSZEMU WROGOWI NIE POLECAM FOXBERG SP.ZO.O. A KOSZTY 4 RAZY WYŻSZE JAK JEST W UMOWIE.Pani z działu obsługi klienta pracuje do 12:00 lub jest na l-4 przez 2 lata.Egzekucja komornicza w tej firmie zawsze jest bezskuteczna a zaliczek komorniczych po 2000zł(usunięte przez administratora)

Klient
@Agnieszka klientka

Pani Agnieszko też miałem taką samą sytuacje. Proszę o kontakt jest nas już parę osób może coś poradzimy.

Andrzej Gałkowski

Odzyskali dla mnie pieniadze od dluznika ktory nie placil mi rok czasu. Polecam!

Portal do sprawdzenia pracy i pracodawcy, a tu jakieś wyrzuty od dłużników chyba... Gowork.pl czy to jest miejsce od załatwiania takich spraw? Jest tu jakiś administrator?

Józef

Polecam usługi firmy Foxberg, ściągnęli dla mnie pieniądze od dłużnika z którym we własnym zakresie nie mogłem się dogadać kilkanaście miesięcy. Zapłaciłem tylko prowizję od kwoty ściągniętej.

Marzanna
@Józef

Również polecam, miałam kilka mniejszych spraw 2 z nich zeszły polubownie jedna trafiła do sądu na moją prośbę. Wszystko załatwili za mnie, co jest mi na rękę.

@Marzanna

Również polecam, na początku były komplikacje, ponieważ dlużnik był za granicą, ale po paru miesiącach udało się odzyskać dług. Jestem zadowolony zostaję już przy tej firmie.

Anna Zet.
@Józef

Polecam firmę foxberg. Od lat współpracujemy i jestem zadowolona

Jarosław

Wszystko w porządku trochę czekałem, ale wszystko odzyskali razem z odsetkami. Polecam.

Agnieszka

Potwierdzam, wszystko bylo ok

@Jarosław

@Jarosław Rowniez polecam. Profesjonalne podjescie do klienta, jezeli bede mial kolejny problem z dluznikiem to na pewno ponownie skorzystam

Monika Nados

Jako klient nie mam im nic do zarzucenia. Wszystko zostało mi jasno wytłumaczone, warunki współpracy były bardzo korzystne. Na pewno jeszcze nie raz do nich wrócę.

R.

Chciałbym podzielić się dobrym doświadczeniem z firmą.. Miałem trudną sprawe z dluznikiem bo twierdził ze zle wykonalem swoja prace (szkoda ze wczesniej nie zglaszal zadnych zastrzeżeń) no i po oddaniu sprawy na windykacje foxberg odzyskał kasę. Polecam!

Mariusz L.

Witam, Firma Foxberg odzyskała dla mnie 11 tyś od dłużnika który przez pół roku mi nie płacił. Gorąco polecam współpracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Foxberg Sp. z o. o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Foxberg Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Foxberg Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foxberg Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Foxberg Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Foxberg Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Foxberg Sp. z o. o.
  • Dekabrystów 82