Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.

Przeziębiona

Obecnie trwa sezon chorobowy i dużo osób w firmie chodzi przeziębionych. Super, że w takich momentach mogę popracować z domu – nie muszę niedoleczona przychodzić do pracy. Mój przełożony również jest w tej kwestii bardzo wyrozumiały.

Elastyczna

Dzięki elastycznym godzinom pracy już nie muszę się stresować, gdy mój pociąg się spóźnia!

Przyjazna

Ogólnie w firmie panuje przyjazna atmosfera. Ostatnio odeszła od nas jedna z koleżanek i normalnie zjedliśmy pożegnalne ciasto, życzyliśmy jej powodzenia w nowej roli. Każdy rozumie, że zmiany czasem są potrzebne. Nie było szeptów za plecami, dziwnych uśmieszków, jak to w wielkich korporacjach czasem bywa.

Dobre miejsce pracy

To miejsce pracy w którym daje się szanse ludziom młodym na budowanie swojej kariery. Jestem pod wrażeniem tego jak dużym zaufaniem obdarza się pracowników. Rozwój od juniora do team leadera jest możliwy w tej firmie a osoby z którymi pracuję od conajmniej trzech lat są tego dowodem. Cieszę się że tu jestem, bo wiem, że wiele osiągnę.

Elzbieta

Szanowni Państwo, dwa miesiące temu zakończyłam współpracę z DCG. Zajmowałam tam przez krótki okres stanowisko Head od HR. Abstrahujac od przyczyny mojego odejścia informuję, że negatywne opinie, ktore pojawily sie wczesniej i o autorstwo, których jestem podejrzewana, nie są moimi opiniami. Nie mam pojęcia komu zależało na "podgrzaniu atmosfery" i przy okazji zdyskredytowaniu mojej osoby. Firma DCG jest firmą rozwijającą się, co udowadnia 10letnia historia. Jestem przekonana, że nadal będzie rosła i osiagała coraz lepsze wyniki, i nagrody. Moich byłych współpracowników miło wspominam i serdecznie pozdrawiam. Ela Sz.

Czy dyżury międzyświąteczne w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. obstawiają najmłodszymi stażem?

Diverse CG

Jesteśmy firmą, która równo traktuje wszystkich pracowników. Staż nie ma znaczenia. Każdy ma prawo zaplanować swój urlop w dogodnym dla siebie terminie. Oczywiście ważne jest poinformowanie o nim w stosownym terminie.

Patryk

Dobrze mi się pracuje. Firma rzetelna i projekt naprawdę spoko. Pracuję od 6 miesięcy i złego słowa nie powiem. Kasa zawsze na czas. Poza tym wsparcie opiekunów kontraktu. W porównaniu z poprzednią firmą naprawde spora różnica na plus.

Młoda

Zaczynam pracę w zespole i jestem pod wrażeniem pomocy, jaką otrzymuje od mojej menedżerki. Jestem juniorem i potrzebuję sporo uwagi. Cieszę się że tak jest i ze zawsze mogę liczyć na uwagę i realną pomoc. Oby tak dalej. To pierwsze miejsce, w którym mam poczucie że zostanę na dłużej i że mam szanse się rozwinąć

Matka jest tylko jedna

Jestem mamą przedszkolaka i pracownikiem Diverse CG. Choć nie mam długiego stażu to zdarzyło mi się już pare razy mieć awaryjne sytuacje w związku z chorobą dziecka. Do tej pory różnie z tym bywało u moich wcześniejszych pracodawców i zawsze wiązało się to z dużą dawką stresu. Chciałabym powiedzieć że Diverse ma mega elastyczne podejście w tej kwestii i nigdy nie spotkałam się z odmową czy nawet z niezadowoleniem z tego powodu. Mój szef sam proponuje żebym pracowała z domu w takiej sytuacji i zawsze podkreśla, że to nie problem. Cieszę się że trafiłam do takiego miejsca gdzie szanuje się ludzi i nie komplikuje im życia. Jak najbardziej polecam jako pracodawcę

Mona
@Matka jest tylko jedna

Potwierdzam. Też tu pracuje i w podobnej sytuacji nie miałam najmniejszego problemu z pracą zdalną albo wolnym dniem. Wszystko da się dogadać. W Diverse CG pracuje bardzo dużo kobiet i panuje duża elastyczność w wparcie w tym temacie. Też polecam

@Matka jest tylko jedna

Jesteśmy młodym zespołem i większość z nas ma lub w niedługim czasie będzie miała dzieci. Wiemy, czym jest rodzicielstwo. W naszej codziennej pracy w DCG opieramy się na naszych wartościach, jakimi są m.in. SZACUNEK, BEZPIECZEŃSTWO czy ZAUFANIE. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pracowników i staramy się ich wspierać i w pracy i w życiu. Dziękujemy za dobrą opinię!

Borat

Fajna firma i ludzie. Ciekawy projekt dla międzynarodowej firmy i wsparcie opiekuna z Diverse. Ogólnie polecam współpracę. No i super lokalizacja w samym centrum

@Borat

Ależ nam miło! Dziękujemy za dobrą opinię!

PETER

Duży plus za rzetelny onboarding. Komplet informacji na temat projektu i generalnie wiadomo co do czego i do kogo. Do tego zestaw gadżecików na powitanie. No miło nie powiem. Pierwsze wrażenia bardzo na plus. Oby tak dalej

@PETER

Bardzo się cieszymy. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasz onboarding był realizowany na najwyższym z możliwych poziomów. Powodzenia!

Aśka

Jako były pracownik Diversa dostaję powiadomienia o komentarzach w tym profilu, jak i w profilach moich poprzednich pracodawców. Jestem w szoku czytając Wasze wypowiedzi. Uważam Diversa za jednego z lepszych pracodawców, zarówno dla pracowników wewnętrznych jak i dla współpracowników/kontraktorów. Mimo że rozstałam sie z Diversem, dalej mam mega bliski kontakt ludźmi z DCG. To co tu czytam jest żałosne i jest wyrazem frustracji z tego że komuś nie wyszło. Ja sama miałam mega podstawę, trzy razy tyle z prowizji a mój kierownik był do tej pory najlepszy jakiego miałam. Był KIEROWNIKIEM, liderem, osobą która miała realny wpływ na kierunek rozwoju firmy i reprezentowała moje potrzeby. Teraz mam „Team Leadera”, czyli rekrutera który mi mówi jak mam żyć, ale jego decyzyjność sprowadza się do zera. Tylko wstyd nie pozwala mi zapytać, czy mogę wrócić....

Obserwator
@Aśka

Ostatnio kilka osób „przebranżowiło się” w ramach organizacji, a są też tacy, którzy wrócili do DCG po pół roku. Jak chcesz, wracaj i Ty...!!!!!!

Aśka
@Obserwator

Skoro tak radzisz... Wiem do kogo napisać. Nie wiem jak inni, ale ja miałam mega kierownika i tylko z czystej przyzwoitości nie zagadywałam. Ale skoro jest tak dobrze jak było, będę pisała „na priv”. Lol

Zatrudniona
@Aśka

@Aśka, nie wiem kiedy pracowałaś w Diverse jeśli było tak jak opisujesz to musiały zajść duże zmiany. Zgadzam się z poprzednim wpisami odnośnie atmosfery, projektów, systemu prowizyjnego. Kadra zarządzająca także nie wypada najlepiej. Ciężko natomiast zgodzić mi się z tym, że pojawiające się komentarze są wynikiem rozgoryczenia pracowników którym kariera w Diverse nie wyszła. Wystarczy sprawdzić np. na Linkedin ilu rekruterów ostatnio opuściło firmę. Wspomnę, że były to osoby związane z Diversem od dłuższego czasu, więc o czymś to świadczy. Pojawiła się także informacja, że są pracownicy którzy po czasie do Diverse wrócili. To prawda ale myślę, że warto dodać, że jest to jedna osoba, która nie zajmuje się rekrutacją. Niestety w Diverse za wszystko obwinia się rekruterów. (usunięte przez administratora) myślę, że skoro chcesz wrócić nie będzie problemu. Do dzieła ! :)

Is
@Zatrudniona

@Zatrudniona rotacje są rzeczą normalną, zwłaszcza jeśli ktoś jest dłużej związany z firmą, czasami każdy potrzebuje jakiś zmian i wydaje mi się, że jest to proces naturalny i nie powinien nikogo zaskakiwać :) Pewnie, są rzeczy wymagające usprawnienia, ale cały czas nad tym pracujemy, wszyscy, choć niestety nigdy nie jest tak, że uda się zadowolić każdego bez wyjątku. A wierz mi, że rotacja na prawdę nie jest duża porównując rotacje u konkurencyjnych firm. Każdy ma prawo do swojej opinii, niemniej wylewanie żali i przekłamywanie tego, jak w rzeczywistości wygląda praca w Diverse jest po prostu słabe. GoWork powinien służyć do rzetelnych opinii, a z tego co widzę patrząc nie tylko na opinie o Diversie, ale i obserwując co się dzieje w opiniach u konkurencyjnych firm, to w większości mamy wylewanie pomyj i frustracji, a chyba nie o to powinno w tym chodzić. Miłego dnia wszystkim :)

Zatrudniona
@Is

Wydaje mi się, że moja wypowiedzieć nie jest pełna żalu i wylewania rozgoryczenia są w niej zawarte tylko i wyłącznie fakty. Owszem rotacja jest rzeczą naturalną natomiast ciężko powiedzieć, że w tym samym momencie większość najlepszych pracowników poczuła wewnętrzną potrzebę zmiany. Stało się tak dlatego, że atmosfera panująca w firmie jest coraz gorsza a za każde niepowiedzenie obwinia się rekruterów.

Halina
@Zatrudniona

Z Waszych postów można wywnioskować, że atmosfera w Diversie nie należy dla najlepszych, co mnie bardzo zmartwiło. Tak czy inaczej - i tak chętnie poznam jakieś szczegóły dotyczące pracy w tym miejscu. Podpowiedzcie mi, czy wynagrodzenie składa się tam z samej podstawy czy także i z prowizji?

Is
@Zatrudniona

Nie miałam na myśli Twojej wypowiedzi akurat, bardziej chodziło mi o posty, które pojawiały się w ostatnim czasie. Nie zgadzam się do końca z Twoja opinia, zwłaszcza z obwinianiem rekruterow, tak czy inaczej zachęcam do dyskusji i rozmowy wewnątrz firmy, jesli masz jakieś uwagi czy obawy. Taka rozmowa o wiele więcej może zdziałać niż pisanie o nich na goworku, wiem co mówię :) trzymam kciuki :)

@Aśka

Dziękujemy za opinię i zapraszamy do kontaktu!

moda na sukces
@Aśka

@Aśka odezwałaś się do dcg, zrezygnowałaś z przyzwoitości?

xxx

Halina
@xxx

Śmiem twierdzić, że jesteś zadowolony z pracy w Diverse CG, co oczywiście jest czymś ekstra. Ale byłoby super, jakbyś napisał tu coś więcej. Za co konkretnie doceniasz tego pracodawcę? Proszę, podaj jakieś konkrety.

xxx
@Halina

Pracuje na projekcie w DCG. Obserwuje GoWork moich wszystkich zleceniodawców i w zasadzie wszędzie to samo. Obawiam się czy moja opinia nie trafi do „zleceń prezesa”, ale uczciwie mówiąc to jestem po prostu zadowolony. Ciekawy projekt (chociaż to zasługa klienta), fajne i uczciwe podejście do mojego wynagrodzenia i podwyżek, skuteczny kontakt z osobą oddelegowaną do obsługi kadrowej, wsparcie księgowego jak potrzebuję rady. Z resztą - pracuję dla DCG od 6 lat. To chyba o czymś świadczy...

@xxx

Dziękujemy za dobrą opinię. I gratulujemy i Tobie i sobie pięknego stażu pracy :). Ciągle pracujemy nad tym, żeby Diverse CG był coraz lepszym miejscem pracy.

Harry

Współpracuję z nimi i co jak co ale pomysł z kraftowymi spotkaniami im się udał. Byłem pierwszy raz w sierpniu i było mega.

@Harry

Celem naszych DCG CRAFT MEETING'ów są wspólne spędzanie czasu i integracja naszego zespołu. Twoja opinia to dowód na to, że to nam się udaje. Dziękujemy za nią! Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

Pracuję w Diverse od kilku lat i uważam, że to bardzo fajne miejsce do pracy. W poprzednich firmach było trochę przygód - od ciężkiej atmosfery, przez czasami "dziwnych" przełożonych, po sporadyczne trudności administracyjno-kadrowe. W Diverse jest inaczej. Może z uwagi na moje poprzednie doświadczenia, bardziej doceniam to co mam tu. Wciąż szukamy ludzi do różnych obszarów w Diverse i osobiście polecam - chociaż sprawdzenie - pracy w DCG. Mi taki sprawdzian wychodzi póki co bardzo in plus.

