Foxberg Sp. z o. o.

Częstochowa

Foxberg Sp. z o. o.

Opinie o Foxberg Sp. z o. o.

Oszukany

TO SĄ ZLAODZIEJE KTÓRE NIE POTRAFIĄ ODZYSKAĆ PINIEDZI JIZ ZAPŁACIŁEM 3000 zł I NIE ODZYSKALI NALEŻNOŚCI. POWIEM TAK UNIKAĆ Z DALEK FIRMA KRZK ZE ZŁODZIEJAMI POTEM JAK NIE ZAPŁACICIE DALEJ 200-300 zł wpiszą was na giełdę wierzytelności. Omijać oszustów

Dan

Nie wiem jak wyglada praca u nich na obecna chwile ale pracowałem tam w 2014 roku nie polecam!! Strasznie ciśnienie na zlecenia najniższa krajowa roszada pracowników jeżeli coś im nie spasowalo to zwalniali Cię z dnia na dzień. Najgorsza praca w jakiej miałem okazje pracować. Nie polecam

Gutek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Może napiszecie coś o zarobkach?

KLIENT

To jakas masakra!!!! Nic nie odzyskali a chcą kasę pomimo iż w umowie było od odzyskania...

Igor

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi. Pracują i muszą to odrobić!

bart

Świetna atmosfera i praca w dobrych warunkach, bez problemu można się porozumieć z kierownictwem. Polecam!

Agnieszka

Zachęcam byłych i obecnych pracowników firmy Foxberg Sp. z o.o. do podzielenia się opiniamii na temat pracy w firmie. Wszystkie komentarze w tej sprawie będą przydatne dla użytkowników forum. Jednocześnie chciałabym przypomnieć, że forum ma służyć pracownikom, nie jest to miejsce na opinie o obsłudze klientów.

Sebastian

Polecam usługi tej Firmy, szybko odzyskali dla mnie pieniądze i zapłaciłem tylko umówioną prowizje po ściągnięciu. Następnym razem na pewno skorzystam.

ktoś
@Sebastian 11.04.2018 13:24

https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf/43104c28a7a1be23c1257eac006d8dd4/65de9f8a99fc6f97c1257ec6007b99b1/$FILE/decyzjafoxbtrgbip.pdf Tu jest wszystko o działaniach tej firmy. Jakie kary zostały nałożone i za co a teraz będą kolejne gdyż informacje podawane przez nich na stronach nie sa prawdziwe

Olek

Miałem nadzieję na jakieś informacje o pracy w firmie. Szkoda, że nikt nie pisze

Waldi

Jak się tu pracuje? Szkoda, że pracownicy nie piszą tylko klienci.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Foxberg Sp. z o. o.? Czy tak samo jest w Foxberg Sp. z o. o.?

Robert K.

Chciałbym pochwalić firmę Foxberg a w szczególności Panią od rekrutacji. Pomimo że nie dostałem pracy raczyła jako jedyna napisać do mnie z tą informacją - podając powód ! Dodatkowo przesłała coś w rodzaju poradnika odnośnie cv i rozmów . Polecam aplikować bo praca wydawała się być fajna , a nawet jeśli nie dostaniecie jej to możecie liczyć na info z wskazówkami.

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Foxberg Sp. z o. o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Częstochowa i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Piotr123456789

Dłużnik nie płacił mi od pół roku. Oddałem sprawę i dość szybko ściągnęli mi pieniądze wraz z odsetkami. Zapłaciłem tylko umówioną prowizje. Stały kontakt z windykatorem. Jestem zadowolony.

Kandydat

Szkoda, że na forum piszą klienci a przecież to jest dla pracowników!Miałem nadzieję na kilka wskazówek, szkoda

Kamil

Szybko odzyskali dla mnie pieniądze od dłużnika. Fajny kontakt z Firmą, mili ludzie, ogólnie wszystko na plus.

Marcin

Polecam Firmę Foxberg, ściągneli mi 4 sprawy z 5.

Artur

Szybko udało się im odzyskać pieniądze od dłużnika. Polecam w razie kolejnego kłopotu na pewno skorzystam.

Agnieszka

@Meta ale w takim razie jesteś trochę niezadowolona, czy w ogóle nie polecasz współpracy z firmą? Bo z jednej strony można wnioskować, że tylko pewne aspekty nie były pozytywne, ale o samych pozytywach nie napisałaś. Mogłabyś napisać dokładniej, co masz na myśli?

Agnieszka

W takim razie można liczyć na sprawne działanie Foxbergu @zadowolona, czy mogłabyś napisać więcej na temat kontaktu z firmą? Wiele osób, nie poleca na forum ich usług, więc na pewno inni chętnie poznają, odmienne zdanie, oczywiście z wytłumaczeniem i podaniem argumentacji.

Agnieszka

@poko możesz napisać jaśniej - dlaczego tak uważasz? Opis konkretnej sytuacji jest w takich sytuacjach niezbędny, aby pozostali forumowicze zrozumieli twój punkt widzenia.

Agnieszka

@Bogdan dobrze, że dzielisz się swoją opinią. A co powiecie na temat pracy w Foxberg Sp. z o. o.?

Bogdan

Dla mnie prowadzili kilka spraw wszystko ok, śmiało mogę polecić Foxberg. Z 12 zleconych spraw na etapie przedsądowym ściągneli 8 spraw. Teraz dalej działam z nimi na etapie sądowym.

Andrzej

Ostrożny, może na priv: wladmir@wp.pl bo nie wiem czy wchodzić z tą firma w układy Andrzej

Gryf

Praca nie jak w typowym call center, gdzie są narzucone sztywne zasady i gdzie maszyna wybiera określoną ilość numerów rozmówców, z którymi trzeba rozmawiać. Fajne zarobki, jeżeli ktoś się stara można dobrze zarobić. Wynagrodzenie zawsze na czas. Szczerze polecam.

ela

a możesz powiedzieć co to były i z jakiego powodu zmiany i co konkretnie takiego dobrego przyniosły? wiesz, szablonów cv w sieci nie brakuje przecież.,

Anna no.
@ela 19.10.2016 11:10

kreatorów jest cała masa ale mało darmowych. nie wiem czy do końca mogę mówić o zmianach. ale zaczyna pracę za 1.5 tygodnia więc ciesze się bardzo

Anna No.

Zrobili u nich ostatnio dość duże zmiany personalne w firmie. Moja kumpela tam dalej tam pracuje i bardzo sobie chwali. Ja planuje powrót o ile się to uda. Macie jakiś dobry kreator do tworzenia cv?

Basia

Widziałam od nich ogłoszenie rekrutacyjne, słyszałam że praca jest ok, czy ktoś tam może pracował?

Korn

Już tam nie pracuje! I nie mam zamiaru. I tak było zgłaszane. Nie raz

Kryśka

Witam, ja sobie chwalę pracowałam co prawda niedługo bo 2 m-ce, zarobki uczciwe jak na 7 godzin pracy i warunki częstochowskie. Dużo się tam nauczyłam, kierownik bardzo miła i pomocna. Atmosfera super, mili ludzie. A dzięki zdobytym tam umiejętnością i nabytej śmiałości w rozmowach z klientami zdobyłam pracę w swoim zwodzie.

Zostaw opinię o Foxberg Sp. z o. o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foxberg Sp. z o. o.