ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o

Opinie o ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o

OnaSowa

Mówi się że do zwolnienia jest 100 osób. Ale nie wierzę, by tulu osobom kończyły się w okresie jesienno-zimowym umowy. Czyli polecą również osoby teoretycznie bezpieczne.

Bielsko
@OnaSowa

Nie ma czegoś takiego jak "teoretycznie bezpieczne" osoby. Zwolnić można każdego. Z osobami którym kończy się umowa jest najłatwiej.

...
@OnaSowa

Masz na myśli zwolnienia w Gliwicach ?

Kit
@OnaSowa

A kto niby mówi?. Pracuje i nikt o zwolnieniach nie mówi. Siejesz ferment.

Leber

Ten zakład już całkiem (usunięte przez administratora)jedna zmiana rozwalona. Co oni myślą, że ludzie mają co zrobić z dziećmi, wizyta u lekarza czy dojazdami jak ich przerzucają na inną zmianę? Ale jak ktoś chce się zwolnić to przecież muszą robić pod górkę bo jak to tak... Najgorszy zakład na strefie a pomyśleć, że kiedyś każdy chciał tu pracować... Tfu!

O
@Leber

Najgorszy (usunięte przez administratora) jakim pracowałem ludzi na kazdym kroku za ciuulla robia ze wszystkim

Nowa

Hej mam pytanie. Jest dofinansowanie so stołówki czy z wyplaty ściągają?. Jeżeli jest to ile i na jakie artykuły pewnie obiad napewno a inne typu kawa czy napoje?

Gościu to już jest nudne, przestań pisać te głupoty bo tego już się czytać nie da. Naszej firmy nie interesuje co się dzieje w Częstochowie, my pracujemy w Gliwicach i to jest forum Gliwic. Powinni Cię już dawno zablokować,!!

To wygląda na atak hakerski. Strach wchodzić na stronę gowork ZF Gliwice

Ktoś
@Bbb

Na stronach ZF Częstochowa, Bielsko i Czechowice jest to samo.

Magazynier

Fachowe i konkretne pytania zwiazane z praca magazyniera. Pytają o umiejętność obsługi skanera i pojazdów jezdnych ( wózków widłowych, skuterów itp.) Pytaja o t oczy bedziesz opracowałw nadgodzinach - warto powiedziec ,ze tak, gdyz i tak nie zawsze trzeba na nie przychodzic.

Sluchacz

Trzeba sprawę zgłosić na Policję bo tu są sprawy z kodeksu karnego.

Aaa
@Sluchacz

Prędzej egzorcystę

Jaaa

Rozumiem i współczuję

Dlaczego nikt nie zablokuje wypowiedzi pana Piotra Szewczyka? Ewidentnie można zauważyć, że ten człowiek ma problemy i wypisuje bzdury. Edyta zrób coś z tym.

piotr szewczyk czestochowa

wiem i rozumie to ale ta firma tak potrafi skrzywdzić osobę niewygadaną że bede miał traumę do końca życia i chcę ostrzec wszystkich przed ta hala żeby juz wiecej nikogo nie skrzywdzili tak jak mnie

Nikt
@piotr szewczyk czestochowa

Posłuchaj chłopie. Ta strona jest dla pracowników ZF w Gliwicach. Jeżeli masz problem z zakładem w Częstochowie to na stronie tego zakładu rozwiązuj swoje problemy, a nie u nas. My mamy dość swoich spraw i nie musimy wysłuchiwać Twoich żalów na pracodawcę, który niestety miał wątpliwą przyjemnośc mieć wśród swoich pracowników osobę niestabilną emocjonalnie. Przykro mi to pisać, ale według mnie to raczej Ty psujesz opinię pracodawcy, a nie odwrotnie. A jeżeli prawdą jest to o czym piszesz, tzn. pijaństwo, czarna magia, satanizm, itp. itd. to zgłoś sprawę na policję, tylko poprzyj rzetelnymi informacjami potwierdzającymi Twoje "chore" teorie spiskowe, a nam pracownikom z Gliwic daj wreszcie święty spokój. Ile można wysłuchiwać żalów człowieka, który musi dowartościować się na ogólnodostępnym forum. I jeszcze jedno. Uwierz proszę, że żaden z mieszkańców naszego miasta nie będzie szukał pracy w Częstochowie, bo my mamy swój zakład ZF na miejscu i nas w Gliwicach pracują całkiem normalni ludzie. A podejrzewam, że w Częstochowie również. A więc kto tutaj jest nienormalny??? Odpowiedz sobie sam. I skończ już z tym ubolewaniem i zachowuj się jak facet z jajami. Bo na ten moment to mogę powiedzieć, że jaj u Ciebie niestety brak, a więc nie jestaś facetem, a zwykłą ciamajdą. Cześć.

piotr szewczyk częstochowa

nie co się dziwić się jak twoje dane będą wszędzie dostępne w okolicy tam specjalnie rozpowiadają twoje dane osobowe , w księgowości ( jeżeli to tak można nazwać bo to jest parodia nie księgowość) wszystkie ważne dokumenty z danymi osobowymi nie są niszczone w niszczarce do dokumentów tylko tak do kosza wyrzucane- każdy może sobie przeczytać twoje dane adres nr konta itd. Na każde zapytanie o niezgodność na pasku płacowym odpowiedź księgowej brzmi ( co jest naj śmieszniejsze ) że wszystko się zgadza jak są dwie osoby i każda ma inną kwotę wynagrodzenia to tej co ma więcej się zabiera ( w wieki i erze technologii pani księgowa ma włączony program Excel i liczy na kalkulatorze konkretne pozycje w okienkach programu , zamiast używać odpowiednich funkcji w programie) ta firma to pan życia i śmierci to oni decydują kto zasługuje na życie a kto nie ( nie wygadani nie mają prawa zyc normalnie) (usunięte przez administratora) pracowałem tam dwa i poł roku obecnie jestem na bezrobotnym i od pół roku nie mam nic wspólnego z tą (usunięte przez administratora)firmą po paru dniach zauwoarzono ze jestem nie wygadany a tam nie wygadany nie ma poprostu prawa do życia tam specyjalnie myślą o wszyscy o tobie zeby ci dzwoniło w uszach na okrągło dzien i noc ( poł rokunie mam nic wspólnego z tymi (usunięte przez administratora) ) a nadal mi dzwoni w uszach Przez ta firmę zwątpiłem w boga porostu niema czegoś takiego jak bóg obecnie nie jestem pracownikiem od 31.03.2021 czyli pięć miesięcy i nadal dzwoni mi w uszach i nadal coś robią (usunięte przez administratora)że mam czerwoną i gorącą twarz . bardzo proszę o poważne potraktowanie całej sytuacji .

Nie polecam pracy w tym zakładzie,ludzie z góry nie szanują pracowników, z dnia na dzień informują cię ze zmieniają ci zmianę bez zapytania o twoje możliwości.Pracownikom już ucięli 5% premi,teraz odchodzi dodatek za nocki ponieważ zostają wycofane, gdzie w umówię jest napisane system 3zmianowy. Robią z ludźmi co chcą nie licząc się z niczym.

Jaś

Chłopie, czy Ty przypadkiem nie musisz skorzystać z wizyty u specjalisty? Przecież to trzeba mieć nierówno pod czaszką, żeby wypisywać takie opowieści z pogranicza fantazji. Takie dewiacje się leczy. Powodzenia w powrocie do zdrowia.

Bbb

Piotr to jest strona następującego Pracodawcy: ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o NIP: 6521298123 KRS: 0000070366 Adres: Leonarda da Vinci 7, 44-121 Gliwice Znajdź stronę trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 i tam napisz swoją opinię.

piotr szewzyk czestochowa
@Bbb

wiem i rozumie to ale ta firma tak potrafi skrzywdzić osobę niewygadaną że bede miał traumę do końca życia i chcę ostrzec wszystkih przed ta hala żeby joz wiecej nikogo nie skrzywdzili tak jak mnie

Jak szybko przechodzi się pod firmę z agencji? Czy jest to równozaczne z przejściem na drugą stawkę?

Hehe
@Nowy

Po półtorej roku pracy pod agencja, umowa na 3 miesiące na okres próbny na najniższej stawce hehe

Taki
@Hehe

Niektórzy przeszli po niecałych 5 miesiącach wiec nie pisz bzdur.

Zeszyt
@Nowy

Nie ma tutaj żadnej reguły. Są świetni pracownicy którzy przez kilkanaście miesięcy ( a kiedyś przez kilka lat) robią pod agencją i są obiboki które przechodzą bardzo szybko.

Wr
@Taki

A nie którzy po 5 latach i to nie sa bzdury

Cos wiem
@Wr

Dziwne ze ludzie aż tak długo pod agencja robia w tej firmie stawki są głodowe. W innych firmach 10 lat temu tyle się miało na start a przy tak dużej inflacji to wyplaty marne jak się nadgodzin nie zrobi ale to też chore zeby robic dodatkowo by mieć jakiś tam pieniądz.nie ma ZZ to oni sami z siebie nic ani o 1zl nie dźwigną taka smutna prawda. Dlatego jest taka duża rotacja ludzi kto vedzie pracował w takim tempie za takie pieniądze.

Mądry 1
@Cos wiem

Firma od kąd kierują kobiety to dramat:(usunięte przez administratora).-daje swoich znajomych bez wiedzy na temat co się produkuje,(usunięte przez administratora)-zniszczy wszystkich co jej się sprzeciwią,(usunięte przez administratora)-pionek nie ma co do gadania robi to co mu powiędza i ma spokój. No a teraz kierownicy:(usunięte przez administratora)- protegowany od (usunięte przez administratora)nic nie wie /(usunięte przez administratora)(miał swoje za uszami ale ogarniał)(usunięte przez administratora)/(usunięte przez administratora).-pyskata/co tam robi (usunięte przez administratora) i daremny (usunięte przez administratora)?Oni powinni pierwsi lecieć/pierwszy zero o produkcji-dupolis/drugi to samo-lepiej zezłomować niż podjąć decyzję/Najlepsi w ZF Gliwice to dwaj panowie K.K. z jakości-reszra karierowiczów do wymiany.

Madry1
@Cos wiem

(usunięte przez administratora) czemu blokujesz wpisy?Przecież ty jesteś od spraw?No właśnie nikt nie wie.

Madry1
@Cos wiem

Od kąd rządzą baby to jest zakład na psy- brak jaj!Jedna(usunięte przez administratora)przyjmuje swoich na kierownika zmiany gdzie chłop jest daremny/(usunięte przez administratora) nie lubi jak jej się sprzeciwią(usunięte przez administratora) to pionek Jednymi osobami to K.K i K.K reszta do wymiany łącznie z Kosą i (usunięte przez administratora)

PrawdziyMądry
@Mądry 1

Po pierwsze nie kradnij komuś nicka - którego użyłem we wpisie o niechlubnym zwolnieniu kierownika. Po drugie nie rzucaj nazwiskami - nie jesteś anonimowy.

Coma
@Hehe

Nie najniższa. Bo najniższa to 18zl na godzinę a tu masz jako nowy pracownik 20zl

@Coma

No to : 168 godz. x 20,00PLN/godz. x 0,7(podatki) = 2352,00PLN netto... czyli ok. 560Euro. Rzeczywiście Karaiby można sobie pierdyknąć

Kiedyś tu pracowalem
@Bbb

Tyle to w Oplu 10 lat temu na start mieli śmiech na sali. A tu dostaniecie 100 zł brutto podwyżki i będziecie się cieszyć.

Lipa

Zależy jak się wypniesz.

piotr szewczyk częstochowa

trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie tam specyjalnie chodzą i myślo o tobie zeby ci dzwoniło na okrągło w uszach totalnie poj ...ani pół roku mnie tam niema i cały czas mi dzwoni

piotr szewczyk częstochowa

trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie tam nie moze pracowac ktos kto nie jest wygadany ( (usunięte przez administratora) znęcanie itp)

trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie mordercyy ludzi nie wygadany

Lolo

Jak tam, zostały komuś jeszcze urlopiki wypoczynkowe? Nie liczcie na postojowe, skoro zaklad stoi to pracownik w tym czasie ma wypoczywać, ale że swojego...Czy chce czy nie

Leber

Jak wam się podobają koszulki które dostaliśmy?

@Leber

Może zostawmy to bez komentarza.

...
@Leber

Zacne. Warte są tych 5 procent premii które uwala za wrzesień.

Kto
@...

Muszą odbić sobie przelot sterowca te (usunięte przez administratora) co dostaliśmy. Zakład żenada. Zamiast dać ludziom premie z tej okazji

Bolek
@Kto

Tak inne zakłady z okazji 20.lecia daje ludziom jakieś premie a ten zaklad z tej okazji ja zabiera. Zle to świadczy i firmie i pokazuje jak szanuje pracowników którzy pracują na ich zyski i pelne kieszenie. Zal.

aha

No i co? a gdzie reszta garderoby? Mam chodzić z genitaliami na wierzchu? a buty? masakra

Janka

Wyplaty coraz później. Zawsze byly 9 każdego miesiąca a to już drugi miesiąc ze nie ma znowu jutro po 13 bedzie jak w tamtym miesiącu. Przesada . Za to na wazne ze 11 września zepellin bedzie latał to jest ważne a nie zeby wyplaty byly.

Abc

To zmień bank. Ja 9.09 miałam. Wy tylko narzekać potraficie

Abc
@Janka

Janka to zmień bank. Ja 9.09 miałam na koncie. Czytam te komentarze i serce boli. Wy tylko narzekać potraficie. Nakręcacie się sami

Jasio
@Janka

wypłaty mają być do 10-go i są :)

Mądry

Kto pracuje w zf ten się w cyrku nie śmieje. Zwolniono świetnego kierownika tylko na podstawie fałszywych oskarżeń. Kobra może był rubaszny, ale w rzeczywistości miał super podejście do ludzi. Jeśli trzeba ochrzanił a gdy była mu temu okazja pochwalił. Chyba tylko głąb nie rozumiał że jego surowość miała ironiczny charakter.

Ktos
@Mądry

(usunięte przez administratora)Człowiek przekracza granice i zawsze się ktoś znajdzie że przecież nic się nie stało. Ciekawe czy gdyby te wszystkie hasła dotyczyły np Ciebie lub Twojej żony czy też byś tak powiedział? Czasy PRL-u już dawno mamy za sobą żeby takie zachowanie, w dodatku kierownika było akceptowane. W pracy nie ma miejsca na takie rzeczy

Jeszcze bardziej mądry
@Mądry

Słuchaj Mądry chyba jednak za krótko pracujesz by się wypowiadać. Nawet nie wiesz co wyprawiał parę lat temu na zm (usunięte przez administratora) Już dawno powinien być zwolniony i to dyscyplinarnie.

@Ktos

Akurat za czasów PRL zasady były identyczne jeżeli chodzi o molestowanie, mobbing (nazywano to po polsku.. Ośmieszanie), rasizm, epatowanie orjetacją czy religijnością etc. Inna rzecz to skuteczność egzekwowania tych zasad. Dokładnie tak samo jak dzisiaj

Pani
@Mądry

Swietny kierownik???? Co Ty za bzdury piszesz.... kto to widzial , zeby kierownik ocieral sie swoim... o kobiety na liniach! Darcie sie po ludziach ...ubnizanie.. zajmowanie sie plotkami... no wzor kierownoka

Mądry 1
@Pani

Jak masz (usunięte przez administratora) jak giterbox po zbiornikach to jak miał przejsc

@Mądry 1

@Madry 1.. Jak tak można napisać o Kobiecie? Chluby rodowi męskiemu to Ty bracie nie przynosisz.

A
@Mądry 1

Zbiorniki są w megapackach, nie giterboxaxh.

@A

Wstyd... przynosisz i tylko się pogrążasz. Przeproś Dziewczyny i będzie OK.

Ręce opadają

@Mądry

Ale śmiech na sali z tym co piszesz, na podstawie fałszywych oskarżeń nigdy by nie został zwolniony, bo skarg już było mnóstwo, a że Pan Kobra taki odważny to zawsze wszystkiemu zaprzeczał ;) wiec w końcu zostało pokazane jak się zachowuje…. Myśle że większość pracowników tej firmy wie doskonale jakim człowiekiem był Kobra, jak potrafił niszczyć psychicznie ludzi, i jakie miał podejście do kobiet. Po prostu zwykły zboczeniec, (usunięte przez administratora) i intrygant. Karma w końcu wróciła ;)

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o - Gliwice

• Jak się pracuje w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 254.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 22 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o