Akuna

Opinie o Akuna

anka

klowny akuniczne i bezslsowe

Roberto

Jeśli chcesz wejść do firmy która da Ci prawdziwą możliwość zarabiania dużych pieniędzy, ograniczoną tylko czasem który poświęcisz na pracę, a dodatkowym bonusem jest auto klasy wyższej niż opel, to zapraszam na priv :)

tylko nieudacznik prawdę ci powie

Wpływ alveo zacząłem odczuwać dopiero w drugim miesiącu picia, ale efekt był bardzo wyraźny. Dopiero PO TYM jak się przekonałem, że preparat jest ok. to poszedłem z nim do znajomych, a PRZED TYM siedziałęm cicho na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i czekałem na rezultaty. Kompletnie nie rozumiem nieudaczników, którzy biegali po znajomych z czymś do czego się nie przekonali, trzeba mieć tupet, żeby dla paru groszy chodzić i kłamać, a po tym jeszcze chwalić się na forum jak to się ludzi okłamywało. Autorytety od porażki.

anka

tak, tez słyszałam bardzo duzo pozytywnych opinii. a ich hasło w jednej z ofert pracy opublikowanych głosiło "Pracuj w wakacje i jeździj nowym Oplem Corsa" - czy to nadal aktualne i czy nadal myślę że zaimponują mi nowym oplem? czy opel to istotna część kariery?

kinga
@anka 07.05.2016 19:13

"anka" dziwię się tą wypowiedzią. Firma Akuna daje możliwości. Czy min. możliwość wypracowania samochodu to mało?

JolaA.

Ostatnio trochę czytałam o tej firmie, np. tu (usunięte przez administratora), o zastanawiam się nad kupieniem jej produktów. Ale nie wiem, czy warto. może wypróbuję coś.

Akuna Polska Sp. z o.o.

Na obecna chwile nie prowadzimy rekrutacji do żadnego działu. Pozdrawiamy Akuna Polska Sp. z o.o.

AKUNA Polska Sp. z o.o.

Ogłoszenie dot. oferty pracy w dziale księgowości już nieaktualne. Z poważaniem AKUNA Polska Sp. z o.o.

Akuna Polska Sp. z o.o

Witam, w/w ogłoszenie dot. pracy konsultanta zostało zamieszczone przez niezależnego dystrybutora firmy Akuna Polska. Akuna Polska Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszenia. Nadal poszukujemy specjalisty ds. księgowości. Z poważaniem Akuna Polska Sp. z o.o.

alina

A biorą z jezylim japońskim

kajo

Są częścią kanadyjskiej korporacji Akuna Health Products Inc. – firmy o zasięgu ogólnoświatowym w dziedzinie rozwoju, produkcji i sprzedaży naturalnych suplementów spożywczych. Jeśli chodzi o pracę tutaj to jest ona marzeniem wielu osób. Korporacja ma bardzo dobre notowania wśród swoich obecnych jak i błych pracowników którym pozwoliła się rozwinąć

shaun
@kajo 06.02.2015 22:53

Nie miałbym sumienia wciskać ludziom butelki kranówy za dwie stówy... To jest taka sama ściema jak z pościelą uzdrawiającą czy garnkami samogotującymi.

to jakiś żart? Każdy rozsądny człowiek wie o tym, że to jest jedno wielkie [usunięte przez moderatora]!!!

Piotr Brożek

Z firmą AKUNA jako klient mam kontakt od listopada 2003, nieco później rozpocząłem również współpracę, która trwa do dziś dzień. Z perspektywy czasu jako klient, który stale korzysta z jej produktów, mogę śmiało powiedzieć, że firma AKUNA oferuje swoim Klientom produkty z najwyższej półki. Swoim Partnerom AKUNA zapewnia zaś możliwość stabilnego rozwoju i prawdziwe partnerstwo, zarówno gdy współpracę tę traktuje się jako dochód dodatkowy jak i poważną działalność biznesową. Pozdrawiam, Piotr Brożek (usunięte przez administratora)

