Opinie o Meble Bugajski w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Meble Bugajski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Meble Bugajski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Bugajski w Nowy Sącz

Legion

Wszyscy dziękujemy Panu prezesowi za brak premii świątecznej, jak i brak chociażby życzeń świątecznych.

Hutra
@Legion

A czy chociaz raz one byly?Ogarnijcie sie ludzie i przestancie wierzyc bugajskiemu

@Hutra

Oczywiście że nie, dlatego powinno to dać do myślenia, wszystkie szanujące zakłady wypłacają takowe premie

Haha
@Legion

Jak to nie było premii? Na jednym z działów przynajmniej była....ujemna...ludzie dostali połowę z tego co zwykle....

alabastrowe jezioro
@Hutra

Znam osobę, która tam sie przeniosła i mówi, że każda godzina dodatkowa 100% płatna i mega premie, wiec jestem ciekawa czy to niezadowolony pracownik, czy kumpela sciemnia?

Hutra
@alabastrowe jezioro

Poplakalam się jak to przeczytałam ze śmiechu .Nawet na czas wypłat nie ma zawsze a co dopiero 100 %płatne ????????????

Jak można robić takie dziadowskie meble za takie pieniądze...

Ksawier
@Adam

Co to znaczy dziadowskie, ja mam ich meble u siebie i jakoś ja nie narzekam są bardzo wygodne i eleganckie

Bimbek

Trochę tu sa nie którzy śmieszni ale będę bronił tych którzy prawdę mówią o złym traktowaniu i nie wypłacanych pieniądzach z miesiąca na miesiąc A kazuja krwacowym robić po 10 godzin za darmo najpierw niech pan Bugajski odda ludziom pieniądze a później żąda pracy .obyś pracy tam jest i tyle inspekcja pracy opłacona i nikt nic nie widzi dopóki sie cos nie stanie a ta beygadzistka niech sama siadzie i szyje jak taka mądra jak jej płaca co miesiąc to niech robi a rozkazuję ludziom.

Krzysztof
@Bimbek

Wiesz coś na temat kłopotów z wypłacalnością tej firmy? Jak duże są te opóźnienia i ile zalega pracodawca? Co mógłbyś powiedzieć o złym traktowaniu, jakie konkretnie sytuacje mogą na to wskazywać? Chciałem Ci zwrócić także uwagę na to, że nie wolno podawać żadnych danych osobowych na forum publiczne, jest to nie tylko niezgodne z regulaminem GoWork.pl, ale i rozporządzeniem RODO. Będę Ci wdzięczny za relację.

Zenek

Jesteście pewni, że te negatywne opinie są w pełni uzasadnione. Łatwo kogoś skrzywdzić!

były_pracownik
@Zenek

tak negatywne opinie są jak najbardziej adekwatne

Teresa
@były_pracownik

Rozumiem - masz oczywiście pełne prawo do takiego zdania. Mi obiło się o uszy, że Meble Bugajski to firma godna polecenia jako miejsce pracy. Tak czy inaczej - bardzo chętnie poznamy konkretne powody Twojej niechęci. Z czym są one związane? Czy może chodzi o zarobki?

Magazynier

Śmiech! Pusty... Najwyraźniej mają tak mało chętnych do pracy, że próbowano mnie prawie do niej "zmusić".

Czy jestem zainteresowany pracą, "bo panowie przychodzą tylko po pieczątkę na skierowaniu". A pani kadrowa się dziwi, bo wszak oferuje całe 2100 zł brutto... ;-)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ixi

PIP skontroluje.

Anioł Zagłady

Czas na strajk,albo zgroszenie tego do Państwowej Inspekcji Pracy. Koniec tego poniżania ludzi i wynagrodzeń prosto z Chin lub Ukrainy .

Idd
@Anioł Zagłady

Mozesz wyjasnic swoja opinie? Jakie ponizanie i jakie warunki pracy placy?

Kolega Anioła Zagłady
@Idd

Zgadzam się z Aniołem Zagłady. Najlepszym przykładem jest Pani brygadzistka (usunięte przez administratora)co pilnuje szyjących krawcowych. "MISZCZ" na mistrzami..nawet nie wiem skąd Bugajski wytrzasnął taką(usunięte przez administratora)osobę(usunięte przez administratora)

Tapi

Pracuje na stanowisku tapicer, odkąd wprowadzili akordowy system wynagrodzeń można dużo więcej zarobić.Wszysycy są zmotywowani do pracy,Ile wyrobisz normy tyle pieniędzy dostaniesz.Jak dla mnie super opcja bo wynagrodzenia są o wiele wyższe przez to.

ByŁy pracownik

Pracowałem w tej firmie jakieś piętnaście lat temu! Mordownia za kiepskie pieniądze, do dzisiaj mam nie wypłacone za nadgodziny, wtedy nikomu nie płacił,' boss' Bugajski a było tych godzin dużo! Atmosfera fatalna, strach się było odezwać na jakikolwiek temat! Pracowałem jako rencista ciężko i bez żadnych ulg! Zwolniony zostałem po pięciu latach pracy za upomnienie się o wyższy zarobek! A dodam że pół roku pracowałem bez żadnej umowy! Dużo można by pisać złego o firmie Bugajski meble ale szkoda czasu! Dodam jeszcze że kreujący się na wielkiego bonza p. Bugajski nie zasługiwał nigdy na jakikolwiek pozytywny tytuł chociażby jeździł najnowszym ferrari!

Wnerwiony!!

Ja się pytam gdzie są te premie co dziś miały być??!!

JeszczeBardziejWnerwiony!!
@Wnerwiony!!

Ja się pytam gdzie, są nadgodziny, które miały być wypłacone przed świętami....!!!!!!!!!!! Chwalą się obrotem, a nie potrafią wypłacić nam tych marnych groszy, które mamy na wypłatę. Tylko wiecznie mało i mało zrobione....

@JeszczeBardziejWnerwiony!!

Czy próbowałeś zgłaszać swoje uwagi bezpośrednio do firmy Meble Bugajski? Użytkownicy forum nie będą w stanie pomóc Ci w rozwiązaniu tego problemu. Wyłącznie szefostwo ma tu moc decyzyjną i do nich powinieneś udać się prosząc o wyjaśnienie sytuacji. A może sytuacja już się wyjaśniła?

Rozczarowanie

Żenada. Dzisiaj mamy 14 listopada a pensji za poprzedni miesiąc nadal nie ma.

@Rozczarowanie

Czy zgłosiłeś się ze swoim problemem do działu Kadr i Płac? Tam z pewnością otrzymasz informację na nurtujące Cię kwestie. Na forum nikt nie zna powodów opóźnienia wynagrodzenia, zatem nikt nie będzie mógł Ci pomóc.

@Rozczarowanie

Podobno będą w piątek , ale czy ten ???

Justyna

Czy jesteś w dalszym ciągu pracownikiem Mebli Bugajski? Jeśli tak, powiesz nam, jak obecnie przedstawia się sytuacja w firmie? Co - oprócz kwestii finansowych, jest dla Ciebie istotnym aspektem pracy w Meblach Bugajski?

anonim123
@Rozczarowanie

Państwowa Inspekcja Pracy Oddział w Nowym Sączu Jana Długosza 73, 33-300 Nowy Sącz

Dionizos
@anonim123

Oni tylko w necie potrafią płakać, nikt się tam nie pofatyguje ^^

Xyz

NIECH ZMIENIĄ BRYGADZISTKE NA SZWALNI! OBECNA TO JEDEN WIELKI ŻART I ROZCZAROWANIE!

@Xyz

Jeżeli masz zastrzeżenia co do kadr, to warto, abyś zgłosił je do szefostwa. Pamiętaj, że w takich sytuacjach swoją decyzję należy odpowiednio uargumentować. Na forum nikt nie będzie w stanie pomóc Ci w rozwiązaniu opisanej sytuacji.

Pracownik produkcji

Powiem w wielki skrócie, pani planistka I. jest nieodpowiednia na swoim stanowisku. Od razu jak weszła na stanowisko poprzedniego kierownika, już widziałem że bedzie z tego niezła SZOPKA....

Żal
@Pracownik produkcji

Jak macie coś do niej, czy do niego, czy do kogoś to powiedzcie prosto w oczy a nie chowajcie sie jak szczury. Żenada. Jesteście hejterami zalosnymi. Porażka człowieczeństwa. Dzięki Bogu że nie robię w takiej firmie jak wasza...

Śmieszne ...
@Żal

Co z tego jak się powie prosto w oczy jak potem wywraca kota ogonem nie dość że potem powie co innego i ma z tego wszystkiego te słowa głęboko w 4 literach...

@Śmieszne ...

To się tyczy całego naszego kierownictwa. Zawsze wszystko jest tak obrócone , że to pracownik jest winny. A jak się im zwróci o coś uwage, albo się nie zgadza z ich zdaniem, albo po prostu ma się rację w jakiejś kwestii. To traktują to jako podważanie ich kompetencji, a potem tylko się mszczą na tej osobie.

