LUGRA Sp. z o.o.

Opinie o LUGRA Sp. z o.o.

Waldeq

Praca w Niemczech jako Operator Żurawia Wieżowego jakie są zarobki ile godzin i jak z mieszkaniami ? Może ktoś mi odpowiedzieć

Vito22

Pracowałem w tej firmie i mam takie zdanie : jak się chce zarobić to trzeba na czymś się znać. A jeśli chodzi o mieszkanie to trzeba o nie dbać jakby mieszkało się w swoim w kraju. Bylem skierowany do pracy a tej firmie na stanowisko operatora żurawi wieżowych i powiem szczerze że współpraca z Niemcami układała mi się bardzo dobrze no ale trzeba znać przede wszystkim j. niemiecki. A jeżeli chodzi o zarobki to , to jest tajemnica służbowa ale nie narzekać nie mogłem. Pozdrawiam całą kadrę kierowniczą.

Alan
@Vito22

Vito22 to dlaczego już nie pracujesz ?

Marko
@Vito22

To dlaczego tam już nie pracujesz jak jest taki miodek?

Paulina

@Alan, a Ty pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w LUGRA? Jakie stanowisko Cię interesuje? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w LUGRA w Warszawie? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu? Jakie warunki oferuje ten pracodawca?

Paulina

@Vito22, a długo pracowałeś w Lugra? Czy pracownikom przysługiwały jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? Rozważasz powrót do Lugra? Na stronie internetowej firmy wciąż nie widać nowych ogłoszeń o pracę - może firma prowadzi je w bardziej tradycyjnej formie? Czy ktoś wie coś na ten temat?

Paulina

@żak, długo pracowałeś w Lugra? Co musiałoby się zmienić w firmie, abyś rozważył powrót do tego miejsca pracy? @admin 2018, upominam Cię, że na forum nie obrażamy ani siebie wzajemnie, ani osób trzecich. Jeśli masz do powiedzenia coś konstruktywnego o pracodawcy, to zachęcam. @Jack, możesz napisać coś więcej na temat warunków zakwaterowania? Wiele osób jest zainteresowanych tym tematem. Na stronie internetowej nie ma aktualnych ofert pracy, ale podany jest kontakt do Działu Zatrudnienia. Zainteresowani pracą proszeni są o kontakt pod adresem mailowym lub nr tel (znajdziecie go w zakładce Kontakt). Będziecie aplikować do pracy w Lugra?

Jack

Odnośnie mieszkania na Pilsach. Jest nowy tak zwany haus majster. Gościu nie zna znaczenia naewr tego słowa A nim jest. I wiecznie pijany chodzi a uważa się za nie wiadomo kogo . No a co do zarobków zależy jak to pracuje . Nie jest źle

Maciej
@Jack

Proponowali mi zatrudnienie w tej firmie na terenie Niemiec jako spawacz. I zaiwaniam się, czy warto. Jakie są zarobki? Czy mieszkania są względne - chodzi o warunki? Duże są opłaty dodatkowe? Czekam na info.

żak

Czytam te wasze opinie nie które z nich to sama wazelina ja tam pracowałem więc nie piszcie ze tam jest taki miodek bo nigdzie go niema ale tam gdzie mnie zakwaterowali to naprawdę była porażka wypłaty też sporo do życzenia prawda że pracuje tam sporo nygusów na których trzeba pracować Życzę nowo zatrudnionym żeby trafili lepiej niż ja osobiście nie polecam

admin 2018

Oj zebyscie tacy byli sprytni i chetni do pracy jak do wypisywania bzdur. W Warszawie chcecie sie za wszelka cene dostac do pracy w Niemczech, mimo braku odpowiednich kwalifikacji zawodowych. Stada mlodych nierobow jedzie na saksy ledwo trzymajac mlotek czy cegi w lapach. Zamroczeni alkoholem i narkotykami nie potraficie nawet segregowac smieci do smietnikow, lepiej wyrzucic byle gdzie, a utrzymanie w czystosci kwater graniczy z cudem. Tu jest prawda, ze syfiasta rodzinna atmosfere wyssaliscie z mlekiem matki i przywiezliscie do Reichu. Udajecie ze pracujecie a okres swiat spedzacie na chorobowym, tak was Firma Lugra rozpieszcza.Kurniki pierwsze sie uczcie budowac a pozniej budowa a czytanie planow to czarna magia dla was i wy chcecie miec Fachowca nie wiem za co Helfer to jest za duzo dla was!!!!!!!

Mirek
@admin 2018

Oj oj, a kto tych ludzi wysłał do pracy - pewnie taki sam i potem ich obraza

rob

jedno mogę powiedzieć jak ktoś nie potrafi liczyć i lubi mieszkać w stajni to tam będzie mu dobrze.

