Opinie o Timher Projekt Grzegorz Herbich w Tęgoborze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Timher Projekt Grzegorz Herbich. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Timher Projekt Grzegorz Herbich o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timher Projekt Grzegorz Herbich w Tęgoborze

Kierowca

Tak sobie siedzę i czytam. I oczom nie wieżę skąd co niektórzy piszą. Jestem najstarszym stażem kierowcą w tej firmie. Miałem ponad dwuletnią przerwę w jeździe ale wróciłem właśnie do tej firmy bo nie miałem szefa który idzie tak na rękę kierowcy. Przez te wszystkie lata nie czekałem ani dnia na swoje pieniądze. Fakt jest taki że nie raz trzeba się wysilić i przejechać trochę więcej godzin . Ale jak ktoś chce jeździć po osiem godz.niech idzie na duże. Każdy potrafi narzekać a nie patrzy na to że nie raz wpada na weekend 500 km przejedzie to w pół dnia i odpoczywa a za to ma zapłacone. Także jeżeli się rozchodzi o mnie to nie mam zamiaru zmieniać firmy

@Kierowca zawodowy

Jak już wiesz kim jestem sam się przedstaw. Drugie już dawno nikt nie płaci od kilometra. A to że zewnętrzne spedycje każą spać po krzakach to tylko wina kierowcy ja od kiedy wszedł ten śmieszny przepis śpię cały czas w hotelach. I napiszę prosto jeżeli ktoś chce oceniać niech przedstawi dowody

długoletni kierowca Nowy wpis

Pracuje w firmie już od ponad 7 lat , szefostwo oraz pracownicy biurowi pomagają w problematycznych sytuacjach. Elastyczne podejście do czasu pracy i odpoczynku. Jeżeli szanujesz i dbasz o auto co 3 lata zmiana na nowe auto z salonu ( aktualnie jeżdżę rocznym Masterem). Jazda przeważnie po zachodniej Unii Europejskiej. Polecam osobom nastawionym na długoletnią współpracę

Kierowca zawodowy Nowy wpis
@długoletni kierowca

I gdzie ty pójdziesz z psem jeździć

@prawdziwy Nowy wpis

Witam szanowne osoby które wypisują nie stworzone rzeczy, firma jest godna polecenia, szef pomaga kierowca oraz pracownika tej firmy na tyle ile może niektórzy to wykorzystują. Ale mniejsza o to Zawsze można się dogadać odnośnie finansów i innych rzeczy. Kierowców których znam chwalą sobie pracę w tej firmie i spedytorów. Ps. Większość tych wpisów to jest przez to że komuś coś się nie spodobało i kazał pisać znajomym by jak najgorsza ocena była. Powodzenia dla tych ludzi. Którzy są ciągnięci za sznurki hahahaha.

Ile jest zmian w Timher Projekt Grzegorz Herbich?

GH

Szanowny panie Wojciechu H., nie był pan nigdy pracownikiem naszej firmy, a tym bardziej nie pracował pan jako kierowca. Podjął pan próbę współpracy z naszą firmą na zasadach B2B, próbując być spedytorem międzynarodowym. Wpis zamieszczony w dniu 04.12.2023 o godz. 07:56 na portalu GoWork.pl jest naruszeniem dobrego imienia firmy TIMHER PROJEKT Grzegorz Herbich i zostaną z tego wyciągnięte stosowne konsekwencje. GH

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Timher Projekt Grzegorz Herbich odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Timher Projekt Grzegorz Herbich?

Kierowca

Ja pracuję tam już parę ładnych lat i nie narzekam. Wiadomo bywają i spięcia ale na ogół jest bardzo dobrze

Водій

Якщо вже хтось і пішов роботи то будьте уважні й обережні на кожному кроці! Бо можуть просто кинути

Странник
@Водій

Просто интересная фраза "могут кинуть"! Так кинули или нет?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Timher Projekt Grzegorz Herbich?

Kierowca zawodowy

Sprecyzuj pytanie na jakie stanowisko ?

@Kierowca

Napisz jeszcze Paweł że trzeba spać po krzakach bo szkoda na hotele we Francji i jak była kilometrówka to co z tego że miałeś na weekend 500 km jak (usunięte przez administratora) zarobiłeś

Kierowca

Nie radzę nikomu iść do pracy w tej firmie, byk nie wypłaca pensji, wymyśla spóźnienia i inne rzeczy

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Timher Projekt Grzegorz Herbich? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

MAK

Tu chyba jedna ściema w tej firmie...

Na jakie benefity można liczyć w Timher Projekt Grzegorz Herbich?

Zadzwoń i zapytaj właściciela

George11

Witam poszukuję kontaktu do w/w firmy, jesli ktoś może pomóc to prosze o wiadomośc.

@George11

Radzę te firmę omijać z daleka tyranie jak nie wiem co nawet jeden kierowca zginął niestety a nic to nie nauczyło

@Kierowca zawodowy

Hej, pracowałeś w tej firmie? Piszesz, że tyranie ponad miarę, ale jest chociaż adekwatna zapłata za to? Czy zupełnie nie warto się interesować? Jakbyś mógł to napisz coś więcej o firmie, bo szczerze mówiąc zastanawiałem się nad aplikacją, ale po Twoim komentarzu mam wątpliwości.

