LUGRA Sp. z o.o.

Opinie o LUGRA Sp. z o.o.

lolo

Straszna cisza. Czy tam już nikt nie pracuje? Bo brak nowych wpisów.

bolo

a ja słyszałem że chłopaki mają wypłaty na cza i nie ma wariactwa,i że robią chłopaki po 10 -11godz i sobie chwalą,no to w końcu jak to jest w tej Lugrze?????

kama

teraz to nie wiadomo do jakiej firmy uderzyć,bo każda na czymś kroji.. ponoć Lugra będzie miała coś do roboty,ale czy ruszy jeszcze na jesień? nie wiadomo...Słyszałem od chłopaków,że nie jest tak krytycznie.Tylko nie wiem czy tak mówią,żeby przetrwać jaj najdłużej!

chyba tak bo nie mają już tak dużych kontraktów jak jeszcze 2-4 miesiące wcześniej. Coś idzie w niewłaściwym kierunku ale pupilków kierownictwo trzyma jak trzymało do smego końca

co słychć nowego na kontraktach bo coś się przestali ogłaszać ! znowu cienko \"przędą\"?????

ano

w normalnej firmie i tak ługo by nie czekali bo fajrant rzecz święta. Kto będzie płacił za nadgodziny? Ty baranie? Płacą jak chcą bo niczym nie uzasadniają swoich wypłat kiedy chcą. NIe rzumiem czegoś takiego że przepy rzepisami a jak tak to robię jak chcę. Taką[usunięte przez moderatora] to tylko dożywotni kryminał na pełnym etacie czeka bo się nic nie zgadza według jej liczenia.Nawet 1+1=. To coś nowego.

ano

Ta firma nie jest uczcuwa i nie wypłacają na czas pracownikom wypłat a co najważniejsze że nie chcą dopłacać do niczego i nawet nie płacić za to co powinni płacić czyli zwroty za przejazdy do Niemiec i z powrotem i nawet są chętni nakłaniać pracowników aby wypisywali urlopy bezpłatne gdzie im się należy minimum 60% wynagrodzenia za niepracowanie z powodu nie ich winy a brak dokumetacji czy jak by to kierownik inaczej określił[usunięte przez moderatora] pracownika i ształtowanie po swojemu swojego prawa. NIe wiem skąd takie pomysły w tych zakutych pałach

We Wrocławiu była praca zmianowa tak więc mieli prawo zejść a druga zmiana mogła kontynuować.

kama

skoro jest tak źle to dlaczego ludzie jeszcze tam pracują ?a poza tym w każdej firmie są przekręty,to już jest norma! są jeszcze gorsze firmy,tam to jest dopiero jazda!

kubacz

witam pracowałem pod inna firma ale dobrze znam chłopaków z lugry robiliśmy na jednej hali warunki mieszkaniowe tragedia mieszkają w barakach gdzie dwie prycze wojskowe ledwo się mieszczą i do tego piętrowe w baraku 15 pomieszczeń po 3 osoby na to aneks kuchenny na 5 osób max (bogle) hehe no i dwa kible i 3 prysznice widok na 10 kontenerów na śmieci no ale nikt nikogo nie trzyma na sile sami się na to godzą i dlatego tak jesteśmy traktowani ( mieszkają jak psy w schronisku dosłownie ) POZDRAWIAM

Firma Lugra - klika[usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora]. Połowę czasu pracuje się za darmo. Ubezpieczają z najniższej krajowej. Lepiej się tej firmy wystrzegać. Pracowałem u nich w czasach gdy był zamknięty rynek pracy.

[usunięte przez moderatora] .to dewiza firmy pracy na prefabrykacjach w Niemczech

ano

ode mnie to się (usunięte przez administratora) a u niego nigdy nie byłem i myślę że nie będe a pod budką z piwem nigdy nie byłem i nigdy mnie tam nie spotkasz

cieśla

panowie w tym tygodniu przepracowaliśmy 76godzin zapisali mi 46 plus 4 za sobote.warunki jak na werku,na każdym inne.radze szukać innej roboty.Lugra niema ludzi.Dwa tygodnie czekamy na nowych

To chyba pisze jeden z rodziny [usunięte przez moderatora] To jest prawdziwy [usunięte przez moderatora]

Witam, pracowalem w Lugrze we Francji do roku 2007, potem sie przenioslem do innej firmy. Co do chwalonego tutaj Daniela, to byl bardziej kolega niz szefem, raczej nie radzil sobie ze starszyzna. Warunki typowe dla polskiej firmy za granica - dom na 15 osob, po 3 w malym pokoju, jedna lazienka itp ale ogolnie nie bylo zle. Mam pytanie - wtedy byl taki przepis ze po poltora roku dzialalnosci polska firma musiala zrobic 2 miesiace przerwy i potem mogla wrocic, taki byl wtedy plan - czy rzeczywiscie Lugra wrocila do Francji w maju 2007? i jak w ogole wyglada sytuajca na rynku francuskim, dzialaja jeszcze czy raczej celuja bardziej w Niemcy?

nie zgadzam sie z twoja wypowiedzia, (usunięte przez administratora) jest wymagajacy ale sprawiedliwy za dobra prace wynagradza a za fuszerke niestety nie,jak mozna wszystkich rowno traktowac ,skoro jest czesc pseudofachowcow ktorzy wszedzie byli i nic nie potrafia a najlepiej sie czuja pod budka z piwem skad przyszli.Ostatnio powinien wyrzucic z pracy dwoch pracownikow(moze dlatego ze przystepuje do komunii) za ciezkie przewinienia ,lecz tego nie zrobil,a pracownikow na wymiane z tego co wiem jest w lugrze bez liku.Moge ci podac tez zarobki u kier. (usunięte przez administratora) np.m-c marzec 2011 od 1(usunięte przez administratora) .Jak widac piszesz to opinie przez zazdrosc ze nie utrzymales sie nierobie u niego i malo zarabiasz na innych budowach, o ile jeszcze gdzies pracujesz.Co do (usunięte przez administratora) zyczylbym kazdej firmie gdzie placa po (usunięte przez administratora) takiego szefa.(usunięte przez administratora) to sa sprawiedliwi faceci u ktorych slowo jest slowem i danych obietnic dotrzymuja,a w ciezkich sytuacjach zyciowych wespra i chetnie pomoga.

ano

Co do pracy za granicą w tej firmie to jeszcze nie miałem styczności jak tam jest ale może być tak że za soboty nie płacąlub niektórym pracownikom za soboty nie płacą zwłaszcza jest to bardzo powszechne jeżeli jest to świeży pracownik i jest u[usunięte przez moderatora] pierwsza klasa ten ma zwyczaj że przez pierwszy miesiąc pracownik ma przepracowane czery soboty a nie ma zapisanej żadnej i nie zapłacone. Niemcy są pod dyrektorem(usunięte przez administratora) Natomiast w/w[usunięte przez moderatora] komunie św. co niedzielę przyjmuje czyli raczej ta komunia jest świętokracka bo popełnia grzech ciężki i uważa że nic złego nie robi[usunięte przez moderatora] ludzi z godzin i zapłaty).

ano

nowe umowy w firmie lugra są do końca czerwca przyszłego roku a co do zapłaty to nic szczególnego. w tamtym roku zwłaszcza w miesiącach od marca lepiej płacili póżniej wymyslili aby nie dawać dodatkowych premi które niektórzy pracownicy otrzymali co miesiąc lecz raz na 3 miesiące co oczywiście okazało się korzystne dla firmy ponieważ po okrasie czekania przeważnie pracownicy otrzymali mniej niż jak otrzymywali co miesiąc. wypłacalni są na czas jeśli chodzi o Polskę a dużych zarobków w tej firmie nie ma i są [usunięte przez moderatora] że jak masz więcej godzin to ci współczynnik zmniejszą którego nie ma na umowie o pracę i wcale więcej nie zarobisz niż ten co ma mniej godzin a tatuś jest kierownikie. przykład ; (usunięte przez administratora) pierwsza klasa i (usunięte przez administratora) kolega koordynatora(usunięte przez administratora) to zarabia więcej mimo że (usunięte przez administratora) robi i kontrakt w szwajcarii też się dało dla niego załatwić swego czasu.

tak wiem. są do końca czerwca 2012 roku

Zostaw merytoryczną opinię o LUGRA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LUGRA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUGRA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUGRA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUGRA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LUGRA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUGRA Sp. z o.o.