Kupujaca

Firma Bugajski ma super piekne mebelki. Polecam kazdemu zwlaszcza te ze skory. Ja kupilam 4 lata temu i sa cudne lacznie z dywanem. Najlepsze mebelki w Nowym Saczu i najwyzszej jakosci jak Ci zalezy na pieknym mieszkaniu polecam Firme Bugajski. Firma sprawdzona i pewna od 20 lat.

inspektor_jakości
@Kupujaca

chyba z ekoskóry, firma nie produkuje mebli ze skóry

Ujo
@inspektor_jakości

Produkuje że skóry.. sugeruję zapoznać się z ofertą. .. żenada

Witam pytam o opinie stanowiska tapicer meblowy pracuje w kalmarze ale tam jest chyba nie lepiej pracodawca nie daje umowy zlecenia dopiero po 2,3 miesiacach zleceniowka a pozniej jak ma dobry dzien dostaniesz o prace na 3 miesiace ale zanim zaczniesz robisz na czarno przez te 2,3 miesiace i zarobisz 1600zl z tego sam musze zaplacic ubezpieczenie i wszystkie skladki w wysokosci 1230zl + dojazd 250zl i za co zyc? u bugajskiego jest to samo? chce robic w tym zawodzie ale jak widac za te pieniadze sie nie da na budowie ukrainiec wiecej zarobi jeszcze ma zaplacone ubezpieczenie

@1236

zapomnialem dodac ze pracuje sie tylko 8h ale czy to godziny czy akord orobic sie trzeba nawet gorzej niz na budowie bo tu ledwo 8h przepracuje i nie ma sie sily na wiecej a na budowie po 12h i nie byles tak wydymany

niezależny
@1236

Wszyscy pracownicy od pierwszego dnia zatrudniani są na umowę o pracę na czas próbny 3 miesiące. Potem dalej umowa o pracę. Wszyscy są przeszkoleni z BHP i mają badania lekarskie. Wszyscy dostają ubrania i sprzęt ochronny. Każdy ma swoją szafkę. Wynagrodzenie na początku, gdy pracownik nie ma żadnego doświadczenia, 2100 zł brutto. Przy posiadanym doświadczeniu i umiejętnościach może być więcej. Po 3 miesiącach każdy pracownik podlega dodatkowemu systemowi premiowania. Jeżeli jest to doświadczony pracownik premia może być naliczana od samego początku. Dodatkowo, na tapicerni jest indywidualny system motywacji, co daje możliwość zarobienia większych pieniędzy.

@niezależny

Skoro oferujecie stawki najnizsze krakowe to czemu nie placicie w terminie? To nie przelewy kwoty typu 100tys ze ida kilka dni

O. Wize że następne pracownice się zwolniły nie ma co super firma ciekawe czy wyplata będzie na czas

czy to prawda że na szwalni jest aż 4 brygadzistki ???

Szwaczka
@Monika

No 200 brygadzistow co Ci do tego !

@Szwaczka

to że tam jedna nie ma co robić a co dopiero 4 plus kierowniczka .... !!!

@Monika

Nie znasz ich zadan to nie wypowiadaj sie subiektywnie glupio na ich temat !!! Oni maja wieksza odpowiedzialnosc za firme niz zwykly pracownik !!Nic nie wiesz a piszesz chore po prostu. Chyba Ci sie nudzi to piszesz glupoty.

o widzisz zabolało cię pewnie jesteś jedną z nich i bierzesz pieniądze za ściemnianie i nic nie robienie .... ale na układy nie ma rady !!! dobrze że już tam nie pracuje i nie muszę harować na ciebie !!!!

Zainteresowana

Czy już była premia?

qaz

Czy ktoś wie kiedy będzie wypłata? Już bank się upomina o hipoteke a nie mam z czego zapłącić ...

No tak firma schodzi na p...... Skoro najlepsze pracownice się zwalniają to coś jest nie tak pracownice które zębami i nogami broniły firmy a zwłaszcza pani brygadzistki B

Pracownice
@anonymous

Mysmy sie zwolnily bo prace mamy na miejscu a teraz latwo z praca. Jak ktos 300zl wydaje na paliwo to szuka blizej. Nie wiesz to nie pisz. Nie szukaj igly w calym. Co Cie to obchodzi.

Awg

Aa i nie zapomnijcie że premia w tym i w przyszłym miesiącu będzie obcięta, za to, że byliśmy na urlopie :) Tylko nie wiadomo kiedy ona bedzie.

wujek_stefanka
@Awg

Ty tu o premiach, a z tego co wiem to jeszcze nie wszyscy u was wypłaty dostali :D

JAGODA
@Awg

jak to nie będzie ??? chyba Monisia zapomniała już jak ją Wiśnia wywalił na zbity pysk !!! ona chyba myśli że tu karierę zrobi .... oj na pewno grubo się myli !!!!!!!

Awg
@JAGODA

Napisałem że nie wiadomo kiedy będzie, a nie że nie będzie :) Ale i tak za wesoło nie jest

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Bugajski - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Meble Bugajski?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Bugajski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Bugajski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meble Bugajski?

Kandydaci do pracy w Meble Bugajski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meble Bugajski
1.3/5 Na podstawie 248 ocen.
  • Tarnowska 164C
    33-300 Nowy Sącz