Lider

Krętactwo, oszustwo, parodia. Jak ktoś chce dawać zarabiać innym swoim kosztem, proszę bardzo. Ja dłużej już nie wytrzymałem. Wiesz, jak zostajesz liderem, przyjmują cię z otwartymi ramionami. Potem okazuje się, że ty masz ludziom kity wciskać, sprzedawać to gówno, nic z tego nie mając, za twoi opiekunowie, menadżerowie, milionów się twoim kosztem dorabiają, jeżdżą po świecie dzięki twojej sprzedaży i zmieniają samochody. Dramat. Aha, a jak chcesz coś załatwić w biurze-zapomnij. Wyślą cię na drzewo. Nikt tam nic nie wie, każdy kieruje do innej osoby.

Ludzie, którzy wspierają?? Spotkałaś takich w Akunie??? To miałaś duże szczęście, ja tam takich nie poznałam, wręcz przeciwnie. [usunięte przez moderatora]prostactwo.

edyta

Witam. Chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami z firma Akuna. Pracowałam tam przez dwa lata, w charakterze lidera. Zajmowałam się sprzedażą Alveo. Jedna sztuka tego nic nie wartego napoju sięga 200złotych !!! Pic na wodę. Kompletnie nie pomógł mi przy alergii, moi znajomi również skarżyli się na swoje dolegliwości pomimo ciągłego picia tego oszukańczego napoju. W końcu przestali, bo ileż można. Ja również przestałam się w to bawić bo nie miałam ochoty już nikogo więcej kłamać i na siłę wciskać im kitu o zdolnościach leczniczych tego produktu!! Poza tym ...pracownicy w biurze...jakiś koszmar i nieporozumienie...tak niemiłych i paskudnych ludzi nie spotkałam jeszcze nigdzie...ogólnie nie polecam współpracy z tą oszukańczą firmą, bo korzyści nie przynosi żadnych. Były lider akuny

wykrywacz zakłamanych głąbów
@edyta 02.07.2010 12:41

trzeba być perfidnym, żeby znajomych namawiać na oszukańczy napój dla pozycji lidera... jak można iść do znajomych z jakimś gównem i jeszcze się na forum chwalić, że się oszukało tylu ludzi...

kinia

a zna moze ktoś Marcina [usunięte przez moderatora]?prosze o odpowiedz

manka

Hej. jakie tam sa zarobki i ile wymagaja jezyków jezeli ktos chce sie przyjąć do pracy?bardzo prosze o informacje.dzieki

Marek

Spokojnie. Widzę, że za krótka działsz w tego typu biznesach bo nic nie wiesz. W códownym świecie firmy Akuna jest bardzo dużo hien, które chcą się ślizgać na Twoich plecach. Podziałasz troche to zrozumiesz o co mi chodzi. Przykład. Bardzo proszę. Wciskanie w Twoją strukturę butelek gdzie nic z tego nie masz no może marżę z odsprzedaży butelki, Podbieranie przyszłych dystrybutorów i to nawet przez VIP - ów. Mam pisać dalej?

25-26.04 Mikołajki..Akuna...to radosc, pozytywna energia..ten weekend zmienil wiele..bo takich ludiz jak tam nie ma w wiekszosci firm na swiecie....wspaniala praca ..ludzie...ktorzy wspieraja ciebie na kazdym kroku..to wielka rodzina i satysfakcja z wykonywanej pracy- zeby cos osiagnac trzeba sie postarac kazdy o tym wie ze bez pracy nie osiagnie sie nic...polecam nie zwzg na zarobki ale na ludzi ktorzy tam sa...i daja sile kazdego dnia

Misiek

Słowa kojarzące się z Akuna :solidna, profesjonalna, rozwojowa, przyjacielska, skora do pomocy, zdrowy biznes, sukces Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako PROFESJONALNE!. Atmosfera i ludzie tam pracujący są jednym słowem IDEALNIE.

Zostaw opinię o Akuna - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akuna