Opinie o Gedeon Richter Polska w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gedeon Richter Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gedeon Richter Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gedeon Richter Polska w Grodzisk Mazowiecki

ciekawy

Jak tam u Was męczarnie w gedeonie?

cyprian

Hej ludzie jak sie pracuje. Wasze regionalne poganiacze zwolnily kogos

kasia

Hej, może ktoś napisać coś o warunkach zatrudnienia,jaka podstawa, premia, samochód ? Jeżeli chodzi o Medycznych. Ile wizyt dziennie, jak firma postrzegana jest wśród lekarzy ? i w ogóle czy warto aplikować na Kraków ? Jeżeli chodzi o ploty dotyczące układów układzików i szpiegostwa to nie piszcie.. znam z obecnej firmy i to chyba norma w farmacji jak chce się pracować trzeba się przystosować;-)

lol
@kasia

jasne, ze trzeba się przystosować. Ale jak firma wymaga by donosić na ludzi, którzy są w porządku, ale są dużym zagrożeniem dla "władzy" bo znają się na robocie, to nie jest już ok. Nie o takie przystosowanie chodzi.

spy
@lol

Notorycznie usuwane są wpisy które kolą w oczy! widziałam 20 dni temu wpisy o łysym i wieprzu z int po paru godzinach zniknęły. tych dwóch to klasyka darmozjadów i dwulicowców. nawalają za plecami na E.boch i na "małego" a w świetle kamer usmiechy od ucha do ucha. na spotkaniach tygodniowych lizusy/pupowłazy jakich mało!

PI

(usunięte przez administratora). Serdecznie odradzam. Zero szacunku, po latach pracy jak nie tańczysz jak zagrają to potrafią w ciągu jednego dnia cię zniszczyć.System motywacyjny jest na zasadzie kija kub pałki. Można długo wymieniać, ale szkoda strzępić język.

Przedstawiciel medyczny

Spotkanie z HR i kierownikiem regionalnym. Brak analizy CV, a zaproszenie na rozmowę dla statystyk..?

Mocna słaba strona, gdzie się widzisz, dlaczego tutaj a nie tam

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
ciekawy

Napisz co masz na myśli? gdzie ono na nas czycha?

gość

do której linii teraz jest rekrutacja na wawe?czy zmieniło się coś w sposobie rekrutacji?na co się nastawiać?

O'brien

Organizujmy się w oporze przed wyzyskiem i działajmy tylko na swoja korzyść, pamiętajcie o opinii nt tych niszczycieli. Ktoś tu jeszcze orwella czyta, dzięki bogu!

oryginał-kopii

szukam namiarów na laskę od was, która lata do chin i sprowadza dobrze skrojone kopie oryginałów koszulek, okularówTH, D&G, itp. itd, w dobrych cenach ( co prawda tam kupuje za parę złotych ale to zawsze taniej niż w sklepach), ponoć to jakaś laska z kadry szkolącej (usunięte przez administratora)

posłanka

uwaga na wyjeźdfzie zero alkoholu i innych używek, obserwacja załozona na każdego. kazdy z Was powinien notować ile czasu były szkolenia!!! a ile chlanie.US chce takich informacji. wszystko spisujcie i notujcie. Bardzo ważne to będzie gdy bą chcieli się Was pozbyć. Wtedy będziecie mogli negocjować odejście. A teraz się bawmy. pozdrowienia od szefa

zajechany/a

„białe kołnierzyki, które prowadzą do zidiocenia. Okazuje się często, że do ich wykonywania wcale nie jest potrzebna wiedza zdobyta na uniwersytecie. A sam dyplom uniwersytecki jest tylko narzędziem, które pozwala tę pracę zdobyć. Zarobki też niekoniecznie są wyższe. Po skończeniu studiów magisterskich znalazłem pracę w pewnej firmie. To była biurowa wersja linii produkcyjnej! " - cytat z dzisiejszej GW, skąd ja to znam????. Boc-a maili nie odbiera w ogóle, wpada czasem do biura i podpisuje zgłoszenia w segregatorze - zupełnie bez zastanowienia! więc walcie lewusy ile można, wali ją to jak walą to jej klakierzy! ja chyba też wyjadę z tej firmy, do sąsiadów! RKS-wie szukają pracy jak szaleni, ale chyba wiedzą, co się szykuje. Wszystkie szkolenia do tej pory to fikcja, przyznają to wszyscy - marnotrawienie grubej, grubej kasy! [usunięte przez moderatora]

PMowie

Firma kiedyś była dobra, teraz pomimo rozluźnienia i pozornego spokoju nie uwierzymy juz żadnemu i żadnej złotoustej. wszystko co najgorsze się sprawdziło, traktują nas z odczuwalna pogardą. Po wyjeździe znikamy stąd.

RKS

odradzam firmę gorąco! oczywiści możesz udawać przed samym sobą i innymi, że jest dobrze, wtedy przetrwasz. Jak jestes zdesperowany/na to jest firma dla Ciebie.

candid

Napiszcie jaka kasę dla rks=a oferuje gedeon na początek i od czego zależy? szukają w całej polsce nowych a jest średnia konkurencja mam spore szanse. prosze napiszcie jak wiecie.

Obserwator

Żenada. Firma nie ma sposobu, żeby sobie poradzić z tymi wpisami? Łatwo zidentyfikować IP komputerów, z których wysyłane są posty. Przez IP i dostawcę internetu można zlokalizować adresy, nazwiska użytkowników. To oficjalna droga. Są też nieoficjalne sposoby... i bardzo zdolni informatycy....Ciekawe, że się nie boicie. W sieci nikt nie jest anonimowy! Ale sądząc po stylu wypowiedzi, pewnie wam wyobraźni nie starcza. Albo już tak nisko upadliście, że nie macie nic do stracenia. Takie sprawy mogą się skończyć w sądzie.

ada

Może ktoś napisać o gin-maz będę bardzo wdzięczna.

Karrola!!!!!

Proszę napiszcie mi coś o kiero w linii kardio kuj-pom. i jesli ktos zna, to badzo proszę o info, kto zaczął w tej linii pracę od 15 marca b.r. Będę wdzięczna.

Szczęśliwa

Strasznie sie cieszę ze mnie tu nie ma spędziłam w gedeonie pare lat i było ok teraz mi włosy dęba stają jak czytam co sie tam dzieje ludzie otrzasnijcie sie to nie ma sensu upodlic sie dla tych (usunięte przez administratora) którzy za kasę zrobią wszystko [usunięte przez moderatora].

kąsać wieprze i świnki - rzeźnik

OH! jak czytam te Wasze spostrzeżenia, to nasuwa mi się jedna lektura - rekomenduę ją jako obowązkową na święta! To folwark zwierzęcy - Orwella, proszę przeczytajcie to jeszcze raz.; Jest tam wszystko, co nas dotyczy i co nam ludziom i innym " zwierzakom" robią te świniaki.

Rep

do gościa managera - 2013-03-22 00:12:13 Gość manager - 2013-03-21 11:18:47 takitam - 2013-03-20 17:50:03 Coś się nie zgadza. Z jednej strony piszecie o osobach, które robią przekręty z fakturami, czy z samochodem służbowym itp, a za chwilę narzekania, że jest kontrola i traktuje się pracowników jak złodziei. To jak to w końcu jest?Odwiedzam tak sobie opinie o różnych firmach i Gedeon jest liderem w negatywnych opiniach. Moim zdaniem po przeczytaniu tych postów, zarząd trzeba wymienić jak najszybciej i to już! ,Nie ma żadnej integracji, żadnych pozytywnych działań nie zauważyłem,opnini o dobrych zespołach a jedynie destrukcja i zniszczenie, rozumiem, że jeśli taka sytuacja trwa jakiś czas to taki jest cel menedżmentu! Takitam dam CI radę, może ktoś z Ciebie wyrośnie! ale teraz postudiuj psychologię to się dowiesz dlaczego ludzie fałszywi (usunięte przez administratora) i mówiąc kolokwialnie zdrajcy każdej firmy tak bardzo kontrolują, kradną, ludzie na nich narzekają! Pomogę Ci i dam Ci wskazówki dyrektywne, bo widać świeżak jesteś - patrzą przez swój pryzmat na świat, rzutują wszystko na innych! Powiec to swoim managerom zaufanym, że to jacyś nieudacznicy zarządzają, skoro ta sytuacja sądząc po postach trwa tyle lat a gorąco się robi jak się czyta posty sprzed roku i młodsze! Znałem gedeona sprzed kilku lat jako człowiek z siostrzanej firmy Egis, pracowało się i budowało tak wiele, a dzisiaj gedeon rozsypce. zmieńcie tych zarządzających jak najszybciej, bo na Was szeregowych spadnie cała odpowiedzialność za wszystkie niepowodzenia, kres tej firmy w takim stanie będzie szybki - redukcje będą pewno za parę miesiecy, bo Waszą frustrację czytam jako ogromną! mimo wszystko powodzenia dla Wasz szeregowcy, bo Wy całą prace robicie a nie kto inny i nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej! do zobaczenia w terenie!Gosciu manago, poza tym, że pierdolnałeś 2 byki ortogr! a w reszcie to masz rację w 100 %, te osoby którę są zaopiniujemy odpowiednio do innych firm. np. FF kardio, FF int, PM niudaczników, DyrSiM z przyjemnością zaopiniujemy, jest wyjątkowo chora na umysle! No i RKS-ów tych z wawy, kuj pom, krak, podk, i wszystkich konformistów miękaczy i bezjajecznych! dziewczyny RKS w wiekszości się sprzedały - jest źle! zespoły rozbite! zaufania za grosz! pracować się nie chce! Boże wróć nas o 2 lata wstecz!!!! kultura, zespoły, zarządzanie, współpraca, klimat i harmonia.. i wyniki były!!! bo nam się chciało! a teraz (usunięte przez administratora) nam się chce!racja, racja popieram opinię powyższą tak jest.

do gościa managera

Zostaw merytoryczną opinię o Gedeon Richter Polska - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Gedeon Richter Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gedeon Richter Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gedeon Richter Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gedeon Richter Polska?

Kandydaci do pracy w Gedeon Richter Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gedeon Richter Polska