Opinie o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CEVA Logistics Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

I już? Koniec? Łał.

jaa

Drogi dziale b2c nie tylko o was pokrzywdzonych istotkach sie tu pisze więc pora przestać zachowywać się jak pepki świata. Nawet madrej odpowiedzi nie można samemu sformułować bo czyta się tylko znowu narzekanie albo"...to dotyczy także Ciebie " no niesamowite. O czym to świadczy?... nie warto się spierać z id****(bez urazy, nikogo tak nie nazywam po prostu tak mówi przyslowie) bo pokona cie swoim doświadczeniem .

B2C
@jaa

Idź dawać "wspaniałe" rady na inne fora,na pewno rzesza ludzi czeka na Twoje owocne przemyślenia w związku z zachowaniami innych "idealny" człowieku :)

jaa

Wrażenie masz zle. Oczywiście oceniaj innych ale w pierwszej kolejności oceń siebie. Czytaj ze zrozumieniem. Nie powalilo mnie to co napisałaś/łes. Utwierdziles/łas mnie tyłko w tym co myślę. No cóż, bywa i tak. Pozdrawiam

B2C
@jaa

Bo i nie miało powalić. A Twoje stwierdzenie "oceniaj innych ale w pierwszej kolejności oceń siebie" dotyczy także Ciebie. Pozdrawiam również

Jagna z Bagna
@jaa

Widzę że zabawiamy się w usuwanie komentarzy :) Niewygodne dla kogoś opinie,pomimo że nie ma w nich wulgaryzmów,zostają wyczyszczone :) BRAVO...Zabierzcie z tego forum swoje łapska i szanujcie opinie innych.Przypominam że jest to forum publiczne a jeśli nie znacie tego terminu to odsyłam do słownika.To też skasujecie? :)

jaa

"Wszechobecna tępota jest zgubna, a być baranem w całym stadzie baranów wcale nie jest bezpieczne, wręcz przeciwnie, ponieważ niektóre z baranów to wilki, tyle że przebrane za owieczki. Tylko głupie wilki pokazują wszystkim , że są wilkami, ale one szybko giną z głodu. " Dla wszystkich narzekających na swoich kierowników itd. zastanówcie się czemu to nie Wy jesteście na ich miejscu...Pech? Nie sądzę. Zero umiejętności w zarządzaniu ludźmi i jak widać tu po wpisach inteligencja zerowa. Lepiej tu się wyżyć no nie, niż cos ze sobą zrobić żeby przestać być "pionkiem" i nie narzekać. W ludziach siła? Jasne... " Wszechobecna tępota jest zgubna...." Między sobą się w końcu pozagryzacie.

Ciekawa
@jaa

Bardzo mądre ktoś wreszcie słowa napisał brawo Ty :-)

Pracownik Biurowy

Rekrutacja to porażka. Miałem 6 rozmów z różnymi osobami dosłownie na ten sam temat. Najpierw dwie z rekruterką z agencji pracy, a później z różnymi menadżerami, każdy pytał dosłownie o to samo. Nie rozumiem dlaczego nie mogą sobie przekazać informacji, tylko marnują czas kandydata. Po stracie wielu godzin i tak nie otrzymałem oferty.

logo firmy 24/48 Kwalifikowany Pracownik Ochrony- Ołtarzew
Ołtarzew
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Маляр
Ołtarzew
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Ołtarzew
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Recepcjonistka / Asystentka serwisu - umowa o pracę na zasępstwo
Ołtarzew
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
jaa

Nie zadna Wenus, pancia czy inne takie. Były pracownik. Co informacja dalej szuka mózgu? Banda zawistnych ludzi jak prawie wszyscy w cevie. Ograniczone myślenie płytkich ludzi. Nie nudzi sie Wam ten wyscig szczurów? Tylko na tyle wszystkich stać? Gratuluję możliwości, proponuję się wysilić i sprostac prostej rzeczy - nauczyć się myslec a nie tylko siedziec po pracy lub przed i pisać te dyrdymaly. Jest inny sposób żeby sie wyzyc , ale informacja dalej szuka mózgu no nie? Żenada

sprawiedliwy

co za głupoty. jak ktoś ma problem to zgłosić do kierowniczki.

święty spokój

Oj oj Wenus przeczytała co na nią się pisze w końcu brawo umiemy czytać łał święto!!! A nie no sorry miała Pannica dzień wolny bo wczoraj z paleciakiem troszkę polatała i już zmęczona księżniczka. A na b2c święty spokój był można było sobie spokojnie pracować. Oby to się utrzymało i tak zostało :)

jaa

Niesamowite ile zawiści można spotkac w jednym miejscu, czytając Wasze komentarze. Oceniajcie innych ale w pierwszej kolejności nie zapomnijcie ocenić siebie "mądre głowy".

Jadzia

A jak tam na wydaniach? Jak się pracuje z nowymi transferami z odnowy;))

Sok z gumi jagut
@Jadzia

Tragedia

tikili

I znowu b2c takie poszkodowane my też mamy tak samo na wydaniach.

Wydaniowiec

Na wydaniach Masakra co się dzieje. Tyle Ukrainy przyszło a pracy nie ma. Roboty tak mało jeszcze nie było po co tyle ludzi biorą.

dla wenus :)

Wenus z b2c to po prostu jest genialna :) udaje że niby wszystko wie i co to nie ona a gdyby nie ludzie co nimi zarządza siedziała by w czarnej d,,, ale co można oczekiwać jak zaliczenia na "uczelni" tańczyła lub śpiewała. Oraz prywatne urazy przekłada w pracy mamy przykład 2 os a co słyszałam to już fuka do 3. Wenus jak to czytasz pamiętaj Ty pracujesz dla nich a nie odwrotnie. W ludziach siła.

bbb222ccc

Zgadzam się w 100%. Ta pani to chodząca pomyłka do tego głupio się tłumacząca. Sama sieje wiatr i zbierze burzę - z ludźmi nie wygra. Gdyby była w stosunku do nas normalna nikt by nie narzekał, ale pańcia zapomniała już jak sama stała za stołem i. Jej odzywki świadczą tylko o niej o nikim więcej. Kulturę albo się ma albo nie ma.

jadwiga

Kolejny transfer nazwijmy po polsku kierownika, tym razem z Odnowy na Wydania.Pewne jest , że zacznie się od "przeglądu" kadr,szykan ,straszenia i przysłowiowego już grzebania w koszach na śmieci.Gołym okiem widać i tu zagadka kto buduje w Ceva swoją pozycje przy pomocy obsadzania swoimi ludzmi stanowisk.Zanosi się na kolejne nerwowe dni a potem wszystko wróci do normy.

janek

Zastanawia cisza jaka zapanowała na tym forum a mówię o wypowiedziach dotyczących warunków pracy. Myślę ,że Ceva zastosowała" genialny" ruch zatrudniając obcokrajowców.Ludzie poczuli strach a to jest najlepsza motywacja.Jednak, czas to pokaże na pewno to strzał samobójczy dla firmy."Nowi" mają gdzieś wszystko i wszystkich poza zaliczeniem dniówki,jak to się ma do wymagania od nas różnych procedur,wiadomości ,dyscypliny itp?.Gołym okiem widać,że nikt już nie traktuje tej pracy poważnie dowodem na to jest masowa rezygnacja liderów i nie tylko z pracy.Priorytet to wjazd zleceń każdego dnia za wszelką cenę i ratowanie swoich posad, mówię oczywiście o zarządzie.Poziom niekompetencji,wrogości do pracownika osiągnął apogeum.Obecni kierownicy sektorów to dramat.

Tańczący z Wilkami

Jak było na imprezie integracyjnej?

byłem
@Tańczący z Wilkami

trzeba było przyjść :)

lolface

hehhehehehhee b2b jebło tak mocno ze nie ktorzy wlosy z glowy rwa mimo ze nie maja ich duzo :) pozdrawiam były pracownik pwaph, który rozpoczal upadek b2b ;)

kamien

Jesteście wszyscy chorzy co tu piszecie wasz iloraz inteligencji jest mniejszy od O a ty marta nie rób z siebie aniołka ze dobrze piszesz na Kamila a pochwal się jak pisałaś źle o Sylwi nie wspomnę jak mu ubliżacie a pro po wykształcenia jak nie wiecie kto jakie posiada to się nie wypowiadajcie zżera was zazdrość

Niezadowoleni
@kamien

No to teraz po podwyzkach wozkowych to brygadziscie zarabiaja tyle samo. To jest istna kpina.

ewa
@kamien

i tu cie popieram w zupelnosci i marta i sylwia sa tyle warte co nic sa poprostu wredne i tyle pozdrawiam ewa

ewa
@kamien

kamien popieram cie tez nie raz slyszalam jak jada po kamiu i marta i sylwia one na odnowie kazdemu dadza rade ale tak zachowuja sie osoby bez wyksztalcenia to po pierwsze a po drugie to marta nie ma za grosz wychowania i ambicji a sylwia jest pod jej wielka presja i mysle ze zle na tym wyjdzie. Marta umie sobie owinac ludzi wokol palca chocby pania ele ta kobieta tez tanczy jak marta zagra pozdrawyam wszystkich czytajacych ewa

shOwCase

dobry skład na B2B rozpieprzyli.... i tyle.. zaczyna się robić lipa... część pracuje a część się op...ala .. powiem krótko.. żal mi tych ludzi którzy dają z siebie 200% normy i mają 13 brutto ... heh po podwyżce wymuszonej według rynku.... masakra .... poczekajcie aż się rozsypie do końca skład TL ... to B2B po 3 msc stanie na nogiii hhahahah...

zdziwiony

się zaczyna ten zły ten niedobry. Mi by się nie chciało tyle pisać, jak się nie podoba to rezygnuje. Prosta sprawa.

Wydaniowiec też

rano mniej pracy bo tak zlecenia wpadają :) a wysłać trzeba tego samego dnia, dlatego więcej pracy na drugiej zmianie- proste :))) tu nie trzeba być filozofem i mędrcem. :)

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Ołtarzew

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland