Opinie o Sky Detalist Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sky Detalist Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sky Detalist Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sky Detalist Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Henryk

nie wiem jak w obecnych czasach ta firma ma wszędzie same pozytywne opinie. przemiał pracowników nieziemski, co chwilę widać nowe twarze a starych brak i to bardzo często,(usunięte przez administratora) mysli ze oferujac minimalna krajowa prawie w centrum katowic sa swietnymi pracodawcami i ich oferta jest nie do zdarcia. najbardziej jednak nie rozumiem ludzi ktorzy placa tak holenderne ceny i sa zadowoleni gdzie zwykle myjnie nie sygnujace sie detailingiem robia podobne jak nie te same efekty sa mniejsze pieniadze. (usunięte przez administratora)

@Henryk

To jakich środków do pracy brakuje, skoro firma nie jest w stanie ich zapewnić? Czy poza minimalną można liczyć na jakieś dodatki? Czytałam coś o prowizji, ale jak to wygląda? Jesteś w stanie rozjaśnić mi sprawę, zanim złożę aplikację? Dziękuję ;))

Jaco

Byłem na rozmowie i faktycznie w firmie wszystko sformalizowane, konkretne warunki, wszystko na piśmie i żadnych niedomówień. Jak ktoś nie chce kombinować to polecam ...

Hanna

Serio? A co z umową? Czy ona pozwala na zwolnienie się w tak krótkim czasie? Nie ma tam okresu wypowiedzenia czy czegoś takiego? Można z miejsca zerwać umowę?

A mnie interesuje jakąś inna praca niż detailer samochodowy, bardziej chciałbym pracować w administracji, na recepcji. W internecie nie ma innych ofert pracy i czy wiecie, czy w najbliższym czasie będę jakieś takie rekrutacja, a jak będą, to gdzie ich szukać?

Anna Nowy wpis

Jak zawsze, wszystko idealnie. Samochód wygląda jak nowy! Przemiła obsługa, moja ulubiona myjnia.

Henryk Nowy wpis

@Henryk

Jaco

Hanna

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sky Detalist Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Gabriela

Mąż interesował się tutaj pracą i mam teraz, po wejściu na forum mieszane uczucia. Ktoś pisał ( i rzeczywiście w necie można taką informację znaleźć), że detailer może zarobić tutaj nawet do 6 tys. Inni piszą o najniższej krajowej. To na jakim stanowisko ta najniższa krajowa? Czy zarobki 6 tysięcy są w ogóle tutaj realne na jakimkolwiek stanowisku?

Sławek

Dzięki, sporo wyjaśniłeś. Co do umowy dopytam tylko. Czy to zlecenie, czy może umowę o pracę też dają? I jak są te cele skonstruowane żeby prowizje dostać, znajdują się w firmie osoby, co je wyrabiają i dostają ten dodatkowy pieniądz? Jakakolwiek to może być kwota.

Zuzanna

Jaka jest obecnie pensja na pozycji Detailer samochodowy? Pytam o to, bo w dawnym ogłoszeniu w necie podana była kasa 3000 - 6000 zł. A czy ostatnio z powodu inflacji były podwyżki tych widełek na start?

Milena

Z racji iz niemłody ze mnie czlowiek (lat 35) chetnie przedstawię swoje doświadczenie na temat zatrudnienia w SkyDetalist. Przez całe swoje życie, mając kontakt z wieloma pracodawcami nigdy nie spotkałam się z tak dużą wyrozumiałością w stosunku do pracownika. Swojego czasu także prowadziłam działalność i bardzo szanuje jednostki o podobnych poglądach. SkyDetalist to firma, która docenia ludzi z pasją. Osoby pracowite i wnoszace wartość do firmy. Jest jeden minus. Jeśli nie chce Ci się pracować, nie czujesz miłości do aut lub szukasz jakiejkolwiek pracy nie aplikuj. To nie jest miejsce dla Ciebie. Tym bardziej nie wypowiadaj się na temat zatrudnienia w tej firmie. Tu jest pięknie działajacy i rozwijajacy się biznes, wdzięczny rzetelnym pracownikom.

Teresa
@Milena

No to fajnie! A czy pod kątem warunków zatrudnienia tez jest wszystko ok? Czy te osoby z pasją potrafią być jakos docenione finansowo? Macie tutaj umowy o pracę?

Kowalski
@Teresa

Umowa o prace ? Dobre sobie...+ najniższa

Ewelina
@Kowalski

Jak to najniższa? Jesteś pracownikiem tej firmy? Nie ma jakiś premi dodatkowych?

Ten ktoś
@Ewelina

Premia żałosne… pracodawca jest tak dobry że na święta jedne co się dostanie to uśmiech, nawet życzeń nie złożył i nie wspominając nawet o durnej czekoladzie nic kompletnie nic się nie dostanie ale dla klientów się znajdzie oczywiście… nie wspominając o tym że jest się nazywanym kosztem i wykorzystywanym w 100% nie wspominamy już o chemii haha

nikt
@Milena

nikt taki lat 35 tu nie pracował , więc raczej zmyślona opinia na potrzeby pracodawcy. najniższa krajowa, praca po 6 godzin zamiast po 8 i nieosiągalne cele do premi aby tylko ich pracownik nie mógł spełnić i nie wypłacać mu premi .

stary
@Ten ktoś

A przepraszam, kolego skoro jest tak źle to czemu jeszcze tam pracujesz?

Ten ktoś
@stary

Nie pracuje już od bardzo dawna i się cieszę z tego

Obiektywny
@Ten ktoś

Kolego piszesz ,ze nie pracujesz od dawna ,a skąd te informacje w temacie świąt,czyli nie pracujesz od 16 dni? i wylewanie takich „żali”co zmieni Twoim zdaniem?

Fox

Wykonywałem pełne odświeżenie wnętrza w moim fordzie. Obsługa super, auto jak nowe. Szczerze polecam.

obserwator

W AA Auto podobnie się myje auta jak tutaj tylko że tam nikt nie wciska kitu że to premium dodatkowo tutaj non stop przychodzą i poganiają żeby jak najwięcej aut przerobić i nachapać dla nich jak najwięcej pieniędzy. Masówka jak na produkcji z normami do wyrobienia a nie detailing

Milena

Nie rób pod górkę tym ktorzy robią robotę od serca. Zakres usług oraz podejscie do Klienta... Sky Detalist to nie jest zwykła myjnia. Pełna szacunku do Klienta i pracowika firma. Godna by nie wystawiać jej negatywnych opinii. Niektórym po prostu nie chce sie pracować, wiec zajmij się pracą nad sobą zamist negatywnie wypowiadać sie o tych, którzy na to nie zasługują.

Bylem i widzialem czym myją i jaką metodą, byłem juz na wielu myjniach i nigdzie nie umyłem auta lepiej.

Andi
@obserwator

Kolego, odbierałem auto w aaa auto i bylo brudne, wiec nie pisz ze tam myją auta przed sprzdażą.

Prawda

Mary

Byłam ostatnio w libero i umylam auto w sky, nie mam żadnych uwag, jak dla mnie myją super, cena odzwierciedla jakość i komfort jaki daje centrum handlowe, ja polecam.

Leon

W firmie wyraźny ład i porządek, wszystko zaplanowano i to mi się podoba...

Robo

Najlepszy pracodawca u jakiego byłem, konkretną rozmowa i konkretne pieniądze, jak ktoś chce pracować i zarabiać to polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sky Detalist Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Sky Detalist Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sky Detalist Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sky Detalist Sp. z o.o.?

Sky Detalist Sp. z o.o.
  • Harcerska 28