DIVERSE CG

Dziękujemy za zamieszczenie opinii. Cieszymy się, że spełniamy oczekiwania i obiecujemy robić jeszcze więcej, żeby współpraca z nami była coraz lepsza. Dziękujemy także za polecenie nas jako pracodawcy.

Kawosz

Dobra kawa to podstawa. Jest dobry ekspres świeżomielona kawa i kilka rodzajów mleka do wyboru. Już nie piją kawy w domu bo normalnie lubię rozpoczynac dzień od kubka w kuchni na V pietrze

Vega

DCG jest jak Lidl bez tygodnia greckiego. Niby wciąż to samo, a jednak czegoś brakuje....

Łowca promocji
@Vega

A jednak tłumy „walą” do Lidla :D

marchewa
@Łowca promocji

w końcu rozmowa na poziomie ;) są tacy co wolą Biedronkę od Lidla, inni chwalą sobie jakość Lidla. Nie dogodzisz wszystkim na raz. Ale czy konsumenci jednej sieci mają poniżać konsumentów drugiej??? @Vega - to Twoja działka - co sądzisz?

Czesuaf
@marchewa

Ja to w ogole nie rozumiem tych przepychanek. Pracuje w firmie dosc dlugo zeby moc stwierdzic ze mi jest tu dobrze. Wiadomo ze sa tam jakies mankamenty ale kto jest idealny??? Jest dzis rynek pracownika, dostaje po kilka ofert tygodniowo, ale wiele czynnikow mnie trzyma o chyba ZAtrzyma w dcg na dlugo.

Nie znoszę kłamstwa, dlatego zdecydowałam się na napisanie opinii. Jako były pracownik DCG mogę śmiało napisać, że firma nie ma pojęcia o stosowaniu dobrych praktyk w żadnym obszarze.. Owszem – kobiety przeważają ilościowo w firmie,(usunięte przez administratora) Powtórzę słowa przedmówców: - brak wsparcia ze strony przełożonych (usunięte przez administratora) - wszystko jest traktowane jako benefit!! – co z tego, że pracujecie w ,,ładnym” biurze, skoro jest totalnie niefunkcjonalne? małe biurka, stare komputery stacjonarne, brak przestrzeni, brak możliwości pracy zdalnej.. afera o owoce??- serio???!! niebawem okaże się, że wynagrodzenie w terminie to też benefit (usunięte przez administratora) - system prowizyjny z kosmosu - brak perspektyw na rozwój zawodowy - procesy rekrutacyjne to odgrzewane kotlety Jestem w szoku odpowiedzi płynących od przedstawicieli z DCG – totalny brak kultury. Czasami trzeba wziąć krytykę na klatę, a nie wypierać prawdę i oskarżać o coś jedną osobę. Poza tym zarzucanie anonimowości komentującym jest słabe, w momencie kiedy nie ujawniania się samego siebie. Czy na pewno najlepszą obroną jest atak? Może lepiej przemyślcie swoją ,,strategię"...

Reksio

O kurcze!? Udało się! Jestem Reksiem. No to teraz.........Batman!

Batman
@Reksio

Ale ekstra!!!!!! To skoro jestem Batmanem, to teraz chce być.......... Boratem!

Borat
@Batman

Another great success!!!! High five!!!!

Katarzyna

Ja jestem zadowolona z pracy w Diverse. Mam fajne wynagrodzenie, ciekawą pracę, super ludzi wokół, mądrego przełożonego i jest mi dużo lepiej niż w poprzedniej firmie. Zawsze będą jakieś ale, chociaż nie mogę zrozumieć proporcji opinii tutaj. Albo jacyś frustraci albo osoby pracujące 2 miesiące... Sprawdzałem długo Diversa wśród znajomych i poza anonimowym hejtem na goworku, wszyscy wypowiadali się dobrze o tej firmie. Ja póki co jestem bardzo zadowolona, a pracuję już prawie rok.

Dickens

Prawdziwe są też te pozytywne, ale wątpię w ich wiarygodność, gdy nagle w takim krótkim czasie tyle ich się pojawia. (usunięte przez administratora)

upss
@Katarzyna

to kim w końcu jesteś kobietą czy mężczyzną bo w Twojej wypowiedzi trochę się to przeplata... albo za kogo się podajesz...? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.