Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.

DIVERSE CG

Szanowni Państwo, dziękujemy za wszystkie wpisy – te dobre i te mniej korzystne – które w ostatnich dniach pojawiły się w tym miejscu. Oczywistym jest, że te niekorzystne nie przynoszą nam radości. Analizując je wyciągamy jednak wnioski, żeby jeszcze mocniej usprawniać naszą firmę, poprawiać relacje i komfort pracy. Od ponad 10 lat Diverse CG bardzo dynamicznie się rozwija, zdobywa nowych klientów, pracowników i współpracowników. Odnosi kolejne sukcesy. Zawdzięczamy je przede wszystkim naszym pracownikom, ich zaangażowaniu, ambicjom i pasji. Cieszymy się, że w ciągu ostatnich lat tak wiele dobrego wspólnie osiągnęliśmy. Nasz sukces to także sprawne zarządzanie i podejmowanie decyzji, które czasami są trudne. Szczególnie trudne są te personalne. Czasami decyzje o zmianach podejmują nasi pracownicy, czasami my. I nie ma w tym nic dziwnego, bo zmiany to nieodłączny element ludzkiego życia, także w wymiarze zawodowym, czy biznesowym. Inna propozycja, stanowisko, zmiana branży, inne perspektywy lub inna wizja działania czy wyniki? Każda motywacja jest ważna, każda decyzja jest słuszna. Szanujemy to, choć zazwyczaj jest nam po prostu smutno, że nasze drogi się rozchodzą. Jeżeli ktokolwiek poczuł się dotknięty, przepraszamy, bo naprawdę nie takie mieliśmy intencje. Zależy nam na tworzeniu dobrego miejsca pracy i komforcie naszych pracowników. Każdą osobę, która chciałaby podzielić się z nami swoimi opiniami, osobiście zapraszam do rozmowy. Pozostaję do dyspozycji pod adresem mailowym: anna.piwko@diversecg.pl i numerem telefonu: 533200104 Liczę na to, że nasza dyskusja będzie merytoryczna i oparta na szacunku, na który zasługuje każda ze stron. Jeszcze raz podkreślam, że dokonujemy analizy i wyciągamy wnioski, nieustannie pracując nad usprawnieniem działania naszej firmy. Anna Piwko, PR Manager Diverse CG

GallAnonim
@DIVERSE CG

Nie mam totalnie pewności, że Ty to Ty. Chociaż biorąc pod uwagę ilość wypowiedzianego słowa SUKCES.. jestem w stanie w to uwierzyć. Czyli mam pisać na Twojego maila żeby nie pisać otwarcie co mi leży na sercu? Sorry hahaha ale każdy musi wiedzieć o tym co dobre ale i co ZŁE. Jednym wpisem nie odbudujesz renomy.

Żart
@GallAnonim

Przeanalizowałem aż wpis Diverse CG. "Ilość wypowiedzianego słowa SUKCES" - 2 razy. dużo? Pewnie, że każdy ma prawo do krytyki, tu natomiast krytyka nie współgra z rzeczywistością. Skoro mowa o "niewspółczesnym podziale na kobiety i mężczyzn" i zarzucane jest, że większość managementu stanowią mężczyźni, to liczby kłamstwo weryfikują. na 14 stanowisk kierowniczych - 9 to kobiety. Zauważyłem na LinkedIn, że nawet zarządzanie Gdańskim oddziałem jest w kobiecym ręku. Jestem ciekaw jakie to jest mściwe, okrutne i złośliwe zachowanie w stosunku do pracowników. Bardziej podłożenie "poduszki- pierdziuszki" na krzesło, czy ucieczka z windą kiedy się widzi, że ktoś się spieszy?

@Żart

To mściwe i okrutne podbieranie bananów i madarynek w poniedziałki ze skrzynki z owocami. Idę o zakład, że to to.

Praca w Diverse Consulting Group to niezła szkoła życia. (usunięte przez administratora) Pojawiające się wakaty nie są niczym nowym- są to projekty przekazywane przez miesiące do innych rekruterow(usunięte przez administratora) Dodatkowo, często jest to celowy zabieg ze strony kadry managerskiej po to, aby udowodnić pracownikowi jego słaba efektywność. (usunięte przez administratora)Wszechobecna kontrola. Ogólnie nie polecam. Brak perspektyw na rozwój, nierynkowe zarobki.

(usunięte przez administratora) Atmosfera pracy raczej mało komfortowa. Wszystko to powoduje się na dużą rotację. Z pozytywów: płatność zawsze na czas. Szukam więcej ale nic nie przychodzi mi na myśl… Niestety nie mogę polecić pracy w tej organizacji.

Grabarz
@pracownik

Nigdzie nie spotkałam się z takim szklanym sufitem jak w Diverse. Wystarczy spojrzeć ile kierowniczych ról poza działem rekrutacji jest osadzonych przez mężczyzn, kto awansuje i podejmuje kluczowe decyzje.

JobSeeker
@pracownik

O kurcze. A ile tam pracowałeś i na jakim stanowisku?

Analityk
@Grabarz

Buahahaha. „Poza działem X”. Przedszkole. Odkąd pracuje jest ok 14 kierowników, z czego 9 to kobiety. Serio? Nawet tutaj jest kłamstwo bez konsekwencji? GoWork to żenada, skoro pozwala na kłamanie i tylko się cieszy, że coś takiego napędza ruch na stronie...

Aktualny pracownik
@pracownik

Z plusów firmy mogę dodać: owoce w poniedziałki i środy, wizyty pana kanapki, nowoczesne biuro (choć z małymi biurkami i jednym monitorem od komputera stacjonarnego) ;)

Arkadius

2 miesiące? Solidny staż... Czyli zatrudnianie w większości kobiet jest niewspółczesne;(usunięte przez administratora)podczas trwania „rynku kandydata” wytrwale cierpią na głodowych pensjach robiąc nierozwojowe rekrutacje; jedyna firma na rynku, w której są rotacje. Widzę, że mamy do czynienia z ekspertem. Chociaż nie, zaraz – ekspert chyba by pomógł tak ledwo ciągnącej firmie? Fascynuje tylko skąd Diverse ma takie wyniki i zdobywa co chwile nagrody? Wygląda na ten sam Diverse, które pamiętam i którego ciepło wspominam. Ten sam albo nawet lepszy. Szkoda, że ludzie którym nie wychodzi hejtują swoich „byłych” wylewając kubeł pomyj. Dla mnie żal.pl

@pracownik

Pracuję w Diverse na stanowisku kierowniczym od ponad roku. Stanowczo zaprzeczam Twoim słowom. To dobre miejsce pracy, bardzo rozwojowe. Ludzie, którzy tu pracują tworzą fajną atmosferę. Mogą na siebie liczyć. Są kreatywni i proaktywni. Oczywiście jest kilka rzeczy, które musimy usprawnić i nad którymi pracujemy. Jak wszyscy. Nie znam idealnych miejsc pracy. Niewspółczesny podział na płeć? Większej bzdury dawno nie słyszałam. W Diverse pracują w większości kobiety. Naprawdę żałujemy, że Ci nie wyszło. Twoja postawa i to co wypisujesz pod różnymi nickami w ostatnich dniach pokazuje tylko, Twój brak profesjonalizmu. Dziś już wiemy, że podjęliśmy słuszną decyzję.

„To co wypisujesz pod różnymi nickami” ? Jestem jedna z osób, które zamieściły opinie na temat firmy, więc nie jest to opinia jednej osoby, a kilku osób. Jeżeli firma jest tak świetna to dlaczego straciła tylu pracowników w krótkim czasie? Zdaję sobie sprawę, że są osoby, którym odpowiada praca w takich warunkach (chociaż szczerze tego nie rozumiem) ale to nie zmienia faktu, że niestety większość wpisów tutaj jest zgodna z prawdą. (usunięte przez administratora) I ps. Dużym brakiem profesjonalizmu jest, będąc na stanowisku kierowniczym, pisanie pod postem, że firma słusznie kogoś zwolniła, tylko dlatego, że ktoś dał upust swoim żalom.

plusy?
@Aktualny pracownik

owoców jest tak mało, że szanse na poczęstowanie się są małe- ale to akurat powinna być uwaga skierowana do biura któro zapewnia te owoce bo nie jest to benefit prosto od Diveres. komputer na którym pracowałam to wehikuł (wyglądał jak pierwszy komputer w tej firmie, a firma ma już 10 lat...) biurka są mniejsze od szkolnych ławek... i co komu z ładnych szafek w kuchni?

GallAnonim
@pracownik

Mocne słowa, czy ktoś jeszcze potwierdzi tą opinie? Kandydaci na pewno chcą wiedzieć, czy idą do odpowiedniego pracodawcy.

Is
@plusy?

no tak, pozytywna opinia na pewno opłacona i napisana pod czujnym okiem prezesa zerkającego przez ramię haha :)

Serio?
@Aktualny pracownik

Odkąd pracuje - rok- owoce są w każdy wtorek... Na pewno pracowałaś w Diverse CG? tu spodni się nie sprzedaje...

Is
@pracownik

(usunięte przez administratora) Duże zakłamanie rzeczywistości, firma nie szczędzi pieniędzy na pracowników o czym świadczą budżety na wyjścia teamowe, wyjazdy integracyjne, czy wprowadzony kilka miesięcy temu system gratyfikacji. Dodatkowo buduje nam się nowe biuro, żeby podwyższyć komfort pracy i przestrzeń, bo w obecnej się nie mieścimy ze względu na wzrost. Także, nie bardzo rozumiem gdzie to rzekome szczędzenie pieniędzy i manipulacje? Niewspółczesny podział? Większość firmy stanowią właśnie kobiety :) Bardzo krzywdzący i emocjonalny wpis. Na przyszłość radzę pisanie opinii w rzetelny sposób, nie pod wpływem frustracji, która aż kipi z tego postu. Firma rozrasta się naturalnie, nie miała zewnętrznego kapitału i inwestorów i również naturalnie się zmienia i rozwija, a jak wiemy nie wszystko da się zmienić i usprawnić w 5 minut. Wszyscy wciąż się uczymy, każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, wyjścia z inicjatywą i pomysłami. Wsparcie u przełożonych jest i to bardzo duże, wystarczy podejść i rozmawiać, ale najwyraźniej nie każdy potrafi się komunikować z drugim człowiekiem, a niestety chyba nikt jeszcze nie nauczył się czytać w myślach. Na przyszłość radzę zachować trochę więcej klasy i wyczucia oraz dzielić się swoją opinią w sposób rzetelny, nie emocjonalny. Rynek jest dość hermetyczny, nigdy nie wiadomo gdzie się możemy jeszcze spotkać.

Rekruter

Absolutnie nie polecam. Słabi klienci, słabi rekruterzy, kiepscy handlowcy plus niewykwalifikowany management.

Impressed
@Rekruter

Cóż za obszerna wiedza o firmie. Jestem pod wrażeniem. Zapomniałeś o kilku innych działach. Byłby komplet, no i ruch w profilu większy

@Rekruter

Gratuluję poziomu wypowiedzi i rozbudowanej argumentacji.

Krzysztof

Może Ty będziesz w stanie napisać coś więcej o pracy w firmie Diverse CG? Fakt użytkownik, któremu odpowiedziałeś, nie uargumentował w żaden sposób swojej wypowiedzi, dlatego mam nadzieję, że Twoja opinia będzie bardziej kompletna. Mógłbyś się nią podzielić? Zachęcam.

Izabela
@Rekruter

@Rekruter czy jesteś obecnym pracownikiem firmy Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.? Twoja wypowiedź jest bardzo ogólna i nie wiem czy takie informacje będą pomocne dla przyszłych kandydatów. Co zmieniło się przez okres w którym jesteś zatrudniony? Czytając Twój wpis mogę stwierdzić, że atmosfera panująca między pracownikami jak również kadrą zarządzającą nie jest za ciekawa.

Zgadzam się z poprzednim wpisem. Atmosfera pracy jest bardzo trudna, większość pracowników przychodzi do pracy zestresowana, coraz mniej projektów możliwych do zrealizowania. Brak wsparcia ze strony team leaderów. W ostatnim czasie firma straciła dużo rekruterów(usunięte przez administratora)Poza bezpłatną opieką medyczną firma nie oferuje żadnych benefitów, a system prowizyjny jest bardzo niekorzystny.

NICK

Swoim znajomym na pewno nie polecę pracy w Diverse. Ciężka atmosfera,(usunięte przez administratora), ciągle powtarzające się projekty, niskie szanse na rozwój, mało atrakcyjny system prowizyjny. Aktualnie firma mocny nacisk kładzie na pozytywny odbiór na rynku(usunięte przez administratora) w rzeczywistości pracownicy są zestresowani i zniechęceni, przez co firma w ostatnich miesiącach straciła wielu pracowników – głównie rekruterów. Plusem jest nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji, świeże owoce, bezpłatna opieka medyczna. Jednak są to benefity jakie oferuje już niemal każda firma na rynku.

Kotek

Pracuję w Diverse CG od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Przede wszystkim odpowiada mi uporządkowany system pracy, wsparcie Team Leadera w każdej chwili oraz dokładne wprowadzenie nowego pracownika. Wszyscy w Diverse są bardzo pomocni i nie spotkałam się z sytuacją, kiedy ktoś zostawił mnie w potrzebie. Praca przynosi efekty - co jest dla mnie bardzo istotne, firma się rozwija i oferuje wiele ciekawych możliwości. Biuro jest przepiękne, lokalizacja w Centrum Warszawy wygodna, a atmosfera bardzo przyjemna.

Kamila
@Kotek

Twoja pozytywna opinia na temat pracy w Diverse Consulting Group jest bardzo zachęcająca. Wspomniałaś o tym, że praca w tej firmie przynosi efekty i oferuje wiele możliwości. Będziesz tak miła i rozwiniesz ten temat? O jakich możliwościach mówisz konkretnie? Napisz proszę również więcej na temat efektów w pracy jakie przyniosła Ci praca w tej firmie.

Kotek
@Kamila

Przede wszystkim system benefitów, szkolenia, eventy firmowe. Bardzo dobre relacje z klientami przekładają się na zatrudnienia, dodatkowo wewnętrznie Tworzą się nowe struktury więc jest więcej możliwości awansu.

@Kotek

To dobra wiadomość, że firma oferuje możliwość rozwoju poprzez szkolenia, a także awansu. Zainteresuje to ambitne osoby, które chcą związać swoją karierę z firmą. Pisząc o systemie benefitów mógłbyś je wyszczególnić. Są premie lub rozbudowany pakiet socjalny?

AK

Firma dająca możliwości rozwoju w obszarze IT, samodzielność w działaniu, świetni ludzie oraz bogaty pakiet szkoleń wstępnych.

@AK

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia i możesz się rozwijać oraz podnosić kompetencje. To bardzo ważne dla ambitnych osób, które będą chciały aplikować do firmy. Pisząc o wstępnym pakiecie szkoleń masz na myśli kursy, które przygotowują do objęcia stanowiska, czy także późniejsze szkolenia, które bardziej wdrażają Cię w zawód? Rozwiń proszę ten temat.

Fioletowa

Polecam DCG w Gdańsku. Nowe biuro - nowy team. Ludzie zgrani i dogadani. Co do szkoleń - bardzo dobrze przeprowadzony proces wdrożenia do firmy. Co będzie dalej? To się dopiero okaże. Na razie jest ok. Oczywiście - nie wszystko jest idealne. Niemałe oczekiwania jeśli chodzi o wynik, ale dostaje się wsparcie. Nie wiem, jak się pracuje w Warszawie, ale pracę w Gdańsku polecam.

@Fioletowa

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Koleżeńska atmosfera w pracy jest bardziej motywująca. Szkolenia są tylko wdrożeniowe , czy także zewnętrze dające nowe umiejętności i podnoszące kwalifikacje zawodowe? Możliwość awansu i związania z firmą kariery jest istotnym aspektem zatrudnienia.

Fioletowa
@Marek

Za krótko jestem żeby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Związałam się z firmą wierząc, że te możliwości są. Dopiero za miesiąc-dwa mogę dać znać więcej. Potwierdzać lub zaprzeczać.

Kandydatka

za to ja mam odmienne zdanie - proces rekrutacyjny sprawnie prowadzony, miły rekruter, dopytywał i informował na bieżąco o statusie rekrutacji. Co prawda nie udało się nawiązać współpracy, ale poinformowano mnie o tym, jak również o powodach dlaczego moja kandydatura nie została wybrana.

kandydat

Niestety również nie mam zbyt dobrego zdania na temat tej firmy. Rozmowa rekrutacyjna całkiem przyjemna chociaż bez konkretów. W zasadzie nie dali mi szansy zbytnio opowiedzieć o swoim doświadczeniu. Również jak obiecywali - nie odezwali się. Nie dali żadnej informacji zwrotnej. Faktycznie sama bym nie chciała pracować w takim miejscu w którym się nie szanuje swojego rozmówcy/kandydata. Rada dla HR: duża konkurencja jest na rynku IT więc zacznijcie wracać do kandydatów z informacją zwrotną i szanujcie ich czas..

Iza
@kandydat

Dobrze, że poruszyłeś temat rekrutacji do firmy. W związku z tym, mam pytanie. Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej do Diverse Consulting Group zostały przedstawione Tobie początkowe warunki zatrudnienia i jak one się przedstawiały? Czasami ta kwestia jest pomijana przez rekrutujących i interesuje mnie, jak wywiązuje się z tego ta firma.

x

Firma nieprofesjonalna, brak informacji zwrotnej dla kandydata i brak szacunku do niego.

ciekawski

jakie firmy reprezentuja w Trojmiescie?

Rep
@ciekawski

Bank Nordea na przykład

Kazimierz
@Rep

Masz może informację o tym, jak wygląda praca w firmie Diverse Consulting Group? Widzę, że w wątku padło zapytanie o ewentualne szkolenia, które organizuje pracodawca. Również chciałbym wiedzieć, czy pracując w tej firmie można liczyć na pomoc i wsparcie w tej kwestii? Chcąc się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności firma pomaga w realizacji tych celów? Proszę o informację na ten temat.

Obecna

Byłam na kilku szkoleniach wewnętrznych organizowanych przez HR powiem że masakra. Tak oczywiste rzeczy że tych straconych minut już nigdy nie odzyskam. To było jak słuchanie że niebo jest niebieskie a woda jest mokra. Byłam zszokowana że firma popiera marnowanie czasu całego zespołu.

@Obecna

Firma często organizuje szkolenia dla zatrudnionych pracowników? Może jeżeli jesteśmy już przy temacie szkoleń, to jesteś w stanie napisać, jak firma podchodzi do rozwoju zawodowego zatrudnionych osób? Można liczyć na dofinansowanie np. kursów językowych, bądź innych szkoleń, które będą pomocne w dalszym rozwoju pracownika? Chciałabym wiedzieć, jak to wygląda.

Czasami uważamy, że wszystko jest nam znane a jak przyjdzie co do czego to niestety brak nam podstawowej wiedzy.

Lukas
@Adam

To powinno być jeszcze szkolenie z czytania i pisania tak na wszelki wypadek :) Najlepiej po godzince na każde. Później jeszcze liczenie

@Filip Czy dobrze wnioskuję, że jesteś obecnym pracownikiem Diverse Consulting Group? Mógłbyś napisać nieco więcej o firmie? Jakie są pozytywy pracy w Diverse Consulting Group? Jakie warunku pracy oferuje firma? Jaka panuje atmosfera? @P Ta sama prośba do ciebie. Czy mógłbyś zdradzić użytkownikom forum nieco więcej szczegółów o warunkach pracy w Diverse Consulting Group, o atmosferze panującej w firmie? A może wiesz jak wygląda sam proces rekrutacji? Na swojej stronie https://diversecg.pl/kariera,5,pl firma publikuje kilka aktualnych ofert. Pewnie niektórzy użytkownicy rozważają aplikację i każda informacja może być dla nich cenna.

P

zastanawiam się skąd nagle taka fala hejtu :) pracowałam do tej pory w kilku agencjach i ostatnią rzeczą jaką bym mogła powiedzieć to to, że w Diverse panuje wszechobecny stres, osoby wypowiadające się chyba nie miały jeszcze tej wątpliwej przyjemności pracować w "korpo" gdzie KPI goni KPI, a wynik jest ważniejszy niż Twoje życie. Wyczuwam bardziej jakiś żal do firmy, którego upust dają na goworku :) Niestety jak w każdej agencji wynik jest wazny, nikt nie płaci za ladne oczy i odpalenie komputera (dodam, że nigdy nie było problemu z wypłatą także te opinię również mnie dziwią). Atmosfera w firmie jest luźna, wypłaty na czas, benefity są, rzeczywiście trochę brakuje szkoleń ale wszystko da się wypracować:)

Filip

Jeśli ktoś tak ułożył pracę innym osobom w firmie to zastanawiam się dlaczego to krytykujecie i najchętniej zmienilibyście według własnego uznania?

Niegodna

Chciałam dodać, że firma ma nienormalną politykę personalną. "Team leader" działu rekrutacji przestaje rekrutować dla klientów i zaczyna "zarządzać". Teoretyczne zarządzanie, bez grama praktyki. Przecież to jest śmiech na sali...

@Anonim Co Twoim zdaniem wpływa na ukształtowanie takiej atmosfery? Co sprawia, że pracownicy firmy Diverse Consulting Group są zestresowani? Wszystkie informacje dotyczące pracy w tej firmie są istotne dla innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.