Opinie o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CEVA Logistics Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

ByłyPracownik

Nie polecam firmy, a dokładnie magazynu w Modlniczce. Nowe szefostwo i jego zmiany na "lepsze" widoczne tylko w certyfikatach i osobistym sukcesie. Zwykły pracownik musi się zmagać z pełną gamą konfidentów i napiętą atmosferą, czy ktoś doniesie na mnie, albo jak przyłapać kogoś, żeby się odgryźć za donos. Brak poszanowania do ciężkiej i pełnej zaangażowania pracy człowieka. Po kilku miesiącach prób i starań odechciewa się własnej inicjatywy, a tylko już wykonuje się "robotę" i byle do domu. Za to najmniejszy błąd jest dostrzegany i wręcz z majestatycznym oddaniem analizowany. Karą jest odebranie premii z już i tak wątłej wypłaty. Szczerze nie polecam, szkoda dodawać sobie niepotrzebnej dawki stresu i złości.

kreska

A jak tam operator Kamilek? Dalej na białej diecie?

janek

Koniec roku,czas podsumowań.Ceva Ołtarzew zarządzana tą ekipą nie ma szansy na przetrwanie.Chaos,brak kompetencji,nie rozumienie procedur to głównie grzechy rządzących.Widać to zwłaszcza na Wydaniach ,gdzie te grzechy mszczą się codziennym problemem wyjdzie czy nie.Dramat,tylko dzięki załodze,dzięki ludziom to się jeszcze kręci.Pytanie jak długo da się rotacjami ludzi utrzymać poziom dumnie zwany "showcase" ?,nie da się!

misiek

Wygląda na to że umoczyła. Góra nie chce nic powiedzieć żeby ludzie nie pouciekali.

Pracownik Biurowy

Rekrutacja to porażka. Miałem 6 rozmów z różnymi osobami dosłownie na ten sam temat. Najpierw dwie z rekruterką z agencji pracy, a później z różnymi menadżerami, każdy pytał dosłownie o to samo. Nie rozumiem dlaczego nie mogą sobie przekazać informacji, tylko marnują czas kandydata. Po stracie wielu godzin i tak nie otrzymałem oferty.

logo firmy 24/48 Kwalifikowany Pracownik Ochrony- Ołtarzew
Ołtarzew
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Механик / Младший механик
Ołtarzew
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Recepcjonistka / Asystentka serwisu - umowa o pracę na zasępstwo
Ołtarzew
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Ołtarzew
Imar Service Group Sp. z o.o.
abc

Ciekawe kiedy ogłoszą wynik przetargu? Plotka poszła że Ceva umoczyła.

!!!

Popieram Cie ?????. Niepracuje tam ponad rok ale sama zauwazylam co robila i jak sie podlizywala Magda A dasiowi

?????

Teraz Magda jest dobra, a wcześniej była przydupasem przygłupiego lidera jak to szybko można zdanie zmienić. A Adam doskonały lider, który jest za dobry jak wydanią nie odpowiada to niech poproszą o zmianę lidera może kolejne transfery z b2c lub między innymi działami których się nie rusza

Bartas

Laduje sie czesto w tej firmie do Szwajcari, trzeba zrobic odprawew w Swiecku no wiec naginasz ile fabryka da aby szybko zrobic co trzeba i jechac dalej. Zajezdzasz na miejsce i okazuje sie ze nie ma faktur potrzebnych do odprawy, (a czas pracy kierowcy leci) bo znajac zycie osoba zajmujaca sie tym ma w (usunięte przez administratora) prace innych ludzi wazne ze ona pojdzie do domu o godz 15:00 oczywiscie powtarzajac jaka to ona jest zmeczona....

Bartas

Potrzebuje pilnie nr telefonu do kontrolera załadowego towaru

azmmm

Chyba już dawno nie było o wydaniach na go work dlaczego ? bo już większość pracowników odeszła z tego działu i co więcej dalej odchodzą.Najgorzej że nawet nie mając innej pracy. Powodem jest " zmiana" lidera który już jakiś czas zajmuje to stanowisko. Pan Adam na początku wydawał się ok liderem na pytanie do B2C (gdzie wcześniej sprawował stanowisko lidera)słychać było że będzie z nim dobrze na wydaniach. Do czasu. Odkąd wprowadził zmiany organizacyjne co do picku i repaku WYKAŃCZANE fizycznie są pojedyncze jednostki do tego stopnia że ludzie stojący na repakuu nie mają co robić więc chodzą, rozmawiają itp jednym słowem robią wszystko żeby ten czas jakoś leciał. Ludzie którzy zostają na picku biegają żeby jak najszybciej zrobić jakieś zlecenia i dać na repak. Źle ? Nie jeśli stoisz na repaku pod wiatrakiem, bez kasku (chociaż i tak nawet w takie upały stać tam to jest koszmar). Chodzi głównie o to że jest bardzoo zły rozkład i picku i repaku.Ludzie za wczesnie są ściagani na repak co wiążę sie z tym że przy bardzo małej ilości zleceń , dla porowniania u Pani Magdy na zmianie przy innej organizacji jest wszystko na spokojnie zrobione do godziny 20 -21 to u Pana Adama LEDWO do 23 jest to zrobione.Niestety jaka organizacja taka praca. Ale nie tylko o organizację tu chodzi, o samo podejście jednych i drugich liderów. Wiadomo że nie może być dobrze i na jednej i na drugiej zmianie jednak znowu ludzie nie chcą i nie lubią przychodzić na zmianę Pana Adama. Samo jego podejście do pracy do ludzi. Lider, rozumiem rozporządza nasza pracą. Ale Zastraszanie ?????? Odczucie?? Chyba już bezsilność wobec niektórych pracowników i zaczynają się własnie takie gadki. Podczas odprawy wydania zostały można spokojnie użyć słowa ZASTRASZENIE bo ludzie zostali zastraszeni żeby nie rozmawiać z ludzi z innych działów nie wychodzić 2 razy na papierosa bo jak nie to ....nogi powyrywa itp.Tak się odzywa lider ?? Nasz autorytet ??? Odzywki, NAKAZY WRĘCZ. Niemożna zejść z picku i repaku dopóki nie dostanie się takiego rozporządzenia ??? Odechciewa się pracować z takim człowiekiem. I kiedy dopiero w zeszłym tygodniu dotarło to co się dzieje na wydaniach do Pana Kawałka. Pani Jadzia która jest bardzooo dobrym pracownikiem dostarczyła wypowiedzenie. Dlaczego ? Nie ma innej pracy. Nie wytrzymuje już z Panem Adamem na zmianie czy coś się zmieniło po rozmowie z Panem Kawałkiem ? Nie sądzę. Ale z wiadomego źródła można powiedzieć że wyżej postawionym osobą nie przeszkadza to jaki jest system. Ważne jest to żeby wyjechało I NIE WAŻNE JAKIM KOSZTEM. I system pracy się nie zmieni dopóki nie przestanie wyjeżdżać tak więc powiem tak WYDANIA TO LUDZIE jak ludzie nie będą chcieli to nie wyjedzie i nie jeden raz nie dwa... może tylko w taki sposób będzie znowu porządek na wydaniach bo chyba co po nie którym przewraca się w głowie a własnie o tym na wydaniach trzeba pamiętać to ludzie ustalają reguły jeśli lider nie będzie za ludźmi to długo nie posiedzi na krzesełku. Tak więc powodzenia od poniedziałku BUM reklamy ...

inventory

Jaka płaca taka praca jeśli dadzą tak mizerną stawką niech nie liczą że pracownicy z wieloletnim stażem przyjdą liczyć. Chętnych znajdą jednak efekty ich pracy będą bardzo mizerne a co za tym idzie efekt inwentaryzacji odbije się wszystkim czkawką.

Były
@inventory

Na umowę zlecenie NIKT WAS NIE ZMUSI DO PRACY !!!Pamiętajcie !!! to jest próba ze strony P.W. Czy będą chętni na takie warunki.Obudźcie się w końcu !!! ludzie !!! dość wyzysku!!!Czas pracodawców się kończy.Szkoda że przełożeni w tej firmie tego nie rozumieją.

goshka

Jak wiecie we wrześniu ma mieć miejsce inwentaryzacja w oczywiście CEVA Ołtarzew. Czy ktoś z Was się zastanawiał nad zaproponowanymi nam stawkami za pracę podczas tej inwentaryzacji? Jak dla mnie to śmiech na sali, proponować takie stawki - gdzie jak wiadomo w ubiegłych latach było o wiele lepiej. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że kasa na inwentaryzację jaka jest przekazywana od dostawców, wcale nie jest mniejsza (wiem to ze sprawdzonego źródła). Czy naprawdę trzeba nas traktować jak tanią siłę roboczą? Co o tym sądzicie, jakie macie na ten temat zdanie? Jak dla mnie nikt nie powinien przyjść na tę inwentaryzację, może zaczęli by nas traktować normalnie!!

Kawałeczek

Jak ostatnio byłem wypowiedzieć umowę u pani z Ranst. (swoją drogą bardzo miła i kompetentna osoba jak niewiele tutaj) to na przypadkowy widok tej dziecięcej gęby W.V. aż się roześmiałem z politowaniem. Dobry człowiek na dobrym stanowisku. HAHAHA. Jak ja mógłbym tu dłużej pracować??!!

Do "refleksje" twoja odpowiedź ,to znak ,że wolne słowo istnieje a strachy w rodzaju przekazania IP to dowód na słabość tego systemu.Nie straszmy się wzajemnie, prosimy o odpowiedź na zarzuty a nie o strachy to nie te lata.

fturek

jak skontaktować się z kimś kto odpowiada za zwrot pieniędzy za oddane , zgodnie z regułą, urządzenie (telefon). Zgroza !!! jak długo trzeba czekać na reakcję, tel. kontaktowy nieaktualny -Brak takiego numeru.... matko dodaj mi siły i cierpliwości do kontaktu z tą firmą i orange

refleksje

Dobry pomysł postraszyć pracowników o udostępnieniu ich danych może już przestaną pisać na świetną kadrę zarządzająca na super prowadzenie firmy. Jeśli można zapytać to jakim prawem? Jaki artykuł i kodeks prawny ogranicza wolność wypowiedzi? Może zamiast tego trzeba by pomyśleć co zmienić w polityce firmy. Pracownicy są zapomniani nie czują satysfakcji z pracy i ich wydajność spada. Kadra zarządzająca w stopniu koordynatorów i kierowników (nie wszystkich) wykazuje sie rażącym brakiem wiedzy procesów co zauważają pracownicy. Polityka otwartych drzwi.... Tylko że ludzie boją sie wejść przez te drzwi bo wychodza z założenia ze P. Tomasz stanie po 2 stronie i dostaną wypowiedzenie. Ludzie czują podziały w firmie. Przykładem może być dzień po Bożym ciele gdzie jeden dział musiał pracować na 2 zmiany a drugi miał wolne z resztą tak jak biuro. Kwestia wysokości wynagrodzeń jest wszystkim nam znana, jak można było doprowadzić do tego że ludzie którzy kontrolują proces i ludzi (brygadzisci) zarabiali mniej niż pierwszy lepszy wózkowy. Tematów do refleksji jest wiele ale moze chodź przez chwile P. Tomasz i P.Piotr i ta od hr ( specjalnie nie zostanie użyte P. ponieważ ta osoba też nie szanuje nikogo w pracy chyba że swoich przełożonych) pomyślą nad tym wpisem, i wiele radości przynisłoby mi to gdyby ten mój wpis coś zmienił

Ile bierzesz za jedno IP od tych żałosnych śmieciów? Może będziemy tu pisać więcej wiadomości a zyskiem sie jakoś podzielimy

Na wniosek pracodawcy zostaną przekazane wszystkie nr. IP komputerów z których pisane są posty w odniesieniu do nicków.

Zgadzam się,ten twór nazwany ochroną w Ceva to niestety wypadkowa założenia "jak najtaniej i do przodu".Firma ochraniająca magazyn to przykład jak ze zbitki różnych przypadkowych osób,w większości po stażu w "resorcie" zrobić potwora ,którego ludzie kojarzą z najczarniejszymi wzorami z epoki PRL-u.Niekompetentni,ordynarni,mściwi to przymioty ochroniarzy.Szef tego dziadostwa to znakomity przykład dla nauki ,jak nie należy robić tego o czym nie ma się zielonego pojęcia.

kasia

Firma, bo za taką się uważa Ceva Ołtarzew powinna być chroniona i strzeżona. Tu jest problem ,obecnie pilnujący to kupa śmiechu.Osobniki tam pracujący,to zwykli klawisze pilnujący więzniów.Inwigilacja na zasadzie kto i ile razy był w kiblu,to priorytet szeryfa zarządzajacymi tymi żołnierzami,żałosny dowódca,który o dziwo znalazł e ceva głupszych od siebie.

gienek
@kasia

Masz racje.Ta długonoga paskuda nie dba o żadnego pracownika,ponieważ dla niej to tylko niewolnicy do bicia,W tej firmie nie ma zadnej nagrody,są tylko kary.

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Ołtarzew

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland