Opinie o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CEVA Logistics Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Wydaniowiec

To co się dzieje obecnie na Wydaniach woła o pomste do nieba. Brak człowieka, który ruszyłby (usunięte przez administratora) który (usunięte przez administratora) Przychodzi na Wydania dzień za dniem wtedy i tylko wtedy gdy towar nie wyjeżdża. Będzie(usunięte przez administratora) przychodził częściej. Najlepsi ludzie się zwalniają. Brygadzistów porządnych już dawno z Wydań też wywiało. Nie mówie tu o (usunięte przez administratora)ją sprowadził do kraty i zostawiła po sobie jeden, wielki burdel. Opisując dalej Wydania to tam nie jest kiepska robota. Najlepsza na tym magazynie. Skanery rtd to najgorszy złom jakim pracowałem. Ludzie, którzy ogarniali dawno już wywiało. A to z tego powodu, że zarządzający typu(usunięte przez administratora) robią wszystko aby zabrać. Nie mylić z oszczędzaniem bo na pracownikach się nie oszczędza. Na wodzie można zaoszczędzić, prądzie itp ale nigdy na ludziach. Już po woli taka polityka wychodzi im bokiem. Dopóki (usunięte przez administratora) będzie rządził tym magazynem to więcej będziecie mieli cięć niż podwyżek patrz co się stało z kasą pod gruszą. Nie ma cienia wątpliwości co do ludzi z b2c. Najeżdżają na Wydania a sami nie widzą co robią. Jeśli ktoś pamięta dawne czasy to na b2c jest taka praca jak kiedyś na Wydaniach. Przychodzisz, trochę inwentaryzacji i dalej realizacjia zamówień.(usunięte przez administratora) To kadra zarządzająca doprowadziła do takiego stanu jaki jest teraz. Rano do połowy dnia nie ma co robić a potem na drugiej zmianie roboty po sufit. Raczej powinno być to na odwrót. Ale co ja wiem. Niech sobie cevunia płaci kary za brak realizacji zleceń. Nie wspominam już o wyrównywaniu stawek. Bo to szlak człowieka trafia. Przychodzi świeżak i ma tyle co ja to niech sobie(usunięte przez administratora)szkoli. Jak jeszcze masz ogarniętego pracownika to można szkolić ale jak się jakaś mameja trafi to ręce opadają. To na tyle. W pigułce. Ludzie z wydań, którzy sami potrafią myśleć wiedzą bardzo dobrze, że źle się dzieje. Po prostu nie dajcie się. Pzdr.

Ceva kiedyś

Hahaha, śmiech na sali. Przecież kierownik o tym wszystkim wie. Sam podpisuje zwolnienia :)))))) Jeżeli komuś się wydaje że Tomasz jest nieświadomy i nie bierze w tym udziału to jest w błędzie. Jak ludzie mało wiedzą i widzą tylko tyle co pod nosem. Pozdrawiam smutasów.

Jak Kazdy

Każdy ma prawo zmienić pracę. Jak komuś nie odpowiada CEVA to powinien to zrobić tak jak zrobiła to Kinia i inni. Przyjdą następni i będą pracować :) Żałośni są Ci którzy tylko narzekają ale nić z tym nie robią, a firma jak stała tak i będzie stać dalej. Pozdro dla ciągle pracujących w Ołtarzewie.

zadowolony/a

To że Kinga odeszła to fakt jest jeden trzeba spierdzielac. I kto teraz będzie wsparciem tej firmy była na każdy dziale i znała się na robocie. Powodzenia Kiniu :)

Pracownik Biurowy

Rekrutacja to porażka. Miałem 6 rozmów z różnymi osobami dosłownie na ten sam temat. Najpierw dwie z rekruterką z agencji pracy, a później z różnymi menadżerami, każdy pytał dosłownie o to samo. Nie rozumiem dlaczego nie mogą sobie przekazać informacji, tylko marnują czas kandydata. Po stracie wielu godzin i tak nie otrzymałem oferty.

logo firmy 24/48 Kwalifikowany Pracownik Ochrony- Ołtarzew
Ołtarzew
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Маляр
Ołtarzew
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Ołtarzew
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Recepcjonistka / Asystentka serwisu - umowa o pracę na zasępstwo
Ołtarzew
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
krwawy

Wozkowi Podstawa każdej firmy ta firma miała już gownianych Wozkowych i co zostali wyj.... Została stara dobra ekipa i brak docenienia szkoda słów. Tak samo jak brygadzista czy pikerr,repak brak uznania niech zaczną nie wysyłać towaru wydania a dostaną znowu po łbie i szlak z kontraktem Szkoda gadać sami kierownicy topia firmę!!!! Niech poleca głowy od najwyższych

krwawy

A jeszcze da radę naprawić?!! Już nie ma co widać jak firma spada starzy pracownicy odejdą/odchodzą zostaną sami nowi albo i nie ale co tu wymagać od ludzi jak kadra zarządzająca nawet nie potrafi powiedzieć Dzień Dobry! A co dopiero do ludzi wyjść i porozmawiać Jednym słowem brak szacunku do ludzi Zatrudnijcie samych Ukraińców wtedy będ (usunięte przez administratora) br /> Pozdrawiam

Aua
@krwawy

Brak szacunku to nie problem od dzis. Ciagle kadra kierownicza pokazuje nam gdzie nasze miejsce. Nie potrafia docenic pracownikow ktorzy sa " wierni " tej firmie. Bral wozkowych , smieszne aby na magazynie bylo tylko 13 wozkowych haha

mala
@Aua

tak beda pracowac ukraincy bo polacy coraz czesciej sobie pozwalaja na lekcewazenie . szefostwo nas olewa to i my ich teraz sie przychodzi do pracy pod wplywem alkocholu pracuje sie pol dnia tz 4 godz a oni dopiero to zauwazaja wiec odrazu widac jak gora przyklada sie do pracy pytam co robil kamil przez ten czas ze nie zobaczyl osoby ktora miala pol promila w wydychanym powietrzu?taka ta nasza firma pozdrawiam wszystkich

Feta
@Aua

Aua, jak niektórzy z nich są na białej diecie to 13 wyrabia za 20

Baba
@Feta

No i stalo sie najlepszy nrygadzista Kinga odeszla. A byla za ludzmi !

Stefka
@mala

Kamila nie było w pracy ponieważ był na urlopie! !!

Ktoś
@mala

Kamil akurat był urlopie więc nie wiesz to się nie wypowiadaj

HALINA798
@Ktoś

Kamil na urlopie... Ale i tak będzie gadał sam do siebie. Na pewno nie na urlopie od białego :D

ania

Posty mówiące o fatalnym zarządzaniu w Ceva Ołtarzew to prawda.Nie jest moim celem szkalowanie kogokolwiek ale to co tam ostatnie się dzieje to agonia.Widać gołym okiem tzw.krótką ławkę rezerwowych.Ludzie których ostatnie promowano stanowiskami leaderów i asystentów to żenada pod względem fachowości,kultury osobistej i tyle.Jedynym narzędziem pracy znanym im i stosowanym zwłaszcza na Wydaniach jest poganianie ponad siły pracowników w celu zamknięcia dnia bo będzie op.....l.Poziom niekompetencji,bałaganu, tumiwisizmu osiągnął apogeum.Pogonić wszystkich szkodników ,zacząć od góry!!!! to jedyne co może dać szansę naprawy.

zadowolony/a

Ceva to nie koniec świata trzeba rozejrzeć się i jest lepsza praca zobaczymy już za parę dni ile osób nie podpisze umów. Nawet jak zapierdziela człowiek to i tak ani dziękuję ani docenienie finansowe nie zobaczy nie ma co się łudzić.

kolega

Jak mnie śmieszą te posty pisane przez kadrę zarządzającą w stylu "spójrz w lustro kim jesteś i nie spodziewaj się 5000 na miesiąc". Otóż można uciec z Cevy i dostać od razu 2800 netto gdzie indziej. A potem 3700 netto. Szansa jest na jeszcze więcej. Wszystko mniej niż rok po ucieczce. Trzeba tylko odkryć, że ma się lepsze umiejętności niż robienie tego samego przez 8 godzin. Wielu ma taki potencjał, serio! A w tak żałosnej firmie gdzie pracuje też wiele żałosnych osób zabraknie szybko rąk do pracy. I zostaną tam same dziwadła jak popławskie

ewa
@kolega

popieram cie w zupelnosci zostana poplawskie ,markowskie itp

ewa

jak dobrze ze juz nie pracuje w tej firmie tam na stanowiskach nie ma nikogo odpowiedniego wszyscy bez przygotowania zazadzajacy ludzmi to bez podstawowego przygotowania ludzie po zawodowkach i to czasami bez wychowania wsadzili takiego na stolek i az ciezko pisac jak oni sie zachowuja ta firma to jedna wielka porazka zal mi tych ktorzy musza tam pracowac chyba nikt tam nie idzie z zadowoleniem tylko z musu bo trzeba jakos zyc pozdrawiam pracownikow odnowy ewa

Dobre sobie

Ooo tak zwlaszcza Wy jestescie zapracowane . Biedne Panie co dzwigac nie mogą i z Wydan uciekają . Wielkie brawa. A nie będę ddodawac że to właśnie Wy robicie zebrania i płaczecie więcej. Wydania zwyczajnie odchodzą jakos nie słyszałem by skomlaly jak Wy.

Jedyny sprawiedliwy

Ludzie co wy piszecie z głupoty. Jak się komuś praca nie podoba to niech ją zmieni. Takich fachowców jak Wy na pewno wszędzie zatrudnią za gruba kasę. Co tu jeszcze robicie!!!!

Opi

Czy moze ktoś coś powiedzieć jakie warunki mają systemowi na wydaniach?

zadowolony/a

Zaczyna się koniec tego magazynu widać jak kadra zarządzająca ceni ludzi niedługo Sami będą musieli na repak stanąć żeby wyjechał dzień. Mimo starań wydań nikt nie powiedział nawet dziękuję jedynie brygadzistki dziękuja. Czy to już koniec?

janek

Zwolni się znacznie więcej niż 7 osób,wydaje się ,że Ceva przygotowuje się na to.Dowodem tego jest język rosyjski słyszany już w Cevie powszechnie,czy to jest wyjście nie sądzę, ale zarządzający tą firmą nie takie już pomysły mieli.

New

Ile zarabia brygadzista ?? Orientuje się ktoś ??

Olej

@Hahahah

Np nowy Brygadzista B2C z zewnatrz zawsze masz wiecej na start

Hahahah
@Lolek

Moze miec wiecej na start ale nie az tyle :)

Arti
@Olej

A można wiedzieć ile zarabia specjalista ds. logistyki w Cevie?

sss
@Arti

każdy inaczej, nawet na podobnych stanowiskach. Patrz wózkowi :)

Arti
@sss

Pytam, bo też mi proponują przeniesienie do Cevy, ale gwarancja dotychczasowych warunków tylko przez rok.

zadowolony/a

Uważam. Ze Wydania to jeden z najcięższych działów i tam powinno rzadzic osoba z głową a nie z mina gbura ale cóż firma zatrudnia takiego Pana Damiana który z niczym sobie nie radzi i teraz są tego efekty 7osób zwolnilo się lub zamierza się zwolnić i to nie koniec pod konie miesiąca będzie jeszcze gorzej ale kierownik niczym się nie przejmuję. Trzymajcie go dalej a pewnego dnia towar nie wyjedzie w 100%!!!

Jadwiga

Masakraaaa, ta firma upada w sposób zastraszający.Aktualnie rządzący zwłaszcza wydaniami to zbiór przypadkowych ludzi których pracę można określić jako "kopanie się z koniem"Jedyna inicjatywa kadry to szykany wobec ludzi,straszenie itp.Brak organizacji rozpi....ne wózki dla pikujących,popsute skanery ,tandetna odzież zwłaszcza buty wołające o pomstę to tylko kilka przykładów warunków pracy,którą wykonujemy.Tylko dzięki załodze ta naprawdę ciężko pracujących ludzi ta "firma" jeszcze egzystuje,tzw kadra robi wszystko by to utrudnić,ich niekompetencje,arogancja to dramat.Kwestią czasu są odejścia z Cevy wielu ludzi ,zwłaszcza gdy zaczną nabory magazyny których wokół Ożarowa powstaje kilkanaście i zadecydują ty finanse! stawki cevoskie to śmiech na sali w tych czasach.

Xxxxxxxxxxxzzxx
@Jadwiga

A ja powiem jedno . Wszystko to jest racja bo bylismy na Wydaniach ale jednogłośnie mozemy powiedziec że mamy co wam zazdrościć. Brygadzistka na wydaniach to jedyna osoba ktora wie co robi i robi to z głową a na pewno z sercem do działu. Mega wymagajaca ale z ogromnym darem ,sprawiania że robota sama pali się w rękach.

?????

Wydania umieraja

Al Bundy
@?????

A czemu umierają? Chciałem się tam załapać.

Buka

Kiedy wczasy

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Ołtarzew

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland