KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z

Częstochowa

Opinie o KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z

krakow

wpolpracuje juz kilka lat, wczesniej nie odzyskali mi spraw ale zaufalem jeszcze raz i zlecilem im w tym roku 3 nowe dluznikow. mam wrazenie ze firma bardzo sie poprawila bo kontakt byl zawsze, informacja tez. 2/3 odzyskalem pieniadze. w jednej byli bezradni. zupelnie co innego niz w 2014 kiedy zlecilem stare i bylem niezadowolony. skorzystam raz jeszcze.

Iza

Praca w godzinach 8-15, wolne weekendy. Pensja podstawa + premia zależna od wyników, jak to w firmie sprzedażowej. Dla mnie ok. Jako nowy pracownik dostałam lidera, który jest do mojej dyspozycji, kiedy tylko zechcę, pomoże we wszystkim, a dla mnie to ważne, bo nie pracowałam wcześniej jako telemarketer. Kierownik też zawsze ma czas, wszystko wyjaśnij. Jak będzie dalej, zobaczymy, ale na razie jest w porządku. Mogę polecić.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Ostatnie komentarze pokazują działalność firmy z perspektywy klienta. A jakim jest ona pracodawcą? Takie informacje będą bardzo cenne dla tych, którzy zastanawiają się nad dołączeniem do kancelarii.

Darek

Najgorsza kancelaria odszkodowawcza z jaką się spotkałem, najpierw wyciągają do firm kasę za obsługę a potem odzyskują 80 zł z 5000 długu. Firma jest nierzetelna, pracownicy n ie są w stanie udzielić informacji o prowadzonych sprawach, wyciągają pieniądze do póki się da. Zdecydowanie nie polecam.

włodek

Firma ok dobry kontakt i zajęli się od a do z sprawami trochę to trwało bo jedna w sądzie ale się udało teraz niby mój kolega omija mnie..he he he ale przestanie jeździć na wakacje za moje piniądze nie dam sobie więcej mnie rolować!!!

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w kancelarii? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co lubisz w swojej pracy. Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy?

Lubmex Jacek

zlecilem sprawe miesiac temu i pieniadze juz mam. polecam. skorzystam na pewno jeszcze raz.

Monika Sopot

Jestem zadowolona. Przekazałam dwie sprawy i co prawda tylko w jednej sobie poradzili, ale w drugiej była upadłość, więc wiem, że na prawdę nic nie mogli. Ale w pierwszej dali radę.

Magdalena

Korzystałam z firmy tylko raz, zlecenie na Niemcy, odzyskali 100% dość w krótkim czasie, chyba w ciągu miesiąca łącznie z odsetkami.

Gosia Katowice

Jak nie czytacie umów i nie dopytacie to potem piszecie złe opinie. Mnie opiekun wszystko wyjaśniła. Co w windykacji, co w sądzie. teraz rozróżniam te dwie sprawy. Odzyskali mi pieniądze. Firma nie odzyskuje wszystkiego bo czekacie na tych dłużników. A ja już wiem, że szybko trzeba działać! ale większośc pieniędzy odzyskali, także jestem bardzo zadowolona. Pobrali taką prowizje na jaką się umawialiśmy.

Stały Klient z Łodzi

Nigdy nie miałem z nimi problemu, spraw zleciłem chyba z 50(faktury z roku2013;2014;2015). Nie mają 100% skuteczności ale 80% zleconych faktur zostało odzyskanych. Tam gdzie się nie udało podczas windykacji zaproponowano mi postępowanie sądowe (na które nie musiałem się godzić) i za to owszem się płaci - żadna kancelaria nie będzie kogoś reprezentować w sądzie za darmo. Także nie wiem skąd te negatywne opnie chyba od firm, które dają do windykacji długi sprzed 5-10lat albo chcą skierować sprawę do sądu i myślą, że to gratis. Pozdrawiam serdecznie

andrzej

nie polecam firmy idealnie nic nie robią a za zerwanie umowy żądają zapłaty. 6 mc kompletnie nic nie robili , dodzwonić się do nich to graniczy z cudem, bardzo złe moje doświadczenie z ta firma bardzo nie polecam i omijajcie ta firmę z daleka Bardzo proszę o pomoc może ktoś miał takie zdarzenie z ta firma ze za zerwanie umowy żądają zapłaty, tłumaczyłem Pani z która rozmawiałem ze nic przez okres 6 mc nie robiliście bardzo proszę o pomoc z ta sprawa jak nie zapłacić oszustom.

albert
użytkownik zarejestrowany

No właśnie ogólnie #klient a to raczej za wiele nie mówi, może to jednostkowy błąd z ich strony? To nie przesądza o wszystkim przecież

klient

Firma nie godna polecenia . Próby kontaktu z przełożonymi są niemożliwe. Ogólnie nie polecam tej firmy.

tol

Hej ludzie tu powinno się o pracy pisać i jest ok

jurek

mam wrażenie że opinie to pisze chyba jakaś konkurencja może nie zleciłem im spraw bo jak się okazało nie doczytałem umowy firmy kurierskiej ale pomogli wytłumaczyli i jak coś będę mieć to im zlecę bo mało kto jest taki bezinteresowny

marek

Ja tez nie polecam tylko naciagaja ludzi....

K. Andrzej

Nie polecam oszuci i naciagacze pelno onich zlych opini w interneci i klientow niezadowolonych tylko kase wyciagaja od klienta ja ich podalem na policje o wyludzenie kasy. Przyjete zawiadomienie.

marlena m.

Zleciłam dwie sprawy do windykacji. Jedna ściągnięta z czego jestem bardzo zadowolona. Druga niestety nie ale wszystko tak jak w rozmowie - za ściągniętą zapłaciłam, za tę umorzoną nic nie płaciłam. Na pewno skorzystam w przyszłości. Co do kontaktu, u mnie wszystko było w porządku.

zniesmaczenie

OSZUSCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zabierają 80% dlugu!!!!!!!!!!!!!! co innego na umowie

juri gagari

ja sie zgadzam z Barbarą. Ogólnie to nie rozumiem wpisów typu " źle prowadzą mi sprawę " na tym portalu chodzi o ocene firmy jako pracodawcy . Pracowałam i polecam. dobre pieniądze. fajna atmosfera. wekendy wolne

basia z

ja polecam pracę w mecenat. fajni ludzie , atmosfera i kasa też dobra . Średnio wychodzi ok 2 tys na reke . Ogromny plus za umowe o pracę .

adi
@basia z 30.05.2016, 09:29

no widze ze pozytywne komentarze pisa tylko ludzie pracujacy w tej firmnie.

bart

Firma totalnie nierzetelna i nieskuteczna. Cwaniaki i nic więcej. Zapisy w umowie mają takie, że bez względu na efekty zapłacić musisz. Paradoks totalny w którym kombinatorzy teoretycznie ścigają kombinatrów. Zdecydowanie odradzam.

gys

ja polecam i samą firmę jako windykacje i sama pracę tan. dają umowę o pracę średnie zarobki to ok 2 -2,5 tys. więc jak na Częstochowę to super. Znajoma tam pracowała przez 3 lata i mówiła o dużym odesetku ściąganych pieniędzy. ja sam tam startuje teraz do pracy.

marek

bron boże przed tymi naciągaczami

AGROMEK

Prowadzą (o ile tak to można określić) już drugi rok sprawę naszego dłużnika. Kancelaria beznadziejna. Zero kontaktu. Nie widzę już żadnych szans na odzyskanie długu przez tą kancelarię. Mecenat działa na korzyść dłużników (podejrzewam że nawet z nimi się dogadują). Ocena niedostateczna !!!

AGROMEK

Firma beznadziejna. Zero kontaktu. Przysyłają tylko kolejne faktury do zapłaty, natomiast nie troszczą się o odzyskanie długu. Jest to firma naciągaczy !!!

nova

Polecam pracę w Mecenacie. Praca od 8 do 15. Jak się pozyskuje zlecenia to można dobrze zarobić.

jan

Firma nierzetelna i niefachowa. Nie znają się w ogóle na prawie.

w

Firma kompletnie nieskuteczna zależy jej tylko na pieniądzach od zleceniodawcy. Sprawy Sądowe wygrywają ale należności nie potrafią ściągnąć, sprawa kierują do komornika i dalej nic nie robią. W moim przypadku nie ściągają pieniędzy nawet z dalej funkcjonującej firmy. Nie ma osoby która prowadziła by konkretną sprawę za każdym razem trzeba rozmawiać z inną osobą. Kompletna porażka jak nie chcecie stracić dodatkowych pieniędzy na windykację swoich należności omijajcie tą firmę

mk

Polecam. Zleciłam im jedną sprawę na próbę i skończyła się w sądzie. A wiadomo jak Sądy w Polsce działają to trochę to trwało, ale skończyło się tak, że dłużnika zapłacił. Teraz zleciłam im kolejne sprawy i czekam na rezultat.

ad

ja również nie polecam tej firmy. przed podpisaniem umowy jest wszystko cacy i dzwonią po kilka razy dziennie a jak juz podpiszesz nie idzie sie z nimi skontaktować. prowadzą dla mnie tez jedna sprawe w sądzie mialo być tanio a wyszlo drożej i trwa to juz w sądzie rok walka tylko w 10 tys. opłacajac ich prowizje i opłaty sądowe które mówią że zwracaja a tego nie robią, mało co zostanie wiec nie zawierajcie umów z ta firmą

DG

Ja polecam Mecenat. Wszystko jak w umowie. Prowadzili mi 3 sprawy. Dwie ściągnięte, jedna w trakcie. Miła obsługa.

kab

Nie polecam, naciągali mojego ojca na windykację długu, nic nie zrobili a teraz się domagają 2000 zł za swoje usugi

Geodezja

Polecam. Ale prowadzili mi tylko 5 spraw do tej pory na przestrzeni 2-3 lat. Dwie w sądzie, jedna przegrana z mojej winy bo nie chciałem przedstawiać świadków. Pozostałe do zwykłe windykacje do 2 tys zł, klienci odpowiednio naciśnięci płacili. Jestem zadowolony. Kontakt z moim konsultantem był zawsze ok. Działam w branży geodezyjnej.

Małoważny

Firma nie godna polecenia. Zawiera ugody tak jak jej pasuje, nie zważa na dobro klienta . Próby kontaktu z przełożonymi są niemożliwe. Ogólnie nie polecam tej firmy.

MT Sp. z o.o.

Firma nierzetelna. Bez odzewu zostawia klienta. Być może się nie udało odzyskać pieniędzy, ale to należy poinformować swojego klienta. Dla mnie równie dobrze mogli odzyskać i zakraść prawo do nich. NIE POLECAM!! Próby kontaktu bez skutku.

Zostaw opinię o KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ I OCHRONY POSZKODOWANYCH MECENAT SP. Z