HONER

Nowy Sącz

HONER

Opinie o HONER

Gabriela

@Pedro Powodów ciszy na forum może być wiele. Jakie informacje konkretnie są Ci potrzebne? Pamiętaj, że ze wszystkimi swoimi wątpliwościami możesz zgłosić się bezpośrednio do firmy. Tu masz kontakt http://honer.pl/kontakt.html @Gogol Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować?

ben1

Firma niesłowna, nie dotrzymuje terminów, pracuje na jednej budowie kilka ekip, które nie zawsze kontaktują się ze sobą ( jedna ekipa nie przekazała poprzedniej, że jeszcze nie skończyła i tym sposobem doszło do dnia przerwy w pracach przy wymianie starych okien na nowe. Jakość wykonanych prac na przeciętnym poziomie. wymiana i obróbka 3 dużych i 4 małych okien okien trwała prawie tydzień. po 2 miesiącach nie wszystkie prace umówione zostały wykonane. Nie polecam.

Gogol

Dziwne opinie , słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Mam zamiar aplikować

Pedro

Czy tak dobrze pracuje sie w firmie i nikt nie pisze na forum? Szkoda gdyż miałem nadzieję na info.

Sylwia

Mam okna z firmy Honer od 5 lat nic się z nimi nie dzieje... Polecam każdemu!

Klient

Niestety nie polecam produktów firmy Honer

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w HONER. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Klient

Banda zakupiliśmy okna w tej firmie po 1.5 roku uzytkowania uszczelki szlak trafił. Leje się z uszczelek. Zgłoszona reklamacja przyszło 2 kretynów którzy stwierdzili , że wina nie są uszczelki tylko grzejniki które są wyłączone. Proszę tych Panów niech podczas nieobecności ich w domu ogrzewaja mieszkanie. Rodzice posiadają okna od Bogdanskiego i takich herezji nie mają. Pan wydrukowal książeczkę jak mamy postępować z oknami. A na dodatek po wejściu do mieszkania jeden z tych kretynów powiedział ale nu gorąco.

anonymous
@Klient 28.02.2018 15:37

Moze odwolaj sie od reklamacji?

Gabriela

@Klient nie używajmy wulgaryzmów, jest to niezgodne z regulaminem, a to grozi usunięciem wpisu. Daj znać, jaka była odpowiedź na reklamację w Twoim przypadku. W swoim poście wspomniałeś o innej, konkurencyjnej firmie. Jestem ciekawa, czym się kierowałeś, przy wyborze okien od HONER. Ceną, czy może jakimiś innymi kryteriami?

Jasiek

Czyli tak dobrze się tu pracuje i nie macie potrzeby pisania na wątku?

Kamil

Super pozytywni ludzie, szczerze polecam !!!

Michał Król

Pozytywnie oceniam współprace z tą firmą. Polecam

ewa

Miła i fachowa obsługa. Polecam firmę Honer

Dawid

Jedne z lepszych okien w Nowy Sączu. Naprawdę Polecam

emi

Solidna firma POLECAM.

qwe

Szybko, czysto i fachowo tak zapamiętałem tą firmę. Dobra cena oknie duże rabaty

adam

Ja również ostatnio zakupiłem okna w tej firmie i nie miałem problemów. Wszystko przebiegło sprawnie i w dobrej cenie.

xyz

Cwaniaczki dużo obiecujący i nic poza tym.... Terminy się przesuwały bo jeszcze niema okien bo to bo tamto... Nie polecam

Daniel

Witam. Ostanio zakupilem okna w tej firmie i naprawde jestem zadowolony z jakosci okien a montaz przeprowadzony szybko czysto i dokladnie. Szczerze polecam ta firmę.

Janusz

A ja nie narzekam, jestem byłym pracownikiem firmy Honer. Zmieniłem prace bo chwilowo przebywam za granicą. W firmie Honer była dobra atmosfera, wypłata była zawsze na czas. Wiec czego chcieć więcej.

po montazu

Klamstwa brak kompetencji to slowa ktore najlepiej pasuja do firmy Honer. Nie polecam

xyz

SPrzedaja profile najgorszej klasy jako najlepszej uwazajcie na podejrzanie niska cene. Co tanie to drogie problemy ze wszystkim nie polecam.

Dex

Tragedia. Banda kretynów i wyzyskiwaczy. Tam wszystko nie jest jak powinno, od warunków pracy, po oferowane produkty. Wszystko montowane jest na sztuke i po kosztach, byle by kilent zapłacił..... Odradzam !!!!

andrzej

Pracowałem i nie polecam, szefowie to dwaj bracia jeden i drugi cwaniak, ciężko z urlopami, wypłaty obcinają z nie twojej winy, olewają klientów.

Zostaw opinię o HONER - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HONER