Opinie o Gedeon Richter Polska w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gedeon Richter Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gedeon Richter Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gedeon Richter Polska w Grodzisk Mazowiecki

mała mi

Nie dziwne, że tak często rekrutują, skoro poziom rozmów kwalifikacyjnych jest tak niski i zajmują się tym osoby kompletnie nie posiadające wiedzy w tej dziedzinie. Na szczęście po rozmowie stwierdziłam, że to nie jest miejsce dla mnie i od razu przyjęłam drugą ofertę i jestem tu już bardzo długi czas. Co śmieszne pan zapewniał trzykrotnie, że dadzą znać co i jak, nawet jeśli wybiorą kogoś innego - może do dziś nie wybrali, bo nikt nie odezwał się ;)))

cycata

Oczywiście, że ci napiszę i zacytuję Churhila - GRMP Sp. Z o.o. oferują: krew, pot i łzy! sprawdz a sam się staniesz żywą "beczącą" jak dzidziuś reklamą obecnych kierowników.

kayla

Za to kolejny rks z polpharmy desantuje na lubelszczyźnie ;-)

ppp

Hej. Idę na rozmowę na PF na podlaskie. Ktoś zna historię co się tu działo, jak przelożeni, itp?

pogromca
@ppp

wydymali chyba rks-a i zaraz po nim zrezygnowały chyba 2-3 osoby? firma ma taką politykę "opłacalności" zwolnień dobrych managerów. Jeśli firma "posunie" w końcu tych szkodników co psują tę firmę to będzie święto jak w RIO 3 dni!! tańce na ulicach, atmosfera się odwróci o 180stopni, chęć do pracy wróci, żyjemy tą wizją od 3 lat a firma? na razie traci i żadne wypłuczyny z polpharmy nic tu nie zrobią, to oczywiste.

@ppp

Ludzie zwalniają się z Gedeona bo chcą iść do przodu i się rozwijać. GR rozwoju nie oferuje :(. Dobra firma na początek, na zdobycie doświadczenia. Rok, dwa i jest szansa z doświadczeniem znaleźć ciekawszą pracę. Jeko pierwsza praca w branży lub na "przeczekanie" polecam. Docelowo jako praca na lata zdecydowanie nie.

taki mazur.kewicz
@123

Z tym mazurk nikt jeszcze do przodu nie ruszył:-) nawet na początku. Szkoda czasu.

miro
@123

Witam,jestem repem z duzym stazem,zostalem zaproszony na rozmowe do linni specjalistycznej,rozmowa w Poznaniu.Poinformowano zebym zarezerwowal sobie 2 godz.Dlaczego tak dlugo,co na tej rozmowie jest ze tyle czasu kaza rezerwowac? Jaka kase mozna wynegocjowac dla kogos z duzym doswiadczeniem?Prosze o info jesli ktos zechce napisac,thlko prosze o konkrety a nie jakies slogany,pozdr

Przedstawiciel medyczny

Spotkanie z HR i kierownikiem regionalnym. Brak analizy CV, a zaproszenie na rozmowę dla statystyk..?

Mocna słaba strona, gdzie się widzisz, dlaczego tutaj a nie tam

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

szpieg

Masz rację, z tą Dyr, tym F-M i jego ślepymi gburami, gburkami?:-) - tak to najtrudniejsza praca na świecie! Sam wiesz jak trudno zaakceptować wszechogarniającą niekompetencję (niewiedzę i brak umiejętności) i wiedzę, że Twoja praca idzie na konto i pomnik tych oszukańczych ludzi z Polp-my, Glenm-kow i innych skorumpowanych tworów szalonego ego! Pracując z nimi ani się spojrzysz jak zmarnujesz życie. Wyżej - świadomy sodomy i sodomii - opisał to lepiej, mnie szlag trafia jak mam dla nich coś zrobić lub napisać nawet o nich. Traktują Was -Rep's - jak mięso i tak się o Was wyrażają. Słucham o tym co tydzień. A wogóle to załatwcie sobie wyniki Geo - zobaczycie w jakiej kondycji jest GRMP

kayla

Przeczytaj powyższe komentarze

kandydat

O co chodzi z tymi ogłoszeniami do gedeona? skąd te ucieczki? Wiem, że to ucieczki bo pytałem znajomych z tej firmy? co się tam dzieje? warto tam aplikować jeszcze, czy przeczytać lepiej jeszcze raz powyższe komentarze?

AM

Już blisko, coraz bliżej.

magda

Taka jest hierarchia w tej firemce zaczynając od góry: .uj, .upa i kamieni kupa!

xbxixuxrxoxwxy

zastrzeżeń do leków nie mamy tylko do ludzi, tych meneldzerow. Ogłaszam strajk włoski! Wszyscy się pilnujemy.

Aga

Bella czy nie polasz firmy GR ? Teren nie ma szczęścia do Rep czy odwrotnie ?

polpharmowoGlenmarkowy
@Aga

firma nie ma szczęścia do rozumu i tym samym kadr kierowniczych jakie zatrudniła 2-3 lata temu - oto i efekty. Teren nie ma znaczenia, zachodniopomorskie - to mały potencjał i nie ma znaczenia czy tam ktoś pracuje czy nie. Zobaczycie czytelnicy tego forum i opinii co się stanie w GRMP za 3 tyg. I tak po kawałku demontaż, bo robić coś słabeusze muszą, więc robią, psują, zamiast budować sprzedaż - niszczą i zwalniają, tak tłumaczą wyniki preziowi - trzeba tych zwolnić, tamtych nagrodzić a roboty tym samym mają na 5lat, kasa im leci, cała grupa kolesiów ma sie dobrze, zamiast się skoncentrować na robocie i prawdziwej sprzedaży to urażeni gonią i obwiniają ludzi za słabą sprzedaż. Przecież dla niekompetentnych głu-ów nie chce i nie da się pracować. Dla dobrych, wykształconych i mądrych kierowników można kawał życia poświęcić i się rozwijać zarazem a tu w GR???? Przetrwalnia z nadzieją, że ich wyperd..ą bracia węgrzy.

Bella

Czytam, czytam i sama nie wierze.... znowu ogłoszenie na zachodniopomorskie a dokładnie szczecin... w ciągu kilku lat pracowało już tam z 10 osób, ale widocznie nie ma na tym terenie odpowiednich osób (oczywiście wg FF i rks) szkoda aplikować do tego czegoś bo i tak długo się nie utrzyma...

Magda

Nie polecam tej firmy, pracowałam w kilku, lepiej poczekać parę miesięcy i znaleźć pracę gdzie indziej. Takiej atmosfery i science fiction nigdzie nie widziałam.

zrezygnowany

"Zasoby Ludzkie - Inżynieria Społeczna", raczej na tę strone trzeba wejść Będziesz posłuszny to będzie dobrze. My juz w tej firmie udajemy, że te strachliwe o byt miernoty na kierowniczych stanowiskach mają cos do powiedzenia. Przytakujemy tak, tak, ooo tak arturku o jak to ładnie powiedziałeś, masz racje:-) A on do nas czesto rzecze tak! Tak mówcie, bo muszę ewie gadać, że wszystko jest dobrze. I tak to działa, sprzedasz du..y i ciała na każdym poziomie w tej robicie. Trybiki w maszynie idealnie się nadają do tej firmy, bez ambicji, bezmyślne, posłuszne jak barany do wydymania i owce do dojenia.

Stella

O każdej firmie tak piszą... Niemożliwe, żeby we wszystkich była taka rzeźnia...

Repujący
@Stella

Stella nie w każdej firmie tak jest, ale ja pare lat tu pracuje i większośc z negatywnych opinii to prawda. Wszyscy oszukują mniej lub bardziej ale najbardziej kierownicy linii ffm i to coś mianowane, niekompetentne, nie wiadomo co pomiedzy ffm a rks. Jest w tej firmie klika do wyprowadzania kasy z niej, płacenia swoim, Uciekam stąd za jakiś czas, bo nie mogę dla tych ludzi pracować.

Stella

Witam! Byłam na pierwszym etapie rozmów na PM kujawsko-pomorskie, kierowniczka zaszła w ciążę, poszła na zwolnienie lekarskie i przekazała wszystko "koledze", zapewniła mnie, że drugi etap się odbędzie i że na pewno ktoś do mnie w tej sprawie zadzwoni i nie zadzwonił... Wie ktoś może, czy już kogoś zatrudnili na to stanowisko???

polpha
@Stella

poczytaj trochę wpisów i wyciągnij wnioski. Jacy ff tacy ich poganiacze - rks. same zaniedbania i demotywacja. Spodziewasz się czegoś normalnego?

Nie jest źle

Witam, w związku z tym że miałem przyjemność pracować w GR na pomorskim mogę podzielić się moją obiektywną opinią: - podstawa nie najgorsza, wszystko zależy oczywiście jak dużo wynegocjujesz, - auto Toyota Auris, telefon i starożytny laptop, - kierownik (kobieta) na w/w regionie mega pomocna i w ogóle w porządku :) - plan wizytowy dzienny 10/2, - niebotyczna ilość maili z przeróżnymi poleceniami co generowało w jakimś stopniu stres, - na cyklówkach testy wiedzy (normalna sprawa), ale lekarze prowadzący wykłady i zadający pytania z wiedzy merytorycznej to już jest hard :) Ogólnie polecam, w porządku ludzie, dużo stresu, ale w tej branży chyba nie można oczekiwać że takowego w ogóle nie będzie.

Ricco

Siema! Byłem na rozmowie na PM Kuj-pom - interniści, POZ. Bardzo fajna kierowniczka, na co dzień też jest taka, czy tylko na rozmowach? Jak wygląda drugi etap w Warszawie? Z góry dzięki za info.

świadomy sodomy i sodomii

Zostawcie tę firmę jak i tej podobne. Będziecie robić to czego nie lubicie a to marnotrawstwo zycia. Zagubicie się w "celach", targetach, kolejkach do lekarzy i zawsze będziecie czekać aż wam się polepszy. Co za tragedia! A to dopiero początek! Będziecie słuchać ludzi ślepych na los innych, nie wykształcicie empatii, bo wam każą upychać leki z których każdy poza witaminami ma efekty uboczne, które odbiją się na ludziach którym lekarze za waszym pośrednictwem napisali. Marne zycie, marny los wasz. Jak tu będziecie pracować?..wyobraźcie sobie, że każdy kto was widzi w tej aurisce, myśli o was - sprzedwczyk, mały nieświadomy człowieczek pracujący dla psów gończych, którzy zarabiają więcej i po to są aby was gnieść, niszczyć charakter i waszą wolę czynienia czegoś...dobrego. Uważajcie na tych wyżej i nieco wyżej oni was demoralizują i zamykają oczy na świat. wezmą was na maltę do turcji albo może do Iraku? takiego mentalnego. Wyhodujecie w sobie ból, agresje i złość na samych siebie lub obudzicie się na ranem i powiecie - ale mi źle! mam depresję. Róbcie zawsze to co chcecie a nie to co przynosi średnią krajową! - jakie to marne.:-(, czeka was bolesny detox, prędzej czy później, bo nic nie schowacie za kurtynę do smierci. Kiedys was to złapie i uderzy znacznie mocniej niż sobie obecnie wyobrażacie. Nie pomagajcie przełożonym i nigdy ale to nigdy nie wierzcie i nie słuchajcie tych nad regionalnymi! to co mówią to słodkie pierdzenie.

Dodo129

i jak sprzedają się produkty w linii medycznej ?

Zostaw merytoryczną opinię o Gedeon Richter Polska - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Gedeon Richter Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gedeon Richter Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gedeon Richter Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gedeon Richter Polska?

Kandydaci do pracy w Gedeon Richter Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gedeon Richter Polska