Opinie o Meble Bugajski w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Meble Bugajski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Meble Bugajski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Bugajski w Nowy Sącz

X

Interesuje mnie osoba dyrektorka ...

y
@X

A co cię tak interesuje...

Ramzes
@y

Dzień dobry, czytając te wszystkie wasze wypowiedzi to śmiechu watre, każdy intersune się innymi osobami w firmie Bugajski, może zacznijmy od siebie by móc oceniać innych. Jeśli komuś nie podo a się praca w tej firmie może odejść, drzwi otwarte. Pozdrawiam czytelników i hejterów

Grzegorz
@Ramzes

To też nie oceniaj lizidupo, bo jesteś kierownikiem i udajesz anonima. Weźcie sobie ukraińców i afgańczyków do roboty. Spróbujecie ich wykolegować z kasą, to wtedy wspomnicie swoich rodowitych mieszkańców NS (których poniżaliście dla podbudowania własnego ego).

Rurik Ruroković

Poszedłem z ogłoszenia, chciałem drugą pracę. Przygotowałem CV i wysłałem. Dostałem telefon, przyjechałem. Stresowałem się, bo minęło dużo czasu od ostatniej pracy, to spałem 2 godziny(a poszedłem po 2 pracę). Pani sympatyczna, ale zadawała takie dziwne pytania, po co mi druga praca (to tak jakby po co mi była druga ręka, żeby się po (usunięte przez administratora) podrapać). Jak powiedziałem o doktoracie, to już nie zadzwoniły, bo się pewnie bali, że się wybiję. Mojego Taty znajomy, to Przyjaciel Szefa (powiedziałem mu to po fakcie), a on mówi, załatwię Ci (ja mówię, nie chce mieć załatwianego, bo musiałbym być wdzięczny. Ja sobie wszystko zasługuje, ciężką pracą... . Zawsze się sam zwalniałem, bo pracodawcy chcieli żebym był od niczego..., żebym się nie wybił. I tak gaszą ci Nowosądeccy pracodawcy ludzi). I tylko tyle na ten temat. Taka jest prawda, że bez koneksji, albo bez grania ofermy (to nie przyjmą, bo się boją konkurencji). I tyle w temacie... . Ja za to stworzę takie meble, jakie te ,ani IKER, ani Kaleta nigdy nie wejdą, bo są za to za mało rozgarnięci ; ). Powodzenia, jeszcze mnie docenicie, ale nie jako pracownika, a jako konkurenta : ), wtedy przypomnicie sobie opowieść o " Dawidzie i Goliacie" (lubię szukać motywacji do działania, daliście mi ją. Dziękuję. Zapisujecie się jako następni pracodawcy wredni wyzyskiwacze i asekuranci w całym Nowym Sączu i okolicach). Gdy będzie połączenie kolejowe i drogowe z Krakowem, będziecie piszczeć jak wszyscy pracodawcy w Nowym Sączu (którzy zmówili się w Ratuszu i stworzyli Holocaust pracy). W Krakowie nikt nikogo nie spyta ile prac ma, ale chętnie się spytają jakie ma ambicje samorealizacji, a ja nie będę wiecznie wycieruchą dla takich firm (bo mam ambicje, które poczują). Cieszę się, bo wyjechanie od Was do drogi głównej więcej mi czasu zabrało niż jeżdżenie po pipidówach za Nowym Sączem, ta wiocha Wielogłowy udaje Nowy Jork w godzinach szczytu.

Wiecznie młody M.
@Rurik Ruroković

Od Wielogłow to się odczep... Jak Ci tak źle to uciekaj do tego zajefajnego Krakowa... Tam nigdy nie ma korków. Życzę Ci powodzenia

Bożena
@Rurik Ruroković

Kurde, przykro się czyta. Jestem na etapie szukania pracy, myślałam by tam złożyć CV, raz już nawet byłam, to Pan, który przepuszcza powiedział mi, żebym szła daleko od tego prezesa, bo nie wiadomo jaki ma humor. I tak sobie pomyślałam, że co, to że idziemy razem w tym samym kierunku mogłoby być powodem - nie wiem, pobicia mnie? Dżizas... Jeśli tam ludzie się tak tego Pana boją, to może rzeczywiście jest coś na rzeczy.

