Opinie o LAMINTEX SP. Z.O.O. w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LAMINTEX SP. Z.O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie LAMINTEX SP. Z.O.O. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAMINTEX SP. Z.O.O. w Nowy Sącz

Mój mąż pracuje w tej firmie od kilku lat. Zarobki dużo wyższe niż w innych firmach w Nowym Sączu.

Marcela
@Anna

Dużo wyższe, tzn. ile teraz można zarobić? My z mężem się przeprowadzamy dopiero, więc nie znamy stawek. Oprócz zarobków coś godnego pochwały jest, np. benefity, atmosfera?

Julka Nowy wpis

Nie wiecie czasem ile tego doświadczenia na podobnym lub tym samym stanowisku chcą od specjalisty ds. planowania produkcji? mam tylko rok za sobą i teraz nie wiem na ile jest sens aplikować. w razie czego po jakim czasie odpowiadają?

Kamil Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jak wygląda praca na produkcji w formie 4 zmianowej, praca jest ciężka? Jak z zarobkami?

Z tymi podwyżkami wynagrodzenia to sprawdzona informacja jest? nikt kompletnie się co do tego nie ustosunkował a mnie tym czasem zastanawiała proponowana stawka dla Senior Key Account Managera, bo nie została wpisana podstawa w tych aktualnych ofertach. Ciekawe czy język specjalizacji na nią wpływa

Paweł Nowy wpis

Podobno maja być podwyżki w firmie wynagrodzenia.

Pracownik Produkcji

Rozmowa to zwykłe (usunięte przez administratora) żeby nakłonić ludzi do pracy miłą rozmową. Gdy wejdziesz na hale dopiero zobaczysz że wcale nie jest tak kolorwo. W lato temperatury siegają 30-40 stopni, cały czas ogromny huk. Dyrektor powie Tobie daną rzecz poczym póżniej sie wypiera że tego nie mówił. Jeden kierwonik zwykły nerwus z wiecznie niezadowolną miną bo wiecznie jest mało zrobione. Nieważne że norma to 750 na 12h, zrobisz 1100 na 12 h i nadal jest mało. Na przerwe idzie sie przez cały magazyn, 5 min w dwie strony podczas gdy przerwy jest 15 min. Jedyny plus tej pracy że wiekszosc pracowników jest wporzadku i mozna się posmiać z nimi na przerwie. O kadrze biurowej nie wypowiadam się nawet, zwykła banda cwaniaczków pod krawatem myśląca o pracownikach jak o smieciach i mająca gdzieś ich potrzeby. Nie pozdrawiam i trzymam kciuki żeby ten zakład upadł jak najszybciej :*

Rozmowa nie jest trudna biorą kogo leci bo cały czas się ludzie zwalniają tam. Rąk do pracy im brakuje do takiego stopnia że mają ogłoszenie nawet w biurze pracy i przychodzą cwierc mózgi bo inaczej ich nie jestem w stanie nazwać.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Cześć, zastanawiam się generalnie ile osób może teraz pracować przy zaopatrzeniu i w jakiej atmosferze. Tak jak w lutym ktoś pisał, że będzie kandydował tak parę dni temu znowu dodano ofertę i po prostu ciekawi mnie czy to ze względu na rozwój czy jednak rotację?

Jeśli już ktoś do awansów nawiązywał to jakich można się spodziewać w biurze? myślę konkretniej o specjaliście ds. zaopatrzenia. Planuje aplikować na te ofertę, nie ma w niej wskazanych zarobków, zastanawiam się więc czy będą po prostu rynkowe? Albo wyższe? Jak oceniacie ten dział?

HH

Bez problemu można awansować z pracownika na brygadzistę, mimo wszystko opisze ktoś jakoś bardziej szczegółowo ten proces? dodatkowo powiedzcie mi kiedy ostatnio na produkcje kogoś do was szukali? Nie widzę bieżących ofert a chciałem sobie warunki sprawdzić. Nie ma rotacji czy musze gdzieś indziej popatrzeć?

Ze względu na co? :D podwyżki ostatecznie wpadły tak jak ktoś kiedyś już tu zapowiedział? Macie teraz parę ofert do siebie wiec po pierwsze ciekawi mnie czy piszesz ze strony biura czy może produkcji? ja myślę o tej ofercie dla operatora, która niedawno wrzucili

Podobno każdy pracownik od stycznia ma dostać 400 złotych podwyżki od stycznia.

Skąd masz takie informacje, dasz znać? i nawet jeśli faktycznie te 400 to dosłownie na każdym stanowisku przysługuje? Nawet gdy ktoś zarabia obecnie grubo ponad minimalna? Będziecie mieć przy tym jakiś aneks podsyłany? Często na umowie cos się tu zmienia?

Zadowolony pracownik

Zarobki oraz benefity sprawiają że w porównaniu do konkurencji (może poza Wiśniowski) praca w tym miejscu jest bardzo dobrym wyborem. U nas jak najbardziej jest super, firma kondycyjnie jest super.Dobrze myślący, perspektywicznie i przewidywalnie myślący zarząd to podwalina sukcesu firmy teraz, zaraz i kiedyś.

Kalina
@Zadowolony pracownik

Piszesz o perspektyw stycznym podejściu. Ciekawi mnie przy tym to jakie zatem perspektywy szykują się na kolejny rok względem warunków pracy? macie jakieś konkretne plany do wdrożenia? W jaki sposób jesteście o tym informowani?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Key Account Manager w firmie LAMINTEX SP. Z.O.O.?

Tomasz

Przy świętach otrzymuje się premię. Na Boże Narodzenie są nieduże paczki dla dzieci pracowników

Tomasz

Pracowałem w firmie Lamintex przez 3 lata (do 2022), mam bardzo dobre wspomnienia. Dużo możliwości rozwoju, wypłaty w porządku i na czas, szefostwo również ok. Bardzo pozytywna atmosfera i zgrany zespół (serdecznie pozdrawiam kolegów ). Zdarzały się różne problemy, ale wszystko było rozwiązywane na stopie partnerskiej. Mam nadzieję, że po powrocie do PL znajdzie się jeszcze dla mnie tam miejsce.

@Tomasz

Trzy lata to sporo, mówią same za siebie:) Mógłbyś napisać coś więcej o rozwoju? I zarobkach? Jak firma podchodzi do tematu premii czy podwyżek? Co do zespołu, sami sprawiliście ze atmosfera na plus i jest zgrany, czy firma organizuje jakieś integracje i dba o to?

podwyzka

Czy to prawda ze kazdy pracownik dostal 1000 zlotych podwyzki ?

Adka
@podwyzka

A skąd masz takie informacje? Też mnie to teraz zaciekawiło. Aktualnie szukam pracy i jeżeli dają tutaj takie podwyżki to chętnie bym się zatrudniła. I to na każdym stanowisku takie podwyżki były? Czy tylko wybrane?

Marcela
@Anna

Witam, czy jest możliwość zdobycia pracy w zakresie korzystania z oprogramowania typu AutoCAD, inventora, solid itp? Prace typowo technologiczno-konstrukcyjne. Czy będąc studentem, miałbym możliwość zdobycia doświadczenia w tym zakresie mając podstawy ze studiów?

Barbara

Witam. Pracuję w Krakowie chciałabym wrócić do mojego rodzinnego Nowego Sącza. Interesuje mnie stanowisko: specjalista ds. sprzedaży. Pracuję na tym samym stanowisku. Pracuję w języku francuskim i czasami angielskim. Staż pracy 4 lata. Po wcześniejszych komentarzach wnioskuję, że są tutaj osoby pracujące w tej firmie .. Z racji tego, że to ponad 100km ode mnie to czy ktoś z Państwa mógłby udzielić informacji na temat zarobków. Obecnie moje zarobki kształtują się w przedziale 3600-4000 netto. Jednak moja pensja stoi w miejscu, a firma od kilku miesięcy bije rekordy zleceń nawet w okresie zimowym. Brak szans na podwyżki. Jak wygląda wynagrodzenie w Państwa firmie? Przedział? Jeżeli ktoś może udzielić mi rzetelną informację to pójdę na urlop , przyjadę na rozmowę i być może od lipca dołączę do zespołu. Pozdrawiam.

Dominika Michalska
@Barbara

Pani Barbaro, Proszę o kontakt. Dominika.michalska@lamintex.pl

Jakie wynagrodzenie na produkcji?

Pracowałem w firmie WIMED przez 4 latami (do 2019), mam bardzo dobre wspomnienia. Wypłaty w porządku i na czas, szefostwo również ok. Bardzo pozytywna atmosfera i zgrany zespół (serdecznie pozdrawiam kolegów ). Zdarzały się różne problemy, ale wszystko było rozwiązywane na stopie partnerskiej. Mam nadzieję, że po powrocie do PL znajdzie się jeszcze dla mnie tam miejsce.

Co firma Lamintex oferuje, zapewnia pracownikom ?

Agata
@Adam

Pewnie zależy jeszcze w jakim obszarze? o co konkretnie pytasz? Są tu może jakieś warunki, które przysługują jedynie na wybranych stanowiskach? Ile ich tak właściwie jest tu obecnie?

Zostaw merytoryczną opinię o LAMINTEX SP. Z.O.O. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w LAMINTEX SP. Z.O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy LAMINTEX SP. Z.O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAMINTEX SP. Z.O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LAMINTEX SP. Z.O.O.?

Kandydaci do pracy w LAMINTEX SP. Z.O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LAMINTEX SP. Z.O.O.