LUGRA Sp. z o.o.

Opinie o LUGRA Sp. z o.o.

anomim

Sam sobie jec ta martadele śmierdząca .Rodzina jeździ co 2-tyg.do domu i ma zarobione to samo co ktoś robi caly m-c.

rafako

dyskryminacja i cwaniactwo

miki

Odzyskał ktoś Kindergeld. Podzielcie się opinią bo nie wiem czy składać wniosek.

Robi38

To że podatek jest tam a ubezpieczenie w Polsce to akurat jest korzystne dla pracownika z punktu widzenia przyszłej emerytury bo składka jest płacona od średniej krajowej, jak zapłacą w niemczech podatek i ubezpieczenie to przestaniecie odzyskiwać podatki a składka emerytalno - rentowa będzie płacona najniższa jako od pracowników nie kwalifikowanych i pozbędziecie się urlopów, nie zgadzajcie się na to, korzystniej jest abyście zostali tak jak jest teraz, wiem co mówię znam to z autopsji.

titi

od 2014 zmienia sie oplacanie skladek ubezpieczeniowych czyli podatek i ubezpieczenie spoleczne bedzie placone w niemczech czyli duzo wiecej niz teraz teraz placony podek jest w nimczech azus w polsce

piro

kolega sie starał z lugry po wyliczeniach ma koło 100000zł za 4 lata w stecz za 4 dzieci....

Kinderegeld mozna odzyskac, nawet 4 lata wstecz.

były

Pracowałem u tych [usunięte przez moderatora].Zapamiętajcie nigdzie w Niemczech na prefabrykacji nie znajdziecie uczciwości .Wszędzie i zawsze jest [usunięte przez moderatora] bez względu na to jacy [usunięte przez moderatora] [firma] to ma.Uwierzcie mi jest tego bb dużo.Tej plagi nawet nasza nie udolna PIP nie wypleni .Są zbyt skorumpowani.

niemiecke warunki 2013 he he

JOBSER

nie moze byc pozytywnych!!! bo to scierwo nie firma!!! robisz 12h placa za8 bo firma musi dostac swoje !!! ciebie maja w glebokim powazaniu!!! jak ci sie nie podoba to sie zwolnij, atmosfera w pracy fatalna!!! oboz a nie zaklad pracy!!!! tak jest tam caly czas !!!! niemcy porazka!!! kierownicy to nie ludzie!!!! ludzie omijac szerokim łukiem!!!!

mik

miki - 2012-09-12 14:37:30 Starał się któryś o Kindergeld bo podobno zmieniło się i pracownicy na kontrakcie też mogą odzyskać nawet 4 lata wstecz. Jeśli ktoś się starał to dajcie znać.odnosnie zasiłków jezeli ktos dostał ipracuje w lugrze lub w prewamaksie niech sie odezwie

miki

kiki

on - 2012-08-31 22:04:55 a gzdie ty sie chcesz starać o zasiłek?chodzi mi o ten niemicki

on

a gzdie ty sie chcesz starać o zasiłek?

eksportowiec

Z czemu juz nie pracujesz? czytam te opinie i prawie 100 % beznadzieja, same negatywne

kiki

chciłem sie dowiedziec odnosnie zasiłku rodzinnego pracowalem w lugrze 5 lat czy warto sie starac

auri

warunki w zaleznosci od miejsca pracy!najlepiej jest w liebenau maja kontrakt od tego roku ale miodu nie ma obcinaja max 20godzin miesiecznie a inne werki to badziew tam nawet 40godzin miesiecznie pracuje sie za fri!ogolnie nie polecam!

ok 1450e, jak zwykle (usunięte przez administratora)

mil

jak jest teraz w Niemczech na prefabrykatach? ile płacą za godzine?

x

zatrzymali się w latach 80 tych,dno i porażka

Zostaw merytoryczną opinię o LUGRA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LUGRA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUGRA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUGRA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUGRA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LUGRA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUGRA Sp. z o.o.