Opinie o P.P.H.U. Safex 1 Elżbieta Witowska w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.P.H.U. Safex 1 Elżbieta Witowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie P.P.H.U. Safex 1 Elżbieta Witowska o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Safex 1 Elżbieta Witowska w Nowy Sącz

witkowski Nowy wpis

Bardzo nie kometenta firma zawiodłem się na nich na początku wszystko w porzodku dopiero potem się zaczynają problemy jak przychodzi do wypłaty i zwlekanie że jeszcze nie dostał pieniedzy od zleceniodawcy a w koncu okazuje się że za darmo robisz nie polecam nawet najgorszemu wrogowi tej firmy.

Siger Nowy wpis

Bardzo nie kompetentny pracodawca który ludzią zalega z wypłatami nie poleca tej firmy nikomu chyba ze chcesz robic za darmo

Madzia Nowy wpis

@Hakkk a ile mieli Ci wyplacić?

@Hakk Nowy wpis
@Madzia

4 tys

Madzia

@haks czy wypłacili Ci już Twoje wynagrodzenie ?

Hakkk
@Madzia

Oni wogule ludzią z pieniedzmi zalegają a pieniedzy do tej pory nie dostałem

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.P.H.U. Safex 1 Elżbieta Witowska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
W

Przestrzegam przed współpracą, powiązanie z firmą JUMI SP. Z O.O.

@W

@W Co zawiodło Cię podczas współpracy z Safex 1? Niedotrzymanie terminów, czy jakiś inny powód?

Haks

Pracodawca jest nie słowny zalega ludzią z pieniędzmi proszę uważajcie na takich pracodawców z początku wszystko jest dobrze a przyjdzie dzień wypłaty i pieniędzy nie ma

Jur..

(usunięte przez administratora) którzy nie płacą pracowniką pieniedzy

Pra..

Nie polecam szkoda czasu na taką firmę

Exxx

Ta firma bardzo źle traktuje ludzi nikomu tej firmy nie polecam (usunięte przez administratora)

Bystry

Firma nie godna polecenia(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Safex 1 Elżbieta Witowska - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Safex 1 Elżbieta Witowska?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Safex 1 Elżbieta Witowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. Safex 1 Elżbieta Witowska?

P.P.H.U. Safex 1 Elżbieta Witowska
  • Leopolda Kwiatkowskiego 7