Krzysiek

Pracowałem w lugrze ze stawkami to prawda co miesiąc inaczej a na rozmowie w Warszawie obiecują 1800-2000 tysiące a w rzeczywisty wynik różni się o setek gdy zapytasz dlaczego w odpowiedzi usłyszysz to niemożliwe jednym słowem kasa tam zależy od wazeliny a nie od roboty warunki socjalne...........pewnie ktoś pisał o alasce przydupniki biorą dobre pokoje a reszta idzie w ten syf na dole pamiętam te kupę śmieci którą kazali sprzątać nowym bo grubas powiedział że to ich worki jednym słowem szkoda na nich strzępić języka ja sobie odpuściłem jak ktoś ma trochę szacunku dla siebie to nie polecam

Biegem po budowie,jak zejdziesz o 14-stej na przerwę to kierownik obniży stawkę i obetnie godziny.lepiej odrazu jechać domu bo i tak nie zarobisz.kwatery jak trafisz,ja trafiłem do miejscowości pilsach salmonella by tam zdechła rozumiem że to wina ludzi ale dlaczego nowi maję to sprzątać jeśli ktoś nazywa to rodzinną atmosferą to zależy kto jak ma w domu.jak czytam opinie tej pani to ja chyba w innej lugrze pracuje

Paulina

@BC, Twoja opinia odstaje od reszty tutaj zamieszczanych. Skoro tyle lat w Lugrze pracowałeś, czy mógłbyś podzielić się bardziej szczegółowymi informacjami, tj. formą zatrudnienia, ubezpieczenia, benefitów, urlopów, itp.? Wiele osób nadal myśli o zatrudnieniu tutaj, więc takie informacje na pewno będą przydatne.

Paulina

@Gość na dzisiejszym rynku pracy coraz cześciej warunki zatrudnienia są indywidualna kwestia i zależą od wielu czynników, jak np. doświadczenie zawodowe. Najlepiej wziąć udział w rekrutacji i osobiście ocenić to, co firma ma do zaoferowania Tobie.

chciałem zmienić robotę ale to co tu czytam odstrasza mnie i nie wiem sam teraz co robic?Piszecie o kiepskich warunkach i wogóle to jak to jest naprawde.

Paulina

@Krm zatem stawka godzinowa nie jest ustalana na początku współpracy z Lugra? Na ich stronie internetowej widnieje informacja o zatrudnionych 250 pracownikach, czy tyle osób godziłoby się na tak niejasne warunki? Czy ktoś z aktualnych pracowników może potwierdzić takie informacje? Na pewno wiele osób nadal myśli o zatrudnieniu tutaj więc dobrze byłoby mieć rzetelne informacje.

krm
@Paulina

Nie wierzysz to spróbuj . co z tego stawka niby fachowca 14 70 brutto a puźniej się okazuje 10 z groszami a z tego co wiem to dużo więcej osób zatrudniają ale 80% to dziadki którzy już muszą robić

tuluzanin

Pracowalem w Lugrze kiedy startowali we Francji, ponad 10 lat temu. Kiepskie warunki mieszkaniowe, duzo roboty i trzeba bylo wiedziec z kim pic gorzale. Beton trzymal sie mocno, pewien majster z przeszloscia w Bialolece HR vel "Asteriks" doprowadzal do obalenia kazdego koordynatora projektu, dopiero odpuscil gdy kontraktem zarzadzala kochanka prezesa AK z pomoca mlodego goscia z Krakowa O, ktorego HR tez nie znosil ale czasem byl mu potrzebny. Ogolnie bylo do wytrzymania. czy Lugra ma jeszcze roboty we Francji, w Tuluzie ?

Franek

Witam polecam tą Firmę. Wyplacalna wszystkie dodatki do odzyskania typu Kindergeld, zwrot podatku wysoki gdyż jest naliczany z 1 klasy podatkowej, urlop też w całości wypłacany za Ca ły rok przez sokabau. Pomoc biura w załatwieniu wszystkich dokumentów potrzebnych do urzędów Polskich i Niemieckich. Robiłem w 2 firmach polskich w delegacji w Niemczech po kilka lat i w Lugrze jestem już 4 lata i jestem zadowolony. Polecam tą firmę. Wypłata za Ca ły miesiąc przepracowany ok 2000 zł + - zależy od podatku. Zgadza się robi się po 10 godzin dziennie Ale to ze względu na to ze sa dwie przerwy po 0.5 godziny. Nadzór jest jaki jest Ale mi by się nie chciało nianczyc niektórych pracowników którzy piją na umur a później Kierownik jeździ z nim na detox.

Przetrwaj

Wiesz co, nie wiem skąd masz takie informacje, Twój mąż to chyba jakoś skrajnie przesadza, bo takie rzeczy się tutaj jeszcze nigdy nie działy, ana pewno już nie na wyjazdach tym bardziej tak daleko od domu, ma przecież podpisaną umowę to o co w ogóle chodzi

Czlowiek

Nie dajcie się zwieść!!!! Banda oszustów! Mąż pojechał wczoraj miał trafić do Weeze dojechał w nocy z kolegą i mimo podpisanej w WARSZAWIE umowy ' SZEFUNCIO' otwiera drzwi i raz z morda do nich co tu robią ze miejsca w domu nie ma ze do łazienki maga iść spać jak psy ! Co to kur.. ma być?! MĄŻ padniety spał w aucie zaraz wraca do Pl Polski. Z tego co się dowiedział pracują tam po 12h a płacą im za 8,do tego płacisz za kwaterę!! Co to ma być ?!?!?! Kto doda mojemu mężowi teraz sił żeby wrócił cały i zdrowy to prawie 10h jazdy ! A za paliwo ?! Porażka wystrzegajcie się

rysiek

Czy ktoś może odpowiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko cieśla szalunkowy na budowie

Zostaw merytoryczną opinię o LUGRA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LUGRA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUGRA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUGRA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUGRA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LUGRA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUGRA Sp. z o.o.