HONER

Nowy Sącz

Opinie o HONER

Kamil

Super pozytywni ludzie, szczerze polecam !!!

Michał Król

Pozytywnie oceniam współprace z tą firmą. Polecam

ewa

Miła i fachowa obsługa. Polecam firmę Honer

Dawid

Jedne z lepszych okien w Nowy Sączu. Naprawdę Polecam

emi

Solidna firma POLECAM.

qwe

Szybko, czysto i fachowo tak zapamiętałem tą firmę. Dobra cena oknie duże rabaty

adam

Ja również ostatnio zakupiłem okna w tej firmie i nie miałem problemów. Wszystko przebiegło sprawnie i w dobrej cenie.

xyz

Cwaniaczki dużo obiecujący i nic poza tym.... Terminy się przesuwały bo jeszcze niema okien bo to bo tamto... Nie polecam

Daniel

Witam. Ostanio zakupilem okna w tej firmie i naprawde jestem zadowolony z jakosci okien a montaz przeprowadzony szybko czysto i dokladnie. Szczerze polecam ta firmę.

Janusz

A ja nie narzekam, jestem byłym pracownikiem firmy Honer. Zmieniłem prace bo chwilowo przebywam za granicą. W firmie Honer była dobra atmosfera, wypłata była zawsze na czas. Wiec czego chcieć więcej.

po montazu

Klamstwa brak kompetencji to slowa ktore najlepiej pasuja do firmy Honer. Nie polecam

xyz

SPrzedaja profile najgorszej klasy jako najlepszej uwazajcie na podejrzanie niska cene. Co tanie to drogie problemy ze wszystkim nie polecam.

Dex

Tragedia. Banda kretynów i wyzyskiwaczy. Tam wszystko nie jest jak powinno, od warunków pracy, po oferowane produkty. Wszystko montowane jest na sztuke i po kosztach, byle by kilent zapłacił..... Odradzam !!!!

andrzej

Pracowałem i nie polecam, szefowie to dwaj bracia jeden i drugi cwaniak, ciężko z urlopami, wypłaty obcinają z nie twojej winy, olewają klientów.

Zostaw opinię o HONER - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HONER