@Piotr

Tak pracowałem w tej firmie kilka lat i żałuję stracony czas i zaraboki jak za taką robotę nie są zadowalające ale jak chcesz to możesz aplikować wiadomo że właściciel firmy powie ze brednie się wypisuje ale taka jest prawda

Bronisław
@Kierowca zawodowy

To znaczy ile zarabiałeś? Bo dla ciebie mogą być niezadowalające a innemu pasować. Podasz stawkę netto żeby się można zorientować?

iks
@Bronisław

Tobie tez ie przypasuje mówię ci.

@iks

Dlaczego tak uważasz? Przecież każdy człowiek jest inny, jednemu może pasować, drugiemu nie...

Dorota

Fajnie by było jakby ktoś tutaj napisał w końcu ile się w tej firmie zarabia. i ile kilometrów dziennie się przemierza. Bo tutaj widzę ciągle inne opinie

@Dorota

Zadzwoń do Grześka to ci powie ile się zarabia i ile kilometrów

@Kierowca zawodowy

A nie możesz Ty napisać, jeśli tam pracujesz i wiesz? Lepiej przeczytać to od pracownika, bo tak to ktoś może coś obiecać, a potem coś się zmieni i będzie zupełnie inaczej

@Dorota

Ja tak pracowałem kilka lat temu nie wiem jak jest teraz

Buska

Dystrybutorzy lecą w kulki z. Pracownikami Kazuja czekać do późnych godzin czy pracownik ma wyjazd czy jednak nie!!! Nie nadają się do ustalania wyjazdów jednym słowem do (usunięte przez administratora) firma!

Franciszek
@Buska

Czy pracując w Timher Projekt zdarzyła Ci się wcześniej już taka sytuacja? Jak to zajście usprawiedliwiało szefostwo? Liczę, że powiesz coś więcej, ciekawi mnie ta sprawa!

Czy w firmie Timher Projekt Grzegorz Herbich są regularne szkolenia pracownicze?

Driver

Chyba przez telefon...

Busiarz

Śmieszna firma... Gość nie chce jeździć bo z taką bazą nie da się wytrzymać... W tej firmie każdy kierowca jest zły. Z chwilą gdy cie przyjmą to i tak szukają kogoś lepszego. Niby 150 zł za dzień ale robisz 1000 lub więcej km... Więcej nie dadzą bo przecież każda trasa jest nieopłacalna... Teraz będą się bronić że niby byłem nieodpowiedzialny ale mam to w nosie, w obecnej firmie nie narzekają na mnie i jestem co dwa tygodnie w domu a nie co 4 jak by chcieli w Timher... Pozdrawiam

Grzegorz
@Busiarz

Szanowny Pan pomylił firmy !! Co za bzdury Pan pisze ?!?! Nikt u nas nie PRACOWAL I NIE PRACUJE ZA TAKĄ STAWKĘ 150 Nawet obcokrajowcy na początek otrzymują o wiele większą stawkę. Nie mam tras dziennych po 1000 km i więcej !! Średnia trasa dzienna Max 650 km. Proponuję się przedstawić a jeżeli nie to usunąć te oszczerstwa bo szkalowanie i psucie komuś opinii jest karalne i moze Pana to drogo kosztować Pozdrawiam Grzegorz H

Inny busiarz
@Grzegorz

150? Ja znam gościa który jeździł u was za 120 i na umowę zlecenie. Wiec nie pisz pan o oszczerstwach. Co ciekawe bardzo mało o was mówił. Ciężko się było coś od niego dowiedzieć na wasz temat

Jan

to ta firma jeszcze istnieje??? odradzam uczciwym kierowcą jakiejkolwiek współpracy z tymi naciągaczami za 180zł

Buziaczekodtadzia

Serdecznie NIE POZDRAWIAM Pana (usunięte przez administratora)właściciela "firmy" w ,ktorej na szczęście zakończyłem swoją "kariere" .A więc kilometry do oporu czas to pieniądz najlepiej zamień się w maszynę i jedź 24 h na dobę po czym dzwonią do Ciebie bo jeszcze nie dojechałeś na miejsce rozładunku do którego dojazd z punku A do punktu B jest nie do zrealizowania w ludzkiej rzeczywistości. Proponuje alby firma założyła prywatna linie Pendolino po całej Europie wtedy może 1000km uda się przejechać w ciągu godziny ;) Gratuluję odwagi A współczuję głupoty;) ludzie nie nabierajcie się;) Ps. 180 zł dniówka za 24 h jazdy ????????????Śmiech na sali buste busy !;) SZEROKOSCI ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Timher Projekt Grzegorz Herbich - Tęgoborze

• Jak się pracuje w Timher Projekt Grzegorz Herbich?

Zobacz opinie na temat firmy Timher Projekt Grzegorz Herbich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timher Projekt Grzegorz Herbich?

Timher Projekt Grzegorz Herbich
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 276
    33-312 Tęgoborze