Piotrek S.
@Wiecznie młody M.

Wielogłowy widać, że wiocha zabita dechami, same firmy a nad nimi nowobogaccy co wąchaja jak na Śląsku te smrody. Morda chamie, nie patrz w niebo bo ci się coś stanie. Koleś mówi, że woli Kraków, bo zarobi na tyle, żeby się utrzymać i żyć godnie, a korki w metropolii to normalność więc czytaj ze zrozumieniem tłumanie. Wielogłowy to wiocha i wiochą będzie, BIegonice już są 100% lepsze i słynne na całą Europę.

Leszek
@Bożena

To ja pierwszy raz czytam, że takie rzeczy się tam dzieją. Jedno wiem, że tam skazańcy byli robią. Oni tak wszyscy starzy pracownicy mówią, żeby nie iśc do szefa w każdej firmie, bo boją się nowej osoby i nowych relacji. Sami pracownicy niszczą nowoprzyjętych, konkurencja.

Jogi

Szok nic się nie zmienia ,chwila spokoju i znowu bygadzia szaleje . Obiecuje złote góry a niewiele wspólnego ma to z rzeczywistością Mam wrażenie że celebrytka niedługo zawładnie firma żenada . Dziewczyny ewakuacja wskazana i to szybko bo za chwilę zostaną młode głupiutkie i Ukrainki z całym szacunkiem dla nich.

@Jogi

To kto jest królem? Kadrowa czy brygadzistka......?

Dogstyle
@Jogi

Jak brygadzistka szaleje to powinna dostać porządnego bolca, żeby spuścić z krzyża to napięcie

klerdobudy

Czy zmadrzał już,, chociaż odrobinę ten "burak" Bugajski , pozujacy na" biznesmena! Bezskutecznie zresztą!

Aneta
@klerdobudy

Prezes jest spoko. Teraz jest na wakacjach ale jak wróci to nasz poustawia

Magazynier

Śmiech! Pusty... Najwyraźniej mają tak mało chętnych do pracy, że próbowano mnie prawie do niej "zmusić".

Czy jestem zainteresowany pracą, "bo panowie przychodzą tylko po pieczątkę na skierowaniu". A pani kadrowa się dziwi, bo wszak oferuje całe 2100 zł brutto... ;-)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zainteresowana

Dzień dobry, zaproszono mnie na rozmowę rekrutacyjną, nie wiem na jakie stanowisko, nie powiedziano mi. Czytam te komentarze i jestem przerażona. Serio jest tak źle?

@Zainteresowana

Nie jest źle. Grunt to pozytywne nastawienie :)

@Zainteresowana

Jak lubisz (usunięte przez administratora) i być wyzywana przez Panią Gosię, ZAPRASZAMY. Na wstępie zasuwasz na stare szwaczki a potem na siebie. Tak, że zajadasz ochłapy

Gosia
@Zainteresowana

Nie jest źle. 10.07.2020 Firma otrzymała pomoc covidową w wysokości 1 509 278,70 zł. Wszystko do podziału między pracownikami. Wypłata na poziomie 4500 zł miesiąc w miesiąc. W maju mamy luzik, bo jest ciepło i nie robimy nadgodzin. PIP szaleje , ale nie wiem czemu?

Filip

Powiedzcie mi czy tam pracują na 3 zmiany mama tam dostawę i niewm czy w nocy przyjmą

@Filip

Witam ile zarabia krawcowe ?

@Filip

Cześć, a nie możesz zadzwonić do sekretariatu i prosto z mostu zapytać, czy w dniu tym i tym, ktoś odbierze od Ciebie dostawę, o tej czy innej godzinie?

@Gość

MAŁO !!!!!!

Spadaj @

Może coś się zmieni bo ruszyła lawina powodzenia

optymistka

Myślę że firma ma duży potencjał,fajni ludzie,pomocni,przyjemnie się pracuje,poczynając od ludzi którzy pracują,brygadzistki,kierowniczki i wyższe rangą szefostwo które cały czas ma z nami kontakt,panią manager.Pomocni,zaangażowani żeby firma działała i ludzie byli zadowoleni-wszystko wymaga czasu i cierpliwości,ci którzy myśleli że od razu będą zarabiać kokosy i nic nie robić odpadli,ci cierpliwi i pracowici, myślę że będą docenieni.Życzę powodzenia firmie i tym samym sobie.

lulek

post napisany w 2016 roku a w roku 2020 mamy normy, wyzysk i chińską fabrykę

@optymistka

A KTO to jest ta pani "manager"????? Rozdarta, arogancka i hamska Gosiaa?

Kajkoo
@optymistka

Masakra nie firma wyzysk stawka cały czas ta sama a najniższa krajowa dwukrotnie podnoszona przy pracy na akord trzeba robić coraz więcej by wyrobić normę. Odnośnie przełożonych to jak cię nie polubi brygadzistka to masz przejechane kierowniczka w miarę , dyrektor bajkopisarz. wiem z własnego doświadczenie uważam że jak brygadzistki szwalni nie zmienia to firma wiele na tym traci psuje cała atmosferę firmy chamska arogancka celebrytka bo ona jest ona.Doswiadczonych ludzi wywala, zaangażowanych w pracę Żenada.Wiem bo sama chciałam pracować podobało mi się ale Gosia celebrytka mnie nie lubiła.Trudno ...nie polecam nikomu zarobki słabe.

Mala.lala
@Kajkoo

Taka brygadzistka z samego szacunku do siebie powinna się zwolnić. Jej charakterek nie idzie w parze z dowodzeniem. Osoba kierująca ludźmi musi dawać przykład, samodyscyplina przede wszystkim. Chcąc wymagać od innych musisz wymagać od samej siebie Pani Gosiuniu. Już chyba zapomniałaś jak oglądałaś serialiki w pracy. PANI menedżer ???? arogancka, bezczelna i zero szacunku. Proszę pamiętać że karma wraca.

jolka

narzekaja ci ktorzy nie pracowali w gorszej firmie a brygadzistka wszystkim nie wygodzi

@jolka

to trzeba zwolnić brygadzistkę, jak się nie nadaje

@jolka

KASA SPADŁA Z NIEBA a pracownicy dostali ochłapy i zasuwają miskę ryżu. Podkręcili nam na maksa akord tak że zarobimy babski chu....j. A oto kwoty jakie firma otrzymała w ramach pomocy związanej z kowidem: 15.06.2020 - 441 000,00 zł (a18.1 pomoc rekompensująca negatywne konsekwencje ekonomiczne związane z COVID-19, udzielana w ramach limitu 800 000 euro na przedsiębiorcę) 28.07.2020 - 424 471,80 zł ( a18.1 pomoc rekompensująca negatywne konsekwencje ekonomiczne związane z COVID-19, udzielana w ramach limitu 800 000 euro na przedsiębiorcę) WSZYSTKO w ramach pomocy de minis . KWOTY DO SPRAWDZENIA na stronie SUDOP - Wyszukiwanie pomocy otrzymanej przez beneficjenta MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDĄ PODWYŻKI, BO jak nie to szukam innej pracy , na innej stolarni

@KASA SPADŁA Z NIEBA

Nie płacz tyle pod każdym wpisem jeden raz wystarczy. Poza tym jak ci nie pasuje płaca to szukaj innej ale życzę ci powodzenia bo więcej wątpię że dostaniesz...

Jak sie wam cos niepodoba to sie zwolnijcie. Idzcie pracowac do Eclerka 200 godzin miesiecznie za 1400. Albo na kuchnie bo moja zona pracuje w kuchni 50 stopni przy klimach.

Awg

Haha to jak Twojej żonie się nie podoba, to niech się zwolni . .

@Awg

Chodzi mi o to ze ludzie na kuchni tak maja klimy nic nie daja idz do barow to sie przekonasz a nie pisz bzdur. To by wszyscy z restauracji i barow musieliby sie zwolnic z takim podejsciem. Ludzie po 30 lat tak pracuja na kuchni. Chyba zycia nie znasz

Bugaj

Haha no i w takich barach czy na kuchni dużo więcej wyciągają niż u Bugajskiego ludzie robią po 10 lat i rok w rok za najniższą krajową plus marna premia i w dodatku trzeba miesiąc w miesiąc czekać i się dopytywac Kiedy się dostanie swoje ciężko zarobione pieniądze..kpina jakaś kto broni tej firmy ma wyprana głowę przez kierownictwo obietnicami z dupy..zresztą 90% pracownikow to potwierdzi A reszta tzw kury biurowe co liza pupke panu prezesowi

@Bugaj

To że inni mają gorzej, to nie jest argument i powód żeby bronić firmy. To że inni mają gorzej, to nie znaczy że my nie możemy mieć lepiej!!!!!

@Awg

To się tyczyło komentarza Pracownika

Brat bugaj

Idę przynajmniej pieniądze na czas a nie odsetki płacić u was śmieszna firma pracuje w niej ale na szczęście już niedługo . Jednym słowem mówiąc porażka

Ogor

Najlepiej jak by wszyscy sie zwolnili z kazdej firmy przestali placic podatków i rat przecież wszystkich nas nie zamkną to jest jedyne wyjscie dopoki będziemy robić to co chca to tak bedzie

Hoyas
@Bugaj

A MOŻE DAJĄ...... HA HAAAA

Czy ktoś ją zmusza, czy ktoś jej zabrania otworzyć własną działalność i patrzeć jak inni na nią pracują ? , Jeśli nie to widocznie nie ma prawa narzekać na nikogo innego jak na siebie i swojego męża który doprowadził do takiej sytuacji

Halina
@Gość

@Gość Widzę tu praktycznie same przepychanki, brak merytorycznych informacji na temat warunków zatrudnienia w Meble Bugajski. Napisz proszę, czy w tej firmie są ściśle określone godziny pracy?

śmieszek

A przecież u Bugajskiego nie pracuje się 160h lub 168h tylko trzeba zasuwać od 6 do 16 i jeszcze w sobotę kazali przyjść. Wyśrubowali normy na akordzie tak że zasuwając zarobisz te 2000 z łaska.... Hallo Hallo ......Inspekcja Pracy gdzie jesteś?

KASA SPADŁA Z NIEBA

KASA SPADŁA Z NIEBA a pracownicy dostali ochłapy i zasuwają miskę ryżu. Podkręcili nam na maksa akord tak że zarobimy babski (usunięte przez administratora) A oto kwoty jakie firma otrzymała w ramach pomocy związanej z kowidem: 15.06.2020 - 441 000,00 zł (a18.1 pomoc rekompensująca negatywne konsekwencje ekonomiczne związane z COVID-19, udzielana w ramach limitu 800 000 euro na przedsiębiorcę) 28.07.2020 - 424 471,80 zł ( a18.1 pomoc rekompensująca negatywne konsekwencje ekonomiczne związane z COVID-19, udzielana w ramach limitu 800 000 euro na przedsiębiorcę) WSZYSTKO w ramach pomocy de minis . KWOTY DO SPRAWDZENIA na stronie SUDOP - Wyszukiwanie pomocy otrzymanej przez beneficjenta MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDĄ PODWYŻKI, BO jak nie to szukam innej pracy , na innej stolarni

Pracownik 24h

Nowy rok, nowe podwyżki akordu i dodatkowo szósty dzień w soboty , a wypłata w dół. Na takim poziomie pracy nie zarobisz na najniższą krajową. No ale stare babki to lubią jak się wyciska z nich ostatnie soki....

Czy Meble Bugajski praktykuje "luźne piątki"?

Qwerty

W piątki to są w sumie najbardziej pracujące żeby zrobić na czas zamówienia do wyjazdu aut ????????

Bogdan
@Qwerty

Widzę, że pracujesz w Meble Bugajski. Jakie konkretnie są Twoje zadania w firmie i jak oceniasz poziom wynagrodzeń w tym miejscu? Zastanawiam się czy warto wysyłać tu CV, mam nadzieję że mi pomożesz.

lulek

LUŹNE piątki oznaczają luźne zwieracze z bólu przy piątku, .........stare krawcowe to robią a co mają robić, zaciskają jęzor i jadą z koksem aż Władek jest mokry

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Meble Bugajski? Dodali nowe ogłoszenia 11 lipca na Gratka.pl.

normalny

podobno kadrowa zmusza za najniższą krajową do pracy osoby na rozmowie

Aha
@normalny

a skąd masz takie plotki że "podobno" byłem ostatnio tam na rozmowie i miła Pani z kadr powiedziała że na początku jest najniższa krajowa a w późniejszym okresie pracy mogę się spodziewać podwyżek w zależności od stanowiska. Na słowie "podobno" można się nieźle nabawić problemów, bo takie stwierdzenia muszą być potwierdzone prawdziwymi faktami.

@normalny

nic więcej nie dostaniesz pracownicy z wieloletnim stażem dostają 98 zł premi a podstawa to najniższa krajowa i tyle oni szukają Jeleni i Wołów roboczych żeby robili na tych nierobów z kadr i na wakacje dla prezesa .... !!!!

gratka

Jeśli lubisz dźwigać 50 kg meble, pracować w okresie letnim w temperaturze 40 C na hali a w zimie ledwo 10 C, jeśli lubisz mobbing i słyszeć że jesteś nikim, a na twoje miejsce jest tysiące dwieście osób plus więźniowie i ukraińcy, to zapraszamy na rozmowę w naszej dżungli, możesz być kim tylko zechcesz. Nasza kadra kierownicza a szczególnie brygadzistki ustawią cię w pionie tak że będziesz sikał w tym miejscu co pracujesz. ZAPRASZAMY

@Aha

Tak wyśrubowali normy że zobaczysz na koncie tylko najniższą tak że nie marz o kokosach

śmieszek

Chyba będą premie.... Firma Bugajski otrzymała z Rozporządzenie Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej z dn. 28 kwietnia 2020 r. w sprawie udzielania pomocy w formie dotacji lub pomocy zwrotnej w ramach programów operacyjnych na lata 2014-2020 w celu wspierania polskiej gospodarki w związku z wystapieniem pandemii COVID-19 (tj. Dz. U. z 2020 r., poz. 773) tylko 441 000,00 zł dnia 15.06.2020 a potem kolejną kwotę 424 471,80 dnia 28.07.2020 Tak że na podwyżki będzie od października. Tu można sobie sprawdzić (usunięte przez administratora)

jola

znow nas oszukali nie warto sie starac zostajesz po godzinach obcinaja premie a mialo byc pieknie nic nie warte slowo dyrekcji

ania

mimo zapewnien dyrekcji obcieli nam premie jak co roku w lecie prezes zbiera na wczasy a mozna bylo zwolac zbiorke zenada

Amanda

w tym (usunięte przez administratora) dobrze mają TYLKO "dziobaki" pociotki , koledzy kierowników brygadzi(stów) stek reszta to tylko tania siła robocza za najniższą krajową i od to cała prawda ...

omijać tą firme z daleka!! tak jak ktoś niżej napisal :" NIECH ZMIENIĄ BRYGADZISTKE NA SZWALNI! OBECNA TO JEDEN WIELKI ŻART I ROZCZAROWANIE! "

Niestety kiepska jakość mebli :( 1,5 roku temu kupiłem sofę i niestety do wymiany...

WhatsUp

Szczerze powiedziawszy totalna żenada firma o ile można nazwać to firmą nie ma żadnych zasad, ludzi traktuje się bez szacunku, Ci co mają mieć tam dobrze to mają a reszta to same śmiecie, jeżeli szukacie pracy do której przychodzicie odpier..... rano faje do tego wysłuchiwać pierd........ Ze mało i szybciej to idealnie trafiliście ????, nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Bugajski - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Meble Bugajski?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Bugajski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Bugajski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meble Bugajski?

Kandydaci do pracy w Meble Bugajski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meble Bugajski
1.3/5 Na podstawie 248 ocen.
  • Tarnowska 164C
    33-300 Nowy Sącz