Opinie o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CEVA Logistics Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

ps

No tak Strajk ok jest najprostym rozwiazaniem starzy pracownicy pamietaja jak bylo kiedys Ale teraz glown pytanie o co walczymy? O co zamierzamy walczyc? Niedługo w firmie przyjada Zwiazki może warto porozmawiać? A moze jak nie chcemy jawnie mowic to jakies kartki i szafe zeby mozna bylo skargi i zazalena wyjasnic?! O bym z chęcią wypierdolil W.V- zwanego Litwin :-D oraz Tescowca ktory malo nie wejdzie Litwini wiadomo gdzie

xyz

ZRÓBMY STRAJK!

no

dzisiejsze spotkanie na komitecie satysfajcji pokazalo co zwykly szary pracownik mysli o tym wszystkim. i co? I zaloze sie ze na kolejnym spotkaniu nie bedzie nic czytane przy ZWYKLYM pracowniku. Jestem ciekawy czy najwyzszy z kierowników weźmie sobie to do serca ibpostara sie coś zmienić. Bie moze tak byc ze slowo pracownika jest brane za ZERO. Obudzmy sie wszyscy z tego letargu. Na kazdym z działów coś aie szieje. Ale nie kazdy ma odwage pisac o czyms takim. Coraz wiecej osob odchodzi z tejbfirmy.

jagoda

Ceva w tym przypadku Ołtarzew,to jest dzisiejsza Polska w pigułce.Jest to przykład co z z tym krajem zrobiono.Firma Ceva to wiadomo ,polską,nie jest.Hale magazynowe w których ona pracuje też nie są polskie,wszystko co się w nich mieści jest chińskie,wietnamskie itp.Pracownicy,choć nie wiem czy tak należy ich tytułować są Polakami,i co z tego !!!możecie wypisywać na "gołębiarzy,karierowiczów w typie W.V.,Damianów ,Macho z Tesco" i co z tego nic! Obecność w Unii Europejskiej wszystkim nam gwarantuje równe prawa do zap.....nia i nie komentowania .Czym to się skończy? można tylko gdybać

Pracownik Biurowy

Rekrutacja to porażka. Miałem 6 rozmów z różnymi osobami dosłownie na ten sam temat. Najpierw dwie z rekruterką z agencji pracy, a później z różnymi menadżerami, każdy pytał dosłownie o to samo. Nie rozumiem dlaczego nie mogą sobie przekazać informacji, tylko marnują czas kandydata. Po stracie wielu godzin i tak nie otrzymałem oferty.

logo firmy 24/48 Kwalifikowany Pracownik Ochrony- Ołtarzew
Ołtarzew
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Маляр
Ołtarzew
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Recepcjonistka / Asystentka serwisu - umowa o pracę na zasępstwo
Ołtarzew
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Ołtarzew
Imar Service Group Sp. z o.o.
jolka

Ciagle tylko wydania i wydania , a co sie dzieje na zwrotach i B2C to cisza.

bbb

Znowu Ceva zmienilem prace niedawno a tu jak zwykle haha. Jak źle to w moja stronę zapraszam

basia

Co za głupota znowu zbędne słowa nie chcecie to nie robocie , bo jak co do czego przychodzi to każdy tylko gada.

jagoda

Odpowiedź na; ops i Samanta , doskonale można rozpoznać kim jesteście oczywiście tzw. kadrą.Nie da rady zamknąć ust tu piszącym,nie te czasy, będziemy nadal piętnować waszą głupotę,arogancję,niekompetencję bo to NASZE PRAWO !!!To jak zarządzana jest ostatnio CEVA Ołtarzew bulwersuje nawet przeciętnie zorientowanych w branży pracowników tej firmy.

kaas

A co slychac na Odnowie? bo kazdy tylko sensacje sieje na wydaniach. A tam chyba dzieje sie jeszcze chyba gorzej i dziwie sie ze nikt nie wyrazil jeszcze swojej opini :-) C

aaa

Hahahahaha

ops

ludzie.... nie robcie gorzkich zalow, jak wam tak zle to zmiencie prace. A nie narzekajcie na wszystko, Bo rzeczywiiscie jest to "pudelek"...

bamber
@ops

Dodam jeszcze ze ten pseudo kierownik WV mysli ze pozjadal wszystkie rozumy, a tak nie jest wyzej sra niz dupe ma czujac sie zbyt pewnie i wpie... sie we wszystkie działy, ale spokojnie przyjdzie czas i na niego juz nie jeden sie tu taki przewinąl, co do pracy w Ceva nie ma tragedi tylko płaca i umowy mogłyby byc lepsze

wrrr

To może powinno dać do zastanowienie co jest ni tak ponieważ wszystkimi tymi dzialami byl lub jest pseudo kierownik ktory nie ma pojecia o systemi miesza ludzia w glowach i wszedzie sie wpierdala Oraz podudza reszte a wszegolnosci przyjaciela z tesco . Kierownik powinien wspierać pracowników a nie mieć ich w powazaniu. I przytulać wazeliniazy. Dla cudzoziemca liczy sie tylko kasa kosztem pracowników! !!

janek

Ludzie proszę nie traktujcie tego forum jak "PUDELKA" bo to obraca się PRZECIW WAM.Obroną pracownika jest piętnowanie zachowań przełożonych,pisanie o nieprawidłowościach,itp.To co teraz obserwujemy w Ceva,sposób zarządzania,styl ,kompetencje to żenada,kwestia czasu to czym to się skończy.Obecni kierownicy ,liderzy i tak dalej to zbiór ludzi zajętych intrygami,kto kogo i kiedy wykończy zawodowo i personalnie.Dzieje się to na wszystkich działach w szczególności Odnowa,Wydania,Przyjęcia te działy to jeden wielki bu..el,zostawiony samemu sobie.

gutek99

Pampers wróć :-). Przynajmniej był spokój a teraz zero premi święta trójca ma ma wszystko w (usunięte przez administratora) obcina premie za swoje widzimisie ... Urlopu zero zapisy jak za komuny a za urlop na żądanie premie obcinają za reklamacje tak samo , w (usunięte przez administratora) to mam Kuba weź sobie wózek i te 800 sam sobie zrób :-) a nie ściemniasz z z koleżkami !!!!

quantum

Witam Chcialbym sie dowiedziec na jakie mozna liczyc wynagrodzenie w firmie CEVA w modlniczce jak operator wozka bocznego i przy jakim wymiarze godzin. Czy w tym sa rowniez weekendy? CZytam wasze opinie ale nie jestem w temacie wiec licze na wasze obiektywne zdanie :)

BLA BLA BLA

Rety---- co sie dzieje na tych wydaniach? Gdyby nie było ludzi na repacku i w regałach --- to ci co siedza przy biurku nie byli by potrzebni Wiec panie i panowie magnaci cieszcie sie ze jest ktos kto pracuje na was I SZANUJCIE WSPÓŁPRACOWNIKOW BO BEZ NICH - NIE MA WAS.TO TAKIE TRUDNE , ZEBY ZROZUMIEC,ZE POSADKA PRZY BIURKU NIE JEST NA ZAWSZE.

Dojazd

Jak dojechac z Sosnowca ? Liniami Kzk jak ma sie zmiane na 14 ostatni Autobus 35 jest 22.01 i co dalej :(

qwerty

Jeśli komuś z was nie odpowiada praca z Edytą, zawsze może zasugerować własną kandydaturę. Natomiast jeśli nie ma jaj by jawnie zakwestionować jej kandydaturę, proponuję usiąść na (usunięte przez administratora) i zacząć zap....c,bo nie do was należy zatrudnianie,zwalnianie i awansowanie pracowników.

bvnfgt
@qwerty

Wielu osobom nie pasuje jej kandydatura.... Pięknie to określiłaś/eś nie do Nas należy zatrudnianie,ani awansowanie tylko za....*. Brawo, ciekawe kogo stać na takie słowa? I za co ma zwykłych ludzi na repacku....Brak odwagi , aby sie podpisać??a szkoda

edzia

Cześć ☺Jaka atmosfera panuje na dziale zwrotów? Wiem że ma mam tam trafić. Czytając wpisy to chyba nie jest ciekawie...

Kawał.... dobrej roboty

HABYSIA szkoda KURDE !!!, DAMIAN to już historia ale super gość, mam nadzieję że jego nowa firma wygra przetarg na umowe CEVA &Orange i te bałwanki z góry pójdą na zieloną trawke... a TESCO MACHO na ich czele!!!

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Ołtarzew

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland