Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.

Absolutnie odradzam, firma chce tylko jak najwięcej zarobić na swoich kontraktorach i pracownikach. Wynagrodzenia niskie, atmosfera w firmie ciągle napięta, pracownicy zestresowani.

od byłego.

"Jako były pracownik tej firmy chciałbym powiedzieć iz firma nie jest godnym polecenia pracodawcą. Wynagrodzenie żenująco niskie, atmosfera ciężka, brak wsparcia od przełożonego. - Słowa kojarzące się z Diverse Consulting Group : niekompetentna. - Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako 0. Brak szkoleń oraz mozliwości rozwoju. - Atmosfera i ludzie tam pracujący są smutni. -Najbardziej podobało mi się w Diverse Consulting Group: praca z ludźmi. -Najbardziej nie podobało mi się w Diverse Consulting Group:atmosfera, wynagrodzenie, brak klientów, brak wsparcia, brak możliwości rozwoju."

Waldi

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie? Jest dobrze?

Niegodna

Diverse to kolejna z (usunięte przez administratora), które z rekrutacji specjalistycznych robią rekrutacje masowe. (usunięte przez administratora) Takie firmy jak Diverse Consulting Group psują rynek HR.

Sezon letni już niewątpliwie mamy za sobą - czy został on jakoś pozytywnie spożytkowany właśnie dla celów integracyjnych firmy? Na stronie internetowej firmy jest kilka ofert pracy. Pytanie - czy są one nadal aktualne? Daty dodania mogą sugerować, że nie. Jak jest naprawdę?

Czy firma w okresie letnim organizuje jakieś wyjazdy integracyjne dla swoich pracowników? To przyjemna i popularna forma zgrywania ze sobą zespołu, a jak ten aspekt jest realizowany w tym przypadku?

renata

akurat wspominasz takie stanowiska, które mniej nie zarobią :) szkoda, że nie szukają nikogo do biura, do normalnej pracy :)

bb

Agencji jest bardzo duzo na rynku i Diverse wyróżnia się pozytywnie - pozostają w kontakcie, dopytują się, dzwonią z informacją zwrotną. Dużo bardziej znane i większe agencje o tym często zapominają.

A

Powiem tak, największym plusem dla ich kontraktorów jest to, ze nie ma opcji opóźnień płatności. Zawsze wszystko na czas. Pełna profeska. Na tle innych agencji Diverse wypada naprawdę bardzo dobrze. Śmiało mogę powiedzieć, że to czołówka jeśli chodzi o agencje tego typu.

A

Jestem byłym pracownikiem Diverse i polecam ją każdemu. Bardzo miła atmosfera pracy, wsparcie przełożonych i warunki płacowe. Wszystko na wysokim poziomie. POLECAM w 100 %

?

Słowa kojarzące się z Diverse Consulting Group (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Diverse Consulting Group: Najbardziej nie podobało mi się w Diverse Consulting Group:

Zostaw merytoryczną opinię o Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.