Opinie o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CEVA Logistics Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

?????

Wydania umieraja

Al Bundy
@?????

A czemu umierają? Chciałem się tam załapać.

Buka

Kiedy wczasy

dziad

Jak zwykle kombinują jak tu wydać mniej kasy. Zaostrzają warunki przyznania wczasów - to tak najogólniej rzecz biorąc. Ja osobiście nie wypowiadam się ani za ani przeciw, ponieważ nie korzystałem i nie korzystam z tego przywileju (nie łapię się w widełki). Trudno. Ale na pewno są ludzie, którym ta kasa bardzo by się przydała, wiadomo.

janek

Wczasy pod gruszą to przykład kondycji tej firmy oraz traktowania ciężko pracujących tu ludzi.Wielu ,zwłaszcza ci z długim stażem traktowało te pieniądze jako znaczną pomoc przy planowaniu wypoczynku zwłaszcza że z tych pensji które mamy nie da się nic zaplanować.Olanie ludzi jest totalne,udowodnili,że dziadostwo króluje.Proponuję tak samo traktować Cevę jak ona traktuje nas.

Pracownik Biurowy

Rekrutacja to porażka. Miałem 6 rozmów z różnymi osobami dosłownie na ten sam temat. Najpierw dwie z rekruterką z agencji pracy, a później z różnymi menadżerami, każdy pytał dosłownie o to samo. Nie rozumiem dlaczego nie mogą sobie przekazać informacji, tylko marnują czas kandydata. Po stracie wielu godzin i tak nie otrzymałem oferty.

logo firmy Механик / Младший механик
Ołtarzew
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Lakiernik samochodów osobowych
Ołtarzew
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
logo firmy 24/48 Kwalifikowany Pracownik Ochrony- Ołtarzew
Ołtarzew
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Ołtarzew
Imar Service Group Sp. z o.o.
Aaaa

A co mysliscie na temat wczasow pod grusza?

kolega

skruszona/y klapsa dostałeś czy co?

ciach

Przecież (usunięte przez administratora) ma przełożonych, także wystarczy im to zgłosić. Kiedy wychodzili razem w godzinach pracy?

Chyba troche przeginacie moim zdaniem to o Kamilu jest strasznie naciagane jestem u niego na zmianie i nie wydaje mi się żeby był (szmatą) Dobrze wykonuje swoją pracę jest wymagający bo pomimo tego że my nigdy nie mamy pozostawionego porządku na stanowiskach pracy to my wiemy że musimy to zrobić ... Bo on odpowiada za swoją zmianę a nie za cały dział. Trochę odwagi i się podpisać jak już piszesz takie bzdury...

mysza

Co wy chcecie od tego chłopaka chyba was naprawdę boli to że doskonale wywiązuje się ze swoich obowiązków . I on jedyny dba o porządek i taki właśnie powinien być leader a pro po honoru to Wy nie macie wobec niego

Małpka

Moim zdaniem i nie tylko mojm ale Kamil.M jest najgorszą szmatą z brygadzistów nie ma za grosz honoru taki człowiek nie powinien być brygadzistą

Odnowaa

To prawd najpierw rozmawia z kierownikiem a później się z niego naśmiewa. Ale to na pewno kiedyś wyjdzie. Przy kierowniku jest zaangażowany niby a jak pójdzie na linie to ma wyje.sam tak powtarza. Róbcie co chcecie ,nie za dużo,tak żeby kierownik nie widział itp.nikt nie chceisc z tym osobiście do kierownika ale może znajdą się wkoncu takie osoby która mogą to potwierdzić bo są na pewno.

odnowa

Zaczyna się robić coraz gorzej , Rafał W na każdego wie co powiedzieć a sam nie jest w porządku nic innego oprócz siedzenia na Facebooku ,leżenia na krześle wychodzenia sobie z Mileną z przesunięć na papierosa i na przerwę nie dotyczy ich ograniczenie czasu jaki jest na to przeznaczony ... Myśli że wszystko mu wolno bo jakby mógł to kierownikowi by w (usunięte przez administratora) wlazł ... Teraz wymyśla jakieś bzdury niby pomysły a jak stal na lini to się opierdzielał jak tylko mógł... Strasznie się wywyzsza a tak naprawdę do niczego się nie nadaje odkąd dostał kamizelkę lidera uważa się na najważniejszą osobę na dziale odnowy... Może wkońcu ktoś kto powinien na to zwrócić uwagę zauważy ze dzieje się coraz gorzej na tym dziale... I czas najwyższy wziąć się za niego... Pozdrawiam wiele osób o tym mówi Ale nie ma odwagi na zrobienie tego pierwszego kroku ze względu na to że Rafał ma duże poparcie u kierownika.

M.M
@odnowa

Obchodzi np. ludzi, którzy mają robioną wodę z mózgu, a premie zabiera im się za najmniejsze niedopatrzenie czy cudze"widzi mi się".

zenada

Zajmijcie się swoim życiem. Zachowujecie się jak banda niedojrzałych dzieciaków. Kogo to obchodzi, kto z kim, co i jak. Ludzie chcieliby przychodzić do pracy i pracować w normalnej i zdrowej atmosferze. A na tę chwilę wszyscy plujecie na siebie jadem. Szczerze...żenujące.

janek

Co na Wydaniach,jakie opinie macie o nowym kierowniku D.W który demonstruje z lubością swoją pasję jaką jest zaglądanie do pojemników na śmieci i tropieniem śladów spożycia czegoś przez kogoś.

Ktoś

O kim można tak powiedzieć to można., ale Kamil jest jednym z najlepszych liderów i będąc z nim na zmianie nigdy nie widziałam żeby korzystał z fb ani z innych stron internetowych . Zawsze pilnuje pracownika pilnuje porządku i dba o to żeby zawsze zostało na kolejną zmianę zawsze musimy poprawiać po innych zmianach bo jako jedyny lider przejmuję się tym co się dzieje na odnowie

Odnowa

Na odnowie brygadzisci co niektórzy nie robią nic jak np R.W czy K.M .czy Wojtek wkoncu się zajmie tym raz a dobrze bo zapewne nie chcielibyśmy żeby T.K interweniował i zrobił w końcu z tym porządek. Nic dziwnego że w tej firmie odchodzą dobrzyn pracownicy bo widząc jak ktoś sobie ogląda teledyski czy siedzi na FB przez 8 godzin to wiadomo że podejście pracownika z lini będzie takie ; jak oni sobie siedzą w internecie to my nie będziemy zarabiali na ich premie. Przecież są kamery niby schoro tak dobrze z nich wszystko widać to powinno też być widać czy brygadzisci i wszyscy tam z tyłu pracują uczciwie. Szkoda słów ...

zkutka

Ludzie na co wy neżekacie na Netąworku po zmianie kierownika mialo być lepiej,a nowy kirownik P.Z robia ze swoją kochanka Ewelinka co chcą wozi ja na spotkania w czasie pracy ona wychodzi kiedy chce i nie musi odpracowywać a innym każe odrabiać,wogóle ten kierownik paweł ma cos nie tak ze soja psychika.............

sssssssss

Jak widać chyba nie wszystkich jakieś zasady obowiązują, zwłaszcza na wydaniach.Trzeba podkreślić wyczyn chirurga przecież, trochę wyrozumiałości......

Wg regulaminu pracowników nadal obowiązuje noszenie ubrań roboczych,c zy może coś w tej kwestii się zmieniło? Teraz można już nosić wydekoltowane bluzeczki i przecierane jeansy???

fasola

Widać jak na dłoni "pomocną dłoń" piszącą takie opinie.P.Justynę znam niedługo ale przeżyłam szok słysząc jej ordynarne słowa w rozmowie z kolegą,poziom rynsztoka.Ania tak tu "doceniana" jest przeciwnie do plotek osobą kompetentną i na swoim miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Ołtarzew

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland